BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la mcmanaman » 28 avg 2017, 15:44

AmirBvB je napisao/la:slika

Dembele who? :cool:
Odlican transfer. 25mil u danasnje vrijeme predstavlja nista a ovaj Shurleu trener moze biti.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 28 avg 2017, 21:31

Fino rjesenje sa Ukrajincem...izgleda da se bas svidio nekom iz uprave,godinama ga prate.Ne vjerujem da ce biti nivo Dembelea ili Reusa ali trebao bi donijeti odredjeni kvalitet i iskustvo...uz Pulisica,Philipa,Schurlea,Guerreira pa nekad i Reusa imamo sasvim dobra krila,neko ce sigurno iskociti u prvi plan.

Kad se svedu racuni na kraju ljeta,sve pohvale za upravu,maksimum se izvukao...finu ekipicu imamo,kad bi bila malo bolja situacija sa povredama mogli bi i sa ovim najjacima...

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 28 avg 2017, 22:14

Bez lažne skromnosti i izvlačenja možemo ove godine napasti Bl.
Imamo širok roster kvalitetnih igrača,ako se po jutru poznaje dan odnosno ako budemo igrali ovako kvalitetno kao prve dvije tekme sve je moguće na kraju.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Romariooo » 28 avg 2017, 23:00

Fino vam ja pojacanje jarmolenko, i barca ga je dugo pratila i svake godine se pominjao kao opcija, valjda se pokaze
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: RE: Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la scorpy » 29 avg 2017, 01:24

Romariooo je napisao/la:Fino vam ja pojacanje jarmolenko, i barca ga je dugo pratila i svake godine se pominjao kao opcija, valjda se pokaze
Dobro sto ga prati. Mozete ga kupiti sledece sezone za jedno 150-200milki.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la FCBAYERN » 29 avg 2017, 13:59

Zaista, ukoliko se nastavi ovakva igra, mogli biste ovo osvojiti, mada jos je rano davati prognoze. Novi trener me potpuno demantuje za sada, a vec mu je uspjeh sto je Sahina "digao iz mrtvih". Jak BvB je potreban ovoj ligi, a s jacom ligom jaci je i Bayern i zaista vam zelim srece u prvenstvu i da napokon gledamo uzbudljivu trku za titulu.

Odmah da se ogradim, da neko ne pomisli, nije provokacija.
Spamm

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1073
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la AmirBvB » 30 avg 2017, 13:51

Toljan oficijelno potpisao, a Passlack otišao u Hofu na posudbu na dvije godine i produžio ugovor do 2021.
Rad sa Nagelsmanom će mu sigurno prijati, a imati će mnogo više prostora za igru. Po mom skromnom mišljenju idealno odvijanje situacije.

Za mene idealno odrađen prelazni rok, u velikom smo plusu, a nikad popunjeniji na svim pozicijama i sa mlađim i sa iskusnijim igračima. Poslije odlične igre u prve dvije utakmice prvenstva i dodatnih pojačanja u odnosu na roster koji je tu igrao, mislim da možemo napasti sve trofeje. Jeste da je malo rano govoriti, ali odavno me nije uhvatila ovolika euforija pri početku sezone.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 30 avg 2017, 15:22

[quote="AmirBvB"]Toljan oficijelno potpisao, a Passlack otišao u Hofu na posudbu na dvije godine i produžio ugovor do 2021.
Rad sa Nagelsmanom će mu sigurno prijati, a imati će mnogo više prostora za igru. Po mom skromnom mišljenju idealno odvijanje situacije.

Za mene idealno odrađen prelazni rok, u velikom smo plusu, a nikad popunjeniji na svim pozicijama i sa mlađim i sa iskusnijim igračima. Poslije odlične igre u prve dvije utakmice prvenstva i dodatnih pojačanja u odnosu na roster koji je tu igrao, mislim da možemo napasti sve trofeje. Jeste da je malo rano govoriti, ali odavno me nije uhvatila ovolika euforija pri početku sezone.[/
quote]
Drug slazem se sa tobom.
Sad ili nikad , imamo sve uslove da mozemo napasti sva tri trofeja.
Samo da ne bude povreda sto se tice ucesca igraca u repkama.

Avatar
isakovich
Postovi: 1789
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: RE: Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la isakovich » 30 avg 2017, 15:41

scorpy je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:Fino vam ja pojacanje jarmolenko, i barca ga je dugo pratila i svake godine se pominjao kao opcija, valjda se pokaze
Dobro sto ga prati. Mozete ga kupiti sledece sezone za jedno 150-200milki.
pa mislite li vi iz drotmunda ikad napraviti tim ya osvajanje trofeja nego samo skuhate i podate,mislim da se uozbiljite i zadrzite 5/6 najboljih 2/3 sezone mozda bi i bili konkurencija bayernu i u lp,a ovako samo ste kuhinja, drugima kuhate da osvajaju titule.Nije provokacija nego realnost i istina.
radujem se dobrom startu sezone BvB tim ce i Bayern ili dodati gas ili ce se nesto promjeniti,tako da je za nas super i jedno i drugo,samo vi sto jaci konkurenti budite,a mozda vam i toljana kupuimo za 40/50mil ko ce znati.
VOLIM BAYERN

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 30 avg 2017, 15:52

Eto kako naivno razmisljas isakovich cuj kupimo vam Toljana za 2/3 godine za 40/50milki!!
Sto ga niste kupili sada na prelaznom roku za buraniju kao mi cini mi se 5 milki!
Nego cete vi pljuniti za 2/3 godine 50 milki , mislim nigdje veze.

Avatar
isakovich
Postovi: 1789
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la isakovich » 30 avg 2017, 19:22

jamesrodriguez je napisao/la:Eto kako naivno razmisljas isakovich cuj kupimo vam Toljana za 2/3 godine za 40/50milki!!
Sto ga niste kupili sada na prelaznom roku za buraniju kao mi cini mi se 5 milki!
Nego cete vi pljuniti za 2/3 godine 50 milki , mislim nigdje veze.
Tu ste vi da ispitate da li valja ili ne,da li ima potencijal ili ne,ako ima onda ide dalje Real,Barca,Bayern,City,nista tu nije naivno sem mozda tebe ;)
VOLIM BAYERN

Avatar
harden
Postovi: 23527
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la harden » 30 avg 2017, 19:31

Dobro odradjeno sto se tice Toljana i Yarmolenka, odlicni transferi za vas :thumbup: .
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 30 avg 2017, 20:20

Skupa smo ti mi kuhinja postali moj Isače. Preskupa :kafa: Rekordi se obaraju. Bauern neće nikad prodat igrača za 150 mil, ma ni za 100. Jok.

Transfer rok bez mane. Čini mi se da smo ipak kvalitetniji nego prošle sezone. Transfer Toljan-Passlack idealan za sve strane. Možda postanu naši udarni bekovi za dvije godine.

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Klare » 30 avg 2017, 20:46

Desperado09 je napisao/la:Skupa smo ti mi kuhinja postali moj Isače. Preskupa :kafa: Rekordi se obaraju. Bauern neće nikad prodat igrača za 150 mil, ma ni za 100. Jok.
Šta ćeš, nekom cilj rekordi u prodaji igrača, a nekom u titulama...

-----------------------

Mada, opasno odrađen prelazni rok, vjerovatno najbolji u historiji neke ekipe s obzirom na stanje kadra prije i poslije i ostvareni plus u parama.

Avatar
isakovich
Postovi: 1789
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la isakovich » 30 avg 2017, 21:12

Desperado09 je napisao/la:Skupa smo ti mi kuhinja postali moj Isače. Preskupa :kafa: Rekordi se obaraju. Bauern neće nikad prodat igrača za 150 mil, ma ni za 100. Jok.

Transfer rok bez mane. Čini mi se da smo ipak kvalitetniji nego prošle sezone. Transfer Toljan-Passlack idealan za sve strane. Možda postanu naši udarni bekovi za dvije godine.
Mene bi bilo sramota hvaliti se tim uspjesima,da prodajemo igrace i skupljamo lovu,pa niste fabrika nego nogometni klub koji tezi za titulama al vi izgleda tezite za novce jer vam kontinuirano izgleda fali,bojite se bankrota,
Iskreno meni je zao sto BvB nne zadrzava igrace i pravi konkurenciju u BL,i onda Bayern kriv za sve,
Sretno
VOLIM BAYERN

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1073
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la AmirBvB » 30 avg 2017, 22:31

isakovich je napisao/la:
Iskreno meni je zao sto BvB nne zadrzava igrace i pravi konkurenciju u BL,i onda Bayern kriv za sve,
Sretno
Problem konkurencije u BL je mnogo veći od relacije Bayerna i BvB-a. Ako Borusija osvoji titulu u par bodova razlike u odnosu na Bayern, tako što obje ekipe redovno marišu apsolutno sve ostale klubove (kao Bayern proteklih sezone), liga i dalje ima veliki problem.
Tek kada još dva-tri kluba postanu relevanta u evropskim takmičenjima, a ne kanta za nabijanje ekipa iz ostalih liga petice i kada Bayernu ponekad neko otkine po koji bod u domaćem šampionatu (bar ponekad, eto onako na sreću) tada ćemo imati kvalitetnu Bundesligu.

Znam da tvoj post vjerovatno nije imao veze sa time, i da je ovo samo bila mala "provokacija" i dobronamjerno prepucavanje, ali opet mi ide na ganglije priča o tome da samo uspjeh Dortmunda će povećati kvalitet lige.

Avatar
isakovich
Postovi: 1789
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la isakovich » 31 avg 2017, 01:58

AmirBvB je napisao/la:
isakovich je napisao/la:
Iskreno meni je zao sto BvB nne zadrzava igrace i pravi konkurenciju u BL,i onda Bayern kriv za sve,
Sretno
Problem konkurencije u BL je mnogo veći od relacije Bayerna i BvB-a. Ako Borusija osvoji titulu u par bodova razlike u odnosu na Bayern, tako što obje ekipe redovno marišu apsolutno sve ostale klubove (kao Bayern proteklih sezone), liga i dalje ima veliki problem.
Tek kada još dva-tri kluba postanu relevanta u evropskim takmičenjima, a ne kanta za nabijanje ekipa iz ostalih liga petice i kada Bayernu ponekad neko otkine po koji bod u domaćem šampionatu (bar ponekad, eto onako na sreću) tada ćemo imati kvalitetnu Bundesligu.

Znam da tvoj post vjerovatno nije imao veze sa time, i da je ovo samo bila mala "provokacija" i dobronamjerno prepucavanje, ali opet mi ide na ganglije priča o tome da samo uspjeh Dortmunda će povećati kvalitet lige.
Ovo za konkurenciju si u pravu , ostale klubove i ne uzimam u obzir jer oni nemaju nikakvu nazalst moc da se konkurentno nose sa bvb i bayernom,malo Rb Leipzig bljesnuo lani ali nista znacajno da bi se od njih moglo ocekivati ,bogdo da je drugacije da imamo svake godine mrtvu trku za titulu BL i kupa.Kako bi to bilo super gledati kad bi bili ostali konkurentni So4,werder,bayer,hsv,al tako je kako je.Cak ne bi bilo lose da se promjeni politika oko udjela u vlasnistvu klubova jer samo jakim investicijama i ulaganjima se ostatak bl moze dici.
Ma nisam isao da nesto proviciram,mozda malo i u pozitivnom tonu,inace ne pisem ovdje,jedino kad cestitam na nekom uspjehu bvb-a. ;)
VOLIM BAYERN

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la opel » 31 avg 2017, 07:56

isakovich je napisao/la:
Desperado09 je napisao/la:Skupa smo ti mi kuhinja postali moj Isače. Preskupa :kafa: Rekordi se obaraju. Bauern neće nikad prodat igrača za 150 mil, ma ni za 100. Jok.

Transfer rok bez mane. Čini mi se da smo ipak kvalitetniji nego prošle sezone. Transfer Toljan-Passlack idealan za sve strane. Možda postanu naši udarni bekovi za dvije godine.
Mene bi bilo sramota hvaliti se tim uspjesima,da prodajemo igrace i skupljamo lovu,pa niste fabrika nego nogometni klub koji tezi za titulama al vi izgleda tezite za novce jer vam kontinuirano izgleda fali,bojite se bankrota,
Iskreno meni je zao sto BvB nne zadrzava igrace i pravi konkurenciju u BL,i onda Bayern kriv za sve,
Sretno
Pa neće Bayern dovesti Lewata za 0 Eura pa ga odmah prodati za 100 miliona, nego će ga raubovati 6-7 godina i držati se u vrhu BL i LP, isto tako i Neuer, svojevremeno Roben, Riberi itd. Prodao je i Wolfsburg KDB za tada ogromnih 70 miliona, pa potonuo. Daleko da će BVB to doživjeti, ali nemojte padati u euforiju tek tako, LP će pokazati gdje je ko, a ove godine će biti konkurencija u LP sigurno jača nego prethodnih godina.

Zlato i porodični nakit se bez velike nužde ne prodaje, prodaju se dionice uz rizik koji to nosi.

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 31 avg 2017, 08:33

@opel

Za Dembu se znalo cim je dosao da nema namjeru ostajati vise od 2-3 sezone,po meni ovo je naj bezbolniji nacin.
Gore bi bi bilo da je postao glavni igrac ekipe oko kojega se sve vrti,tada bi bio ogroman problem njegov odlazak i pronalazenje njegove zamjene,ovako je super ispalo plus nebi nikada uzeli ovoliki novac da se nije desilo ovo sa Nejmarom.

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la opel » 31 avg 2017, 10:21

samir1909 je napisao/la:@opel

Za Dembu se znalo cim je dosao da nema namjeru ostajati vise od 2-3 sezone,po meni ovo je naj bezbolniji nacin.
Gore bi bi bilo da je postao glavni igrac ekipe oko kojega se sve vrti,tada bi bio ogroman problem njegov odlazak i pronalazenje njegove zamjene,ovako je super ispalo plus nebi nikada uzeli ovoliki novac da se nije desilo ovo sa Nejmarom.
Slažem se i nisam protiv prodaje Dembelea, samo sam htio naglasiti da se ne može pominjati Bayern u kontekstu da oni ne mogu uzeti velike pare za igrača, oni su u poziciji da pravi kvalitet ne prodaju i mogu ga zadržati, pa tako i biti daleko ispred ostalih u BL i u vrhu LP. BVB to ne može i pitanje je hoće li ikad i moći.

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.