FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 20 maj 2017, 22:54

slika
slika

slika

slika

slika
:cry: :cry:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 20 maj 2017, 23:10

:ljepota: :beba:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 21 maj 2017, 12:33

slika

Hvala kapitenu za sve !!! :salut:

slika


Gigi je uvijek bio ljudina. ;)
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1417
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 21 maj 2017, 21:33

Müller poslije fešte i duge noći u kafani :)
slika
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 21 maj 2017, 22:07

Al' će mi biti čudno gledati Bayern bez Lahma :( . Kakav gigant.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 21 maj 2017, 22:21

BREAKING: Bayern are on the verge of signing Hertha Berlin left-back Marvin Plattenhardt (25). Transfer fee should be around €14m [Welt]
Welt | Plattenhardt is expected to replace Juan Bernat who is set to leave the club in search of a regular starting role
:eh:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 21 maj 2017, 22:23

Ako nista, Svabo je :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 22 maj 2017, 01:01

Ako nista, kvaliteta za Bayern nema.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 22 maj 2017, 10:42

Ako nista, kvaliteta za Bayern nema.

Jedva cekam da nam Rudy i Plattenhardt donesu titulu prvaka Evrope. :urnebes:
Zadnja izmjena: FRANK RIBERY, dana/u 22 maj 2017, 11:38, ukupno mijenjano 1 put.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 maj 2017, 10:54

To su vrlo dobri bekap, rotacija igrači, koji su važni koliko i oni iz prve postave. Možda nisu kod Karla, ali morat će ukoliko hoćemo da osvojimo nešto ozbiljno. Opet, Plattenhardt je špekulacija, nit se šta dogovorilo a nit se Bernat prodaje a kamoli da je prodat.

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 22 maj 2017, 10:56

FRANK RIBERY je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Ako nista, kvaliteta za Bayern nema.
Jedva cekam da nam Rudy i Plattenhardt donesu titulu prvaka Evrope. :urnebes:
Pa brate nemozemo imati alabu na lijevom beku a na klupu dovesti marcela iz reala covjek i ako dodje doce kao beckap igrac s malom platom a realno alaba odigra veci dio sezone tako da on uopste nije los za klupu i zamjena za bernata

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 22 maj 2017, 11:19

Bayern111 je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Ako nista, kvaliteta za Bayern nema.
Jedva cekam da nam Rudy i Plattenhardt donesu titulu prvaka Evrope. :urnebes:
Pa brate nemozemo imati alabu na lijevom beku a na klupu dovesti marcela iz reala covjek i ako dodje doce kao beckap igrac s malom platom a realno alaba odigra veci dio sezone tako da on uopste nije los za klupu i zamjena za bernata
Poenta je da Plattenhardt nema kvalitet za Bayern, bio on backup ili ne. A cifra koja se spominje je bezobrazno visoka za igraca iz Herthe. Vise sam za opciju nekog mladjeg, sa potencijalom, nego igrac koji se u svemu prosjecan.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 maj 2017, 11:29

Ne možemo imati ekipu sa 20 international level ili WC igrača. Treba vako 5-6 WC koji nose sistem , 7-8 IL koji irgate i ostalo prosjeci i prospekti koji čuvaju spremu i formu od ovih prije. U nas je, po meni, ovako:
- WC (to su igrači koji sami nose ekipu i donose rezultat, koji pokazuju konstantu i dobre igre u dvije i više sezona, trenutno su u dobroj formi, pokažu se u teškim i bitnim trenucima, primjer navijačima i imaju liderske osobine): Neuer, Hummels, Robben, Lewa.
- Na pragu WC: Thiago.
- Bili WC, imaju potencijal, a trenutno nisu - IL (oni kojima fali nešto od osobina WC): Alaba, Muller, Ribery, Vidal.
- IL: Javi (na CD poziciji), Sule, Boateng, Costa, Kimmich
- Buranija i prospekti: Urlich, Bernat, Rafko, Rudy, Coman, Sanches.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 22 maj 2017, 11:42

sljivo je napisao/la:Ne možemo imati ekipu sa 20 international level ili WC igrača. Treba vako 5-6 WC koji nose sistem , 7-8 IL koji irgate i ostalo prosjeci i prospekti koji čuvaju spremu i formu od ovih prije. U nas je, po meni, ovako:
- WC (to su igrači koji sami nose ekipu i donose rezultat, koji pokazuju konstantu i dobre igre u dvije i više sezona, trenutno su u dobroj formi, pokažu se u teškim i bitnim trenucima, primjer navijačima i imaju liderske osobine): Neuer, Hummels, Robben, Lewa.
- Na pragu WC: Thiago.
- Bili WC, imaju potencijal, a trenutno nisu - IL (oni kojima fali nešto od osobina WC): Alaba, Muller, Ribery, Vidal.
- IL: Javi (na CD poziciji), Sule, Boateng, Costa, Kimmich
- Buranija i prospekti: Urlich, Bernat, Rafko, Rudy, Coman, Sanches.
Slazem se ja sa tobom, ali Plattenhardt nema kvalitet za Bayern ni kao buranija. Hertha je stvarno smece od ekipe, a u njoj isti nije ni po cemu odskakao. Platiti takvog polovnjaka 14 miliona je besmislica. Werner je kosato 10, Keita 15, Forsberg 5, a Plattenhardt 14, mislim da se za 14 mil eura moze dovesti mladji igraca sa mnogo vecim potencijalom.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 22 maj 2017, 11:58

FRANK RIBERY je napisao/la:
Slazem se ja sa tobom, ali Plattenhardt nema kvalitet za Bayern ni kao buranija. Hertha je stvarno smece od ekipe, a u njoj isti nije ni po cemu odskakao. Platiti takvog polovnjaka 14 miliona je besmislica. Werner je kosato 10, Keita 15, Forsberg 5, a Plattenhardt 14, mislim da se za 14 mil eura moze dovesti mladji igraca sa mnogo vecim potencijalom.

i koji ce nam qurac potencijali ?? vidjeli smo ove godine sa Karlom kako su igrali sanchez , kimmich i coman, sve dok je Karlito tu nama ti potencijali nista ne vrijede jer on je zastario trener koji samo vjeruje starijim igracima, trebalo je da osvojimo titulu da bi kimmich uopste poceo igrati, mali renato uopste ne dobiva sansu da pokaze sta zna,kimicha najavljujemo ga kao zamjenu za lahma a umjesto lahma karlito ubaciva **** rafinhu u utakmicama kad je sve vec gotovo gdje je tu logika???....
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 maj 2017, 12:10

FRANK RIBERY je napisao/la:Plattenhardt nema kvalitet za Bayern ni kao buranija. Hertha je stvarno smece od ekipe, a u njoj isti nije ni po cemu odskakao. Platiti takvog polovnjaka 14 miliona je besmislica. Werner je kosato 10, Keita 15, Forsberg 5, a Plattenhardt 14, mislim da se za 14 mil eura moze dovesti mladji igraca sa mnogo vecim potencijalom.
Jednom sam probao igrati fifa menadžera, koji je puno jednostavnija simulacija od stvarne, sa tim stavom i nakon godinu borio sam se za opstanak i morao pokretati cheatove da mi klub ne propadne. Upropastio sam 7-8 igrača jer realno ne mogu igrati definisani broj minuta koji je potreban za razvoj i da stignu na vrh forme gdje bi se mogli koristiti za ekipu.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 22 maj 2017, 12:12

Dobivao je Kimmich na pocetku sansu, nije da nije. Kasnije se pogubio, jbg odluka trenera da ide na iskustvo. I nije nesto dobio, kad se sve na kraju sabere...
Ako Bernat zeli ici, ovaj momak moze biti dobra zamjena. Ko ima na trzistu da bi sjedio 75% vremena na klupi?
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 maj 2017, 12:23

Naš trener, "koji odlično zna sa igračima", u zadnjoj utakmici kad te gleda svak, u zadnjih pet minuta, u igru ubacuje Rafinhu i Riberyja kao zamjenu Lahmu i Alonsu dok jadničak Sanches isto zbunjena ovca bleji na klupi. Zašto se šalje slika svim mlađim i oni koji ne znače toliko u ekipi da kao zamjenu penzionerima ubacujemo penzionere? Uz sve to trener pokazuje i koliko je nekreativan i bez ideja. Zašto nije u zadnjih pet minuta poslao Kimmicha kao beka i ubacio Sanchesa umjesto Rafinhe ako već ne smije klupirati Riberyja. Iduće godine nit će igrat Coman, nit Kimmich nit Sanches već će igrati Ribery, Rafko i Rudy.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 22 maj 2017, 14:48

Platenhardt nas je odbio ,kaze da ima veliku sansu da zaigra na WC iduce ljeto te da to ne moze ostvariti na klupi.
Ulli hoeness najavio da postoji mogucnost da klub potrosi preko 100 miliona ova prijelazni rok i da nasu ekipu mogu pojacati samo top klase.Izgleda da su napokon progledali i ovo je obecavajuce pred pocetak prijelaznog roka ....

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 22 maj 2017, 19:00

Sta vi mislite da li postoji mogucnost da nas napusti neki od trenutnih stopera u ekipi nekako mi je nelogicno da evo dolazi Zule koji je sjajan mladi igrac veliki talenat i tesko da ce se on zafovoljiti sezonom kao recimo sanches koji je presjedio godinu kod nas...a tu su jos humels boateng i javi......
Nebi me iznenadilo da nas napusti jedan od njih osim ako necemo igrati sa trojicom nazad a tek je to tesko ocekivati od ancelotija....nebi me iznenadilo da ode javi ili cak boateng mada nebi volio da nam ode boateng nikako....
U zadnje vrijeme sve se smirilo povezujemo se s nekim igracima koji bas i nisu neka imena .....tacno imam osjecaj da ce samo onako iznenada da nam serviraju jedan top transfer ovih dana mozda alexis ili cak neko koga ne ocekujemo uopste

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.