BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 26 apr 2017, 07:43

BVB-Mittelfeldspieler Nuri Sahin (28, Foto) hat seinen bis 2018 datierten Vertrag um eine weitere Saison verlängert. Das bestätigten die Dortmunder am Dienstagnachmittag.

„Jeder weiß, wie wohl ich mich in Dortmund fühle – in der Stadt, in diesem Stadion mit unseren außergewöhnlichen Fans. Der BVB ist der Klub meines Herzens“, wird das Eigengewächs auf der Vereinshomepage zitiert.

„Wir freuen uns sehr, dass Nuri bei uns bleibt. Er ist ein Kind der Region, ein richtig guter Typ, und im Verein Borussia Dortmund tief verwurzelt“, so BVB-Chef Hans-Joachim Watzke.


Nuri produžio do 2019. godine. :thumbup:
opel je napisao/la:
KayserSose je napisao/la:Za Dembu sam očekivao da se nametne, ali mali Mate je veliko pozitivno iznenađenje.Za nas Hrvate jedino ostaje žal što ga dida Mate nije nagovorio da igra za nas. Heba ga melting pot. kuknjava
E vala neka si i tu muku oko malog Mate podijelio s nama. Moja iskrena sućut ili saučešće.
Šta te muči u vezi toga?
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la opel » 26 apr 2017, 08:16

Kad je Nuri produžio, neka i Gece produži, puno su nas zadužili, a i da se obezbijedimo da ih Real i Barca ne otmu.

I ne kaže se u vezi toga, nego u vezi s tim. Muče me te gramatičke greške.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 26 apr 2017, 10:35

Kontam u sta smo mi sprzili 55-56 € za gofanceta i schürrle za invalide hebote.
Bayo nam bas momacki utali gofanceta , schürrle vazda povrjedjen a platili ga 30 milki!!
Citam eno da je definitivno out do kraja sezone , veliki promasaj Watzke-a i Zorc-a toliku lovu prosuli.
Citam na Bild da smo zainteresirani ono bas za Gnabry , eh ako bi ga ulovili to bi bio kapitalac.
Nadam se da ce biti sada na prelaznom roku velikih odlazaka i vakat bi bio.
Prije svega moslim na Park-a , Ginter-a posudbe Merin-a , Emre Mor-a pa mozda i Weidi ode !
Sa Sahin smo produzili jos za godinu tacnije do 2019 i ispravan potez , isto tako ubrzo bi trebalo i sa Kagawom produziti jer oba su dobra za roster.
Znaci Omer i Mo Dahoud su in , volio bih da klepimo i Gnabry i ako je ikako moguce Horn-a iz Cologne!!
To su samo moje zelje , a sto se tice danasnje tekme ako cemo realno cudo treba da se desi pa da odemo u finale na megdan frankfurtu. :hmmmmm:

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 26 apr 2017, 12:00

jamesrodriguez je napisao/la:Kontam u sta smo mi sprzili 55-56 € za gofanceta i schürrle za invalide hebote.
Bayo nam bas momacki utali gofanceta , schürrle vazda povrjedjen a platili ga 30 milki!!
Citam eno da je definitivno out do kraja sezone , veliki promasaj Watzke-a i Zorc-a toliku lovu prosuli.
Citam na Bild da smo zainteresirani ono bas za Gnabry , eh ako bi ga ulovili to bi bio kapitalac.
Nadam se da ce biti sada na prelaznom roku velikih odlazaka i vakat bi bio.
Prije svega moslim na Park-a , Ginter-a posudbe Merin-a , Emre Mor-a pa mozda i Weidi ode !
Sa Sahin smo produzili jos za godinu tacnije do 2019 i ispravan potez , isto tako ubrzo bi trebalo i sa Kagawom produziti jer oba su dobra za roster.
Znaci Omer i Mo Dahoud su in , volio bih da klepimo i Gnabry i ako je ikako moguce Horn-a iz Cologne!!
To su samo moje zelje , a sto se tice danasnje tekme ako cemo realno cudo treba da se desi pa da odemo u finale na megdan frankfurtu. :hmmmmm:
Nama niko nista nije uvalio niti smo se mi zahebali,prosto u fudbalu se desavaju takve stvari.
I jedan i drugi koliko su odigrali u najmanju ruku korektni su bili,a da ne pricam o tome da niti jedan nije imao kontinuitet igara nego sve na kapaljku jednu igra tri ne igra i sl.
Ja nebi otpisivao niti jednog od ova dva igraca ima u njima magije itekako kada su zdravi naravno,mene vise veseli sto smo dobili jednog Pulisica kojem je 18 god. i koji je nasa buducnost ili recimo Dembele koji pruza fantasticne partije kojem je 19 god.
Imamo bogatsvo u ekipi i raznovrsnost.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Besic » 26 apr 2017, 12:33

Širle je drvo i bez tih povreda.
Ali nastupa kameleonski , recimo Murinju je trebala godina dana da ukapira kakva je izrada i nabije ga nogom iz Chelsea.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 26 apr 2017, 20:28

4-2-3-1 ;)

Cini se da mnogi ovu formaciju odavno prizeljkuju :!:

Neka je sa 4 pozadi, a naprijed sta bude :thumbup:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 26 apr 2017, 20:52

E moj Auba veceru daBda promasio

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 26 apr 2017, 21:16

E moj Burki nisi ti za Borussie , pod hitno Horn

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 26 apr 2017, 21:34

Dembele ostavlja puno rupa nazad. Naprijed se ne vidi očito što puno radi defanzivno ali sa nula uspjeha. Njega izvesti odmah, ubaciti Kagawu koji zna stat na loptu. Ovako ne ide, nit se dobro brane, a još gore napadaju. Desnu stranu mora stabilizirati, jer su sve opasne situacije krenule desne strane. Robbena je uspješno zaustavio, ali džabe kad desna strana propušta.
Zadnja izmjena: Desperado09, dana/u 26 apr 2017, 21:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 26 apr 2017, 21:35

Do njihovog gola smo se ravnopravno nosili cak i opasniji bili,kako smo primili go kao da je sredina terena nestala lopte mi ne mozemo osvojiti.
U prekidima smo katastrofa moze ovo puno bolje u drugom polu vremenu samo igrat kao prvih 20 min utakmice i mozemo se nadati necemu.

Avatar
anelkabvb
Postovi: 316
Pridružen/a: 12 avg 2012, 23:44
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la anelkabvb » 26 apr 2017, 21:35

Prvih 15 min dobri, kasnije katastrofa, Dembele igrac manje na terenu, mozda pokusat sa Pulisicem umjesto njega, srecom Lewandoeski ne iskoristi zicer...

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 26 apr 2017, 21:42

Morali su nulu duze drzati,to je bila jedina sansa...i od svih opasnosti prime gol poslije kornera :damn: 2 stopera dali golove.

Dembele je previse neiskusan za ovakve utakmice...jednostavno nije navikao ali sta da se radi...nekad je mladost dobra,nekad ne.

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la opel » 26 apr 2017, 21:46

jamesrodriguez je napisao/la:E moj Burki nisi ti za Borussie , pod hitno Horn
.
Nije Burki kriv što od drugog gola nismo centar prešli.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 26 apr 2017, 22:09

opel je napisao/la:
jamesrodriguez je napisao/la:E moj Burki nisi ti za Borussie , pod hitno Horn
.
Nije Burki kriv što od drugog gola nismo centar prešli.
I ti meni kazes nije burki kriv , pa sta ti gledas uopce evo i sad smo mogli komotno i treci popusiti.

Avatar
anelkabvb
Postovi: 316
Pridružen/a: 12 avg 2012, 23:44
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la anelkabvb » 26 apr 2017, 22:10

Nije normalno sta rade nazad...

Avatar
anelkabvb
Postovi: 316
Pridružen/a: 12 avg 2012, 23:44
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la anelkabvb » 26 apr 2017, 22:12

Ni sami ne znamo kako [FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 26 apr 2017, 22:16

Opet i pored izjednacenja ne vjerujen da mozemo proci daj Boze ali sa ovakvom igrom vrlo male su sanse.
Sta ceka sa Pulisicem

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 26 apr 2017, 22:17

Ipak je TT trener a ne ja. Ulaskom Durma ojačao desnu stranu, ali ostavio Dembelea u igri zbog svoje magije u nogama i bio je u pravu.

P.S. Takooo jeeeeeeeeee Dembeleeeeeeeeeeeeeeeeer

Avatar
anelkabvb
Postovi: 316
Pridružen/a: 12 avg 2012, 23:44
Kontakt:

Re: RE: Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la anelkabvb » 26 apr 2017, 22:17

anelkabvb je napisao/la:Prvih 15 min dobri, kasnije katastrofa, Dembele igrac manje na terenu, mozda pokusat sa Pulisicem umjesto njega, srecom Lewandoeski ne iskoristi zicer...
Al me Dembo popisa :D

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 26 apr 2017, 22:20

Braco moja uhhh ja ope nekako cudan osjecaj imam daj Boze da uzmemo bayu

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.