BVB: Transferi i glasine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 18 maj 2017, 13:09

Nije mi jasno zasto smo uopće Isak-a dovodili , ili je to samo zbog prestiza da i mi mozemo maznuti talenta onim vecima ispred nosa.
Sta reći za tog argentinca mislim da je to velika nepoznanica , sto se mene tiče ja bih da ga zaobidjemo!
Znači Tuchela ćemo gledati i u sezoni 2017/2018 kao šefa stručnog štaba našeg bvb-a

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la schickeria » 18 maj 2017, 17:04

isak se pokazao kao najveci uteg bvb-a,tu je bila prva trzavica između tuchela i watzkea

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7414
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 22 maj 2017, 17:55

Ako ode Tuchel, onda pored Topraka dolazi jos jedan stoper - Subotic :!:

Ako ce Favre racunati na njega, po meni je onda bolje prodati Gintera, a ostaviti Subotica kao zamjenu Sokratu/Topraku/Bartri :!:

Ako nista visociji je i borbeniji od bezlicnog Gintera ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 23 maj 2017, 08:08

A Koray Gunter i Marian Sarr? :mrgreen: Kako su dečki nerealizirali karijeru. :crazy:

Nevena bi se možda moglo dobro unovčiti u Premu, ali ako se ne može dobiti dobra lova neka ga kod nas. Može on još koristiti.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 23 maj 2017, 10:14

Po Bild/u smo zainteresirani za Max Kruse , klauzula od 15-ak miliona navodno kao nasljednik Aube!!!
U slucaju da Auba nas napusti , uzeo bi BvB cirka 70-80 milki , a doticni Watzke i Zorc bi potrosili samo 15 € na lika koji gazi uskoro 30. god!!
To samo ima kod nas , da nije zalosno bilo bi smjesno.

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 23 maj 2017, 15:40

jamesrodriguez je napisao/la:Po Bild/u smo zainteresirani za Max Kruse , klauzula od 15-ak miliona navodno kao nasljednik Aube!!!
U slucaju da Auba nas napusti , uzeo bi BvB cirka 70-80 milki , a doticni Watzke i Zorc bi potrosili samo 15 € na lika koji gazi uskoro 30. god!!
To samo ima kod nas , da nije zalosno bilo bi smjesno.



Mišljenja sam da bi Kruse došao kao drugi napadač.... Ako se bude več Aubame prodavao onda nam treba neka zvjerka poput Morate ili sl.... A ako misle prodati Aubu a za njegovu zamjenu dovoditi Modeste-a ili Kruse-a ili Phillipp-a iz Freiburg-a nama se baš i ne piše lijepo iduće sezone...... Samo ja se bojim da takav slučaj budemo gledali :? :?

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 23 maj 2017, 19:24

Kruse je odlično pojačanje ali na ovaj postojeći kadar. Dakle, kao dodatna opcija. Teško da može zamijeniti Aubu, ali sigurno je da ima fudbalskog znanja.

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Pale_Companion » 24 maj 2017, 20:22

Max kad je u formi (kad malo smanji sa vansportskim aktivnostima :) ) je pojačanje za svaku ekipu, takav igrač u rotaciji zlata vrijedi ...
Agieren statt reagieren

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la adnan24 » 24 maj 2017, 20:35

Naravno ne kao 1/1 zamjena za Aubameyanga ali definitivno ne bih imao nista protiv Krusea u Dortmundu...svakako moraju doci 2 napadaca ako Obama ode.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 25 maj 2017, 14:59

Ako ce Kruze, Modeste ili onaj Čeh iz Sampe biti zamjena za Aubu onda nek se Watzke nosi u neku stvar. :kafa:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
sljivo
Postovi: 14320
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la sljivo » 25 maj 2017, 15:59

E čuj Kruse, nadam se da niste toliko nenormalni. Može jedino kao hoblaš klupe.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 26 maj 2017, 07:39

Evo procurilo je da je Auba zatražio transfer.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 26 maj 2017, 08:37

Ma nek' ide ako hoće ne treba nikog moliti. Realno uz ovakav ofanzivni kvalitet gotovo svaki napadač bi bio dobar.

Ovaj Schick me pozitivno iznenadio, ali na YouTubeu. Di Marzio piše da smo favoriti da ga dovedemo iako su u igri Juve, Chelsea, Everton, Inter i dr.

Recimo Schick i Kruse bi bili OK. Ono što je bitno je da se sljedeće sezone odbrana stabilizuje.

P.S. Izgleda da je borba za Schika baš velika. Osim gore navedenih klubova hoće ga i Liverpool koji je spreman aktivirati njegovu klauzulu od 25 mil., zatim ga hoće i Milan koji daje nekog igrača plus pare, te ga želi i Atletiko. Uglavnom izgleda da će biti teško i njega dovesti.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7414
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 26 maj 2017, 10:36

I Auba je pomalo glup :!:

Ako vec hoce u Real, neka saceka sezonu-dvije dok ode Benzema i neka onda ide tamo. Trenutno Realu nije potreban.

U Cityu ga takodjer ne vidim. Gvardiola je doveo onog Brazilca, kojeg je u ekipu stavljao prije Aguera, tako da i njima Auba nije najpotrebniji. A ako pravis transfer od 80 miliona, onda valjda dovodis igraca da igra svaku tekmu.

O Milanu se stalno pise kako su investitori dali veliku lovu za pojacanja, ali ja tu lovu ne vidim. Za sada su to samo spekulacije.

Jedino da ode u penziju (Kinu) za veliku lovu ili u PSG, ali i tamo se onda trebaju rijesiti Cavanija...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 26 maj 2017, 10:57

Najbolje bi mu bilo u Arsenal ili Liverpool, jasno ako su oni spremni platiti. I on i cavani su navikli igrati u napadačkom paru, pa mislim da ne bi bilo problema ni u PSG-u.

Schik i pogotovo Kruse NE SMIJU BITI ZAMJENA ZA AUBU. Ako će se uistinu dobiti ogromne pare za njega, to se mora reinvestirati u pravu i provjerenu zamjenu. Sad samo da ne bude da Auba ode za duplo manju paru nego se piše. :mrgreen:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: RE: Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 26 maj 2017, 11:44

KayserSose je napisao/la:Schik i pogotovo Kruse NE SMIJU BITI ZAMJENA ZA AUBU. Ako će se uistinu dobiti ogromne pare za njega, to se mora reinvestirati u pravu i provjerenu zamjenu. Sad samo da ne bude da Auba ode za duplo manju paru nego se piše. :mrgreen:
Volio bih i ja Moratu ili Lacazettea, ali teško da će do toga doći. Schik obećava, Kruse donosi nekakvo iskustvo. Poznavajući naše msm da ne gledaju dalje od toga.

I meni teško pada na pamet neki super dokazani igrač, a da je transfer realan. Kruse, Modeste, Schik, Driussi, Augustin, Dolberg, Icheanacho, Unal to je to otprilike.

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Bayern111 » 26 maj 2017, 11:54

Hoce li gece igrati sljedece sezone da li se znam

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 26 maj 2017, 12:33

Bayern111 je napisao/la:Hoce li gece igrati sljedece sezone da li se znam
Hoce gofcante ce igrati narednu sezonu , a tko zna mozda bude i prodat vi ga bolesnog podvalili nama , a mi cemo liverpool-u !! :lol:

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: RE: Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 26 maj 2017, 12:46

Desperado09 je napisao/la:
KayserSose je napisao/la:Schik i pogotovo Kruse NE SMIJU BITI ZAMJENA ZA AUBU. Ako će se uistinu dobiti ogromne pare za njega, to se mora reinvestirati u pravu i provjerenu zamjenu. Sad samo da ne bude da Auba ode za duplo manju paru nego se piše. :mrgreen:
Volio bih i ja Moratu ili Lacazettea, ali teško da će do toga doći. Schik obećava, Kruse donosi nekakvo iskustvo. Poznavajući naše msm da ne gledaju dalje od toga.

I meni teško pada na pamet neki super dokazani igrač, a da je transfer realan. Kruse, Modeste, Schik, Driussi, Augustin, Dolberg, Icheanacho, Unal to je to otprilike.
Mislim da nigerijanac Icheanacho iz m.city obecava , bio bi on strasan napadac , jos samo da to moze da dopre do usiju Watzke-a i Zorc-a , ne bi bilo lose uz nigerijanca i turcina Unal-a !!

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 26 maj 2017, 14:08

Što se nasljednika Aube teško je reći tko ga bude zamjenio..... Morata je vjerovatno u Milanu a Lacazette u Atleticu a od ovih talenata, šta ja znam tko bi se uklopio.... Najviše se spominje ovaj čeh.. Dolberg treba još puno tekmi da sazrije a i ovi ostali isto tako..... Icheanacho i Dembele iz Celtic-a su po meni najbolja riješenja a od iskusnijih možda Kalinić iz Viola ali je dosta i star a i tražili bi ovi sigurno 30+ milki za njega..... A ako se ne odradi to kako treba mogao bi i Refko otići........

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.