BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Andrej
Postovi: 6755
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Andrej » 30 maj 2017, 14:47

Zasto otisao Tuchel ?
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
TammoHarder
Postovi: 126
Pridružen/a: 15 avg 2014, 11:23
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la TammoHarder » 30 maj 2017, 14:53

Andrej je napisao/la:Zasto otisao Tuchel ?
Zato sto je danas otvorio twitter profil. Ma zato sto je ljudsko smece, kalkulant, podmukao i sto mucki iza ledja udara vlastiti klub. Isto **** kao i njegov uzor Pep.
FC Buy€rn - najveće zlo njemačkog nogometa - karcinom kojeg treba odstraniti.

Borussia Dortmund - posljednja šansa za spas nogometa.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 30 maj 2017, 15:05

TammoHarder je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la: Sve sto valja je vec zauzeto, ako je ko i slobodan ne zna njemacki. Meni su interesantni trener Ajaxa i Feynoorda, mislim da sa njim ne bi pogrijesili, ali opet je veliko pitanje da li bi dosli.
Ej Frenki de mi reci koliko u postocima je blizu prelazak Lukakua u VW?
:rol: Pa kud ćeš tamo di ga najviše boli. Kukavac je 2 ljeta slinio na Lukakua u Wobu, a ti tako. :mrgreen: Ja se obzirno zadržim na Zoumi. :beba:

@james kućo stara ne prozivam te, ali iz tvojih postova ponekad proizlazi da je Reus za nas teret. A kao što ti Adnan napisa - tko zna bi li bez njega imali ovaj trofej i otišli direktno u LP.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Rajaz » 30 maj 2017, 15:09

TammoHarder je napisao/la:
Andrej je napisao/la:Zasto otisao Tuchel ?
Zato sto je danas otvorio twitter profil. Ma zato sto je ljudsko smece, kalkulant, podmukao i sto mucki iza ledja udara vlastiti klub. Isto **** kao i njegov uzor Pep.
Zato što je karakter, a ne potrčko.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 30 maj 2017, 15:15

Rajaz je napisao/la:
TammoHarder je napisao/la:
Andrej je napisao/la:Zasto otisao Tuchel ?
Zato sto je danas otvorio twitter profil. Ma zato sto je ljudsko smece, kalkulant, podmukao i sto mucki iza ledja udara vlastiti klub. Isto **** kao i njegov uzor Pep.
Zato što je karakter, a ne potrčko.
Da, problem je u njegovom karakteru. Teškom.

Naši mediji bacaju bombe da je Kovač kandidat za zamjenu. :rol: Mene ne bi čudilo da P. Sousa bude novi trener.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 30 maj 2017, 15:18

Rajaz je napisao/la: Zato što je karakter, a ne potrčko.
Pitanje je ovo veliko...znamo kakve je gluposti radio u Mainzu i to u pola sezone.Generalno tesko da mi mozemo znati prave razlike odlaska.

Nadam se da je Favre dogovoren...on mi je nekako jedini u stanju zadrzati se vise godina u klubu.

Vidim opet ovaj ,sa avatorom onog kretena francuskog,najavljuje pad BvB-a...copy-paste od prije 2 sezone-poslije se "iznenadio" kako je to sve proslo :lol:

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 30 maj 2017, 15:21

KayserSose je napisao/la:
TammoHarder je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la: Sve sto valja je vec zauzeto, ako je ko i slobodan ne zna njemacki. Meni su interesantni trener Ajaxa i Feynoorda, mislim da sa njim ne bi pogrijesili, ali opet je veliko pitanje da li bi dosli.
Ej Frenki de mi reci koliko u postocima je blizu prelazak Lukakua u VW?
:rol: Pa kud ćeš tamo di ga najviše boli. Kukavac je 2 ljeta slinio na Lukakua u Wobu, a ti tako. :mrgreen: Ja se obzirno zadržim na Zoumi. :beba:

@james kućo stara ne prozivam te, ali iz tvojih postova ponekad proizlazi da je Reus za nas teret. A kao što ti Adnan napisa - tko zna bi li bez njega imali ovaj trofej i otišli direktno u LP.
Ma znam Kayser , sve je to tocno ali mi tebra malkice krivo na Refku pa hebo ga mis kao da ga je njegov stari napravio od stakla!!
Krivo ce mi biti po tko zna koji put, oporavi se i lik odmah poentira ne osjeti se uopce odsustvo sa zelenog terena.
Tako ce biti i ovaj put vratice se Refko sad zasigurno jos ne znamo da li ce to biti za 4 mj ili 6-8 u slucaju operativnog zahvata !!
I Refko ce ponovno poentirati i opet se povrjediti i tako jovo na novo. :hmmmmm:

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 30 maj 2017, 15:25

Urbi et orbi - FAVRE JE NOVI TRENER. :thumbup:

Za nadati se da povuče i kojeg igrača iz Ligue 1.

Tuchelu hvala za 2 vrlo dobre sezone i sretno dalje.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jestamaji » 30 maj 2017, 17:33

reusa treba prodat dok ga još neko oće kupit, tip je dobar ali je 90% vremena povrijeđen
bolje bi im bilo sto puta prodati reusa za 40 miliona nego aubemayanga za 70

Avatar
Saurman
Postovi: 29501
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Saurman » 30 maj 2017, 22:07

Ako zamjene Tuchela sa Kovačem ili Blancom neka se povješaju ispred SI i još nešto, uopšte nisu trebali otjerati Tuchela nakon jedne sezone ostvario je sasvim solidan rezultat.

Sigurno je Tuchel sasuo sve u brk Fatzkeu u stilu : " kako očekujete da napravim tim i rezultate ako mi ključne igrače preko novina prodajte 2 mjeseca prije kraja sezone" naravno odmah razriješen dužnosti.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: RE: Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 30 maj 2017, 22:22

KayserSose je napisao/la:Za nadati se da povuče i kojeg igrača iz Ligue 1.
Za početak nek' smjesti Schmelea na klupu, a Guerreiro da igra beka. A poslije toga nek' dovede Serrija i Balotellija.

Što se tiče TTa, treba se sjetiti da je i sa simpatičnim Mainzom na ratnoj stazi. Vjerojatno ima nekih problema sam sa sobom.

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la proFCB » 30 maj 2017, 23:59

Najprije čestitke za Kup!!!

Što se tiče odlaska Tuchela, bio sam njegov fan, čovjek tokom cijele sezone ima povrijeđene igrače, odnosno konstantno mu fale 2-3 prvotimca, no šta bi bilo kad bi bilo...
Ukoliko Favre dođe, prognoziram velike stvari Borussiiji, koje idu do titule, kao i veliki domet u ligi prvaka...
Ukoliko ne dođe, ukoliko dođe neko ko nije dorastao zadatku. Neko ko nije imao priliku voditi jaku, ozbiljnu ekipu, neko ko nije bio među favoritima za titulu, onda če mi biti izuzetno žao što je TT dobio nogu, jer to nikakav napredak neće biti...
Stern des Südens

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 31 maj 2017, 08:10

Rajaz je napisao/la:
TammoHarder je napisao/la:
Andrej je napisao/la:Zasto otisao Tuchel ?
Zato sto je danas otvorio twitter profil. Ma zato sto je ljudsko smece, kalkulant, podmukao i sto mucki iza ledja udara vlastiti klub. Isto **** kao i njegov uzor Pep.
Zato što je karakter, a ne potrčko.
Za razliku od Pepa :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 31 maj 2017, 09:55

Otisao Tuchel , Auba se pakuje sta i kako dalje ?!
Pa hebote svake nam sezone odlaze najbolji , da li bi se Aki Watzke i Zorc malo trebali preispitati!!
Doci ce neki novi trener nadam se Favre i neki polovnjak napadac i opet jovo , na novo drugaciji sistem puno neizvjesnosti iskreno meni ovo vise ide na k*rac.
Sta je Atletico M bolji od nas po cemu , a ljudi prodaju zvjezdui kupe zvjezdu i to provjerenu.
A ne kao mi kupimo nekakve djecurlije od 17/19 godina za 30-ak milki i molimo se Bogu da ubodemo sa kojim.
I gdje tu ima napredka , vazda se vrtimo u istom krugu , prodaj pa zakrpi.
Ali Watzke-u i Zorc su bitniji milioni hebes titule , vazno je samo plasirati se direktno u ligu prvaka jer i tu je dobit na samom startu mislim 10 milki , mozda i vise ne znam.
Zato mi je taj nacin rada nase uprave na celu sa Akiom pocinje ici na onu stvar. :thumbdown:
Toliko

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: RE: Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 31 maj 2017, 11:05

Desperado09 je napisao/la:
KayserSose je napisao/la:Za nadati se da povuče i kojeg igrača iz Ligue 1.
Za početak nek' smjesti Schmelea na klupu, a Guerreiro da igra beka. A poslije toga nek' dovede Serrija i Balotellija.
Uf ovo bi bio popriličan rizik. Možda da ga se dovede uz još nekog mlađeg napadača tipa Schik ili Dembele. Mada, možda bi ga trener koji mu je oživio karijeru, dobro ozračje u svlačionici i publika kojoj bi vjerovatno bio drag potaknuli da dade sve od sebe umjesto bude (auto)destruktivan. Doduše, kod njega postoji jedna velika zapreka, a to je menadžer Raiola s kojim imamo neke ozbiljne repove od Mikijeva odlaska.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1245
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Stefan Effenberg » 31 maj 2017, 13:46

Momci da li sam dobro pročitao da ćete uzeti samo 70 milijuna u vrijeme kad jedan nedokazani talenat Mbappe ide za 100+ milijuna? Znači u trenutku kad ima još pune 3 godine ugovora i u trenutku kad je u TOP formi i zabija kao na traci? :evil:

Uz sve dobre poteze zadnjih par godina BVB-a, uzeti tako malo novaca za najboljeg igrača je po meni svakako loša transfer politika. :thumbdown:

Što se tiče trenera, nadam se da vam dolazi Favre.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 31 maj 2017, 14:13

Kupnjom Mbappea se kupuje potencijalni top 3 igrač narednih 10-ak godina (rizik da to ne postane je apsolutno prihvatljiv), kupnjom Aube kupuješ špica blizu 30.-te godine.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 31 maj 2017, 14:36

Ma ovo je sve sr*nje !! :puke:

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 01 jun 2017, 07:09

Citam na forumu PSG-a da uopce nisu zadovoljni dolazkom Aube!
Kazu da tandem Cavani & Auba nece funkcionisati , da ce Cavani koji je odigrao sezonu snova ostati spic , a Auba na krilo.
Plus kazu da smo ih dobro oderali za tih 70/75€ , eh sada da li je to tako.
Samo da Favre dodje i da maznemo Musu Dembele i Kelechi Iheanacho zajedno !
Mislim da mogu oba za nekih 60-ak milki plus onog malca iz Barce desnog bocnog Jordi Mboula , svi sretni i zadovoljni uz vec sigurne Dahoud-a i Toprak-a .
E to bi bilo vec nesto a love se ima , no vidjecemo poznavajuci Akia i Zorca ne bi me cudilo da zavrse nekakvi polovnjaci kod nas za buraniju. :lol:

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 01 jun 2017, 08:21

Dobro da smo prodali mamlaza Gunda. Vidim da je ove sezone uspio skupiti tek 16 utakmica. Fino smo im ga uvalili. :kafa: Miki također nije imao neku bajnu sezonu, ali je na kraju ipak dosta pridonio osvajanju EL. Dummels je imao dobru sezonu; Kuba je pak u silaznoj putanji.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.