FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 19 dec 2017, 17:51

Ako je netko vidio slike za Bozicnog partija...
slika
:rol:

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Vrebac » 19 dec 2017, 19:32

invincible1921 je napisao/la:Pravi test i trenutak istine za nas nastupa tek nakon ovog prvog poraza. Da vidimo hoce li ko i do sad uslijediti pad draastican i nekih mizernih 5 bodova u pet kola ili ce se ekipa izdic izand svega
Dobijamo sve do kraja :kafa:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 20 dec 2017, 17:47

Antonio Angelillo is the only Inter player to have ever scored more goals in the first 17 games of a season (22) than Mauro Icardi has this year. Maurito's tally of 17 puts him joint-second with Giuseppe Meazza in the Nerazzurri's all-scoring charts.
slika
Bastoni u kupu odigrao 90 minuta:
slika
slika
slika
Skriniar 2.0.

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 20 dec 2017, 18:31

Ne treba žurit sa njim, nije svako Skriniar pa da odmah zaigra kao da mu je 30 godina.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 20 dec 2017, 18:53

Za godinu-dvije.

Sabatini:
Joao Mario is leaving? Just like anyone else, he wants to play in the World Cup and Joao is bothered a bit by the minutes given to him. We would not want to lose him, Spalletti will find a common language with Joao Mario and we will see what to do. Exchange with Manchester United and PSG player? We have the player now and we want to keep it.”
Everything is ok for Joao Mario. The player has been out for a week or so, missed last two games, due to sickness (tonsillitis) but the player is back training (trained in group yesterday) and should be available for the game this Saturday against Sassuolo. According to the Corriere dello Sport, Spalletti is deciding between him and Gagliardini to replace the suspended Vecino.
:think:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 20 dec 2017, 20:28



Ipak se pjevalo prije utakmice :mrgreen:

Inter bells Inter bells :zviz:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Mago
Postovi: 6323
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 20 dec 2017, 20:42

Predobra stvar. Marketinski extra potez...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 20 dec 2017, 20:42

Koliko je jaka pjesma :rol: :tokralju: Svake godine u ovo doba treba ovo puštat od sada :mrgreen:

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la IC1988 » 20 dec 2017, 21:05

Hehe prejako. :thumbup: :thumbup:

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 20 dec 2017, 21:28

Cringe samo takav kad je cijel stadion poceo pjevat ovo pred Udinese. :eh:
Jedan od glavnih razloga sto se izgubilo :mrgreen:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 20 dec 2017, 22:24

Spalletti najjači na kraju videa :rol:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 20 dec 2017, 23:57


Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 22 dec 2017, 23:33

Sassuolo have missed 5 of the 7 penalties they've been awarded so far this season, but on all 5 occasions they've gone on to win the match.

and those are their only 5 wins this season; if they don't miss a penalty, they don't win.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 23 dec 2017, 13:23

#Spalletti: "We started the season with certain plans and ambitions, and then something changed which forced us to swerve in a different direction. we don't have an important budget to invest but we have the expertise and the foundations to achieve our objectives"
Restrikcije vlade.

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la lisander » 23 dec 2017, 22:24

Oprostite na ometanju, planirao sam u subotu na utakmicu Inter-Lazio, je li iko od vas ranije isao na Meazzu, koliko kosta karta za neki sektor odakle se vidi normalno utakmica.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10123
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la invincible1921 » 24 dec 2017, 00:39

Vrebac je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Pravi test i trenutak istine za nas nastupa tek nakon ovog prvog poraza. Da vidimo hoce li ko i do sad uslijediti pad draastican i nekih mizernih 5 bodova u pet kola ili ce se ekipa izdic izand svega
Dobijamo sve do kraja :kafa:
Kao sto rekoh :damn: :damn: :damn:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Vrebac » 24 dec 2017, 09:53

invincible1921 je napisao/la:
Vrebac je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Pravi test i trenutak istine za nas nastupa tek nakon ovog prvog poraza. Da vidimo hoce li ko i do sad uslijediti pad draastican i nekih mizernih 5 bodova u pet kola ili ce se ekipa izdic izand svega
Dobijamo sve do kraja :kafa:
Kao sto rekoh :damn: :damn: :damn:
Pokusao sam da ne vjerujem u ono sto si pisao i ako u dubini sam to predosjecao! Uvijeravao sam samog sebe mozda je to taj trenutak kad se vracamo, ali opet isto sranje! Spaletti se gubi kao i Mancini i Mazzari! Tipicni zatucani talijani!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 24 dec 2017, 09:54

Pricekajmo još Milan i Lazio.Neka ih ovih par dana odmora resetira sve u glavama.Sad im treba maksimalna podrška na Meazzi u tim utakmicama.Da se napuni stadion do vrha.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la atomac123 » 24 dec 2017, 11:44

lisander je napisao/la:Oprostite na ometanju, planirao sam u subotu na utakmicu Inter-Lazio, je li iko od vas ranije isao na Meazzu, koliko kosta karta za neki sektor odakle se vidi normalno utakmica.
Ja sam platio 90 eur fin sektor kad sam bio
TŽV!

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 24 dec 2017, 12:02

Vrebac je napisao/la:Pokusao sam da ne vjerujem u ono sto si pisao i ako u dubini sam to predosjecao! Uvijeravao sam samog sebe mozda je to taj trenutak kad se vracamo, ali opet isto sranje! Spaletti se gubi kao i Mancini i Mazzari! Tipicni zatucani talijani!
Ne gubi se Spalletti, samo vi koji ste zbog Spallettijevog overachievemnta stvorili neka nerealna očekivanja o tituli tako razmišljate. Mi ostali koji nismo razmišljali dalje od CL nismo ni razočarani i sve ovo je normalno. I dalje sam uvjeren u 4. mjesto, i ostali će također gubiti bodove. Jestel gledali sinoć Juve? Znači na klupi im sjede Dybala, Costa, Bernardeshi... a ko nama igra u prvoj? Broz, Candreva... a na klupi Eder i Karamoh. I šta vi hoćete od Spallettija? Da osvoji ligu bez poraza? Ako je tako onda slažem se, Spalletti je ka*ina i treba ga otjerat :kafa: .

Jučer smo odigrali sasvim solidnu utakmicu koju bi dobili sa hendikepom da je Icardi bio na normalnom nivou, čak i to što Perišić i Candreva uopće nisu bili na svojoj razini nam ne bi uskratilo pobjedu da je barem Mauro bio svoj ali ne može Spalletti ući na teren pa igrati umjesto njih, zabit penal umjesto njega ili zicer umjesto Edera. Stvarno vam treba vratit Mazzarija ili Peppea Barressija postavit (kao što Milan radi).
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.