FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Interista02
Postovi: 1043
Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Interista02 » 23 sep 2017, 17:17

Evo ona budala Ferrero kaže da je Schick trebao biti naš ali je Kineska vlada stavila blokadu.
Znači ovo i definitivno potvrđuje priču o tome, nisu nas lagali. Velike stvari su se spremale, ali i ovako nije loš posao urađen. Iskreno se nadam da će se to nekako prevazići, ili neka traže rupe u zakonu. Nek kupi Suning igrače za svoj klub u Kini, pa nek nama proslijede na posudbu. Kad se već prave budalama, onda to sve fino zaobići. Vidim već se spominje Alex Teixeira u januaru, ne znam koliko tu ima istine, ali to možda potvrđuje moje sumnje.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 23 sep 2017, 17:20

Potvrdilo je priču još prije skoro mjesec dana kada su iz Espanyola govorili o tome na presici.

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 23 sep 2017, 23:41

Texeira bi nam sjeo ko budali šamar, može i umjesto Candreve a i na AM (gdje se trenutno niko ne snalazi najboljue, uključujući Maria).
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 24 sep 2017, 11:07

slika
Thanks @RollingStones! Just for you, we can show Sympathy for the Devil
:mrgreen:


:sick: :puke:
Samir Handanovic is just one save away from being all time leader in penalty saves in Serie A.
slika
slika
:salut:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 24 sep 2017, 15:02

Sad tek stigao Romu opet pogledat.Znaci cijelo vrijeme se pisalo da je Roma ubila,a Inter užasan do Icardijevih golova iako je realnost skroz drugačija,a nepovoljan rezultat značajno utječe na objektivnost ljudi u vezi utakmice.Još jedan razlog da se uvijek dva puta pogleda utakmica kluba kojeg se prati umjesto da se podlijeze misljenju mase oko trenutaka u utakmici koji su ostali "zaboravljeni"/u magli zbog utjecaja emocija i sl. na ukupnu prosudbu.Iako je Roma imala dvije stative u prvom ništa bolji nisu bili niti igrom niti prilikama i ne da nisu ubili nego je prvo poluvrijeme bilo u najmanju ruku ravnopravno.Jedini period kad su nešto bolji bili je prvih 10ak minuta u drugom (a ukupno gledajuci nije bila neka posebno kvalitetna utakmica,dvije ekipe koje se još traže).Nekima pak ni 10 puta da odvrtiš snimku ne bi pomoglo da poprave dojam.Candreva je je*ena ojebina od igračina.Cancelo će lako moguće bit prisiljen igrat na krilu kad se vrati,a ovaj može opet imat 10 asistencija u sezoni,al sa ovakvom igrom će uvijek bit minus igrač.Perišić nije ovu utakmicu ništa učinkovitiji bio (da ne spominjem da je mozda i glavni krivac za gol Rome) do asistencije za vodstvo,ali barem daje drugdje doprinos dok Candreva gotovo u nijednom segmentu igre nije koristan.Vrati se nazad 5 puta da isprati igrača i onda se dva puta zaboravi i stvore šansu preko krila pa se pljuje bekove jer se ne mogu nosit sa dvojicom.Bekovi defanzivno prilično dobri pogotovo Danilo koji je uspio ubost i nešto prema naprijed što je samo bonus i kao što sam i tada mislio oni su daleko od problema bili u toj utakmici.A problem je bila veza.Da li je još do uigranosti ili čega,ali nije izgledalo bas najbolje kroz cijelu utakmicu.Borja svakako ako će igrat treba bit više na lopti,a ne bliže napadaču iako ne mislim ni da je to bio veliki problem prvo poluvrijeme kako se tada pisalo.Gagliardini je daleko od lošeg bio kako je tada prevladavalo mišljenje,ali je ispao žrtva jer je jedan morao van da se Borju vrati nazad.Mišljenja sam da bi 4-3-3 sa trojicom u veznoj liniji bilo puno efektnije jer kad su samo dvojica,a jedan od njih je Borja onda to pogotovo prema nazad izgleda prilično loše.Kao da im treba podrška još nekoga...idealno je vratiti J.Maria nazad da se skine s njega taj teret da mora zabijat golove (jer mu ljudi samo to gledaju kad igra trequartistu,a ne uzimaju u obzir sve ono drugo što radi dobro za ekipu...nešto kao kad se Kovacica pljuvalo jer nema golova i asistencija,a nosi 10 na leđima...samo jedan od razloga zašto me živcira pridavanje pažnje brojevima na dresu kao da to išta znači za njihovu ulogu u ekipi) i onda sa trojicom mogu se izmjenjivat on i onaj treci sa ubacivanjem u napad.I ovo do sada viđeno je neka potvrda da će falit Kondogbia.J.Mario nakon Fiorentine još jedna vrlo dobra utakmica sa klupe.Skriniar još jednom odličan (iako je jednom-dvaput dao teške passove suigračima gdje bi ovi odmah bili pritisnuti i gubili loptu).

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 24 sep 2017, 21:55

Što se smjene FDBa tiče mogu samo reć da nije mogao gore klubove izabrat za karijeru nakon Ajaxa.Umjesto da je otišao u Španjolsku ili Njemačku...

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Molders » 24 sep 2017, 22:28

Ovakve pobjede kao što je ova Interova danas upravo mogu biti najvažnije za ekipu, pogotovo u ligi kakva je Serie A. Treba tu još vremena i prostora za bolju igru i predstavu, ali ako se malo digne tempo u nastavku bit će i još bolji rezultati. Meni je Gagliardini vaš najzanimljiviji igrač uz Cancela, a ima tu još ekipe, ne znam koliko visoka očekivanja imate. Također, mislim da bi Mario trebao više biti u prvih 11..

@SiamoNoi Mislim da bi njemu njemački klub bio najbolji izbor.

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 24 sep 2017, 22:33

Molders je napisao/la:Ovakve pobjede kao što je ova Interova danas upravo mogu biti najvažnije za ekipu, pogotovo u ligi kakva je Serie A. Treba tu još vremena i prostora za bolju igru i predstavu, ali ako se malo digne tempo u nastavku bit će i još bolji rezultati. Meni je Gagliardini vaš najzanimljiviji igrač uz Cancela, a ima tu još ekipe, ne znam koliko visoka očekivanja imate. Također, mislim da bi Mario trebao više biti u prvih 11..

@SiamoNoi Mislim da bi njemu njemački klub bio najbolji izbor.
Ovakve pobjede su nam falile zadnjih godina, gdje su se redovno ispustali bodovi. Bitno je da se odgovorilo pobjedom na onaj remi sa Bolognom(kad se malo bolje razmisli ta je utakmica jedan bod vise, a ne dva manje)

Dobar debi Karamoah-a


slika
:tokralju:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2242
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la h1a2s3o4 » 24 sep 2017, 23:23

Nad Karamohom dva žuta i crveni za 20-ak minuta. :hmmmmm:

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 25 sep 2017, 08:28

Inter - Fiorentina 51752
Inter - SPAL 57235
Inter - Genoa 50037
Za iducu su karte vec odavno rasprodane :cool:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 25 sep 2017, 17:59

Ja tu Bolognu uopće ne smatram kiksom.Rekao sam prije utakmice da bi bio zadovoljan bodom tamo,a tri bi bila masivna.


Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 25 sep 2017, 21:31

Solidan osvrt na tekmu sa Bolognom. https://www.tribina.hr/topics/slug/trib ... ysis-22046
#SuningOUT

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 26 sep 2017, 13:55

Spominje se da bi se sa povratkom Cancela moglo preci na 3-4-2-1 formaciju. :hmmmmm:
Handanovic - D'Ambrosio, Skriniar, Miranda - Cancelo, Valero, Vecino, Dalbert - Joao Mario, Perisic - Icardi
Mislim da bi prema naprijed bili mnogo bolji (pogotovo protiv "manjih" ekipa), ali je pitanje kako bi se ekipa snašla obrambeno.. :think:
#SuningOUT

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Thorin » 26 sep 2017, 14:03

Po meni, veza je ipak pod znakom upitnika u navedenoj formaciji.. čini se da Valero ipak nema pluća da nosi našu igru, i da je potrebna njemu alternativa.. ostalo bi trebalo funkcionisati besprijekorno pod uslovom da Cancelo opravda epitet pojačanja..

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 26 sep 2017, 18:35

Ne vidim neki problem defanzivno tu.

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 26 sep 2017, 18:55

SiamoNoi je napisao/la:Ne vidim neki problem defanzivno tu.
Sumnjam da je ijedan od stopera + Danilo ikad igrao u formaciji sa 3 stopera. :hmmmmm:
#SuningOUT

Avatar
Huska
Postovi: 3145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 26 sep 2017, 19:10

Ima i ona sa Candrevom iza Icardia, po meni bi to bilo najbolje jer definitivno bi se ofanzvno bolje tu snasao i od Broza, Maria i Valera...Onda desno gurati Cancela i Karamoha zavisno od protivnika, nekad obojicu, a nekada jednog...Moze i Mario isto zajedno sa Cancelom mozda na beku...Jer kombinacija Candreva i Dambro naprijed je ocajna cak i gore od ocajnog..

Mada je nas najveci problem trenutno vezni red, jer sve i jedan veznjak su u ocajnoj formi i jednostavno kako god da ih uparis ne funkcionise...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 26 sep 2017, 19:12

Wanda Nara, agent and wife of Mauro Icardi, talks to the local media as she unveils her book “Champion on the field and in life.”

“I am an Interista and so I hope that Icardi will stay at Inter captain for life. I hope that Mauro stays as he only has this one thing in his head. He is mentally very strong and soon, he will realize his dream: winning with Inter. Dream of another treble? Let’s hope so. When Inter lose, Icardi does not talk to me for half a day, even more.”
The win against Genoa is Spalletti’s 200th in Serie A
16 points in the first six matches in Serie A: this is something that Luciano Spalletti has never been able to do when it comes to starting a new campaign in Italy.
http://breakingthelines.com/rankings/43-yann-karamoh/
slika

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 27 sep 2017, 15:16

Vanheusden u suzama iznesen s terena protiv D. Kieva. Izgleda ozbiljnija ozljeda koljena. :roll:
#SuningOUT

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.