FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Odgovori
Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Pasha » 17 jan 2015, 14:57

Tema za diskusije forumaša koji nisu navijači i simpatizeri FC Bayerna.

Naravno na temi diskutuju svi, ali na ovoj temi http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... 8#p3983588" onclick="window.open(this.href);return false; od danas diskutuju navijači i simpatizeri FC Bayerna, i toga se molit ću lijepo pridržavajte.

Također, iako je ova tema za opštu diskusiju i dalje to ne znači da imate pravo da trolujete...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
pasha_the_one
Postovi: 279
Pridružen/a: 26 okt 2008, 19:06
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen-opšta diskusija

Post Postao/la pasha_the_one » 17 jan 2015, 15:33

Na osnovu koji kriterijuma se odredjuje ko je simpatizer i navijac kluba i ima pravo da pise na toj temi? :?
"Društvo koje ne prepoznaje činjenicu da svaki pojedinac ima pravo na sopstvene vrijednosti, ne poštuje dostojanstvo pojedinca i ne zna šta je sloboda." Fridrih Avgust fon Hajek (1899-1992.)

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen-opšta diskusija

Post Postao/la admin » 17 jan 2015, 15:42

pasha_the_one je napisao/la:Na osnovu koji kriterijuma se odredjuje ko je simpatizer i navijac kluba i ima pravo da pise na toj temi? :?
Po mojoj subjektivnoj procjeni.

Avatar
pasha_the_one
Postovi: 279
Pridružen/a: 26 okt 2008, 19:06
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen-opšta diskusija

Post Postao/la pasha_the_one » 17 jan 2015, 15:48

admin je napisao/la:
pasha_the_one je napisao/la:Na osnovu koji kriterijuma se odredjuje ko je simpatizer i navijac kluba i ima pravo da pise na toj temi? :?
Po mojoj subjektivnoj procjeni.
Znaci sve isto kao i u nasoj lijepoj drzavi, po necijem subjektivnom misljenju da se ljudi i virtuelno dijele u torove. Hvala na odgovoru :)

Izgleda ce ubuduce biti bolje ici tamo gdje svako ima pravo govora i slobodu izrazavanja na forumima u svim temama, postujuci pravila foruma.
"Društvo koje ne prepoznaje činjenicu da svaki pojedinac ima pravo na sopstvene vrijednosti, ne poštuje dostojanstvo pojedinca i ne zna šta je sloboda." Fridrih Avgust fon Hajek (1899-1992.)

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la admin » 17 jan 2015, 17:20

Nije isto. Za razliku od naše lijepe države, a na moju žalost, ovom forumu ne plaćaš poreze niti prema njemu imaš bilo kakve obaveze.

Zbog toga je najveća investicija u detekciju pravih i lažnih navijača upravo moj subjektivni osjećaj. Vrlo rado bismo uposlili mnogo veći i pravedniji administrativni aparat, ali to bi zahtjevalo i da korisnici pomalo ulože (ako već žele da se porede sa društvenim dobrima i socijalnim državama)

I zbog toga, imaš sva jednaka prava na ovom forumu, kao kad dođeš kod nekog u njegovu kuću.


Avatar
PEP
Postovi: 2160
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la PEP » 18 jan 2015, 11:01

anelbavarac je napisao/la:Niđe veze. :kafa:
:thumbup: ,glupost zesca,hajde sto su dodali ove ikonice ,sto i rekli stilki doradili ,al pod teme :roll: nidje veze ,koje nece po sezoni imati vise od 20 postova. :roll:
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Omerbavarac » 18 jan 2015, 11:20

Sto se zalite, pa upravo cemo se na ovaj nacin rijesiti trolova sa glavne teme.

Ovi noviteti su itekako pozeljni, barem sa moje strane jer cemo lakse imati u vidu sva desavanja u Bayernu s obzirom da nece sve otici u jednu temu pa se lako izgubiti. :mrgreen:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
PEP
Postovi: 2160
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la PEP » 18 jan 2015, 11:35

omco ,dzaba niko nece pisati od njih ako to nece biti toliko pred nasim ocima ,cilj je da se napise post da se izazove reakcija drugog,za razliku od sada gdje prvo moras uci u forum pa uci u podtemu bayerna pa naci u nekoj od rubrika sta se pisalo,meni je bolje bilo ono staro sev u jednom i nije se toliko stvari moglo pogubitii zaboraviti sve,nije bilo toliko hejbet stvari da bi nuzno otvarali nove teme ,podteme .ruku na srce mi i nismo imali neki znacajnijih padobranaca osim jedno vrijeme gay gunerse .

Mislim sta me briga tudji forum tudja pravila nek radi sta hoce ,jedino za sta mogu dati + je sto su uradili ove ikonice klubova :clap:
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Pasha » 18 jan 2015, 12:41

pa da bi dobili ikonicu kluba, morao se prvo napraviti poseban podforum, jer nema ikonica za teme.

druga stvar je da svako pisanje nenavijača i nesimpatizera prijavljujete na orginalnoj temi i da ne reagujete na njih.

na ovoj temi ti možeš rapravljati koliko hoćeš sa istim, ali na orginalnoj temi, ostali nesmiju pisati.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen-opšta diskusija

Post Postao/la proFCB » 18 jan 2015, 14:38

admin je napisao/la:
pasha_the_one je napisao/la:Na osnovu koji kriterijuma se odredjuje ko je simpatizer i navijac kluba i ima pravo da pise na toj temi? :?
Po mojoj subjektivnoj procjeni.
Aj ovo sto prije ukinete, to bolje ;)
Stern des Südens

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la effe_sa » 18 jan 2015, 14:55

Ovo je sada sve stvar navike....Trebaju se prije svega oni koji ne navijaju za Bayern naviknuti da mogu pisati samo na ovoj temi i isto tako i mi s njima možemo samo ovdje diskutovati.
Na onoj glavnoj temi pišemo mi koji volimo i navijamo za Bayern i nema više onih koji će tamo tu diskusiju ometat.

Lijepo je ko što Omer reće što će biti preglednije, jer se više tema može otvoriti.
A i oni koji imaju namjeru da ometaju normalnu diskusiju o Bayernu na glavnoj temi, to više ne mogu činiti, jer će očigledno biti sankcionisani....Prema tome ja više vidim tu pozitivnih stvari....

A na ovoj temi možemo voditi žestoke diskusije s onima koji ne vole Bayern i svim ostalim, koji su naravno neutralci..... :)

Isto se i nama na temam drugih klubova treba naviknuti, na isti sistem.

A eto primjetim kod BVB-a nema teme za opšte diskusije pa tamo sad ispade da samo fanovi BVB-a mogu pisat, na tom pdf-u... :D
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Pasha » 18 jan 2015, 15:02

navijači/simpatizeri određenog kluba imaju pravo da odaberu, de li žele dvije teme ili da ostane po starom. ako ostaje po starom, onda svi imaju pravo pisanja. ja lično mislim da je bolje da postoji exkluzivna tema za navijače i druga za nenavijače.

što je tiče ovog adminovog odgovora, čovjek je bio malo sarkastičan, ali pravi navijači znaju ko je ko i ako neko nije navijač u ovom slučaju Bayerna vi prijavite njegov post i to je to...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la proFCB » 18 jan 2015, 15:49

Pasha je napisao/la:navijači/simpatizeri određenog kluba imaju pravo da odaberu, de li žele dvije teme ili da ostane po starom. ako ostaje po starom, onda svi imaju pravo pisanja. ja lično mislim da je bolje da postoji exkluzivna tema za navijače i druga za nenavijače.

što je tiče ovog adminovog odgovora, čovjek je bio malo sarkastičan, ali pravi navijači znaju ko je ko i ako neko nije navijač u ovom slučaju Bayerna vi prijavite njegov post i to je to...
Pa sto onda nismo dobili anketu, pa da odlucujemo da li ce ostat jedna tema ili ne???

Uostalom forum, po meni treba da bude pregledan i jednostavan. Ovako mi ovo sve postaje komplikovano, kad udjem u Bundesligu hocu tu da imam sve timove i da ulazim normalno u diskusiju...

Sta sad recimo ja hocu da komentarisem u liverpool-ovoj temi, trebam biti "crna ovca"??? Nije meni dozvoljeno da pisem sa najvecim navijacima kluba????

Po meni jedna ogromna LAKRDIJA!!!
Stern des Südens

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Pasha » 18 jan 2015, 16:10

ja koliko mogu vidjeti, ti ipak spadaš u manjinu...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la proFCB » 18 jan 2015, 17:25

Pasha je napisao/la:ja koliko mogu vidjeti, ti ipak spadaš u manjinu...
anelbavarac je napisao/la:Niđe veze. :kafa:
PEP je napisao/la: :thumbup: ,glupost zesca,hajde sto su dodali ove ikonice ,sto i rekli stilki doradili ,al pod teme :roll: nidje veze ,koje nece po sezoni imati vise od 20 postova. :roll:
ja koliko sam vidio samo su omer i effe_sa se izjasnili kao da vide pozitivne stvari u ovome.

Ne vidim u cemu je problem da se stavi anketa, pa ukoliko budemo nadglasani, neka bude...
Stern des Südens

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Pasha » 18 jan 2015, 17:29

kad pođe sezona, pa kad dođe većina forumaša onda ćemo moći reći koliko zaista ima efekta, ali i koliko forumaša misli da ovakvo nešto ne valja.

tek napravljen novi koncept, pusti da se malo razradi. a siguran sam da će i na pdf-u BVB-a postojati i opšta tema....
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la madridist » 18 jan 2015, 20:20

Odlican potez administracije, napokon skloniti pokusaje od trollova sa pdfova koje konstantno zagadjuju.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Saurman » 19 jan 2015, 01:03

Sve je ovo lijepo bajno i sjajno al' ako ćemo otvarati teme za transfere,opšte diskusije i live praćenje utakmica itd, šta će se onda pisati na temi kluba.Neće biti 10 postova u mjesec dana.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la muamerc » 19 jan 2015, 09:38

Saurman je napisao/la:Sve je ovo lijepo bajno i sjajno al' ako ćemo otvarati teme za transfere,opšte diskusije i live praćenje utakmica itd, šta će se onda pisati na temi kluba.Neće biti 10 postova u mjesec dana.
To je do nas. Ako budemo aktivniji onda ce biti postova. Sad ce LP i Bundeska pa ce biti postova i previse.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.