BVB: Transferi i glasine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 21 jun 2017, 08:45

Krama i Badelj se spominju kao potencijalna pojačanja. Kramarić je zanimljiv u slučaju Aubina odlaska i mislim da bi to bio dobar transfer s obzirom da se neće ići na neko jako ime. Krama je jako svestran igrač i s njim ne bi dobili samo igrača koji zabija već i igrača kojem je namjestiti gol običan dan u uredu. Badelju nisam sklon jer definitivno ne bi bio upgrade u odnosu na naše trenutne igrače.

Piše se i o interesu Juventusa za Rafu, ali vjerujem da tu neće biti ničega.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 21 jun 2017, 11:27

Znaci Kramaric je taj top napadac o kojem bruje forumasi. Je.bo Lacazettea i Moratu, Krama dominira. :D
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Zdena04
Postovi: 2070
Pridružen/a: 04 nov 2008, 15:37
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Zdena04 » 21 jun 2017, 16:28

Mislim da bi i Badelj bio dobar transfer obzirom da je i on Hrvat :)

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7393
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 21 jun 2017, 19:17

Cini se da je Aubi dat rok do 26.07. da se izjasni ide li ili ostaje :crazy:

Puno brate mili, ja bih mu rekao 01.07. i kapak. Ako do tada ne ode nece ici ni za 200 miliona evra ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 22 jun 2017, 08:36

Zdena04 je napisao/la:Mislim da bi i Badelj bio dobar transfer obzirom da je i on Hrvat :)
:thumbup: Možda, ako nam je cilj osvojiti LP. :mrgreen:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 23 jun 2017, 10:23

Čeka se početak priprema pa da Bosz stvori sliku o cjelokupnom kadru i da da zeleno svjetlo za odlaske Subotića u HSV, Gintera u Hoppenheim, posudbu Mora, evntl prodaju Rodea i Parka te možda još nekih igrača.

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la ledar » 23 jun 2017, 15:00

Desperado09 je napisao/la:... odlaske Subotića u HSV...
Subotik je bio samo naivni todtov mamac za spuštanje cijene Papku, moraćete ga probat nekom drugom utopit.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 23 jun 2017, 23:43

Navodno smo ponudili 22,5 mil eura za B.Traorea , međutim, on se odlučio za Lyon zbog lične perspektive i sigurnijeg mjesta u timu.

Također se spominje Paredes kao moguća zamjena za duže povrijeđenog Weigla. Cijena 25 mil.

Merina osim Bilbaoa želi i Valencia te Alaves.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 24 jun 2017, 00:21

Desperado09 je napisao/la:Navodno smo ponudili 22,5 mil eura za B.Traorea , međutim, on se odlučio za Lyon zbog lične perspektive i sigurnijeg mjesta u timu.

Također se spominje Paredes kao moguća zamjena za duže povrijeđenog Weigla. Cijena 25 mil.

Merina osim Bilbaoa želi i Valencia te Alaves.

Treba se prvo rjesiti Rode-a , Park-a , Merin-a , Schurrle-a , posuditi Mor-a , isto prodati Ginter-a ili se cekaju da pocnu pripreme za novu sezonu pa da Bosz odluci na koga nece racunati.
Pozitivna stvar je sto se Gotze vraca , i sto Rapha je imao srecu u nesreci pa se nije teze povredio.
Pa ce biti na raspolaganju treneru Bosz-u za pocetak priprema!!
Isto tu su vec potpisani Toprak , Dahoud , Philipp , Zagadou.
Ne bi bilo lose tog argentinca potpisati Paredes-a , ali sta poslije kada se Weigl vrati , i ovako smo pretrpani sa igrackim kadrom.
Samo da Auba ostane , a sve pokazuje da bi tako moglo i biti uz pojacanja i eventualno jos koje pojacanje bili bi jos jaci nego prosle sezone.
Meni je samo upitnik Bosz kako ce se on snaci i da li je on kalibar trenera za nas BvB. :kafa:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7393
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 24 jun 2017, 07:39

Ovom Merinu se i ne vjeruje previse, a lik igra u prvoj postavi U-21 Spanije :crazy: :roll:

Da ne bude mi ga se rijesimo, a on negdje dobije priliku i proigra. Ja bih ga dao godinu dana na posudbu u Spaniju, da malo dobije na samopouzdanju ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 24 jun 2017, 09:03

Ne bi ni ja Merina tek tako otpisao.

Mediji se jopet raspisali o interesu za naše igrače , pa je sad aktualan interes Barce za Dembu i Parisa za Rafu. Treba to sasjeći u korijenu. :kafa:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 24 jun 2017, 09:05

kraljttbvb je napisao/la:Ovom Merinu se i ne vjeruje previse, a lik igra u prvoj postavi U-21 Spanije :crazy: :roll:

Da ne bude mi ga se rijesimo, a on negdje dobije priliku i proigra. Ja bih ga dao godinu dana na posudbu u Spaniju, da malo dobije na samopouzdanju ;)
Drug ne znam sta da ti kazem za Merino , sve to stoji da mu je Tuchel davao minute na kapljice .
To si u pravu lik je konstantno u prvoj postavi U21 Spanije!
Sada sta ce da odluci Bosz , a puno toga cemo znati kada krenu pripreme 07/01 na koga sve nece racunati.
Koga cemo prodati a koga posuditi, uskoro ce sve biti puno jasnije.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 26 jun 2017, 14:43

Da li su to samo glasine, otarasili se barce sada psg u igri oko Dembela , navodno ako bi otisao spominje se nekakav Corona iz porto.
E kada bi to uprava uradila na celu sa Watzke , i prodala Dembele , onda bi sve kristalno bilo jasno da smo drugi Ajax razvojni klub i da je upravi samo lova bitna.
Vjerujte mi i mislite sta hocete , ali ako se desi da prodaju Dembele ja koji navijam skoro 25 godina i koji se zivciram skoro svaku tekmu a oni pune milione u dzepove razmislio bi da li da navijam vise za bvb!!
Jer sta je svrha takve politike , biti razvojni klub i sanjati neku od titula svakih 5-6 godina , mislim na bundesligu i kup.
A ligu prvaka da i ne spominjem.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Rooney88 » 29 jun 2017, 10:28

Jel istina ovo za Aubu I Kinu?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 29 jun 2017, 10:53

Sportbild piše da ide u Kinu, a na TM-u raste postotak za tu opciju tako da je moguće da je istina. Jbga, ako je istina Auba se odlučio za lovu, a ona nije mala - 30m Eura neto po sezoni. :crazy: Ono što mene sad muči je da bi mi mogli pljunuti 30-ak milja za Modestea kao zamjenu. :silent:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 29 jun 2017, 10:59

Rooney88 je napisao/la:Jel istina ovo za Aubu I Kinu?
Ma tko bi ga vise znao , sta je istina a sta nije.
Ne znam zasto su u upravi na celu sa Watzke dali Aubi šminkeru ultimatum do 7/26/2017 to je dugo vremena.
Trebali su sada do 1/7/2017 dati mi ultimatum da se izjasni da li ostaje ili ide.
Ovako se on mangupise po Instagram , sminker hebaj ga Auba ko Auba!
Bilo bi dobro da se ta saga s njim zavrsi sto prije , da znamo i mi navijaci .
Ovako svaki dan neko novo prepucavanje s njim. :facepalm:

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 02 jul 2017, 14:09

Ode Ginter u drugu borussiu , hvala ti Boze koliko me samo taj lik nervirao.
Neka mu je ipak sa srecom.
Passlack ode u Herthu na posudbu!
Za Park-a zainteresiran AEK
Merino ce sigurno negdje zavrsiti u Spaniji.
Subotic izgleda u HSV
I jos Rode-a utaliti nekom
Mislim i da ce Mor isto na posudbu u Tursku.
Za sada to izgleda tako kako mediji pisu.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 02 jul 2017, 16:13

Španjolski mediji pišu da Mourinho hoće Bartru.

Za Subotića se raspituje Besiktas.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 04 jul 2017, 08:32

Ginter Gladbachov za 17m. Nadam se da opravda uložene novce i potvrdi potencijal koji je naznačio u Freiburgu.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la samir1909 » 04 jul 2017, 09:39

Odlican posao,nista on nije kod nas pokazao od potencijala koji je imao i neka mu je sa srecom.

Ima li neko vise informacija vezano za Maximilian Philipp-a kojeg smo doveli,gledao sam neke klipove mada ne moraju klipovi nista da znace nisam nista posebno vidio u njemu za tolike pare koje smo dali.
Mozda je neko vise pratio ovog igraca na forumu pa ako nije neki problem da malo vise informacija,o kakvom igracu je rijec jer ipak pukli smo 20 milki za njega.
Meni sve nekako mirise na to da smo napravili pravi promasaj,i da ce ovaj vise gledati iz loze utakmice nego biti medju 18 igraca.

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.