FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
arminz
Postovi: 5427
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 10 nov 2017, 07:57

Joao Mario:
“I can’t do anything, but obviously I’d like to play more, like many others in my position,”
Naravno da mozes, pokazi nesto na terenu.
One way or another, I’ll play more, I’m not worried.
:wave: koga nema bez njega se moze
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la PaskalHens » 10 nov 2017, 13:47

Ma jašta, pa kad se ponovi slučaj Coutinho onda ćemo se pitati šta se desilo i okrivljavati ausillia.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
arminz
Postovi: 5427
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 10 nov 2017, 14:06

Momak ocito misli da zasluzuje igrat u prvoj postavi, bez obzira na njegove partije(malo je rec da je ocajan). Sa takvim stavom nece daleko dogurat. Umjesto da sagne glavu i da se dva put vise trudi na treninzima on govori kako eto nije do njeg i da ce otic ako ne bude u prvoj postavi.

Drag mi je igrac i znam da moze vise al ako se neces potrudit i priznat svoju losu formu onda bujrum jaraniko, siroko ti polje.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Biscione
Postovi: 4590
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 10 nov 2017, 16:50

Pa sad ne treba ni njega sve krivit, svi znamo da je u prvih par kola ulazio sa klupe i bio ponajbolji i nije bio nagrađen da bude prvotimac. Nakon toga se povrijedio i onda ušao 1-2 x i nije nešto posebno pokazao i sada ga svi pljujete. Vidjeli ste Candreve koji je bio teški očaj u prvih 7-8 kola i opet ga nije bacao na klupu i evo tek u zadnjih par kola proigrao. Ova dvostruka mjerila me nerviraju, u potpunosti podržavam Maria.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 10 nov 2017, 18:14

Pa jasno da zaslužuje igrat.Candrevu se trpi utakmica i utakmica,a ovog se vadi nakon par grešaka.Dalbert ista situacija.Ubaci igrača i istrpi greške pa će i doć forma.Plus J.Mario je daleko od ovog kako ga sad predstavljaju.Ima više dobrih partija od pojedinih iz prvog sastava.

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la PaskalHens » 10 nov 2017, 18:52

arminz je napisao/la:Momak ocito misli da zasluzuje igrat u prvoj postavi, bez obzira na njegove partije(malo je rec da je ocajan). Sa takvim stavom nece daleko dogurat. Umjesto da sagne glavu i da se dva put vise trudi na treninzima on govori kako eto nije do njeg i da ce otic ako ne bude u prvoj postavi.

Drag mi je igrac i znam da moze vise al ako se neces potrudit i priznat svoju losu formu onda bujrum jaraniko, siroko ti polje.
Normalno da zaslužuje i to svaku da igra 90 minuta. Klasa iznad svakog našeg igrača izuzev Maura. Smiješno je uopće polemisati. Bolje da se izmišljaju pozicije Borji, nego da Mario igra :tokralju:
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
arminz
Postovi: 5427
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 10 nov 2017, 22:05

Nemam problem s tim da mu se da vise minuta, i ja mislim da to zasluje. Ono sto mi smeta je ovaj nacin na koji pokusava da dodje do prvog tima. Il cu igrat ovdje il negdje drugo. Znaci ni da pomene kako treba jos vise da radi bla bla, ono sto bi svaki normalan igrac u njegovoj situaciji reko.

Nisu to nikakva dvostruka mjerila. Candreva ima tu srecu da nema konkurenciju za svoju poziciju. Mario to ima, iako ni jedan ni drugi ne bi trebali da konkurisu za tu poziciju al to je neka druga prica. U prve dvije utakmice je ulazio sa klupe i bio dobar, pa je bio nagradjen prvom postavom. Nemojte dzaba pisat neistine. Iduce TRI utakmice je pocinjo i bio gori svaku iducu utakmicu sto je naravno rezultiralo klupom. Opet mu je data prilika da sa klupe pokusa doc do prve postave i on to nije iskoristio. Bio je uzasan tako da je zasluzeno tu gdje jest. Sta bi bilo da pored njega nemamo Brozovica i Borju, bil i on ko i Candreva doso do forme, nije toliko ni bitno. Rezultati daju Spallettiju za pravo da radi kako radi i ima moju punu podrsku, a Mario imam osjecaj da bi mogo zavrsit ko i Kondogbia ako ovako nastavi
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 10 nov 2017, 22:58

Protiv SPALa dobar i iznudio penal.Protiv Genoe cim je usao asistencija za pobjedu.Odigrao je lose protiv Crotonea,a i tu je asistenciju imao.Protiv Beneventa 38 minuta i onda jos dvije sa 20 i manje minuta.

Avatar
arminz
Postovi: 5427
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 10 nov 2017, 23:22

Candreva prosle godine imo 11 asistencija, pa je opet bio jedan od najgorih.

Protiv SPALa je bio dobar, al nista vise. Svaka iduca utakmica forma je isla prema dole. Bar ja to tako vidim, mozda zato sto znam da moze vise. Onih par zadnjih ulazaka sa klupe je bilo kriminalno.

Ne znam sto pokusavate opravdat njegov stav. Koji je on klinac u klubu pa da moze rec il cu igrat il odo? Ni proslu sezonu kad je solidno igro nije bio standardan prvotimac ne znam sta sad ocekuje kad je dosta losiji. Konacno imamo trenera koji zna sta radi i prenosi to na igrace. Ekipa nije izgledala dugo ovako dobro i ko god se ne uklapa moze ic. Kondogbia se prvi pokazo kakav je, evo sad i Mario nadolazi.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Jericho
Postovi: 5300
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 10 nov 2017, 23:41



Evo i šut je izgleda popravio.. :kafa:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 10 nov 2017, 23:59

Zato što nije u njemu sav problem.U Portugalu je uvijek na razini.Ovdje je nakon dobrih priprema odjednom prebačen na klupu.Jasno da će izgubit samopouzdanje.I jasno je prije sezone rekao da želi ostat u Interu,ne zanimaju ga nikakve ponude i onda kad je krenula sezona mu se odjednom promijenila uloga u ekipi.Nešto tu ne štima.Spalletti mora nać način kako će ga najbolje iskoristit,a ne da klub baci još jednog kvalitetnog igrača u vjetar.Nije ni Kondogbia iz vedra neba odlucio bit debil nego je to postepeno dolazilo iz toga kako se odnosilo prema njemu.Ne opravdavajuci to što je napravio nakon što je Spalletti došao...

Avatar
Biscione
Postovi: 4590
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 11 nov 2017, 14:41

Zabio je sinoć i za repku
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
arminz
Postovi: 5427
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 11 nov 2017, 17:42

Te stvari oni moraju rijesit unutar kluba, a ne da javno izjavljuje kako ce otic ako ne bude igro. Ili su mozda vec rijesili i zna da ide u januaru
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 14 nov 2017, 00:39

slika
:urnebes:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 16 nov 2017, 21:34

slika
Juan :rol:

Avatar
Biscione
Postovi: 4590
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 17 nov 2017, 19:35

SiamoNoi je napisao/la:
slika
Juan :rol:
Uvijek bio uno di noi
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 18 nov 2017, 20:32

Pobjeda je imperativ sutra.Pobjedom se bjezi na lijepih 5 bodova Laziu i onda ih se krajem godine moze nokautirat iz utrke.

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la PaskalHens » 18 nov 2017, 21:06

Sutra će biti patnja neviđena, možda i najteža tekma do sad.. Očekujem kiks.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la zamorano1plus8 » 18 nov 2017, 21:21

nema bitnih igraca za atalantu freuler, spinazzola i caldara nedostaju....jos da nema gomeza i bilo bi odlicno
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Jericho
Postovi: 5300
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 18 nov 2017, 23:20

SiamoNoi je napisao/la:Pobjeda je imperativ sutra.Pobjedom se bjezi na lijepih 5 bodova Laziu i onda ih se krajem godine moze nokautirat iz utrke.
+2. Roma i Lazio imaju kolo manje. Sutra ako se ne pobijedi izvjesno je da nema nista od LP ni ove godine.
#SuningOUT

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.