FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la muamerc » 16 apr 2015, 00:09

Bilall je napisao/la:
Pogba je napisao/la:Jeste da vas ne volim :mrgreen:
Suti ba nadobudni Pogba jer vjesto lazes :lol:
'vaki si forumas :thumbup: i znam da ti je Bayo na drugom mjestu :mrgreen:
Ne znam sto ljudi ne smiju tamo pisati. Meni ne smeta. Mene niko nije tjerao sa njihove niti sam ja njih sa nase teme.

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Bilall » 16 apr 2015, 00:13

muamerc je napisao/la:Ne znam sto ljudi ne smiju tamo pisati. Meni ne smeta. Mene niko nije tjerao sa njihove niti sam ja njih sa nase teme.
Slazem se, al ybg sada su tu neka pravila koja se ni meni ne svidjaju. ;)

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la effe_sa » 16 apr 2015, 00:21

Vidite samo kako Juventini poštuju pravila.... :D

Ma meni ta jedna prije tema nije smetala toliko. Mislim ja svašta nešto mogu pročitat, ali ljude koji se ponavljaju i koji pričaju stvari van pameti nešto puno i ne fermam. Tačnije ne repliciram im ili im nekad repliciram, da bi im eto čovjek ko malo otvorio vidike, ali ne možeš ti nekima pomoći... :)
A meni je još luđe kada naši tamo počnu ljudima replicirati koji su se već odavno isprovaljivali i koji dođu tamo kada se nadaju Bayernovom porazu ili kada se isti desi... :) Brate, na ignore takve i sve riješeno.

Ali moram priznati da mi je jako smiješno sada, kada već postoji ova tema, tamo niko ne reaguje što pišu i drugi.... :D Znači, više se ne zna ni ko pije ni ko plaća na ovom forumu... :)
A nije problem u ljudima koji argumentovano pišu (pa i nisu navijači, fanovi Bayerna), nego u onima koji se ponavljaju i to posebno u pisanju besmislica i tamo će onda izazvat anarhiju ili ban možda i neke osobe, koja je slučajno na to sve nasjela.... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Bilall » 16 apr 2015, 00:31

effe_sa je napisao/la:Vidite samo kako Juventini poštuju pravila.... :D

Ma meni ta jedna prije tema nije smetala toliko. Mislim ja svašta nešto mogu pročitat, ali ljude koji se ponavljaju i koji pričaju stvari van pameti nešto puno i ne fermam. Tačnije ne repliciram
Sreca da si me cesto rteplicirao inace bih se prepoznao u ovom tvom opisu, :lol: jer onaj 'ercegovac je meni vec davno napisao da se ponavljam k'o papagaj i pisem postove koji su van pameti :lol:
Sta cu poBogu moram nekad :lol:
Nemoj me zezati @effe vise Bgt :mrgreen: uzvratit' cu ti :D

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la effe_sa » 16 apr 2015, 00:44

Bilall je napisao/la: Sreca da si me cesto rteplicirao inace bih se prepoznao u ovom tvom opisu, :lol: jer onaj 'ercegovac je meni vec davno napisao da se ponavljam k'o papagaj i pisem postove koji su van pameti :lol:
Sta cu poBogu moram nekad :lol:
Nemoj me zezati @effe vise Bgt :mrgreen:
Kao prvo nisam mislio na tu vrstu ponavljanja, a kao drugo valjda si ti navijač Bayerna...Vidi samo koga ja spomenuh, koju skupinu.... :D Ili možda zbog Pepa prestaješ navijat za Bayern.... :D
A opasnog Hercegovca, tu mangupčinu samo meni prepusti.... :D Ma kod njega ti je 50% glume u postovima, okušao se na scenskim umjetnostima, pa nije uspio.... :D :D
Ali zato rastura na temi film i kinematografija... :D
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Bilall » 16 apr 2015, 00:57

effe_sa je napisao/la:
Bilall je napisao/la: Sreca da si me cesto rteplicirao inace bih se prepoznao u ovom tvom opisu, :lol: jer onaj 'ercegovac je meni vec davno napisao da se ponavljam k'o papagaj i pisem postove koji su van pameti :lol:
Sta cu poBogu moram nekad :lol:
Nemoj me zezati @effe vise Bgt :mrgreen:
Kao prvo nisam mislio na tu vrstu ponavljanja, a kao drugo valjda si ti navijač Bayerna...Vidi samo koga ja spomenuh, koju skupinu.... :D Ili možda zbog Pepa prestaješ navijat za Bayern.... :D
A opasnog Hercegovca, tu mangupčinu samo meni prepusti.... :D Ma kod njega ti je 50% glume u postovima, okušao se na scenskim umjetnostima, pa nije uspio.... :D :D
Ali zato rastura na temi film i kinematografija... :D
ma sale drugar nikad nije na odmet :lol:
Za navijanje nemoj..... Bayern zavijek u srcu :!: Mozda je glupo sto stara mrcina tako pise al et' :lol:
Sto se Pepa tice, ajmo rec da jos polazem pa bar minimalne nade u sve ovo iako sam veceras totalno razocaran :(
A Hercegovac ko Hercegovac, neka ga neka pila naopako. Popratit ce Bilall te teme na kojima on rastura :twisted:

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la andro234 » 17 apr 2015, 20:43

Guardiola :lol: koja je to katalonska prevara

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Pogba » 21 apr 2015, 21:08

Pogba je napisao/la: Očekujem da će Bayern već na poluvremenu revanša stići rezultat, baš na recept večerašnjeg domaćina.
:kafa:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Rajaz » 21 apr 2015, 21:27

andro234 je napisao/la:Guardiola :lol: koja je to katalonska prevara
:rol:

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la jamesrodriguez » 24 apr 2015, 02:47

Bayern je kao jastreb , kad osjeti da zrtva slaba i nemocna odmah napada i demonstrira silu.
Tako je bilo i protiv Porta u uzvratu , sve je to trajalo do nekih 70.minuta a onda je Porto preuzeo igru zabili su pogodak i imali sansu za drugi.
Poenta ovog je da mad napadnes bayern oni neznaju da se brane , jednostavno nemaju rjesenje a to ce najbolje iskoristiti Real ili Barca

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Odg: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Omerbavarac » 26 apr 2015, 11:08

jamesrodriguez je napisao/la:Bayern je kao jastreb , kad osjeti da zrtva slaba i nemocna odmah napada i demonstrira silu.
Tako je bilo i protiv Porta u uzvratu , sve je to trajalo do nekih 70.minuta a onda je Porto preuzeo igru zabili su pogodak i imali sansu za drugi.
Poenta ovog je da mad napadnes bayern oni neznaju da se brane , jednostavno nemaju rjesenje a to ce najbolje iskoristiti Real ili Barca
Poenta je u tome da si ti totalno promasio sa svojim postom s obzirom da Bayern najbolje igra protiv ekipa koje ga napadnu.
Real me smije napasti niti je prosle godine napao nego se iskljucivo orijentisao na kontre i to im je upalilo jer je to Bayernova najveca mana.
Sa Barcom je to sve u 5 deka jer obje ekipe trenutno gaje slican stil igre.

A to da Bayern ne zna da se brani takodjer grijesis. :mrgreen:
Preporucujem ti da pogledas tekmu protiv Dortmunda pa i Leverkusena pa ces vidjeti sta znaci stamena odbrana. :cool:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
IlFantasista
Postovi: 2055
Pridružen/a: 27 feb 2015, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la IlFantasista » 28 apr 2015, 23:32

Oj Bayerna bruke, kako je to smiješan klub, a tek precijenjeni igrače, e sramote od raspale Borussije ispadne i to na domaćem terenu...

Fulili 4 od 4 :lol: :lol: :lol:
Normalni forumaši, cijenim fakat Bayern i smatram ih tri od najbolja tima današnjice, ali nakon silnog trollanja Saurmana i PEP-a na temi Juventusa morao sam ovako nešto napisati. :D
Kun fejekun!

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la VelaHavle » 28 apr 2015, 23:46

Bayern je zaslužio finale ali..
Aljegri, out!

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la geoxx » 28 apr 2015, 23:50

Kad ti ovakva Borussija izbije dva trofeja u sezoni :lol:

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la KayserSose » 28 apr 2015, 23:58

Jastrebovi naši čestitam na junačkoj borbi. :)

Nadam se da s ćelavim nije ozbiljno, jer su vam bez njega slabe šanse s Barcom. Nije da navijam za vas (dapače), već mi se gleda napeto polufinale.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la effe_sa » 29 apr 2015, 00:00

KayserSose je napisao/la:
Nadam se da s ćelavim nije ozbiljno, jer su vam bez njega slabe šanse s Barcom. Nije da navijam za vas (dapače), već mi se gleda napeto polufinale.
Znam ja da navijaš, ne moraš se vadit.... :D :D :D Samo ti teško priznat da bilo kad navijaš za Bayern od onog izgubljenog finala u LP. :D
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la KayserSose » 29 apr 2015, 00:04

Dragi effe svijet nogomets je otišao u neku stvar kad je među ova 4 polufinalista meni Juve druga najmanje mrska opcija. :) Ugl, navijat će se za dobre tekme jer eliminacijska runda ove sezone je užasno dosadna. No BVB, no party. :kafa:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la VelaHavle » 29 apr 2015, 00:05

Nakon ove utakmice igrači Bayerna su gladni za pobjedom i biće izuzetno interesantna utakmica protiv Barsalone.
Aljegri, out!

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Clutch » 29 apr 2015, 00:06

VelaHavle je napisao/la:Nakon ove utakmice igrači Bayerna su gladni za pobjedom i biće izuzetno interesantna utakmica protiv Barsalone.
Činjenica. Međutim ove povrede koje su ih pokosile bi mogle uveliko uticati na krajni ishod tog dvomeča.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la effe_sa » 29 apr 2015, 00:14

KayserSose je napisao/la:Dragi effe svijet nogomets je otišao u neku stvar kad je među ova 4 polufinalista meni Juve druga najmanje mrska opcija. :) Ugl, navijat će se za dobre tekme jer eliminacijska runda ove sezone je užasno dosadna. No BVB, no party. :kafa:
A da......Zaboravio sam na momenat koliko ti samo Juve voliš..... :D :D Pa za tebe je ovosezonsko polufinale LP pravi praznik, poslastica...... :lol: :lol: :lol:
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: denimen99 i 3 gosta.