BVB: Transferi i glasine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 04 jul 2017, 10:04

samir1909 je napisao/la:Odlican posao,nista on nije kod nas pokazao od potencijala koji je imao i neka mu je sa srecom.

Ima li neko vise informacija vezano za Maximilian Philipp-a kojeg smo doveli,gledao sam neke klipove mada ne moraju klipovi nista da znace nisam nista posebno vidio u njemu za tolike pare koje smo dali.
Mozda je neko vise pratio ovog igraca na forumu pa ako nije neki problem da malo vise informacija,o kakvom igracu je rijec jer ipak pukli smo 20 milki za njega.
Meni sve nekako mirise na to da smo napravili pravi promasaj,i da ce ovaj vise gledati iz loze utakmice nego biti medju 18 igraca.
Nisi u pravu drug , Maximilian Philipp je odlican igrac i extra pojacanje za nas.
Nekako sam uvjeren da ce on biti drugi Refko Reus , ima lik ogroman potencijal i dosta toga za pokazati.
Ne brini nismo dzaba pukli 20 milki :nene:

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 04 jul 2017, 10:13

Dobar je Pilip dok ga je Lajpcig želio. Onda je sigurno ogroman potencijal. :kafa:
FRANK RIBERY je napisao/la:
Bayern111 je napisao/la:RB Leipzig dogovorio Philipa iz Fraiburga top igrac
Griffo u Gladbachu nadam se da ce Gladbach dovesti i pravog napadaca napokon
Nadam se da ce i lever ubrzo naci novog trnera
Sjajan igrac, njegova potpuna eksplozija ocekuje se u dresu RB-a. Phillip je bio interesantan mnogima, cak i Klopp.
A i vodeći forumski skaut ga hvali. Dakle. :kafa:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 04 jul 2017, 10:51

KayserSose je napisao/la:Dobar je Pilip dok ga je Lajpcig želio. Onda je sigurno ogroman potencijal. :kafa:
FRANK RIBERY je napisao/la:
Bayern111 je napisao/la:RB Leipzig dogovorio Philipa iz Fraiburga top igrac
Griffo u Gladbachu nadam se da ce Gladbach dovesti i pravog napadaca napokon
Nadam se da ce i lever ubrzo naci novog trnera
Sjajan igrac, njegova potpuna eksplozija ocekuje se u dresu RB-a. Phillip je bio interesantan mnogima, cak i Klopp.
A i vodeći forumski skaut ga hvali. Dakle. :kafa:
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7397
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 04 jul 2017, 14:17

KayserSose je napisao/la:Dobar je Pilip dok ga je Lajpcig želio. Onda je sigurno ogroman potencijal. :kafa:
Sa naglaskom na ogroman :mrgreen:

Cim je dosao u BVB, niti je vise potencijal, niti ista valja, sad je gola kita :mrgreen:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Bayern111 » 04 jul 2017, 15:24

kraljttbvb je napisao/la:
KayserSose je napisao/la:Dobar je Pilip dok ga je Lajpcig želio. Onda je sigurno ogroman potencijal. :kafa:
Sa naglaskom na ogroman :mrgreen:

Cim je dosao u BVB, niti je vise potencijal, niti ista valja, sad je gola kita :mrgreen:
Pa ti si taj koji kaze da se RB Leipzig i BVB nemogu porediti i da ne BVB miljama daleko nel tako kako onda taj isti igrac moze vama biti pojacanje ako ga je zelio Leipzig bgt
Zar BVB nije evropska sila koja se nebi slustila na nivo da zeli istog igraca kao i RB

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Bayern111 » 04 jul 2017, 15:27

Pa vi samo zvnezde dovodite naznam kako uopste moze da se stavi u istu recenicu BVB i bilo ko pa vi svoje igrace prodajete samo seikovima u pola cjene jel tako

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 04 jul 2017, 15:54

Koje rupe u postovima. Za nepovjerovati.

Phillip se treba dokazati. Doveden je kao talent, neko ko bi MOŽDA mogao napraviti iskorak u narednom periodu. Tu se baš vidi napredak kluba kad za back up igrača pljuneš 20 milja i pokažeš moć malom RBu i otmeš im igrača ispred nosa koji bi kod njih bio nosilac igre.

Mene je transfer iznenadio obzirom da smo odlično pokriveni ofanzivno. Kad mu pogledam konkurenciju morat će odmah pokazati šta zna da bi dobio veću minutažu, u protivnom ne gine mu klupa, a možda i tribine kad se Reus vrati.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 04 jul 2017, 16:44

Bayern111

Ne raspravljaj se sa Lolekom i Bolekom, vidis da su postovma zaljubljeni jedan u drugog. Toliko se vole da bi tu ljubav trebali legalizovati, nije dovoljno samo preko foruma. Borussija ce biti prvak Evrope jer ima najaci kadar u historiji sa naglaskom na najaci, a Emre Mor je novi Messi sa naglaskom na Messi. :D

Kako Kari Pesic komentarise ponasanje uprave Dortmunda kad im stigne ponuda za igraca : "Oni dadu ponudu vi skidate gace".

Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Bayern111 » 04 jul 2017, 18:09

FRANK RIBERY je napisao/la:Bayern111

Ne raspravljaj se sa Lolekom i Bolekom, vidis da su postovma zaljubljeni jedan u drugog. Toliko se vole da bi tu ljubav trebali legalizovati, nije dovoljno samo preko foruma. Borussija ce biti prvak Evrope jer ima najaci kadar u historiji sa naglaskom na najaci, a Emre Mor je novi Messi sa naglaskom na Messi. :D

Kako Kari Pesic komentarise ponasanje uprave Dortmunda kad im stigne ponuda za igraca : "Oni dadu ponudu vi skidate gace".

Tacno tako :bow:

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 04 jul 2017, 18:50

Daj Auba otiđi, napusti nas da imaju bar neke argumente ovi paćenici. Otiđi makar ti da ne čame u prošlosti, eto rekoše Aki i Susi da ne damo Dembelea, Guerreira, Sokratisa, Pulišića, Reusa itd. Otiđi makar ti za 70 mil i opet bi licemjeri, iako je cifra od 70 mil u pitanju bili licemjeri predvođeni No1 skautom Kvazimodom. Napusti nas PEA17. #leavePEA

P.S.
slika

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la adnan24 » 04 jul 2017, 19:17

Najjace je kad neko na temi bundesa napisa kako ligu napustaju Aubameyang,Dembele,Guerreiro :lol: :lol: Dokle je to otislo :urnebes:

Dobar posao sa Ginterom...dobar igrac ali cini mi se da je stao u razvoju,tesko ce on postati bolji igrac,u svakom slucaju svako dobro u nastavku karijere,odlican je klub izabrao.

Jos da se rijese Rodea bilo bi lijepo
KayserSose je napisao/la:Dobar je Pilip dok ga je Lajpcig želio. Onda je sigurno ogroman potencijal. :kafa:
FRANK RIBERY je napisao/la:
Sjajan igrac, njegova potpuna eksplozija ocekuje se u dresu RB-a. Phillip je bio interesantan mnogima, cak i Klopp.
A i vodeći forumski skaut ga hvali. Dakle. :kafa:
:lol: :lol: Nemoj ga...mogu misliti koliko zali za ovim :rol:

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 04 jul 2017, 22:13

Desperado09 je napisao/la:Ova prilika za polufinale se ne smije propustiti. Vrata do tamo su nam poprilično otvorena. Ne podcjenjujem Monaco, ali ne bi nam trebali praviti veće probleme. I
jamesrodriguez je napisao/la:Kad se uigramo , s obzirom da su nam otisla 3.kljucna igraca , a dosle novajlije ima de meljemo sve u bundeski :opaopa:
AmirBvB je napisao/la:Osim naravno Rodea, koji je pokazao da će biti ogromno pojačanje...
jamesrodriguez je napisao/la:
smopiBVB je napisao/la:Odavno jacu ekipu nismo imali REALNO,kad se sve sabere.
Ne znam sto se s debilcinama raspravljate!?
Potpisujem drug ! :clap:
adnan24 je napisao/la:Definitivno mislim da smo ofanzivno bolje poslozeni nego prosle godine...Mikija i ono malo sto je ostalo od Gundogana su zamijenili Gotze,Schurrle,Mor,Dembele
adnan24 je napisao/la:Ako Tuchel poslozi odbranu mogli bi biti prejaki
KayserSose je napisao/la:Dovedeni njemacki Messi, crni Messi i turski Messi. Uprava. :bow:
Ousmane7 je napisao/la:
Desperado09 je napisao/la:Previše jaka konkurencija za moj ukus. Biće najmanje 3-4 dobra igraca koji nece moci ni do klupe.
iako mislim da će i rode bit sjajno pojačanje,branio sma od početka njega i bartru i upravu sad ga mogu pocuclat svi ako poštedu zdravlje

Ali ljud moji neznam za vas ali ja sam preuzbuđen za sezonu..vrh,svi spominju stopere ali imamo bartru za kojeg vjerujem da će bit krađa godine u doba današnjeg tržišta i s obzir0om da hje ipak igrač bio naj ekipe svijeta i reprezentativac španjolske :opaopa:
smopiBVB je napisao/la:Ova ekipa puno obecava!
Jesu pripremne ali ovakvi golovi i poigravanje,a tek najveca imena treba da se prikljuce...ssex.

Uprava je k.rac.Treba ih otjerati.Sta su doveli,ponajvece talente u Evropi i dva repr.Elfa.Bas nidje veze...

Slatke muke za TT-a,savrsena situacija za njega.Voli sirok kadar,puno rotiranja,vjerujem da ove godine s njim na celu i ovim kadrom pucamo visoko na svim frontovima.
Forumski strucnjaci, **** Messija za ove sto igraju u Borussiji. Koliko inteligencije na jednom mjestu. Umjesto da se kvazi navijaci Bayernove samoposluge pokunje, oni laprdaju o velikoj, nepobjedivoj, nikad jacoj Borussiji u kojoj igraju ne jedan, vec tri Messija. Placem, suza suzu stize, recite da je prank. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 05 jul 2017, 07:54

Zaboravio sam spomenuti i Messija hrvatske dijaspore u Amerika. :kafa: 4 Messija. :kafa:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 05 jul 2017, 08:33

Sta ce vam toliki Messiji, dovoljan vam je jedan. Salu na stranu svi smo mi imali pogresnih procjena, nemoguce je uvijek biti u pravu. Mozemo mi jedni druge ismijavati, vrijedjati i misliti da smo nepogresivi, niko ovdje nije cvjecka. Niti se Borussija prosetala Bundesligom niti je Wolfsburg postao velikan iako je za to imao apsolutno sve predispozicije ( novac, titula, kup,igrace,...).

Mislim da su pojedinci presli granicu forumskog podjebavanja i poceli sa vrijedjanjem (Desperado). Meni nije problem, mozemo i tako, pa cemo vidjeti u sta ce se ova tema pretvoriti.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 05 jul 2017, 09:08

FRANK RIBERY je napisao/la:Sta ce vam toliki Messiji, dovoljan vam je jedan. Salu na stranu svi smo mi imali pogresnih procjena, nemoguce je uvijek biti u pravu. Mozemo mi jedni druge ismijavati, vrijedjati i misliti da smo nepogresivi, niko ovdje nije cvjecka. Niti se Borussija prosetala Bundesligom niti je Wolfsburg postao velikan iako je za to imao apsolutno sve predispozicije ( novac, titula, kup,igrace,...).

Mislim da su pojedinci presli granicu forumskog podjebavanja i poceli sa vrijedjanjem (Desperado). Meni nije problem, mozemo i tako, pa cemo vidjeti u sta ce se ova tema pretvoriti.
Francek hebo te miš pa ti si više ovdje kod nas na forumu BVB , nego na forumu bayerna.
Rekoh ja tebi jednom , nabaci crno /zuti dres i predji u pravu raju. :lol:

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 05 jul 2017, 09:46

jamesrodriguez je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Sta ce vam toliki Messiji, dovoljan vam je jedan. Salu na stranu svi smo mi imali pogresnih procjena, nemoguce je uvijek biti u pravu. Mozemo mi jedni druge ismijavati, vrijedjati i misliti da smo nepogresivi, niko ovdje nije cvjecka. Niti se Borussija prosetala Bundesligom niti je Wolfsburg postao velikan iako je za to imao apsolutno sve predispozicije ( novac, titula, kup,igrace,...).

Mislim da su pojedinci presli granicu forumskog podjebavanja i poceli sa vrijedjanjem (Desperado). Meni nije problem, mozemo i tako, pa cemo vidjeti u sta ce se ova tema pretvoriti.
Francek hebo te miš pa ti si više ovdje kod nas na forumu BVB , nego na forumu bayerna.
Rekoh ja tebi jednom , nabaci crno /zuti dres i predji u pravu raju. :lol:
Ja sam imao Continentalov dres kad ga niko nije imao. :D
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 06 jul 2017, 07:41

FRANK RIBERY je napisao/la:Sta ce vam toliki Messiji, dovoljan vam je jedan.
Naša politika je Messis y Schmelzeres. :kafa:
adnan24 je napisao/la: :lol: :lol: Nemoj ga...mogu misliti koliko zali za ovim :rol:
Ma kolegu ništa ne može skrenuti s njegova kursa, čak ni činjenice, empirija ili (sve češća) poruga. :mrgreen:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 06 jul 2017, 09:07

KayserSose je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Sta ce vam toliki Messiji, dovoljan vam je jedan.
Naša politika je Messis y Schmelzeres. :kafa:
adnan24 je napisao/la: :lol: :lol: Nemoj ga...mogu misliti koliko zali za ovim :rol:
Ma kolegu ništa ne može skrenuti s njegova kursa, čak ni činjenice, empirija ili (sve češća) poruga. :mrgreen:
Ako su ovo cinjenice i empirija povlacim se:
- Ostali bez 6-7 najbitnijih igraca u zadnjih par godina
- Dovodite talenet koje proglasavate Messijima iako za njih vecina nije ni cula
- Ispadate od jednog Monaca koji je bio jedina ekipa bez ikakvog evropskog iskustva u zrijebu
- Zavrsavate sezonu iza jucerasnjeg drugoligasa
- Zavrsavate sezonu na trecem mjestu uz obilatu pomoc sudija i milijardu izmisljenih penala
- Sest od devet pojacanja nisu ni igrali prosle sezone ( Mor, Merino, Rode, Gotze, Isak, Scurrle) - to je taj najaci prelazni rok u historiji :clap:

To su cinjenice, a to sto ti pises su insinuacije druze. NEgo reci ti meni, jel Borussija i ove godine ima najacu ekipu u historiji ili ne? Da sve ulozim na vas ove sezone. :lol:
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7397
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 06 jul 2017, 10:09

Prije nego se napise bilo sta o transferima BVB-a, trebalo bi se osvrnuti i na najveceg flopa prosle sezone (placeno - dobijeno) - R. Sancheza ;) :wave:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 06 jul 2017, 10:51

Mor, Merino, Isak, Rode, Scurrle i Gotze su kostali 85 mil eura, spomenuti Sanches 35.Koliko me mat sluzi, 85 je mnogo vise od 35 i cinjenicno i empirijski. Porediti ova dva kuba u bilo cemu je nepromisljeno, da ne kazem neku tezu rijec.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.