BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la opel » 01 jun 2017, 14:46

KayserSose je napisao/la:Dobro da smo prodali mamlaza Gunda. Vidim da je ove sezone uspio skupiti tek 16 utakmica. Fino smo im ga uvalili. :kafa: Miki također nije imao neku bajnu sezonu, ali je na kraju ipak dosta pridonio osvajanju EL. Dummels je imao dobru sezonu; Kuba je pak u silaznoj putanji.
A koliko su to utakmica odigrala vaša pojačanja u liku Šurlea, Gecea, Rodea, Mora itd, itd. :mrgreen:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7442
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 01 jun 2017, 16:28

Sad kad je otisao, ja bih malo secirao Tuchela ;)

Je li Tuchel donio napredak u igri BVB-a :?:
Zadnje dvije godine koliko je TT trener, BVB nema prepoznatljivu igru :!: Moze pricati sta god ko hoce ali za vrijeme Klopa bruku golova je dato sa onim Piscekovim ubacivanjima iz ledja protivnicke odbrane. Kuba prihvati loptu, doda za Pisceka koji je ubaci u 16 i napadac dadne gol. U to vrijeme se i za Pisceka pricalo da ga hoce Real. Gdje je Piscek sada? Izgubio se u silnim TT-ovim rotacijama :crazy:
Kod Tuchela nije bilo prepoznatljivih akcija, sve se svodilo na nekakvo beskrajno i nepotrebno dodavanje. Ovakva krila i ofanzivni majstori apsolutno nisu iskoristeni, sigurno da je to moglo puno bolje :!: Vecina velikih utakmica je dobijena na individualni kvalitet, zaslugom vec spomenutih ofanzivnih majstora.

Kod TT-a odbrana ne postoji, niti postoji zadnji vezni koji ce joj pomagati. Odmah na pocetku se rijesio Subotica, koji je kod Klopa bio nezamjenjiv, Bendera stavljao na stopera, a pri kraju mandata na stopera je gurao i Smelcera i Pisceka :roll: . U svojoj prvoj sezoni je imao humelsa i opet se puno golova primalo.
Ne znam zasto mu nije valjao stoperski par Subotic-Sokratis, jedan visok, drugi borben, ziva vatra :mrgreen:

Minus je sigurno sto se i iz LE prosle i LP ove godine ispalo zbog njegovog eksperimentisanja i neiskustva. Nije se stalo na loptu, nego se islo grlom u jagode i oba puta se dobilo po usima :thumbdown:

Cini se da se lik malo previse furao na Gvardiolu sa jako puno rotacija od kojih se zamantalo i njemu i svima nama.

Sta je dobro sto ostaje iza TT-a :!:
Apsolutni plus je sto je forsirao mlade igrace :!: . Obzirom da svake godine nosioci igre idu iz BVB-a cini se da mu i nije preostalo nista drugo :D . Dembele i Pulisic su dva mega talenta i sigurno da je i Tuchel zasluzan za njihov napredak. Posebno se to odnosi na Dembelea koje je u pocetku bio prilicno svojeglav i sebican, ali se cini da ga je TT ukrotio i vjerovatno pricom i radom doveo na visi nivo.
Oba puta se plasiralo u LP, a ove godine je uzet i Kup :thumbup: :bih:

Kad se sve sabere i oduzme - sretno mu bilo u daljoj karijeri, a ja bih licno na klupi BVB-a volio vidjeti nekog italijana, nekoga ko ce ucvrstiti odbranu, a u napadu svakako imamo sirok spektar mogucnosti. Samo treba nabiti loptu naprijed, a Reus, Dembele, Pulisic, Kagawa..., ce vec naci nacin kako da dadnu gol :cool:

@opel
Sto uvijek gledas negativne strane :?:
Sto ne spomenes npr. Dembelea :?:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
sljivo
Postovi: 14326
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la sljivo » 01 jun 2017, 16:46

kraljttbvb je napisao/la: Zadnje dvije godine koliko je TT trener, BVB nema prepoznatljivu igru :!:
Nisam mogao izdržati a da ovo ne kvotam i ne stavim :?:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7442
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 01 jun 2017, 18:27

sljivo je napisao/la:
kraljttbvb je napisao/la: Zadnje dvije godine koliko je TT trener, BVB nema prepoznatljivu igru :!:
Nisam mogao izdržati a da ovo ne kvotam i ne stavim :?:
Gdje bas prvu recenicu :mrgreen:

Nemamo prepoznatljivu igru, sve se nekako svodi na ho-ruk i na individualni kvalitet. Nema sistema i igre, kad krene lopta od stopera, ne znaju sta sa njom. Prije se ili slala lopta od stopera na napadaca ili bi se zapocinjao napad i laganim gradjenjem istog dolazilo u sanse. Sada se napadi (pre)cesto zavrsavaju pre 16-ercom protivnika. Cesto se ne zna sta sa loptom.

Ako si gledao Klopovu Borusiju i ovu zadnje 2 godine, razlika je ocita...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Feldmarschall » 01 jun 2017, 19:29

Tuchel je proaktivan trener, Klopp reaktivan. Jedan želi loptu, drugi bježi od nje.

Ofanzivni koncept prvog je najbolji na svijetu kada je riječ o igri na postavljenog protivnika što je u slučaju Dortmunda posao u više od dvije trećine prvenstva. Zbog toga se nikad neće desiti da Tuchelova ekipa prezimi na dnu tabele, ali je iz tog razloga ranjiva u duelu protiv superiornijeg i protivnika sličnog kvaliteta. Da bi pravio ručak moraš imati namirnice, zato ne čudi da nešto što je bilo dobro sa Hummelsom i Gundoganom izgleda kao podgrijana supa sa Bartrom i Castrom.

Kloppov koncept igre je dominacija u tranzicijama po gubitku lopte (gegenpresing) i po njenom osvajanju (munjeviti kontranapadi). Jasno, zavisi od protivnikove želje za igranjem. Prva liga je osvojena jer se na Dortmund gledalo kao na autsajdera pa su se ekipe nadigravale s njima i dobile po nosu, druga jer koncept gegenpresinga još uvijek nije bio opštepoznata i prihvaćena stvar. Danas jeste. Ako se protivnik odluči da nabije loptu u aut bježeći time od presinga, posljedično od kontranapada nema ništa. To mu se desilo u zadnjoj sezoni, zbog toga je otišao. To mu se dešava danas u Engleskoj pa prosipa bodove protiv ekipa koje se bore za opstanak, dok redovno šamara ekipe s vrha. Nešto što je izgledalo odično sa zdravim Reusom i Lewandowskim koji je bio X faktor protiv postavljenih odbrana kada protivnik gurne loptu u noge Kloppovom Dortmundu, izgleda kao podgrijana supa sa Ćirom u špicu.

Iz navedenog je jasno da je razlika nebo i zemlja. Ne zato što Tuchel nema viziju, nego što mu je prodana kičma ekipe koja je nosila ofanzivni koncept. Ovo ne znači da je Tuchel bolji trener od Kloppa niti da postoji jedan odgovor na pitanje kako treba igrati fudbal. Pogotovo ne postoji trener čija je vizija dominantna u svim elementima igre. Lično uživam gledati derbije u kojim je jedan od aktera Kloppov tim, ali bih uvijek za dvije-tri ekipe na vrhu uzeo Tuchelovu viziju fudbala prije dum-dum zabave za mase koju nudi bradati Švabo. Vjerovatnoća dugoročnog uspjeha veća.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 01 jun 2017, 19:57

opel je napisao/la:
KayserSose je napisao/la:Dobro da smo prodali mamlaza Gunda. Vidim da je ove sezone uspio skupiti tek 16 utakmica. Fino smo im ga uvalili. :kafa: Miki također nije imao neku bajnu sezonu, ali je na kraju ipak dosta pridonio osvajanju EL. Dummels je imao dobru sezonu; Kuba je pak u silaznoj putanji.
A koliko su to utakmica odigrala vaša pojačanja u liku Šurlea, Gecea, Rodea, Mora itd, itd. :mrgreen:
Nedovoljno. S tim da Rode i Mor nisu ni dovedeni da puno igraju.

Nego jesi to ti napokon izaš'o iz ormara i prestao "navijati" za nas?
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la opel » 01 jun 2017, 20:18

KayserSose je napisao/la:[

Nego jesi to ti napokon izaš'o iz ormara i prestao "navijati" za nas?
Razmišljam da se ušutim jednu sezonu, pa da se pojavim pod nickom Kuba i slično, a što se Gundogana tiče, niste se vi njega riješili, nego je on odlučio da vas napusti, da ne bi povreda i bolesti, uradio bi on to još prije tri godine, u paketu sa Lewatom i Geceom.Ni jednog polubolesnog niste u stanju zadržati, nego vas handrio nekoliko sezona i produžavao na godinu dana dok mu ne bude ćeif da ide. To su maniri velikog kluba, tako je i Šahin prošao u Realu, odigrao tri utakmice i završio na tribinama, pa ga na kraju vi zbrinuli kao napušteno nedonošće.

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1526
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Illmatic09 » 01 jun 2017, 21:18

Haj nam samo reci koji Opel ti je najdraži ili kojeg voziš? Ascona, Kadet, Vectra, Astra? I odma stavi taj nick iduće godine, nije to to ako promijeniš skroz nick a da nema veze sa Opelom, tako da te možemo prepoznati. A neće ni biti teško prepoznati te, nakon 2,3 posta. Možda ti se Opel zgadi, ima tu i dosta drugi opcija, Golf, Pežo, Reno, Ford, Škoda, Fiat, pa ti izaberi, uglavnom nek budu kola.

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la opel » 01 jun 2017, 22:05

Ovaj pdf mi je za zahebanciju sa ex Kubom a malo ozbiljniji pristup ostavljam za pdf BL

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 01 jun 2017, 22:45

@opelče nadam se da ovaj put budeš zadovoljniji s izborom kluba za koji ćeš "navijati." Ako smijem sugerirati, moj prijedlog ti je Ratten. :wave:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la opel » 02 jun 2017, 07:44

Illmatic09 je napisao/la:Haj nam samo reci koji Opel ti je najdraži ili kojeg voziš? Ascona, Kadet, Vectra, Astra? I odma stavi taj nick iduće godine, nije to to ako promijeniš skroz nick a da nema veze sa Opelom, tako da te možemo prepoznati. A neće ni biti teško prepoznati te, nakon 2,3 posta. Možda ti se Opel zgadi, ima tu i dosta drugi opcija, Golf, Pežo, Reno, Ford, Škoda, Fiat, pa ti izaberi, uglavnom nek budu kola.
Opel Asconu ili Kadet preporučujem tebi, ima valjda neki muzejski primjerak, a zaboravio si pomenuti BMW, Audi i Mercedes. Ja se inače vozim autom, a kola vuku konji i volovi. Žalosna vam je tema kad nemate o čemu drugom raspravljati nego o odlascima top igrača, minutaži Gundogana na otoku, ko će biti novi trener svake druge sezone, je li 20 ili 30 bodova minusa u odnosu na FCB, a sada vam je i RB postao problem. Za mene ne brinite, ja navijam za FK Sarajevo, ne zamišljam svoj klub u top 10 u Evropi.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7442
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 02 jun 2017, 09:29

Feldmarschall je napisao/la:Tuchel je proaktivan trener, Klopp reaktivan. Jedan želi loptu, drugi bježi od nje.
Svasta ti ovdje napisa, samo je problem sto je ovo sve teorija, a ja sam kriticki post napisao jer je sve ovo tvoje napisano stekalo u praksi.

Kod tvog ofanzivnog strucnjaka BVB nije mogao mrtvom Augsburgu, Darmstadu i ostaloj buraniji dati vise od jednog gola.

Ali se zato primalo od svakojakih amatera...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 02 jun 2017, 09:31

Sezonu smo završili sa sljedećim skorom: 27-14-10 što je 1,86 bodova po utakmici.

Pritom:
- u BL imamo 18-10-6 (1,88 bodova po utakmici), od čega doma 13-4-0 (2,53 boda po utakmici), a vani 5-6-6 (1,24 boda po utakmici);
- u LP imamo 5-2-3;
- u DFB kupu imamo 4-2-0 (dvaput prošli na penale), a u Superkupu imamo poraz od Buyerna.

Mene najviše bode u oči ovaj poprilično loš učinak u gostima gdje smo gubili bodove na sve strane (5 bodova od bivših prvoligaša). U tom smo segmentu 4. u ligi (Iza Buye, Rattena i Hoffe). Doma smo pak postali praktički nepobjedivi. Jedini poraz doma smo doživjeli protiv Monaca, ali vjerujem da bi i tu imali bar nerješeno da nije bilo onog bombaškog napada.

A sad idemo na igrače...

NASTUPI:
49 - Demba
46 - Auba
43 - Pulišić, Weigl
42 - Ginter, Castro
41 - Sokrat
40 - Burki
39 - Pišo, Schmelle
35 - Rafa
31 - Bartra
30 - Kagawa
25 - Schurrle
24 - Reus
21 - Rode
20 - Durm
19 - Mor
16 - Juda
15 - Passlack
11 - Weidi, Ramos
9 - Merino, Sahin
8 - Manni
2 - Burnić, Juhu Park
1 - Isak, Larsen
0 - Bonmann

MINUTE:
+3500 - Auba, Sokrat, Burki
+3000 - Weigl, Demba, Ginter, Schmelle, Pišo
+2500 - Castro, Bartra
+2000 - Rafa, Pulišić
+1500 - Kagawa, Reus
+1000 - Durm, Juda, Schurrle, Weidi
+500 - Passlack, Rode, Mor, Ramos
-500 - Sahin, Manni, Merino, Burnić, Larsen, Juhu Park, Isak, Bonmann

GOLOVI:
40 - Auba
13 - Reus
10 - Demba
7 - Rafa
6 - Kagawa
5 - Pulišić, Pišo, Schurrle
4 - Castro
3 - Sokrat, Ramos
2 - Juda
1 - Weigl, Schmelle, Bartra, Passlack, Mor, Rode, Sahin

ASISTI:
21 - Demba
13 - Pulišić
10 - Rafa
9 - Castro
8 - Kagawa, Reus
6 - Pišo
5 - Auba
4 - Schmelle, Bartra, Schurrle
3 - Mor, Durm
2 - Juda
1 - Ginter, Passlack, Ramos, Sahin, Manni, Larsen

ŽUTI KARTONI:
11 - Demba
9 - Sokrat
8 - Castro
7 - Bartra
6 - Ginter...

CRVENI KARTONI:
1 (C) - Mor
1 (Ž+Ž) - Sokrat, Reus
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 02 jun 2017, 10:17

A sad da malo izanaliziramo ove brojke kod igrača...

Prvo što mi bode u oči je ovaj broj Aubinih golova. I s tim mi se odmah ne sviđa njegova prodaja, jer lik je zabio skoro pola naših golova. Tko i kako će to nadomjestiti ne znam, ali neće biti lako. Da se razumimo, ni Morata ili Lacazzete kao najjača imena koja su se spominjala u kuloarima, trenutno nisu Aubina razina, ali ovo što bi nama moglo doći ne obećava ni približnu razinu učinkovitosti. Nespokoj je još veći kada znamo da je naš drugi strijelac Reus teško ozljeđen. Inače, Reus je i sa ogranićenom minutažom skupio odlične brojke, pa nam samo ostaje žal što se toliko pati sa ozljedama (i dakako molitva da u budućnosti ne bude tako).

Uz spomenuti dvojac, najbolji igrač kojeg imamo je Dembele. Lik je uz Mbappea najveće otkriće sezone i možda naš prvi prodani uzorak od +100 milja. :mrgreen: Brojke su mu impresivne i on bi sljedeće sezone do Reusova povratka trebao biti glavni ofenzivni adut momčadi. Zanimljivo je da ima najviše žutih kartona u cijeloj momčadi, ali dojam je da je bivao sve zreliji kako je sezona odmicala, pa je za nadati se da će se taj trend nastaviti. Uz Dembu treba spomenuti još 3 mlađa igrača koji su odigrali vrlo dobru sezonu, a to su Weigl, Pulišić i Rafa. Osobno mi je žao da Rafa nije više igrao na poziciji za koju je i doveden, ali valjda to novi trener popravi. Mate je pak za mene najugodnije iznenađenje. U biti, on je na kraju bio ono što sam na početku sezone očekivao od Mora - učinkoviti jocker s klupe. Od starije ekipe najveći teret su iznijeli Burki, Sokrat, Piszczek i Schmelle.

Totalnih razočarenja nije bilo, ali je bilo onih koji zbog raznoraznih razloga nisu dali ono što se od njih očekivalo. Tu prvenstveno mislim na Judu i Schurrlea. Za nadati se da u novoj sezoni budu korisniji, iako je očigledno da im pored nadirućih mladaca neće biti lako izboriti se za poziciju. Za neke je možda razočarao i Mor, ali mislim da smo tu previše očekivali bez neke osnove. Ipak je lik premlad i sve što je imao prije BL je nekih 15-ak nastupa na profi razini. Mada, kod njega bi glava mogla biti problem jer mi djeluje kao lik koji misli da zaslužuje više na osnovu toga što je medijski napumpan kao veliki talenat (u HR imamo takve slučajeve sa Halilom i Ćorićem). Bilo je dosta kritike i na račun Bartre, ali ja bih rekao da je imao dobru sezonu. Doduše, to "dobro" je potrebno unaprijediti za neke više domete, a sljedeće sezone ćemo vidjeti može li on to.

Što se tiče sljedeće sezone, već sad znamo da u nju ulazimo opterećeni ozljedama Reusa i Weigla, te vjerovatnim odlaskom Aube. Već smo doveli Dahouda i Topraka, a vjerujem da nam dođu još 2-3 igrača za napad. Jedan od njih bi po zadnjim vijestima trebao biti Philipp, ali on se dovodi u kontekstu zamjene za ozljeđenog Reusa, pa tek čekamo tko će biti Aubina zamjena (ili zamjene). Kao najizgledniji kandidati za odlazak se spominju Ginter, Park i Rode, uz povratnika sa posudbe Subotića, a uz njih ja bi se rado riješio i Schurrlea (bi i Jude ali sumnjam da ima zainteresiranih usljed zadnjih događaja). Također, možda ne bi bilo loše posuditi Merina, Mora i Isaka jer nema smisla da prosjede još jednu sezonu. Već imamo 15m zarađenih na prodaji Ramosa i Stenzela, a ako na Aubi i još par igrača zgrnemo dodatnih 90-100m sa zanimanjem će se pratiti koliko će se reinvestirati u nove igrače.

P.S. Evo sad piše da smo se dogovorili sa van Bronckhorstom. Meni je bio strašno drag igrač, a u Feyenoordu je naznačio da bi mogao biti i odličan trener.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 02 jun 2017, 11:47

Favre nas odbio , superiska nadam se da ce biti sve ok , sa Van Bronckhorstom ako i to propadne onda se okrenuti nasoj legendi Safetu Susicu :lolno: :urnebes: :rol:

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Feldmarschall » 02 jun 2017, 12:26

kraljttbvb je napisao/la:
Feldmarschall je napisao/la:Tuchel je proaktivan trener, Klopp reaktivan. Jedan želi loptu, drugi bježi od nje.
Svasta ti ovdje napisa, samo je problem sto je ovo sve teorija, a ja sam kriticki post napisao jer je sve ovo tvoje napisano stekalo u praksi.

Kod tvog ofanzivnog strucnjaka BVB nije mogao mrtvom Augsburgu, Darmstadu i ostaloj buraniji dati vise od jednog gola.

Ali se zato primalo od svakojakih amatera...
Tuchel je trener sa najviše osvojenih bodova po meču u historiji Dortmunda. Ugodno hejtanje.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 02 jun 2017, 12:39

Ma ove sezone igra je bila nikakva (za prošlu sezonu to ne vrijedi) u tolikoj mjeri da je to prečesto bilo teško za gledati. Previše je čudnih odluka imao i previše lutanja kad se to nije smjelo. Bodovni učinak u gostima mu je ove sezone očajan. Dosta bodova je osvojeno na individualnu kvalitetu, a pred kraj sezone i suci su nam bili prečesto naklonjeni.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 02 jun 2017, 12:52

Povezuju nas sa Balotelijem , ako tu ima istine i lik dodje ima Aki Watzke da si pocupa i ono malo kose sto ima na glavi !! :lol:

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 02 jun 2017, 13:34

Favreov menadžer potvrdio da Nica ne pušta Favrea i da će oni tu odluku poštovati.
L'Eqipue sad prenosi da smo dogovorili sve sa Bronckhorstom kao novim trenerom.
Uglavnom ne treba žuriti i naći neko privremeno rješenje. Treba planirati dugoročno. Uglavnom osim Favrea sva ostala imena s kojima se povezujemo su redom mlađi treneri željni dokazivanja na visokom nivou kakav pruža BVB. Biće zanimljivo koga ćemo dovesti posebno nakon propalih pregovora s Nicom. Lično nemam određenog favorita, ali vjerujem u Watzkeov izbor.

Avatar
suicidesquad
Postovi: 452
Pridružen/a: 12 feb 2011, 00:48
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la suicidesquad » 02 jun 2017, 13:44

Jetzt bleiben zwei Favoriten auf den Trainer-Posten beim BVB über: Weiter Kölns Peter Stöger (51) und Ajax-Amsterdam-Coach Peter Bosz (53). Der Holländer, der früher bei Hansa Rostock spielte, dürfte dabei die besten Karten haben.

Prema Bildu favoriti su Peter Stöger iz Kölna i Ajaxov trener Peter Bosz - on po njima ima najbolje šanse da bude novi trener Dortmunda

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.