BVB: Transferi i glasine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 02 jun 2017, 07:37

Dođem na posao, napravim kavu, sjednem za komp, odem na TM i šta me dočeka - BVB dovodi hebenog Philippa. kuknjava Možda on može ispasti super pojačanje, ali ovako unaprijed nimalo mi se ne sviđa. kuknjava
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 02 jun 2017, 08:19

KayserSose je napisao/la:Dođem na posao, napravim kavu, sjednem za komp, odem na TM i šta me dočeka - BVB dovodi hebenog Philippa. kuknjava Možda on može ispasti super pojačanje, ali ovako unaprijed nimalo mi se ne sviđa. kuknjava
Kayser imam nekakav predosjecaj da ce biti nesto od njega i necemo pogrjesiti , veoma zanimljiv igrac !!
Ja sam definitivno za DA , odnosno njegov dolazak.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 02 jun 2017, 09:52

Neki dan sam pisao o Van Bronckhorstu, sad mediji pisu da je realan kandidat za trenera. Osvojio je titulu sa klubom koji je ipak iza Ajaxa i Psv, to je za respekt. Philipp je veoma dobar igrac,ima taj x faktor koji nagovjestava uspjesnu karijeru,extra pojacanje ako bi igrao kao zamjena za Reusa dok se ne oporavi.Cijena jeste paprena, malo previse za igraca jednog Freiburga. Nova tv prava i odmah igraci Herthe i Freiburga idu za cifre 15-20 miliona.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 02 jun 2017, 14:43

Philipp ako se bude dovodio bude kao zamjena Reus-u..... Sad nisam ga pratio i baš gledao tako da nemogu reći kakav je igrač.... A vidim da prethodni postovi govore da je ok.... Čeh je vjerovatno u Juventusu pa od njega ništa....

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17795
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Omerbavarac » 03 jun 2017, 08:18

Exklusiv: Der @BVB verpflichtet Abwehr-Talent Dan Axel #Zagadou von @PSG.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 03 jun 2017, 08:46

Ne znam samo gdje ce vise sa tolikim talentima , to je vec prevrsilo svaku mjeru !!
Toliko

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 03 jun 2017, 14:21

Navodno smo ponudili 30 mil funti za Dembelea iz Celtica.

Zagadou dolazi kao veliki talent, kapiten U18 Francuske. Međutim, treba sačekati novog trenera i vidjeti s kim planira. Zasad sveukupno s novim igračima imamo 6 štopera plus Bender koji to može igrati.

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 05 jun 2017, 16:23

Čitam na Tm-u da fanovi Bvb-a iz Njemačke nisu baš za dovođenje Dembele-a iz Celtic-a.... Da je rizično dati 35 milki za igrača koj trpa u žnj ligi poput Škotske......... A pošto vjerovatno bude došao Ajaxov trener za očekivati je da dovede nekog igrača sa sobom.... Da se mene pita Dolberg je još pre zelenn da bi bio Aubin nasljednik.... A koga još ima na tržištu? Čeh otišao u Juve.... Možda Nigerijac Kelechi Iheanacho ili Lacazette ali čisto sumljam da bude davalo više od 50 milki za novog špicu....
Koje su vaše želje i prijedlozi :?: :?:
Ginter vjerovatno odlazi u Hoffu za 15+ milki Subotić se vrača i Dolazi onaj talent iz Parisa.....
I Philipp ima klauzulu između 9 i 14 milki I vjerovatno on dolazi kao zamjena Reus-u.....

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 05 jun 2017, 21:02

BILD i Kicker pišu da je transfer Philipa u BVB perfekt. Cijena između 14 i 20 mil. Dolazi kao zamjena za Reusa koji će odsustvovati 4 mjeseca. Inače, tražili su ga i Spursi te Ratten.

On će biti naše četvrto pojačanje, a imam osjećaj ne i posljednje. Samo se pitam šta se čeka sa prodajom. Jel' moguće da ne mogu prodati igrača? Još prošle sezone smo imali širok kadar, a sad nam dolaze još 4 igrača, a odlazaka još nema. Ili se čeka da Bosz preda Zorcu spisak za prodaju?

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 05 jun 2017, 22:12

Mogao je otići u Ratten i biti proglašen za odlično pojačanje, a on ode u Dortmund i sad će na forumu biti predmet poruge. :facepalm:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la miki_92 » 06 jun 2017, 17:05

Mina Raiola has confirmed that Mario Balotelli will play for Borussia Dortmund next season.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 07 jun 2017, 00:56

Pa da li je to i zvanicno sa Philippom , ili jos nije samo ovjereno?

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 07 jun 2017, 07:50

Izgleda da je Auba potpisao za PSG , odsteta oko 70/75€ a kao njegova zamjena se spominje Argentinac Lucas Alario !!
Dok bi drugi napadac odnosno zamjena mogao biti Kevin Augustin iz PSG-a .
Mislim da bi isti dosao free , vjerovatno je takav dogovor.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 07 jun 2017, 09:25

jamesrodriguez je napisao/la:Izgleda da je Auba potpisao za PSG , odsteta oko 70/75€ a kao njegova zamjena se spominje Argentinac Lucas Alario !!
Dok bi drugi napadac odnosno zamjena mogao biti Kevin Augustin iz PSG-a .
Mislim da bi isti dosao free , vjerovatno je takav dogovor.
Potencijalni napad: Alario, Agustin, Isak i Philipp kad zatreba? Neko od ovi momaka ce ekplodirati sigurno ako ih BVB dovede, ali porazavajuca je cinjenica da se opet ide po relativno neprovjerena i mlada imena iako se ima dovoljno novca za dokazanu klasu. Ako ovakav ishod bude, definitivno ce se potvrditi razvojna politika kluba. Cekacemo kraj prijelaznog roka, no sve mirise da se Borussija pretvara u Ajax, a ne u velikana kakav bi trebao biti. U skladu sa politikom kluba, Bosz je vise nego odlicno rjesenje.

Dahodu, Toprak i Phillip su upgrade i uz dokazanu klasu u napadu vec bi se moglo pricati o historijskom prijelaznom roku, ali pricamo o Borussiji. Gdje pocinje Borussia, tu masta prestaje. :D

Valjda pujdo Watzke dodje tobe i dovede igraca cije ime izaziva postovanje, dosta je bilo djece iz naftalina.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 07 jun 2017, 10:02

FRANK RIBERY je napisao/la:
jamesrodriguez je napisao/la:Izgleda da je Auba potpisao za PSG , odsteta oko 70/75€ a kao njegova zamjena se spominje Argentinac Lucas Alario !!
Dok bi drugi napadac odnosno zamjena mogao biti Kevin Augustin iz PSG-a .
Mislim da bi isti dosao free , vjerovatno je takav dogovor.
Potencijalni napad: Alario, Agustin, Isak i Philipp kad zatreba? Neko od ovi momaka ce ekplodirati sigurno ako ih BVB dovede, ali porazavajuca je cinjenica da se opet ide po relativno neprovjerena i mlada imena iako se ima dovoljno novca za dokazanu klasu. Ako ovakav ishod bude, definitivno ce se potvrditi razvojna politika kluba. Cekacemo kraj prijelaznog roka, no sve mirise da se Borussija pretvara u Ajax, a ne u velikana kakav bi trebao biti. U skladu sa politikom kluba, Bosz je vise nego odlicno rjesenje.

Dahodu, Toprak i Phillip su upgrade i uz dokazanu klasu u napadu vec bi se moglo pricati o historijskom prijelaznom roku, ali pricamo o Borussiji. Gdje pocinje Borussia, tu masta prestaje. :D

Valjda pujdo Watzke dodje tobe i dovede igraca cije ime izaziva postovanje, dosta je bilo djece iz naftalina.
Ribac i ja tako isto mislim , sve mi mirise da ce BVB postati losa kopija Ajaxa!!
Ali meni jedna stvar nikako nije jasna , prodas klasu opaa Auba dobijes 70/75 milki i kreten Watzke za sitnu buraniju oko 15/20milki potrazuje zamjenu za Aubu.
Sta je Atletico M bolji od nas ,odnosno BvBa proda klasu za istu lovu dovede klasu.
Zbog toga i jesu tu gdje jesu , disu za vratom Barci i Realu a i u liga prvaka su u polufinalu pa i u finalu !!
Ja jesam navijac BvB-a vec 25 godina , ali budemo iskreni svaki navijac bi pozelio da mu klub osvaja trofeje u nacionalnoj ligi ili da igra finale lige prvaka i istu osvoji.
Ovako kako je BvB krenuo tu ne vidim nikakav progres.
Meni je jasno , samo ne znam da li ce isto prihvatiti i ostali navijaci BvB-a da je Watzkeu samo interesantan novac.
Pokupije nekakve djecurlije za sicu , pa ako ubode ... ubode!!
Do duse pogodio je sa Aubom , Weigel-om , Dembelom i Rafom G!!
Ali veliki promasaji sa Schurrle , Merino , Mor , Rode , Ginter , Park a tek cemo vidjeti u narednoj sezoni sta i kako ce se Gotze pokazati!!
Ove sto sam nabrojao , da smo fulali sa njima kostali su nas oko 100 milki.
Ne znam meni se ovo nikako ne svidja sto uprava radi na celu sa Watzke.
A tko zna mozda me i demantuju , dovodjem Lacazette MOŽDA !!!!! :hmmmmm:

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 07 jun 2017, 13:01

Riješen misterij Raiolinog boravka u Dortmundu. Naš novi igrač je jedan od najtalentiranijih nizozemskih mladih igrača i Raiolin štićenik Immanuel Pherai.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 07 jun 2017, 20:07

I Tottenham bi Gintera prenosi The Independent. Cifra nekih 17 mil evra. Međutim, Ginter će sačekati razgovor s Boszom prije nego odluči o svojoj budućnosti.

P.S.
Boravak Raiole u Dortmundu je zbog nekog klinca koji iz AZ- a dolazi u BVB U17. Nema veze s Balotellijem.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7414
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 08 jun 2017, 11:05

Sad kad Ginter u nekom drugom klubu proigra i postane novi Maldini :lol:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 08 jun 2017, 11:45

kraljttbvb je napisao/la:Sad kad Ginter u nekom drugom klubu proigra i postane novi Maldini :lol:
Nikad Ginter nece proigrati nigdje nema on damu , samo neka on ide sretno mu bilo.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 15 jun 2017, 12:37

Hertha bi posudila Passlacka.

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.