FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 16 avg 2017, 18:43

Nastup neuera ce biti poznat nakon sutrasnjeg treninga dok se boateng vraca nakon reprezentativne pauze

Avatar
sljivo
Postovi: 14325
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 17 avg 2017, 00:39

Gledam Zidana kako radi, i čudim se šta nama fali, šta smo to mi krivi prirodi, protiv Barse u klasiku (iako je riješeno) kod njih ulaze dva mlada igrača da "osjete" teren a kod nas na 3-0 protiv niželigaša (umjesto Sanchesa) ulazi Vidal koji će igrati 50 tekmi i igrat presaugan u martu. :tokralju: I kad za par godina dobiju wc igrača prve postave mi ćemo negdje tražiti džaba igrače iz Werdera i sličnih i moliti se da paše sistemu.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 17 avg 2017, 11:10

sljivo je napisao/la:Gledam Zidana kako radi, i čudim se šta nama fali, šta smo to mi krivi prirodi, protiv Barse u klasiku (iako je riješeno) kod njih ulaze dva mlada igrača da "osjete" teren a kod nas na 3-0 protiv niželigaša (umjesto Sanchesa) ulazi Vidal koji će igrati 50 tekmi i igrat presaugan u martu. :tokralju: I kad za par godina dobiju wc igrača prve postave mi ćemo negdje tražiti džaba igrače iz Werdera i sličnih i moliti se da paše sistemu.
:thumbup:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BenjooJutub » 17 avg 2017, 13:52

Zvanično: Emery ne računa na Draxlera!
Evo prilike da ga dovedemo, jest da su rekli da nece vise biti transfera, ali ko zna...

zlatandr
Postovi: 942
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la zlatandr » 17 avg 2017, 13:59

BenjooJutub je napisao/la:Zvanično: Emery ne računa na Draxlera!
Evo prilike da ga dovedemo, jest da su rekli da nece vise biti transfera, ali ko zna...
Ouuu legao bi nam Drexler ko budali samar! Valjda ce nasi reagovati
Volim te Zeljo!!!

Avatar
sljivo
Postovi: 14325
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 17 avg 2017, 14:03

Gdje će igrati? Imamo 4, čak i 5 igrača koji konkurišu na dvije pozicije i otkad je otpad u PSG pojačanje za Bayern? Bolje je forsirati Comana i Jamesu naći mjesto nego dovoditi ovoga, ionako uprava nema neke aman želje za osvajanjem.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6148
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 17 avg 2017, 14:06

BenjooJutub je napisao/la:Zvanično: Emery ne računa na Draxlera!
Evo prilike da ga dovedemo, jest da su rekli da nece vise biti transfera, ali ko zna...
U slučaju da i ovu šaMsu propuste, onda je jasno da naša uprava nema nikakve ambicije. Ako je trener otvoreno rek'o da ne računa na njega onda bi i cijena trebala bit' normalna.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1245
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 17 avg 2017, 14:17

sljivo je napisao/la:Gledam Zidana kako radi, i čudim se šta nama fali, šta smo to mi krivi prirodi, protiv Barse u klasiku (iako je riješeno) kod njih ulaze dva mlada igrača da "osjete" teren a kod nas na 3-0 protiv niželigaša (umjesto Sanchesa) ulazi Vidal koji će igrati 50 tekmi i igrat presaugan u martu. :tokralju: I kad za par godina dobiju wc igrača prve postave mi ćemo negdje tražiti džaba igrače iz Werdera i sličnih i moliti se da paše sistemu.
Ne brini, ponovi li još jednom sezonu kao prošlu, bit će bivši iduće ljeto.

Ovo je momčad za maksimalno Bundesligu. U ligi prvaka konačno nakon 4 godine nekakvog nadanja da možemo ponovno osvojiti ligu prvaka, moram priznati da ove godine nemamo šanse ako se ne pojačamo do kraja prijelaznog roka jednim klasnim krilnim igračem i zamjenom za Lewu u napadu. Ovako nemamo nikakve šanse jer ne mogu više Robbery nositi na svojim leđima ovu ekipu a nažalost ostatak ekipe koji je u najboljim godinama, da ne nabrajam igrače kad znamo koji su, će ovisiti upravo o ovoj dvojici. A s obzirom na godine i istrošenost, iluzorno je očekivati da će Robbery, čak i fizički potpuno spremni, iznijeti veliku većina tereta na svojim leđima u najvećim utakmicama.

Klubovi se opasno pojačavaju a mi smo doveli Jamesa, koji za mene zaista jeste jedan klasni igrač ali samo na polušpici, na poziciji gdje imamo Mullera. Nikakve logike ovdje nema a tamo gdje smo se morali pojačati ništa.

Tako da Muamere nema straha da će Ancelotti biti bivši iduće ljeto jer teško i da ćemo kup osvojiti kad sa ovako tankim kadrom na ofanzivnim pozicijama želimo biti konkurentni na 3 fronte.

Nego, @ Geronimo ili tko već ima ovlaštenja za ove ankete, dajte nešto novo. Moj prijedlog za anketu jeste da li bi kupili Juliana Draxlera iz PSG-a do kraja transfer roka?

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BenjooJutub » 17 avg 2017, 14:18

sljivo je napisao/la:Gdje će igrati? Imamo 4, čak i 5 igrača koji konkurišu na dvije pozicije i otkad je otpad u PSG pojačanje za Bayern? Bolje je forsirati Comana i Jamesu naći mjesto nego dovoditi ovoga, ionako uprava nema neke aman želje za osvajanjem.
Odmah u prvih 11 umjesto starca Ribberya. Volim ga ko brata rođenog, ali sa 34 godine i sa silnim povredama u ekipi koja cilja na sami vrh Evrope, takav igrač ne smije da ima mjesto u prvih 11.

Avatar
sljivo
Postovi: 14325
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 17 avg 2017, 14:33

Ne nadajte se, neće niko doći, još samo treba da se riješi Sanchesov status. Traže mu ekipu gdje će igrati i koja će ga vratiti kad proigra.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2017, 15:19

sljivo je napisao/la:Ne nadajte se, neće niko doći, još samo treba da se riješi Sanchesov status. Traže mu ekipu gdje će igrati i koja će ga vratiti kad proigra.
Takvu ekipu nećeš naći.Mislim ozbiljnu ekipu, a kandidata koji bi ga uzeli i od njega pravili igrača pa ga vratili Bayernu ima u donjem domu svake lige.Samo što Sanches nikad ne bi pristao na to.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
dirkules
Postovi: 4482
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 17 avg 2017, 15:21

Ima razloga zasto se Draxler ne smije propustiti, spominjao se Brandt iduce godine, bolja opcija od Draxlera uz to da je Svabo ne moze biti. Carlo opet planira forsirati Riberya na krilu, tako mirise, a isti odlazi iduce godine. Eh sad mali Coman sad desno, sad lijevo, al u zadnje vrijeme igra desno gdje iza sebe ima Kimmicha isto desnjaka, gdje mislim da njih dvojica na toj strani ne mogu doci do izrazaja. Tako da potencijalnim dolaskom Draxlera mali Coman bi izvisio za tekucu sezonu, nit minuta nit striktne pozicije, a obecanje je kao dobio.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la tale07 » 17 avg 2017, 15:25

Romagnoli13 je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Ne nadajte se, neće niko doći, još samo treba da se riješi Sanchesov status. Traže mu ekipu gdje će igrati i koja će ga vratiti kad proigra.
Takvu ekipu nećeš naći.Mislim ozbiljnu ekipu, a kandidata koji bi ga uzeli i od njega pravili igrača pa ga vratili Bayernu ima u donjem domu svake lige.Samo što Sanches nikad ne bi pristao na to.
Ima dortmund :D

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 17 avg 2017, 15:33

Nisam za Draxlera. Imamo Comana a i svakako nije top klasa. "Vjeciti talenat" koji je puno obecavao a malo od toga pokazao.
Spamm

Avatar
harden
Postovi: 23589
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 17 avg 2017, 15:38

FCBAYERN je napisao/la:Nisam za Draxlera. Imamo Comana a i svakako nije top klasa. "Vjeciti talenat" koji je puno obecavao a malo od toga pokazao.
Ni ja. Vise bih volio da se forsira Kingsley.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 17 avg 2017, 16:53

momci citam drakulic je slobodan za transfer .moje misljenje sad ili nikad drakulic je trenutno na trzistu najbolje sto mozemo uzeti u pogledu mnogih stvari ,krilo je jako dobro ,svabo je ,mlad ,velika motivacija,glad za trofejima ,"cjena ne bi trebala biti ono da te glava zaboli",(mada me ne bi ni to cudilo nakon ovog zadnjeg transfera sa nejmarom ,oslo sve u vraziju mater).

drakula ima jako veliki potencijal imamo priliku ispraviti gresku od ranije ,po meni investicija koja se isplati ,pa makar i na kredu ga kupili :mrgreen: :D .jednostavno ovo sto je ostalo na trzistu ,sto bi nama pasalo ,trenutno je nedostupno i za nas preskupo.ribery na ende sezone ide ća :wave: iz bajerna,trziste je suzeno u pogledu kvalitete igraca u zadnje vreme,na trzistu nema jednostavno izbora kvalitetnih a "jeftinih "igraca ,ocekujem da se tako nastavi jos jedan period jbg,.tako vreme naislo.
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2017, 17:03

tale07 je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Ne nadajte se, neće niko doći, još samo treba da se riješi Sanchesov status. Traže mu ekipu gdje će igrati i koja će ga vratiti kad proigra.
Takvu ekipu nećeš naći.Mislim ozbiljnu ekipu, a kandidata koji bi ga uzeli i od njega pravili igrača pa ga vratili Bayernu ima u donjem domu svake lige.Samo što Sanches nikad ne bi pristao na to.
Ima dortmund :D
Bayern have opened to loan plus option to buy for Renato Sanches, offer already made by Milan. Now to find an agreement on the figures. Negotiations reopened. (PremiumSport)

Da se nadopunim na post od jutros.Milan je očito jedini tim koji ima volju i novac da ispuni zahtjeve Bayerna, kao i samog igrača.Ostaje nam da vidimo hoće li do dogovora doći u narednim danima.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la autogol » 17 avg 2017, 18:18

Jesam za Draxlera jer ce tandem Robery propustiti pola sezone zbog povreda... :kafa:

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la jamesrodriguez » 17 avg 2017, 19:05

Hhhehe eno kupite Dembele , iskesirajte 150 milki i vas je.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 17 avg 2017, 20:26

jamesrodriguez je napisao/la:Hhhehe eno kupite Dembele , iskesirajte 150 milki i vas je.
To MOŽDA možete da muzete ove amaterske klubove i to kad je "panic buy" u pitanju. Kad bude trebalo, mi ćemo vas opet gospodski odraditi a vi ćete pričati kako je to posljednji put da se takvo nešto dešava. :rol: Do tada vrtite isto. :wave:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.