FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
sljivo
Postovi: 14311
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 05 nov 2017, 16:27

Ja sam piso svakakva sranja ovdje ali ovo za Lewu je i mene prestiglo. :tokralju:

Avatar
harden
Postovi: 23521
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 05 nov 2017, 17:05

sljivo je napisao/la:Ja sam piso svakakva sranja ovdje ali ovo za Lewu je i mene prestiglo. :tokralju:
Vala baš :urnebes:

A ovo za slobodnjake mi je vrhunski :bow:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 05 nov 2017, 17:39

Pa kad bi se Werner doveo, lako bi se mogao Lewat uvaliti Realu npr. za 80-100 mil eura. A onda dovesti top krilo da ubacuje Werneru :kafa:
Just a dream...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 05 nov 2017, 18:53

sljivo je napisao/la:Ja sam piso svakakva sranja ovdje ali ovo za Lewu je i mene prestiglo. :tokralju:
Ma Jooook, ti si nenadyebiv :mrgreen:
Jele da se bolje igralo pod gvardom :kafa:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 05 nov 2017, 19:38

Kakve baljezgarije o najbolljem napadacu svijeta :facepalm:

Ovo se samo ovdje moze procitati.
A kada se pogleda ko je napisao, ne treba uzimati za ozbiljno.

Avatar
sljivo
Postovi: 14311
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 05 nov 2017, 20:09

sekerbay je napisao/la:Jele da se bolje igralo pod gvardom :kafa:
:mrgreen: Tu osobu ne bih više da spominjem ovdje, kraj, prošlost, gotovo.

A glaso sam za tuheljštinu. Nadam se da će doći.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 05 nov 2017, 20:22

Klare i ti ga znas pretjerati u vezi sa Lewom, :facepalm: :facepalm:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 05 nov 2017, 20:28

Steta sto nemam prilike da detaljnije pratim utakmice, ali ono sto vidim moze se opisati: SIGURNO I UBJEDLJIVO. Utakmice idu takvim tokom da dobivamo ono sto zelimo. Zadovoljan sam rezultatima, ali i igrom. Protiv BvB-a rezultat sve govori, zasluzeno smo dobili. O Robbenu je suvisno pricati, a oni koji ga svrstavaju u isti kos sa Riberyem ocigledno ne gledaju Bayern. Za razliku od Francuza, ovaj jos uvijek igra priblizno onom svom prepoznatljivom nivou.

Sto se Lewe tice, cinjenica je da zna podbaciti i promasivati zicere, ali reci da je nista specijalno ili htjeti ga mijenjati s Wernerom je smijesno. Bez namjere da ikoga uvrijedim rijecju "smijesno", ali zaista jeste. Covjek je masina i ima odlicne fudbalske i fizicke kvalitete. Sebican jeste, ali da doprinosi ekipi, doprinosi. Napadac i mora biti vise fokusiran na gol nego na pas, inace ce u svakoj prilici traziti drugoga i to moze upropastiti sansu.

Sto se Juppa tice, necu duziti. Iako simpatisem Tuchela i njegovu filozofiju, Jupp je ipak covjek koji daje neku stabilnost klubu.
Spamm

Avatar
isakovich
Postovi: 1789
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 05 nov 2017, 20:37

Hahah,ovdje se desavaju neke promjene koliko vidim ,uskoro bi mogli ocekivati i nove nickove s ciljem brisanja proslosti :).
Pa sta ako je Lewa promasio dosta sansi, dosta vise je zabio nego promasio,ne sjecam se da je on promasio u nekom ekstra vaznom momentu za nas.Samo realno treba sagledati situaciju,a ne ko neki,npr.bayern pobjedi BvB ni da zucnu a kamo li da kazu dobar mec.Kad Bayern remizira ili izgubi glavi su tu da popuju i seru i naravski pljuju po klubu i upravi.Kad je Bayern dominantan onda je kao konkurencija u bl nikakva,a kad izgube onda se ne pise o toj konkurenciji nego kako se to za vrijeme pepa rijesavalo u 20 minuta.
Al Bogu hvala kako Jupp dodje mnogima zaledi prste i muku im uvali da ne znaju sta da pisu a da se ne osramote.Samo realno bez licemjerstva i inata.
VOLIM BAYERN

Avatar
isakovich
Postovi: 1789
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 05 nov 2017, 20:40

Imam jedno pitanje za nekog od forumasa koji je bas upucen oko kupovine ulaznica za domace tekme Bayerna,na koji nacin i kako je najlakse doci do ulaznice ???
VOLIM BAYERN

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 05 nov 2017, 21:36

Ebay, ja kupovo
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 05 nov 2017, 21:46

FCBAYERN je napisao/la:Steta sto nemam prilike da detaljnije pratim utakmice, ali ono sto vidim moze se opisati: SIGURNO I UBJEDLJIVO. Utakmice idu takvim tokom da dobivamo ono sto zelimo. Zadovoljan sam rezultatima, ali i igrom. Protiv BvB-a rezultat sve govori, zasluzeno smo dobili. O Robbenu je suvisno pricati, a oni koji ga svrstavaju u isti kos sa Riberyem ocigledno ne gledaju Bayern. Za razliku od Francuza, ovaj jos uvijek igra priblizno onom svom prepoznatljivom nivou.

Sto se Lewe tice, cinjenica je da zna podbaciti i promasivati zicere, ali reci da je nista specijalno ili htjeti ga mijenjati s Wernerom je smijesno. Bez namjere da ikoga uvrijedim rijecju "smijesno", ali zaista jeste. Covjek je masina i ima odlicne fudbalske i fizicke kvalitete. Sebican jeste, ali da doprinosi ekipi, doprinosi. Napadac i mora biti vise fokusiran na gol nego na pas, inace ce u svakoj prilici traziti drugoga i to moze upropastiti sansu.

Sto se Juppa tice, necu duziti. Iako simpatisem Tuchela i njegovu filozofiju, Jupp je ipak covjek koji daje neku stabilnost klubu.
Odlicno sve napisano ali mislim da je opravdano sto se neko kritikuje sa vremena na vrijeme to je normalno.
Roben je promasio puno bitnih prilika al je opet vecini navijaca drazi od leve, covjek je sve dao klubu i sa 34 god pokazuje veliku volju zelju i radost ko malo dijete kad postigne go. Koliko ja pratim bayern nikad nisam zapazio igraca sebicnijeg od robena al to ja licno njemu opravdavam jer je covjek donio toliko radosti svakom navijacu. Leva je sigurno top pet deset napadaca i to niko nemoze osporiti, al meni licno bi bio dosta drazi samo kad bi jos malo bio privrzeniji timu i kad nebi okolo laprdo o realu ili svojim slovima o odlasku.

Avatar
Scholl
Postovi: 1447
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 05 nov 2017, 22:15

sekerbay je napisao/la:Ebay, ja kupovo
kako to preko ebaya, moze li detaljnije?

Avatar
sljivo
Postovi: 14311
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 05 nov 2017, 22:20

Lewa nikad ne bi bio to što jeste da nema pobjednički mentalitet a on se, između ostalog, ogleda kroz "sebičnost". To je napadač, devetka, pobogu. Pa pogledajte statistiku asistencija svih napadača u sezoni, pa svi su u jednu-dvije razlike - a njemu se to spočitava. Pa, još, pogledajte konstituciju i građu, pa je l to igrač koji je razvijan da dodaje? Sebičnost je jedno od prednosti napadača a ne njegova mana. Da je bio kojim slučajem karakter kojem je preči nekog drugi iz jada Poljske lige se nikad ne bi izvukao. Da je to bio, nikad, ni blizu ne bi bio ovakav napadač. I drago mi je što ne dodaje, jer to je karakter pobjednika, recimo kao što je to i Robben (koji je, glede slučajnosti, jedini imao damu da puca one penale protiv Čelzija i da godinu dana kasnije odluči najvažniju tekmu unazad x godina).

Avatar
coelho41
Postovi: 12640
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 05 nov 2017, 23:49

Kad smo kod pisanja sranja, evo mediji pišu da bi Ibišević mogo u Bayern, šta vi mislite o tome?

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 06 nov 2017, 00:16

isakovich je napisao/la:Imam jedno pitanje za nekog od forumasa koji je bas upucen oko kupovine ulaznica za domace tekme Bayerna,na koji nacin i kako je najlakse doci do ulaznice ???
Viagogo ili fejs stranica Fc Bayern Ticketbörse.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 06 nov 2017, 07:30

Scholl je napisao/la:kako to preko ebaya, moze li detaljnije?
Pa vrlo jednostavno. Ukucaš bayern vs. klub protiv kojeg hoćeš da gledaš i izbaci ti sve ponude, između ostalih i ovaj viagogo kojeg spomenu kolega.
Uzmu ti nešto provizije i to je to. Karte stižu par dana prije tekme.
coelho41 je napisao/la:mediji pišu da bi Ibišević mogo u Bayern, šta vi mislite o tome?
Odličan bekap.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

zlatandr
Postovi: 942
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la zlatandr » 06 nov 2017, 07:47

sekerbay je napisao/la:
Scholl je napisao/la:kako to preko ebaya, moze li detaljnije?
Pa vrlo jednostavno. Ukucaš bayern vs. klub protiv kojeg hoćeš da gledaš i izbaci ti sve ponude, između ostalih i ovaj viagogo kojeg spomenu kolega.
Uzmu ti nešto provizije i to je to. Karte stižu par dana prije tekme.
coelho41 je napisao/la:mediji pišu da bi Ibišević mogo u Bayern, šta vi mislite o tome?
Odličan bekap.
Ma kakav Vedo, nek je ziv i zdrav, naš je al daleko je on od Bajerna. Jbg covijek ne moze po 20 tekmi gola dati.
Volim te Zeljo!!!

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la tale07 » 06 nov 2017, 09:08

isakovich je napisao/la:Imam jedno pitanje za nekog od forumasa koji je bas upucen oko kupovine ulaznica za domace tekme Bayerna,na koji nacin i kako je najlakse doci do ulaznice ???
Viagogo ti je sigurica, al brate tamo su ti haman pa duplo skuplje karte.
Ja kad sam isao na tekmu, vidio sam da raja ispred stadiona kupuje karte, valjda je to neki sistem ovih godisnjih karata, neko ko ima godisnju i ne moze doci ima mogucnost da tu proda i tu su ja mislim regularne cijene karata.
Ja sam gledao Bayern - Leverksuen i tad je tu bilo kupiti karata, ali to ti je uglavnom jedna karta ili eventualno dvije, tako da ako vas ide vise nece te sjediti jedni do drguih.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 06 nov 2017, 09:36

Ibisevic je sasvim ok za backupa, ja bih bio zadovoljan sa njim kao zimskim pojacanjem.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.