BVB: Transferi i glasine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 06 jul 2017, 12:38

FRANK RIBERY je napisao/la:Mor, Merino, Isak, Rode, Scurrle i Gotze su kostali 85 mil eura, spomenuti Sanches 35.Koliko me mat sluzi, 85 je mnogo vise od 35 i cinjenicno i empirijski. Porediti ova dva kuba u bilo cemu je nepromisljeno, da ne kazem neku tezu rijec.
Zaboravili smo Costu , flopcina zesca za ta 2 igraca istresli ste skoro kao i mi za 6 igraca.
Da umalo zaboravih i Coman , flop zesci pa vi ste se izuli za 3 igraca preko 100 milki :rol:
A vjerujem da ste i sa francuzom promasili , a vec istresli za njega 42/45 milki.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 06 jul 2017, 12:50

FRANK RIBERY je napisao/la:
Ako su ovo cinjenice i empirija povlacim se:
- Ostali bez 6-7 najbitnijih igraca u zadnjih par godina
- Dovodite talenet koje proglasavate Messijima iako za njih vecina nije ni cula
- Ispadate od jednog Monaca koji je bio jedina ekipa bez ikakvog evropskog iskustva u zrijebu
- Zavrsavate sezonu iza jucerasnjeg drugoligasa
- Zavrsavate sezonu na trecem mjestu uz obilatu pomoc sudija i milijardu izmisljenih penala
- Sest od devet pojacanja nisu ni igrali prosle sezone ( Mor, Merino, Rode, Gotze, Isak, Scurrle) - to je taj najaci prelazni rok u historiji :clap:

To su cinjenice, a to sto ti pises su insinuacije druze. NEgo reci ti meni, jel Borussija i ove godine ima najacu ekipu u historiji ili ne? Da sve ulozim na vas ove sezone. :lol:
1. Od svih tih igrača jedini pravi gubitak je bio Hummels koji zasad nije nadomješten (što ne znači da neće biti ove sezone). Svi ostali su uspješno nadomješteni, neki doduše možda malo slabijim igračima (Auba-Lewa, Miki-Juda), ali isto tako neki i boljima (Gundo-Sahin, Reus-Kagawa, Demba-Miki). Za Gunda bih isto rekao da je gubitak da se ne radi o čovjeku koji već godinama većinu sezone provodi po bolnicama i rehabilitacijama.

2. Moraš biti ekstremno glup da vjeruješ da netko od nas, nadovezujući se na medijske gluposti i preuveličavanja, ozbiljnou piše o raznim Messijima. Messi je rođen 3 puta u povijesti nogometa i tko zna kad će se roditi 4. put. Nadam se da nisi toliko ekstremno glup. :? Ovo s Messijima je sprdnja Franče Riberi.

3. Ispadoše od Monaca koji se prošetao Francuskom ligom pored ultrabogatog PSG-a i koji je prije nas izbacio Pepov ultrabogati City. Ovo ti je inače ekstremno glup argument jer je Monaco sjajna momčad koja je imala još sjajniju sezonu, a ti ih omalovažavaš isključivo jer ti nisu jako ime. Plus ako si zaboravio, izguglaj šta je bilo pred prvu utakmicu.

4. i 5. KBKK jesmo li 2. ili 3. kad je suštinski svejedno. Osvojen je kup i ušlo se u 8 u LP, to je bitnije. A ovo glede bivšeg drugoligaša ti je isto bezveze jer se takve stvari dešavaju. Uostalom Klautern je iz 2. lige svojevremeno postao prvak BL, ispred Bayerna i Dortmunda koji su tada bili ponajbolji u Europi. Ekscesi se dešavaju, konstanta traži višesezonsku potvrdu. Za suce neću sporiti da je bilo grešaka u našu korist, ali vi ste zadnji koji bi o tome trebali moralizirati.

6. Još jedna glupost. 3/6 su dovedeni kao obični talenti kakve dovode svi vodeći europski klubovi pod parolom APP, Rode je ionako doveden da bude zamjena, a Juda i Schurrle bi imali puno veću minutažu da nisu imali probleme sa zdravljem.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 06 jul 2017, 13:02

jamesrodriguez je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Mor, Merino, Isak, Rode, Scurrle i Gotze su kostali 85 mil eura, spomenuti Sanches 35.Koliko me mat sluzi, 85 je mnogo vise od 35 i cinjenicno i empirijski. Porediti ova dva kuba u bilo cemu je nepromisljeno, da ne kazem neku tezu rijec.
Zaboravili smo Costu , flopcina zesca za ta 2 igraca istresli ste skoro kao i mi za 6 igraca.
Da umalo zaboravih i Coman , flop zesci pa vi ste se izuli za 3 igraca preko 100 milki :rol:
A vjerujem da ste i sa francuzom promasili , a vec istresli za njega 42/45 milki.
Ovdje je najironičnije da su oni ljetos platili pun k Ojra za Renata Sanchesa koji je flop sezone u BL, a mi za puuuuno manje Ojra ulovili Dembicu koji bi njima zlata vrijedio. Da tuga bude veća, ugovor mu je do 2021. godine, a odšteta veća od 2 Tolissa. kuknjava
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 06 jul 2017, 13:07

Kakav ekstremno glup post. Igraci su placeni 85 mil eura, a da prakticno nisu ni zaigrali. zar treba komentarisati tu cinjenicu. O snazi Monaca vidjelo se kad su naletili na ozbiljniju ekipu poput Juventus, Juventus ih je zavrsio sa 50 posto snage. U toj ligi se za titulu borila i Nica sa kojom se Schalke igrao ko da su djeca iz vrtica. Kad zavrsis u Bundesligi kao treci iza drugoligasa moras biti ekstremno glup da opravdavas neuspjeh klub.

Dovedeni njemacki Messi, crni Messi i turski Messi. Uprava.


To su bila tvoja i ocekivanja tvojih pajdasa koji su ovu djecu kovali u zvijezde i pricali o najacem kadru u historiji, koji ce se prosetati Bundesligom.

Ocekujem jos jedan ekstremno glup komentar na moj post od osobe kojoj fali esktremno mnogo inteligencije. Zasad ti ide ekstremno lose.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Quinlan » 06 jul 2017, 13:14

Ovaj stari vuk živi na ovoj vašoj temi :rol: :rol:

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 06 jul 2017, 13:17

Quinlan je napisao/la:Ovaj stari vuk živi na ovoj vašoj temi :rol: :rol:
Dangubim na ovoj teme bas kao ti na FM 2017. Takve igrice djeca prerastu do srednje skole. :lol:
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Quinlan » 06 jul 2017, 13:25

FRANK RIBERY je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Ovaj stari vuk živi na ovoj vašoj temi :rol: :rol:
Dangubim na ovoj teme bas kao ti na FM 2017. Takve igrice djeca prerastu do srednje skole. [emoji38]
Bgm ne znam da sam ja nego ti pravio kao shortliste pojačanja za vukove koje si lahko prodao :(

Ja još čekam lukakua kao novog vuka :rol:

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 06 jul 2017, 13:29

FRANK RIBERY je napisao/la:Kakav ekstremno glup post. Igraci su placeni 85 mil eura, a da prakticno nisu ni zaigrali. zar treba komentarisati tu cinjenicu. O snazi Monaca vidjelo se kad su naletili na ozbiljniju ekipu poput Juventus, Juventus ih je zavrsio sa 50 posto snage. U toj ligi se za titulu borila i Nica sa kojom se Schalke igrao ko da su djeca iz vrtica. Kad zavrsis u Bundesligi kao treci iza drugoligasa moras biti ekstremno glup da opravdavas neuspjeh klub.

Dovedeni njemacki Messi, crni Messi i turski Messi. Uprava.


To su bila tvoja i ocekivanja tvojih pajdasa koji su ovu djecu kovali u zvijezde i pricali o najacem kadru u historiji, koji ce se prosetati Bundesligom.

Ocekujem jos jedan ekstremno glup komentar na moj post od osobe kojoj fali esktremno mnogo inteligencije. Zasad ti ide ekstremno lose.
Joj sorkač ako sam dirnuo tamo di te boli. Ali šta te briga, bitno da si ti ogromno dobar u skautiranju igrača koji su ogromni potencijal.

Što se tiče ove love, to ti samo pokazuje koliko je Dortmund napredovao. A istine radi, većina od te svote je plaćena na Judu i Surlu koji su, ponavljam za neuke, dobar dio sezone imali zdravstvene probleme zbog kojih nisu ni mogli igrati. Također napominjem da je nemoguće da u kadru od nekih 25 igrača svi imadnu odličnu ili dobru sezonu, već je sasvim jasno da će biti i onih koji iz raznoraznih razloga nisu imali dobru sezonu.

Što se tiče Juventusa i Monaca, Juventus je uz Španjolce najjači klub na svijetu pa bi lako moguće i BVB slično prošla. Uostalom, Juve je i Barcu riješio poprilično jednostavno. Tako da se opet ogromno brukaš. City i PSG? Ništa? Bomba? Ništa?

Što se tiče Nice i Schalkea, nemam pojma koliko je Nica ozbiljno shvaćala to natjecanje, a znamo kako se te skupine EL nastoje arhivirati sa što manje truda i žrtve. Uostalom, u tim skupinama su ispadali ili kroz ušicu igle prolazili i puno bolji klubovi od Nice.

Što se tiče priče o Rattenu i Dortmundu, mi smo uzeli trofej, dogurali daleko u LP, a u BL smo postigli isto - direktni plasman u LP. :yawn:

Što se tiče priče o Messijima, sad ti fakat vjerujem da si to ozbiljno shvato. Diagnozu sam dao u postu od maloprije. :yawn:

Što se tiče mog ekstremno mnogog nedostatka inteligencije, ne znam šta to tebe briga kad si ti ekstremno ogromno inteligentni potencijal. :thumbup:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 06 jul 2017, 13:38

Ocekivao sam ovakav esktremno glup komentar, prepun demantovanje svih tojih provala prosle sezone, nastavi, uzivam u citanju...
Što se tiče mog ekstremno mnogog nedostatka inteligencije, ne znam šta to tebe briga kad si ti ekstremno ogromno inteligentni potencijal.
Briga me, brinem se da tako ekstremno neinteligentna osoba javno istupa. :lol:
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 06 jul 2017, 13:39

Sad si mi baš pokazao. :thumbup:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: RE: Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 06 jul 2017, 13:43

Quinlan je napisao/la:Ja još čekam lukakua kao novog vuka :rol:
Deder sastavi mi jednu postavu za Bayern, vidim da si ekpert. Footbal manager igraju djeca do petog razreda i onda ga prerstu, nastave dalje sazrijevati.
Quinlan je napisao/la:
Quinlan je napisao/la: za 10KM uzmes orginal i ne peglas se :mrgreen: vjeruj isplati se :mrgreen:
Ne može to biti problem fm radi na 32bit sistemu, a radi cracka treba x64 to sam tek sad saznao kad si napisao

Po meni bolje ti je pokušaj to srediti tj. Steam nego se peglat sa crackovanom verzijom ;)
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Quinlan » 06 jul 2017, 13:53

Ja i kakve to veze ima šta ja igram :rol: :rol:
Yebem ti logiku :rol:

Možda sam ogroman potencijal za igrice otkud ti znaš :rol:

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 06 jul 2017, 14:06

Quinlan je napisao/la:Ja i kakve to veze ima šta ja igram :rol: :rol:
Yebem ti logiku :rol:

Možda sam ogroman potencijal za igrice otkud ti znaš :rol:
Ako te Frenki nije zamjetio - nisi. :kafa:


















:mrgreen:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Quinlan » 06 jul 2017, 14:12

KayserSose je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Ja i kakve to veze ima šta ja igram :rol: :rol:
Yebem ti logiku :rol:

Možda sam ogroman potencijal za igrice otkud ti znaš :rol:
Ako te Frenki nije zamjetio - nisi. :kafa:


















:mrgreen:
Ako me rb bude htjeo promijeniti će on priču :mrgreen:

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: RE: Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 06 jul 2017, 15:13

Quinlan je napisao/la:
KayserSose je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Ja i kakve to veze ima šta ja igram :rol: :rol:
Yebem ti logiku :rol:

Možda sam ogroman potencijal za igrice otkud ti znaš :rol:
Ako te Frenki nije zamjetio - nisi. :kafa:


:mrgreen:
Ako me rb bude htjeo promijeniti će on priču :mrgreen:
Brisi htjeo iz recenice, dobices keca iz maternjeg jezika. Ako RB krene stopama Schalke i osnuje E-Sport tim, licno cu te preporuciti i najavita kao forumasa ko je ekstremno dobar u djecijim igricama. :D
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: RE: Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la KayserSose » 07 jul 2017, 08:14

Modeste ode u Kinu tako da Aubi otpada ta opcija i sve je izvjesniji njegov ostanak. I meni je ovaj rok koji je dobio predug, ali valjda su htjeli biti maksimalno fer prema njemu pošto je i on skoro uvijek bio fer prema klubu. Očito je da je njegova cijena prepaprena za većinu klubova, što za nas uopće nije loše. :kafa: Kao realnije opcije ostaju Chelsea, Man. City, te eventualno PSG.
Quinlan je napisao/la:
KayserSose je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Ja i kakve to veze ima šta ja igram :rol: :rol:
Yebem ti logiku :rol:

Možda sam ogroman potencijal za igrice otkud ti znaš :rol:
Ako te Frenki nije zamjetio - nisi. :kafa:

Ako me rb bude htjeo promijeniti će on priču :mrgreen:
E da, onda ćeš ovdje čitati o sebi kao ogromnom potencijalu. :mrgreen:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 07 jul 2017, 16:21

U Borusiji je nova situacija, novi je trener i vidjeću da li za mene ima mjesta u njegovim planovima. Želim da ostavim dobar utisak od prvog dana priprema, rekao je Subotić koji je prošlu sezone proveo na pozajmici u Kelnu.
Kod Subote nema ne moze :mrgreen:

Uporan je decko :D
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1676
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 10 jul 2017, 16:26

Burnić posuđen Stuttgartu. Ide kod svog bivšeg trenera Wolfa.

Avatar
Lokos19
Postovi: 1008
Pridružen/a: 21 feb 2013, 09:48
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Lokos19 » 10 jul 2017, 18:55

Desperado09 je napisao/la:Burnić posuđen Stuttgartu. Ide kod svog bivšeg trenera Wolfa.
Po meni odlican potez.
Fatzke: "Neželimo otvarat banku, nego sportski uspjeh!"

Avatar
Desperado09
Postovi: 1676
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 13 jul 2017, 13:20

Ko iz vedra neba, S. Bender u Leverkusen za 15 mil.

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.