BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la messilla » 14 avg 2017, 16:14

Jel pišu mediji bliski BVB da Zorc i Watzke prvo žele dovesti zamjenu Osmanu? :think:

Katalonski mediji pišu o 100m fiksno + bonusi. Navodno se samo bonusi još dogovaraju (bit će vjerovatno veliki, 30-40 miliona). Nije neki poseban izvor, ali nije ni toliko loš.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 14 avg 2017, 16:36

Njemački mediji ne pišu ništa novo za Dembelea. Sve vijesti dolaze iz španskih medija i to se samo provlači kroz lokalne vijesti. Zna se samo da je Dembele suspedovan do daljnjeg i da BvB traži fiksno 120 mil + 30 bonusa.

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1073
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la AmirBvB » 14 avg 2017, 16:52

https://www.theplayerstribune.com/nuri- ... -dortmund/

Teško je ostati ravnodušan na ovakav tekst...

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: RE: Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 14 avg 2017, 17:26

AmirBvB je napisao/la:https://www.theplayerstribune.com/nuri- ... -dortmund/

Teško je ostati ravnodušan na ovakav tekst...
Ja sam uvjeren da nije bilo bombaškog napada na autobus da bi mi bez problema prošli Monaco, a u 1/2 finalu ko zna šta bi bilo.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Romariooo » 15 avg 2017, 23:45

Ne dajte dembu zutalji, malo je sto miliona za jednosezonski blijesak, posaljite ga na trEbine koji mjesec, a onda kad dodje pameti i zaigra tako ce dobar igrac biti da cete moci uzeti 300 miliona za tu igracinu koja vec podsjeca na peleta i maradonu.

Vidim cifre od 150 miliona i ne morem vjerovat gdje je fudbal otisao, 150 miliona brale za tinejdzera koji tek obecava, vidjeli ljudi barca ima para pa hajmo sad ne traziti 100 miliona, sto je duplo vise nego demba vrijedi, nego tripu vise, e nece moci ove noci

Uprava barce ako plati dembu i courinja vise od 100 miliona istu treba vjesati, ako je neki seik dovoljno bogat da plati neymara 222 miliona, jel sad to treba da bude osnovica za obracun svih mogucih transfera, pa cak i da dembele neki za kojeg donedavno nismo ni culi i koji je realno nedokazan igrac i sjajan talenat kosta 150 miliona haha, treba borusia za igraca koji do skoro nije bio ni standardan prvotimac da uzme pare u najvecem transferu u historiji fudbala (slucaj neymar nije transfer nego aktiviranje klauzule).

Osman dembele - najskuplji transfer u historiji fudbala

Hahaha
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 16 avg 2017, 08:10

Romariooo je napisao/la:Ne dajte dembu zutalji, malo je sto miliona za jednosezonski blijesak, posaljite ga na trEbine koji mjesec, a onda kad dodje pameti i zaigra tako ce dobar igrac biti da cete moci uzeti 300 miliona za tu igracinu koja vec podsjeca na peleta i maradonu.

Vidim cifre od 150 miliona i ne morem vjerovat gdje je fudbal otisao, 150 miliona brale za tinejdzera koji tek obecava, vidjeli ljudi barca ima para pa hajmo sad ne traziti 100 miliona, sto je duplo vise nego demba vrijedi, nego tripu vise, e nece moci ove noci

Uprava barce ako plati dembu i courinja vise od 100 miliona istu treba vjesati, ako je neki seik dovoljno bogat da plati neymara 222 miliona, jel sad to treba da bude osnovica za obracun svih mogucih transfera, pa cak i da dembele neki za kojeg donedavno nismo ni culi i koji je realno nedokazan igrac i sjajan talenat kosta 150 miliona haha, treba borusia za igraca koji do skoro nije bio ni standardan prvotimac da uzme pare u najvecem transferu u historiji fudbala (slucaj neymar nije transfer nego aktiviranje klauzule).

Osman dembele - najskuplji transfer u historiji fudbala

Hahaha
Druze svoju ljutnju izrazavas na pogresnom mjestu,Borussia ti nije sigurno kriva za tvoj gnjev.
Dembele kod nas nije bio na transfer listi druze niti smo ga mi prodavali,uzgred receno potpisao je prosle godine ugovor na 5 godina,sto ce reci da je nasa uprava imala planove za buducnost sa ovim igracem.
Vasa uprava je ta koja je nama pokucala na vrata i trazi ovog igraca a svaki igrac ima svoju cijenu pa tako i Dembele mi smo vam postavili cijenu na vama je da platite ili ne,niko upravu Barse ne tjera da kupuje.
A kako trose novac nebi me cudilo da dadnu 150 milki za Dembelea kada mogu dati za Paulinja 40 milki koji imam 29 god. i koji dolazi pazi sad iz KINESKE lige,koji prije toga u Totenhemu se nije mogao snaci i prodat je za 14 mil.(i ovo da vidim da kineski klub zaradi i to vise od duplo na igracu) zasto onda za Dembu ne mogu dati 150 milki.
Nego druze ti treba da ljutnju i bijes istresas na svojoj upravi koja ocito nema plan i strategiju i koja je u panici pa kupuje sta se moze kupiti.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Romariooo » 16 avg 2017, 09:04

samir1909 je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:Ne dajte dembu zutalji, malo je sto miliona za jednosezonski blijesak, posaljite ga na trEbine koji mjesec, a onda kad dodje pameti i zaigra tako ce dobar igrac biti da cete moci uzeti 300 miliona za tu igracinu koja vec podsjeca na peleta i maradonu.

Vidim cifre od 150 miliona i ne morem vjerovat gdje je fudbal otisao, 150 miliona brale za tinejdzera koji tek obecava, vidjeli ljudi barca ima para pa hajmo sad ne traziti 100 miliona, sto je duplo vise nego demba vrijedi, nego tripu vise, e nece moci ove noci

Uprava barce ako plati dembu i courinja vise od 100 miliona istu treba vjesati, ako je neki seik dovoljno bogat da plati neymara 222 miliona, jel sad to treba da bude osnovica za obracun svih mogucih transfera, pa cak i da dembele neki za kojeg donedavno nismo ni culi i koji je realno nedokazan igrac i sjajan talenat kosta 150 miliona haha, treba borusia za igraca koji do skoro nije bio ni standardan prvotimac da uzme pare u najvecem transferu u historiji fudbala (slucaj neymar nije transfer nego aktiviranje klauzule).

Osman dembele - najskuplji transfer u historiji fudbala

Hahaha
Druze svoju ljutnju izrazavas na pogresnom mjestu,Borussia ti nije sigurno kriva za tvoj gnjev.
Dembele kod nas nije bio na transfer listi druze niti smo ga mi prodavali,uzgred receno potpisao je prosle godine ugovor na 5 godina,sto ce reci da je nasa uprava imala planove za buducnost sa ovim igracem.
Vasa uprava je ta koja je nama pokucala na vrata i trazi ovog igraca a svaki igrac ima svoju cijenu pa tako i Dembele mi smo vam postavili cijenu na vama je da platite ili ne,niko upravu Barse ne tjera da kupuje.
A kako trose novac nebi me cudilo da dadnu 150 milki za Dembelea kada mogu dati za Paulinja 40 milki koji imam 29 god. i koji dolazi pazi sad iz KINESKE lige,koji prije toga u Totenhemu se nije mogao snaci i prodat je za 14 mil.(i ovo da vidim da kineski klub zaradi i to vise od duplo na igracu) zasto onda za Dembu ne mogu dati 150 milki.
Nego druze ti treba da ljutnju i bijes istresas na svojoj upravi koja ocito nema plan i strategiju i koja je u panici pa kupuje sta se moze kupiti.
Ma kakva ljutnja i gnjev jaro moj, ovo mi je sve postalo smijesno kud je fudbal otisao, neovisni sto se radi o barci i borusiji,smijesno jbg kakve se cifre spominju za kakve igrace, ajmo realno, da li je iko od navijaca dortmunda do prije dva mjeseca mogao zamisliti da bi se demba mogao prodati za 100, a kamoli za 150 miliona, pa sami bi se smijali tome heh
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 16 avg 2017, 09:36

@Romariooo

Druze,ja cu se sa tobom vrlo lako sloziti ne samo za Dembu nego za sve igrace da niko ne vrijedi 100 miliona,a kamoli vise.
Nazalost ovaj prelazni rok je izgleda postavio neke nove standarde i trziste igraca je postalo precjenjeno,u ranijem postu sam ti naveo samo primjer Paulinja 40 miliona platiti za igraca iz Kineske lige to je ludost.
Nazalost izgleda da ce to biti u buducnosti praksa ako iole igrac valja nece biti ispod 40 milki.sto mene iskreno zabrinjava jer vec mi se pocinje polako gaditi,kako je krenulo pocecu pratiti opstinsku ligu,jer ovo globalno bahacenje polako mi ide na zivce,sto je jos tuznije sto neki pokusavaju opravdati takav trend.
Bice par jakih ekipa koje ce biti finansijki mocne sto od Rusa,Kineza,Arapa,i u krug ce se smjenjivti za LS,ostali ce biti tu da popune broj i da sto manje prime golova.
Da ne spominjem region i klubove vjerovatno ce se poceti gasiti.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 16 avg 2017, 09:55

Po CIES-u Dembele vrijedi 87 mil, 5 manje od Mbappea, tako da BvB ne traži trostruko više, čak ni dvostruko više.
On je najzaslužniji za titulu u kupu nakon 5 godina, za izbacivanje Bauerna i normalno da ne damo svog potencijalno najboljeg igrača ispod cijene za koju mislimo da nam vrijedi finansijski i u sportskom pogledu.

MARCA piše da Barca neće platiti traženo, da BvB neće spustiti cijenu tako je moguće da će Dembele ipak ostati.

Avatar
Zdena04
Postovi: 2070
Pridružen/a: 04 nov 2008, 15:37
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Zdena04 » 16 avg 2017, 10:38

Znači CIES...ništa Transfermarkt više.

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 16 avg 2017, 11:01

Joj kakvog smo mi pacijenta doveli :facepalm: pa ovaj Schurle je vise u bolnici i na terapijama nego kuci,a o terenu da ne pricam opet se povrijedio 4 sedmice OUT.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Romariooo » 16 avg 2017, 12:30

samir1909 je napisao/la:@Romariooo

Druze,ja cu se sa tobom vrlo lako sloziti ne samo za Dembu nego za sve igrace da niko ne vrijedi 100 miliona,a kamoli vise.
Nazalost ovaj prelazni rok je izgleda postavio neke nove standarde i trziste igraca je postalo precjenjeno,u ranijem postu sam ti naveo samo primjer Paulinja 40 miliona platiti za igraca iz Kineske lige to je ludost.
Nazalost izgleda da ce to biti u buducnosti praksa ako iole igrac valja nece biti ispod 40 milki.sto mene iskreno zabrinjava jer vec mi se pocinje polako gaditi,kako je krenulo pocecu pratiti opstinsku ligu,jer ovo globalno bahacenje polako mi ide na zivce,sto je jos tuznije sto neki pokusavaju opravdati takav trend.
Bice par jakih ekipa koje ce biti finansijki mocne sto od Rusa,Kineza,Arapa,i u krug ce se smjenjivti za LS,ostali ce biti tu da popune broj i da sto manje prime golova.
Da ne spominjem region i klubove vjerovatno ce se poceti gasiti.
Jbg ja sam cesto gledao borusiju ove sezone, ne sve utakmice i ne znam dal se tako potrefilo samo, ono sto sam gledao dembele udje s klupe i vidim ono dobar igrac kontam otkud nije u prvoj postavi al opet nista ono da zines na kvalitet, nije ona klasa kao kad smo gledali u najboljim danima gecea,levandovskog, reusa,sahina,gundogana, svi su mi oni u svom prajmu izgledali dosta mocniji od ovog dembeleta

Neko rece nece borusija da proda svog potencijalno najboljeg igraca, zato meni i jeste sve ovo smijesno, POTENCIJALNO i jeste kljucna rijec, smijesno je da se potencijal cijeni 150 miliona hebiga, da je izgradjena svjetska klasa pa hajd, da je recimo reus imao vise srece s povredama i da je medju pet najboljih krila svijeta par godina i da trazi dortmund pri ovim ludim cijenama 150 miliona, rekao bi ok, ali ovako ne zna se ko je ludji ili smjesniji, uprava barce ako uopste planira vise od 100 miliona platiti za igraca koji nema ni cijelu sezonu vrhunskog fudbala iza sebe, ili uprava dortmunda koja misli napraviti najveci transfer u historiji s dembeleom koji je tek POTENCIJAL.

Razlicita vremena donosila su razlicite cifre rusenja rekorda u transferima, barca je recimo ronalda fenomena prodala s dvadeset godina za 40 miliona sto je sad smijesna cifra,al u to vrijeme bio je rekord, dalje rekorde su rusili figo,zidan,kaka,ronaldo,bale i pogba, kakve god su cifre to su igraci bili dokazani i superklase na svojim pozicijama u top 3 u svijetu ili top 5, a gdje je tu sad dembele u tim konstekacijama hebiga, nidje logike
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 16 avg 2017, 12:35

Desperado09 je napisao/la:Po CIES-u Dembele vrijedi 87 mil, 5 manje od Mbappea, tako da BvB ne traži trostruko više, čak ni dvostruko više.
A ovo je u konacnici nebitno...nije Borusija izasla na transfer listu s namjerom da proda Dembelea pa da se neko cudi ovim trazenim ciframa.Svako ima pravo da vrednuje igraca koliko hoce...nece ih niko tjerati da plate.
Romariooo je napisao/la:pa cak i da dembele neki za kojeg donedavno nismo ni culi i koji je realno nedokazan igrac i sjajan talenat kosta 150 miliona haha,
Nedokazan igrac za one koji nisu pratili BvB proslu sezonu...a daj Boze da i vasoj upravi bude sve ovo smijesno pa danas objave da odustaju od njega

P.S. Ne znam otkud tebi da je Dembele ulazio s klupe ? Momak je uz Aubameyanga najbolji igrac sezone bez ikakve dileme.


P.S2. Schurlle propustio 10 utakmica dok je igrao za Mainz,Leverkusen,Chelsea i Wolfsburg...kod nas 21 uz ovu novu povredu i to bas sad kad bi mogao dobiti veliku minutazu :damn:

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 16 avg 2017, 12:52

@Romariooo

Vjeruj mi da je Dembele igracina(ne ulazim u cijenu igraca) i da je vec prosle sezone odlucivao neke utakmice.
Najbolji je primjer protiv Baye u kupu polu vrijeme se nije ni vidio,sjecam se dobro koliko smo se ovdje na forumu nervirali i psovali ga,drugo poluvrijeme pobudali 15 min i rijesi utakmicu to je jedan od primjera.
Svaku tekmu prosle sezone imao je barem po jedan vrhunski potez koji je vodio do gola,e sad sto nije svaka prilika i go to je druga stvar,ali vjestina i talenat mu se ne mogu osporiti nikako.
Ni Borussia nebi trazila toliki iznos sigurno da ne znaju kakvog igraca imaju,on je tek nedavno napunio 20god. usput mozes pogledati na YT kako je igrao protiv Engleske pa ce ti biti jasnije o kakvom se igracu i talentu radi.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Romariooo » 16 avg 2017, 13:26

Gledao sam protiv engleske i ubio je tu brasno nema govora, u prvom dijelu sezone sam cesto gledao dortmund i tu sam nekoliko puta vidio da ulazi s klupe, a pred kraj sezone koliko sam upratio poboljsao se radikalno, al opet sve kad saberes jos uvijek ne mozes reci da je top klasa krilo jer nije imao vremena za dokazivanje, vjerovatno ce to dokazati jer ima ogroman potencijal, i razumijem da je visoka cijena za veliki potencijal, igrac je vec sad odlican i sve to stoji, i to je taj nivo za 100 miliona sto nije mala cifra, i sa 100 miliona to je vec top 3-4 transfera u historiji povijesti, al 150 je vec najveci transfer u historiji i to je vec previse za dembelea, toliko moze proci za hazarda, grizmana i takve dokazanije igrace, ali za dembu je to pretjerivanje zesce jer nije on taj nivo, moguce da ce biti uskoro ali sad nije jbg, jos uvijek je to more bit bidne more bit ne bidne, no pred nama je, vidjecemo hoce li uopste doci u barcu i ako dodje ili ostane u dortmundu da li ce u narednoj sezoni ubijati tako da mozemo reci da je medju 5 najboljih u svijetu krila i da je vrijedio 150 miliona ili 100, vidjecemo sta ce biti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 16 avg 2017, 13:38

Ako se i plate ti novci sa ovakvim potencijalom kakav ima Demba,a sigurno da bi se u Barsi dodatno razvio vi bi imali VC igraca narednih najmanje 10 god.
Sto kad malo bolje razmislis i nije toliko loša investicija,jer to je ulaganje u buducnost,a ne za 2-3 sezone.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la leorey » 16 avg 2017, 15:05

samir1909 je napisao/la:@Romariooo

Vjeruj mi da je Dembele igracina(ne ulazim u cijenu igraca) i da je vec prosle sezone odlucivao neke utakmice.
Najbolji je primjer protiv Baye u kupu polu vrijeme se nije ni vidio,sjecam se dobro koliko smo se ovdje na forumu nervirali i psovali ga,drugo poluvrijeme pobudali 15 min i rijesi utakmicu to je jedan od primjera.
Svaku tekmu prosle sezone imao je barem po jedan vrhunski potez koji je vodio do gola,e sad sto nije svaka prilika i go to je druga stvar,ali vjestina i talenat mu se ne mogu osporiti nikako.
Ni Borussia nebi trazila toliki iznos sigurno da ne znaju kakvog igraca imaju,on je tek nedavno napunio 20god. usput mozes pogledati na YT kako je igrao protiv Engleske pa ce ti biti jasnije o kakvom se igracu i talentu radi.
Taj talent kako ti kazes od 20 godina koji je neafirmisan igrac jos ne vrijedi 150M i tu sva prica prestaje. Niti cete dobiti toliko novca i kad ga prodate.

Sutra moze nogu slomiti i nece vrijediti ni 30. Ko ce rizikovati toliko love sa djetetom od 20 godina ? Drugo je kad prodajes Neymara npr koji je klasa za sebe, formiran igrac i ima iza sebe titule kojima to potkrepljuje. Sta je Dembele osvojio ? Nista.

Tako da ne zavaravajte se....prodat cete ga sigurno jer taj vise ne zeli igrati za vas, to pod jedan, a pod dva, uvijek ste prodavali najbolje igrace, takva je politika i to je samo pitanje vremena. Medjutim, za dosta dosta manje od 150M ce on otici, ne vjeruj svemu sto procitas.

Cuj 150M , jedna dobra sezona i covjek vrijedi ko manji stadion :urnebes: pa prije 2 godine niko nije ni cuo za njega. :rol:
27.10.2020

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la miki_92 » 16 avg 2017, 15:13

Vrijedi onoliko koliko Dortmund kaze a ne ti i Barcelona, neki nikako da skontaju

Poslano sa mog HUAWEI RIO-L01 koristeći Tapatalk
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 16 avg 2017, 15:14

leorey je napisao/la:
samir1909 je napisao/la:@Romariooo



Cuj 150M , jedna dobra sezona i covjek vrijedi ko manji stadion :urnebes: pa prije 2 godine niko nije ni cuo za njega. :rol:
Jesmo mi culi za njega i doveli ga za 15 mil. a to sto je vama vokri sto ne mozete dovesti zamjenu dok debelo ne zavucete ruke u dzepove to je vas problem a ne nas,dobro je ipak za vasu upravu da je otvoreno Kinesko trziste pa mozda se moze jos neko "pojacanje" dovesti :lol:
Nemoj se ti sekirati za Dembino ponasanje uprava ce naci rjesenje,a nesto sumnjam da je igrac toliko glup da svoju karijeru stavi na kocu radi svojih mladalackih hirova.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la leorey » 16 avg 2017, 15:16

samir1909 je napisao/la:
leorey je napisao/la:
samir1909 je napisao/la:@Romariooo



Cuj 150M , jedna dobra sezona i covjek vrijedi ko manji stadion :urnebes: pa prije 2 godine niko nije ni cuo za njega. :rol:
Jesmo mi culi za njega i doveli ga za 15 mil. a to sto je vama vokri sto ne mozete dovesti zamjenu dok debelo ne zavucete ruke u dzepove to je vas problem a ne nas,dobro je ipak za vasu upravu da je otvoreno Kinesko trziste pa mozda se moze jos neko "pojacanje" dovesti :lol:
Nemoj se ti sekirati za Dembino ponasanje uprava ce naci rjesenje,a nesto sumnjam da je igrac toliko glup da svoju karijeru stavi na kocu radi svojih mladalackih hirova.
Kakvu bolan karijeru, pa zar ti mislis da ce toliki talenat ostati jos 5 godina u vasem klubu ? Da se nece ici razvijati negdje drugo i osvajati trofeje ? Ti ko da Dortmund pratis od ove godine.

De budi realan :kafa:
27.10.2020

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.