Josep "Pep" Guardiola

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo

Slobodanpad1945
Kontakt:

PostPostao/la Slobodanpad1945 » 21 dec 2015, 18:05

Tema je suvišna na ovom pdf-u :)

tale07
Kontakt:

PostPostao/la tale07 » 08 maj 2016, 17:43

Imam dvije zelje, da se City ne plasira u LP ove sezone da ovog celavca ne gledam iduce godine, a Druga je ako se uspiju planirati da ih sretnemo u LP pa da ih natamburamo da vidi kreten kakvu je masineriju imao 3 godine

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 19 nov 2016, 18:45

tale07 WroteColonImam dvije zelje, da se City ne plasira u LP ove sezone da ovog celavca ne gledam iduce godine, a Druga je ako se uspiju planirati da ih sretnemo u LP pa da ih natamburamo da vidi kreten kakvu je masineriju imao 3 godine

Stojis li jos iza svojih rijeci?
Guardiola je najbolji i to ubijedljivo najbolji trener na svijetu i maksimum je izvlacio iz prosjecnih igraca kakve Bayern ima.
Nije ovo 2012. godina kad su glavni igraci bili na vrhuncu forme, sad su to veterani u zalasku karijera.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

tale07
Kontakt:

PostPostao/la tale07 » 19 nov 2016, 19:01

Evander WroteColon
tale07 WroteColonImam dvije zelje, da se City ne plasira u LP ove sezone da ovog celavca ne gledam iduce godine, a Druga je ako se uspiju planirati da ih sretnemo u LP pa da ih natamburamo da vidi kreten kakvu je masineriju imao 3 godine

Stojis li jos iza svojih rijeci?
Guardiola je najbolji i to ubijedljivo najbolji trener na svijetu i maksimum je izvlacio iz prosjecnih igraca kakve Bayern ima.
Nije ovo 2012. godina kad su glavni igraci bili na vrhuncu forme, sad su to veterani u zalasku karijera.

Daleko mu kuca od minhena bila ;) i ako Bog da, da nikad vise ne bude na klupi bayerna

Natrag na “FC Bayern München”

Trenutno korisnika/ca: proFCB i 2 gosta.