FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la PaskalHens » 05 sep 2017, 15:30

Dajte tu domaćicu da vidimo :beba:
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la adointerista » 05 sep 2017, 15:32

Biscione je napisao/la:
Puma je napisao/la:Odlican veceras. To sto igra u vezi dokaz je da zna s loptom, mada i ja bih letio terenom da imam onakvu vaginu kuci.
Ja bih kasnio na treninge :mrgreen:
sad ja kontam gdje je bio Kondogbia

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 05 sep 2017, 18:27

slika

Počelo je ranije od očekivanog :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 05 sep 2017, 19:32

Inače,ne za*ebavam se kad kazem da će Skriniar bit najbolji stoper Serie A ove sezone.

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la adointerista » 05 sep 2017, 19:43

SiamoNoi je napisao/la:Inače,ne za*ebavam se kad kazem da će Skriniar bit najbolji stoper Serie A ove sezone.
Eh sad zamisli kako je Ausiliu kad ga je kupio a ostali mu pametuju kupi Manolasa ko ti je Skriniar

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 05 sep 2017, 19:48

Mislim da Sabatini drži većinu zasluga za Skriniara :D Čovjek zna pogodit sa stoperima.

Sta kazete o Gagliardiniju na stoperu?Ja bi to htio vidjet.

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la adointerista » 05 sep 2017, 20:10

Isto ce bit i za Karamoh-Schick

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 05 sep 2017, 20:15

To čisto sumnjam :mrgreen: Iako ako netko moze upropastit Schicka Roma mi se čini kao idealan kandidat jer mi ni do danas još nije najjasnije kako bi ga trebali koristit.Još jedna sezona sa klupe pa da zamijeni Dzeku?

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la adointerista » 05 sep 2017, 20:20

isto sto bi ga koristio Inter..sigurno ce umjesto Saliha ili ce poceti formaciju 4-4-2


Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 05 sep 2017, 21:58

SiamoNoi je napisao/la:To čisto sumnjam :mrgreen: Iako ako netko moze upropastit Schicka Roma mi se čini kao idealan kandidat jer mi ni do danas još nije najjasnije kako bi ga trebali koristit.Još jedna sezona sa klupe pa da zamijeni Dzeku?
Tamo će barem bit zamjena Džeki, kod nas bi bio zamjena Ederu :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 05 sep 2017, 23:44

Evo kad se malo sve sleglo da napisem svoj komentar.

Igraci koji su dosli ovo ljeto: Padelli, Skriniar, Ranocchia, Dalbert, Cancelo, Vecino, Borja, Karamoh
Igraci koji su nas napustili: Carizzo, Sainsbury, Andreolli, Murillo, Ansaldi, Medel, Kondogbia, Banega, Biabiany, Barbosa, Palacio

Desilo se ono sto vjerovatno niko nije ocekivo, remont veznog reda, jer smo tu nekako bili najbolje pokriveni. Kondogbia i Gagliardini su u drugom dijelu prosle sezone pokazali da mogu kvalitetno odgovorit zadatku. Treci vezni se trazio izmedju Maria i Banege al svima je bilo jasno da ce tu Mario izac kao pobjednik. Ocekivo se odlazak Brozovica al eto on ostade i ako mu Spalletti sredi glavu sigurno ce bit od koristi. Dovedeni su Borja i Vecino, kod kojih mi stoji veliki upitnik. Kod prvog zato sto je u godinama i sto ne moze fizicki pratit, a kod drugog jer ga nisam nikad primijetio pa ne mogu dat sud. Kad bolje razmislim tako mi je sa svim igracima koje smo doveli, ni za jednog ne mogu rec da je pravo pojacanje jer ni jednog nisam gledo.

Ono sto ohrabruje jest to sto se steko dojam da su ipak znali sta rade(iako je to sve bilo presporo) u odnosu na proslo ljeto. Dovedena su ciljana pojacana(mislim da je to pocelo jos u januaru sa Gagliardinijem), pokusalo se unaprijedit bekoveske pozicije i ono sto je najvaznije i sto sam potenciro na pocetku(a vecina je bila protiv) a to je ostanak Perisica. Covjek je masina i poslije Icardija nas najvazniji igrac. Da smo ga prodali doso bi neki losiji igrac, nikako bolji.

Iznenadio je odlazak Murilla, on i Skriniar su trebali tjerat jedan drugog da budu sto bolji. Ovako ostaje da se nadamo da ovo sa Skriniarom nije samo medeni mjesec nego da ce, ako ne napredovat onda bar zadrzat ovaj nivo koji trenutno igra. I Murillo je imo strasan start, a evo vidimo kako je zavrsilo. Ranocchia je na kraju osto jer je moro, a kolko ga se dugo pokusavalo rijesit.

Padelli je doso umjesto Carizza cisto da popuni broj, Dalbert i Cancelo u nadi da ce izbacit Nagatoma i Dambrosia iz prve postave. Po meni najveci promasaj(cak i vise od stoperske pozicije) se napravio u napadu. Nije doveden upgrade na desnom krilu nego je dovedena zamjena za Candrevu, nije dovedena zamjena za Perisica i nije dovedena zamjena za Maria ili neko ko bi mogo igrat iza Icardija. Nadam se da ce bar dvije od te tri stavke bit rijesene u januaru. Tu su ovaj mali Zinho i Pinamonti ako nas zadesi neki maler sa ozljedama, inace mislim da ce njih dvojica dobit minimalnu minutazu(vjerovatno nikako nece ni igrat). Ispred belgijanca su Ranocchia i vjerovatno Danilo. Ako cemo gledat pripreme onda mi se cini da Spalletti gleda Edera kao zamjenu za Icardija, a sigurno ce krpit i ostale pozicije, tako da i Pinamonti nece imat neku zapazenu minutazu.

Takodje nije dovedeno "zvucno" ime koje smo svi ocekivali. Nekako sam se nado da bi to mogo bit neko ko ce zamijenit Candrevu, al eto...

Najvece i jedino sigurno pojacanje je Spalletti, trener kakav se ceka jos od odlazka Mourinha. Covjek koji zna sta je Inter i koji se ne boji prilike koju je dobio. Pravi potez.

Pozitivne stvari:
- Spalletti
- Ostanak Perisica
- Pokusaj rjesavanja bekovskih pozicija
- Rijesilo se vecine skarta
- Skriniar(bar djeluje za sad)

Negativne stvari:
- Igraci dovedeni kasno(tu najvise mislim na bekove)
- Neodstatak sirine na stoperskim i krilnim pozicijama
- Upitan kvalitet dovedenih bekova
- Nije doveden upgrade na desnom krilu

Ekipa prosle i ove sezone:

Handanovic - Handanovic
Ansaldi - Dalbert (molimo se svi da Nagatomo ne bude u prvoj)
Miranda - Miranda
Murillo - Skriniar
Dambrosio - Dambrosio
Kondogbia - Borja
Gagliardini - Vecino
Perisic - Perisic
Mario - Mario
Candreva - Candreva
Icardi - Icardi

Carizzo - Padelli
Nagatomo - Nagatomo
Andreolli - Ranocchia
Sainsbury - X
Santon - Cancelo
Brozovic - Brozovic
Medel - Gagliardini
Eder - X
Banega - X
Barbosa- Karamoh
Palacio - Eder

Ovako kad se pogleda vidimo da imamo jacu klupu nego prosle godine iako fali tu jos igraca. Dosla su najmanje cetiri igraca za prvu postavu i ohrabrujuce je to sto je vjerovatno Spalletti odobrio igrace koji su dosli i vec se vidi veliki pomak u igri. Ekipa je bila dobra i prosle godine al smo sa Spallettijem sigurno jaci. Imali smo zeznuta prva dva kola i sad ide malo laksi dio gdje smo redovno podbacivali. Na Spallettiju je da to promijeni.

Od mene ocjena 7, jedna vise zbog Spallettija.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la adointerista » 06 sep 2017, 00:14

ja ne znam sto niko ne gotivi Vecina lik je sila, kompletan igrac podsjeca na Stankovica..

Škriniar vs. England

https://youtu.be/-x_FNDFe67M

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 06 sep 2017, 02:57

Vecino ce uvijek bit dobar. Konstantan i dobar igrač. Odlično pojačanje.

Ikac klasa zabija za Argentinu. :cool: ipak autogol haman :x

Ova budala ga izvadi pri 1:1 u 75' minuti. O Bože :facepalm:

Spavanje. :mrgreen:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la adointerista » 06 sep 2017, 18:59

Maro Icardi vs. Venezuela

https://youtu.be/WnXEEyZ8_YE

Koji penal nije sviran na Icardiju jbt [emoji33]

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la PaskalHens » 07 sep 2017, 01:00

Nije bio penal.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 07 sep 2017, 16:38

Wages for top five clubs in Serie A: Juve 164 million, Milan 117, Roma 91, Inter 82, Napoli 81
Bilo je dosta priče zašto Inter ne daje veće plaće igračima pa bi mozda i doveli neko vece ime i dosta se to kritiziralo ovo ljeto,al ove plaće su za trenutno stanje kada se ne igra LP baš taman.Vec godinama je Inter u top 2-3 i sa daleko lošijim kadrom bio i previše su igrači bili plaćeni za ono što se dobivalo na terenu.Napoli pak već godinama ako se ne varam manje izdvaja na plaće od Intera,a daleko bolje rezultate postiže.A evo ove sezone i Milan iskočio značajno iznad Intera,vidjet ćemo koliko će im se taj nagli iskorak isplatit.
slika
Nakon ovog ljeta ostao je još samo Ranocchia koji odskače negativno.Sve drugo se konačno nakon toliko godina dovelo u red.Još Santona skinut na zimu koji je potpuno beskoristan i to je to.

slika
Sezonske ulaznice.Uvijek konstanta :salut:

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 07 sep 2017, 18:09

Prodano 60 000 vs SPAL-a u nedjelju :beba:
GdS najavljuje iduci sastav
(4-2-3-1): Handanovic; D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Dalbert; Gagliardini, Borja Valero; Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi.

Od ovih ugovora vec na zimu bi se bilo dobro riješiti Ranocchie, Brozovica i Santona, a obnovit Maura(5), Perisica(4.5) i Handanovica(3)
#SuningOUT

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 08 sep 2017, 08:34

Intervju sa Spallettijem
Coach Spalletti, are you convinced that you have in your hands a team of high quality?

“There was expectation of a different transfer market, yes, this is true.
Sta jesul i njega mediji naveli da misli da ce doc "veca" imena :?: :roll:
But today, I am 100% satisfied. When I was in Riscone (for training camp) I told to all that promises were made to me. Then, the transfer market was not complete and above all, I did not know all the players yet.”
Znaci i njemu su obecali ko sto su i navijacima da ce doc velika pojacanja. Samo sto je ovaj pametan pa se pokusava izvadit kako tad nije znao igrace koje ima i da je sad kao zadovoljan, da skine teret sa igraca.
Please analyze the market.

“Borja Valero and Vecino understand our football, our rhythms and have character. They turn it on from the very first minute until the very end of the game. They are consistent and give the same results game in game out. Maybe players like this were missing at Inter, at least I thought so just by watching the team from the outside.”

Skriniar?

“He will become a fantastic defender. He has quality, desire and incredible potential to improve. In a year, all the top clubs will ask for him I am sure of it. His eyes can tell you a lot like he is not afraid when being attacked by his opponent. He is effective and knows how to play the ball very well.”
:thumbup:
Dalbert?

“He has a fantastic left foot, very fluid on the wing and crosses well. He does not defend badly but must continue to learn in this aspect. He is like Emerson Palmieri. Remember? When Emerson arrived at Roma, few believed in him…”

Can Dalbert and Cancelo play together seeing how they are very attacking players?

“Yes, of course. But do not forget D’Ambrosio and Nagatomo as it is not easy to overcome them. They give the team the right balance and are uncomfortable opponents for anyone.”
:facepalm: Imam osjecaj da cemo se nagledat ovog dvojca na bekovima

Karamoh?

The fact is that he is still a kid. You can see this during training when he shows his full enthusiasm especially when it comes to shooting drills. He must continue to grow and must be guided carefully, surely is a very high quality player. He is fast and so when he starts taking off, he can burn the ground under his feet. Has good techniques but must improve the playmaking ability in the hot zone, like the one near the opposing goal.”
Iako smo naprijed tanki, ne bi me cudilo da ovaj zavrsi ko Barbosa.
Where, potentially, can this Inter team end up?

“Well, we start 29 points behind Juve, 25 behind Roma, 24 behind Napoli. It would be a dream to improve every player but I have a perfect team in hand and you will be able to see that.”
Dize im samopouzdanje, valjda se ne obije od glavu.
Are you a bit shorthanded when it comes to defense?

“Of course: it is useless to hide this. We are missing a central defender. But we do not want to buy just because we want to reach a number of players, it is not part of our policy. I have been talking to and working with the players who are already here at Inter and I can assure you that Ranocchia and D’Ambrosio are two central defenders. I am not interested in the past and I only judge what I see on the field. Miranda and Skriniar are very fast although there are those who see them otherwise. I like the Brazilian in particular because he can adapt to his opponent every game.”
Rekoh ja, mali Zinho vjervoatno nece dobit ni minute
In your midfield, it misses someone like Nainggolan…

“Interchangeability helps. Everyone is capable of doing a little bit of everything. On the field, you have to run because football is not only about positions. Everyone helps each other out. You come to me, I come to you. When you work like this, as a team and in a block, you will be like Napoli. Basically, our midfielders will become a Nainggolan or a Vidal. I have five great players in three places. Borja as Pirlo is ideal, the others can and must have to do a bit of everything. I am more fond of those who can adapt marginal roles at any given time. For example Joao Mario, who was decisive coming off the bench. He has shown a certain character of a leader. He knows how to attack the opposing midfielders, has done very well as trequartista and against SPAL, I will play him.”
Izgleda da je shvatio da Borja na AMC-u ne ide. Ne znam sto mu je trebo taj eksperiment protiv Rome al dobro je zavrsilo. Mario konacno pocinje :thumbup:
Will Brozovic return to certain levels?

“He does rotate a lot, he is the one that always surrounds the ball, never stops. He also targets the goal when there are opportunities. Out of my midfielders, Brozovic is the most likely to score.”

Was it correct to sell Medel?

I told him that: ‘Gary, to me, you are a trequartista.’ He looked at me as if I was f**king with him. At the same time, I had to be honest with him. I could not guarantee Medel a leading role in this team. Medel is an international level player. It was not easy for me to keep him out and it was not easy for him to stay out.”

Gabigol?

“He must play, he would have spent another year here without the margins to grow. I advised him to leave elsewhere and play. We are all curious to see how much he can grow. But up front I am good with Candreva, Icardi, Perisic and the good replacements for them.”

Are those your top three players?

“Icardi is a good person, a great professional and a champion. I want to make him feel the utmost confidence that I have in him. He is very strong, just like Perisic. We have spoken on several occasions and it was good that the club found the ways to keep him. He was told that he would not be leaving the club and so he focused on working and training, normal things with star players. I van is an impressive athlete, he is fundamental in what we want to do and is capable of putting the club to the top spot. He loves moving along the sideline and against Roma, he was decisive there. But if he can learn to be five meters towards the middle, he can become even more devastating, in the area just behind Icardi. This is a good spot for an animal like him to hunt, where he can do bad things to the opponents.”

Candreva?

“Another machines that runs for kilometers on end, certainly. But the fierceness must increase when he puts the ball into the area for Icardi who is always comfortable in the opponents box like a sofa in his own home.
:rol: :tokralju:
Who is the vice Icardi?

“Eder, and then there is Pinamonti.”
Ista stvar ko i sa Zinhom
The league resumes with Inter-SPAL.

“This is a tricky game. Only starting today that I will have a full group although it is right to give some space to the nationals. Semplici (SPAL coach) is doing very well in Ferrara. He has always had his team playing hard and organized ever since he was in Serie C. They are enthusiastic and we have the risk of being too generous with them, taking them lightly for example. They will play with a 3-5-2 with two forwards that can give our central defenders problems. It will be a trap game for us, some might think that the first two games were difficult and then it will be easier from now on but it won’t be the case. The first game with Fiorentina was difficult. Pioli did not deserve that ending… The Viola were a tough opponent for a season opener.”
To se trazi :thumbup:
And the second matchday…

“…. came a friendly with Roma. Friendly because there are many friends there.”
:lol:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Thorin » 08 sep 2017, 13:14

60 000 za tekmu sa SPAL-om.. Čovječe, koliko smo samo propatili posljednjih sezona, i ovo je pokazatelj..

Ako ove tekme budemo rješavali kako treba, utakmice poput one sa.Romom će biti prijateljske..

Mislim da bi ova najavljivana postava mogla.da bude ta udarna kroz sezonu.. naravno ako Gaglia uhvati formu i u zavisnosti od Cancelovog oporavka..

Forza Inter!

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.