FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 01 jul 2017, 21:12

Izgleda da je 15m otkupna :hmmmmm:


Predivan igrač.I još nosi najdraži mi broj.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 01 jul 2017, 22:54

SiamoNoi je napisao/la:Izgleda da je 15m otkupna :hmmmmm:
Uzalud kad su Real i Barcelona vec opasno zagrizli.Ranije se ovakve igrače treba tražit.
Serie B side's Virtus Entella were spotted at Inter Milan's headquarters with a suspected deal on the line for Nicolò Zaniolo. Now a deal has been reached. The young playmaker is now an Inter player. The clubs have agreed on a 1.5 million Euro transfer fee. The deal will officially be announced next week. Zaniolo will go directly to Inter and travel with the team for their preseason tour. After a few trial games Spalletti will determine whether to keep Zaniolo on the primavera side or loan him out to another club.

Dobre škarice.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 02 jul 2017, 15:47

slika
Počelo je :thumbup:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Romagnoli13 » 02 jul 2017, 15:51

SiamoNoi je napisao/la:slika
Počelo je :thumbup:
Još uvijek je prerano za ovu anketu.Prvo jer Inter još nije ni počeo sa merkatom, a očekujem barem 4-5 odličnih igrača.A drugo, nije ni Milan još završio sa svojim merkatom.Ako bi sad poredili trenutno stanje u ekipama(računajući Hakana i Contia) Milan jeste bolja ekipa od Intera. Ali sačekajmo kraj merkata i onda vidjeti koliko je ko i kako uradio. Uvjeren sam da će barem 5 kvalitetnih igrača doći u Inter, a još nekoliko u Milan.Jer ovi naši Kinezi su haman naumili totalnu rekonstrukciju uraditi.Odnosno sanirati što je više moguće štete ekipi već ovo ljeto.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Huska
Postovi: 3153
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 02 jul 2017, 15:56

Romagnoli13 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:slika
Počelo je :thumbup:
Još uvijek je prerano za ovu anketu.Prvo jer Inter još nije ni počeo sa merkatom, a očekujem barem 4-5 odličnih igrača.A drugo, nije ni Milan još završio sa svojim merkatom.Ako bi sad poredili trenutno stanje u ekipama(računajući Hakana i Contia) Milan jeste bolja ekipa od Intera. Ali sačekajmo kraj merkata i onda vidjeti koliko je ko i kako uradio. Uvjeren sam da će barem 5 kvalitetnih igrača doći u Inter, a još nekoliko u Milan.Jer ovi naši Kinezi su haman naumili totalnu rekonstrukciju uraditi.Odnosno sanirati što je više moguće štete ekipi već ovo ljeto.
:bow:

Jel i scudeto osvajate

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Romagnoli13 » 02 jul 2017, 15:59

Huska je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:slika
Počelo je :thumbup:
Još uvijek je prerano za ovu anketu.Prvo jer Inter još nije ni počeo sa merkatom, a očekujem barem 4-5 odličnih igrača.A drugo, nije ni Milan još završio sa svojim merkatom.Ako bi sad poredili trenutno stanje u ekipama(računajući Hakana i Contia) Milan jeste bolja ekipa od Intera. Ali sačekajmo kraj merkata i onda vidjeti koliko je ko i kako uradio. Uvjeren sam da će barem 5 kvalitetnih igrača doći u Inter, a još nekoliko u Milan.Jer ovi naši Kinezi su haman naumili totalnu rekonstrukciju uraditi.Odnosno sanirati što je više moguće štete ekipi već ovo ljeto.
:bow:

Jel i scudeto osvajate
Top 4 je dosta za početak. :kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 02 jul 2017, 16:00

SiamoNoi je napisao/la:slika
Počelo je :thumbup:
Ovako smo i mi proslog ljeta kad smo istresli za Candrevu, Maria i Gabigola. :urnebes:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 02 jul 2017, 16:09

According to Bild, this week Ivan Perisic take part on professional tournament for beach volleyball in Porec.

The fans were thrilled, but his club Inter less as Perisic must pay a sensitive punishment for his trip to the clay court – several thousand euros.
Bas sam htio komentirat nedavno kako mu se ovo dopušta.A još više mi je fascinantno koliko kredita kod nekih navijaca ima...da je netko drugi u pitanju vec bi paljba bila kad inzistira na odlasku i place oko plaće nek **** iz kluba,zabranit mu odbojku zbog ozljede koja će klub koštat 50m itd.A ovaj zbog gola Milanu u zadnjoj sekundi i držanja Cuadrada za vrat ima kredita ko da je Ronaldo jbt :puke: Je*eno će se morat dokazat ove sezone ako ostane da opravda to produljenje koje će tada vjerojatno dobit.Bojim se da je to već unaprijed upisan poraz.

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 02 jul 2017, 17:08

Ako možemo osigurati ovo ljeto Di Mariu i jos jednog od D.Costa/L.Moura/Willian, a Man Utd ponudi nekih 45+mil€ za Perišu onda sam definitivno za njegovu prodaju. Ovako ako dodje npr. samo Di Maria onda sam za njegov ostanak jer dobijem osip misleći da će nam i dogodine u prvih 11 biti Candreva.
#SuningOUT

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 02 jul 2017, 21:14

Ko se još povrijedio igrajući odbojku na pijesku? Osim toga bolje da se bavi sportom na odmoru nego da partija kao Broz.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 02 jul 2017, 21:19

Biscione je napisao/la:Ko se još povrijedio igrajući odbojku na pijesku? Osim toga bolje da se bavi sportom na odmoru nego da partija kao Broz.
slika
:mrgreen:

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 02 jul 2017, 21:23

Jbg sad si me zabrinuo :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 02 jul 2017, 21:24

A jučer negdje naletio na Retardovu sliku iz ducana i puna kolica pizze :rol: Ne znam jel to novo nešto ili starije.
Offerta Huddersfield per #Ranocchia: c'è l'ok dell'Inter, manca quello del giocatore

Sky

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 02 jul 2017, 23:06

Gledao sam Rudigera na ovom prvenstvu koje su Švabe mlatnule. Nije me oduševio pretjerano, prvenstveno zbog nesigurnosti. Samo bi još dodatno stvorio nesigurnost u ionako nestabilnoj odbrani. Neka mu je sretno u Chelseau. :bih:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 03 jul 2017, 11:12

slika
Do 16. bi trebalo dogovorit vec neka pojacanja.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 04 jul 2017, 00:45

slika
Svirali na Meazzi večeras :salut:

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 04 jul 2017, 01:22

slika
#zhangjrOUT #gregb4president #please :kafa:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 04 jul 2017, 15:12

L.Gustavo u Marseillu.Kazu ocajni novinari odbio Inter i 4.5m placu :rol:
Sky Sport report that Inter have new competition in their pursuit of Nice’s Dalbert. Arsenal joined the race a week or two ago but now Liverpool are in on the race for the Brazilian full back.

Dalbert has given preference to a move to Inter but the clubs have struggled to agree terms. If the Gunners or Reds can come to terms, Dalbert could find himself in the Premier League next year.
Ovo vec ima vise smisla od onog da ga Arsenal traži.
Boca Juniors President Daniel Angelici spoke to Ole on Gary Medel: “He is making a lot of money at Inter. However, he has the right character for our club. We have until August 27th when the transfer market closes. We should not be put under pressure by the media or feel any anxiety about how others have reinforced.”
:problem:
Marco Albergati will be the latest staff member to swap Roma for Inter. Albergati will be a youth scout and work alongside Pierluigi Casiraghi.
Ajax’s Sporting Director Marc Overmars spoke to De Telegraaf on the coveted Davinson Sanchez: “He will not go away for less than 40 million.”

Overmars also spoke on Kenny Tete, who Inter have shown an interest in: “Inter have not spoken with us, maybe he did it with his agent, Mino Raiola.”
Super.U Francuskoj ima jeftinijih,a nista losijih stopera.

Za Di Mariu prvo spominjali Kondogbiu u zamjeni pa J.Maria,a danas su na tapeti Perisic i Handanovic :rol:
Inter are working on closing the deal for Borja Valero by Thursday, when they will leave for their pre-season retreat at Brunico Gianluca Di Marzio reports. The Nerazzurri’s latest offer consists of €5 million plus bonuses and they are optimistic that they can complete the deal by Thursday. Their optimism stems from the heightening tensions between Fiorentina and the Spaniard. Moreover, the 32 year old will speak with the Viola leadership to reiterate his desire to move to Inter despite his deep affiliation with the city of Florence.

Furthermore, Inter are working on extending the contract of veteran goalkeeper Tomasso Berni. The 34 year old’s contract expired at the end of last month but it would appear that Inter wish to keep him on their books as the third keeper.
Izgleda da ce ovaj nebitan lik bit i dalje treci golman.Bolje i to nego da neki mladi igrač grije klupu.

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Thorin » 04 jul 2017, 15:29

Skidam Sabatiniju kapu.. zaista.. mediji su navikli da se sprdaju sa nama u periodu poslije Triplete sa 100 imena svaki prijelazni rok, ali su znali kakav hamelj ćemo dovesti.. ovo je već puno ozbiljnije ali i frustrirajuće za nas navijače.. Ne znam za vas ali ja sam poprilično nervozan iako je prelazni rok tek počeo..
Sve u svemu, da pojačanja budu ciljana i kvalitetna pa nek bude šta bude..

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 04 jul 2017, 20:07

Kakva nervoza,samo lagano :zviz:


Evo još jedan primjer kakve se sve pizdarije mogu pisat:
Frank de Boer is looking to take Davide Santon to Crystal Palace. The former Inter coach has always been a fan of Santon but at this moment, this is just a rumor on the transfer market as there is no concrete and ongoing negotiation.
FDB da bi uzeo nekog od bekova Intera :rol:

Inače,novo ime ovog utorka je Konoplyanka :mrgreen: Ne znaju šta da više o Mouri napišu pa su morali novog nać.

Skriniar je karijeru počeo kao centralni vezni :thumbup: Njegov bivši trener u Žilini:
When I got here he played as a central midfielder but we decided, in agreement with him, to put him at centre back instead because he always had a great feel for the ball at his feet and is able to read the game well.
Pantaleo Corvino:Valero-Inter? His agent has told us that he called Ausilio yesterday. Inter wants him and the agent has expressed the player's will to go: we're waiting tomorrow to clear things out with the player. His words? Everything's in the lawyers' hands, I don't want to talk about it.
To je to.Mislim da će bit tu od prvog dana priprema.
Inter are considering purchasing Emanuel Cecchini from Banfield. Gianluca Di Marzio reports that the Nerazzurri would do so in partnership with Genoa, where he would initially play to develop and understand Serie A. The 20 year old is a central midfielder who can also be deployed as a defensive midfielder. Last term he made 24 appearances in the Argentine top flight and is under contract with El Taladro until 2019.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.