FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
noel44
Postovi: 18
Pridružen/a: 12 dec 2012, 17:52
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la noel44 » 24 okt 2016, 02:22

Užas,baš sam razočaran,imamo drugu najskuplju momčad u Italiji,kad je De Boer došao bio sam neopisivo sretan i nadao sam se dobroj igri i rezultatima,a pogotovo nakon onoga s Juventusom,Milan ih također pobijedio,ali ni blizu kao što smo mi napravili da Juventus izgleda potpuno nemoćno,doslovno smo ih razmontirali,a sad ovo???Jednostavno ne mogu naći neko logično objašnjenje,neznam da li da mislim da je trener kriv ili ne,s obzirom da smo ih od Mourinha promjenili mali milijon,užas kako sam se razočarao u Inter ove sezone...

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la krmpotich » 24 okt 2016, 08:50

Eto, ode De Bur. Blan sa kasikicom u ustima :beba: Sta on m0oze napraviti? Nit smrdi, nit mirise...

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la zamorano1plus8 » 24 okt 2016, 08:59

krmpotich je napisao/la:Eto, ode De Bur. Blan sa kasikicom u ustima :beba: Sta on m0oze napraviti? Nit smrdi, nit mirise...
gdje si to procitao, nemoj samo reci na sportsport :lol:
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la krmpotich » 24 okt 2016, 09:36

zamorano1plus8 je napisao/la: gdje si to procitao, nemoj samo reci na sportsport :lol:
Ma na ovom Hrvatskom forumu, momci koji ssu stalno po utakmicama to pisu. Znaju sta se suska po Milanu :kafa:

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la zamorano1plus8 » 24 okt 2016, 09:58

ok, ma citao sam da ce biti na klupi protiv torina, a nakon te utakmice slijedi razgovor sa tohirom i kinezima.
ma jbg, iskreno ne znam ni sam vise sta da mislim, ali stvarno lose smo izgledali na terenu zadnjih par utakmica. ne znam koji je razlog, mnogo bolje je to izgledalo u prvim utakmicama, ako izuzmemo chievo i palermo, gdje nije niko ni ocekivao nesto posebno. neki kazu da je podlegao pritisku pa odustao od svoje igre, poceo vise slusati novinare i neke "strucnjake" te igra talijanski fudbal, ako je tako nek odmah ide. je*bo to vise, pokazi muda i stani iza svog misljenja i uvedi te promjene, a ne lik daje posjed lopte southamptonu i atlanti :crazy:
licno mi je on kriv za brozovica i kondogbiu, lik ih je unistio, jucer kondogbia usao u igru i nikad losiji nije bio, de boer mu rekao da se sto prije rijesava lopte i to je momak i radio, cim dobije loptu odmah je vraca, ali se vidi s dosta straha i bez samopouzdanja, brozovic u dresu hrvatske dvije asistencije jucer ne moze da se sastavi s loptom. kad vec ne ide ova taktika sa krilima zasto ne pocne na treningu uvjezbavati taktiku s dva spica, icardi bi bio puno bolji da ima jos jednog napadaca kraj sebe, a ne ovako uvijek dvojicu ima na sebi.
de boer kad je dosao imao posjed i igrao visok presing na protivnicke igrace i brzo dolazio do lopte, a to mu je upravo juce isto radio gasperini i muto mutavi nije znao kako da se izbori s tim i vrlo brzo smo gubili loptu, ali nema veze neka banege na klupi
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 24 okt 2016, 10:07

Ako se ponovo promijeni trener nikad od Intera ozbiljnog kluba. Šta koji qrac rade Zanetti i Ausilio? Zašto se ne oglašavaju? Zašto ne stanu na stranu trenera kao što su glupani znali stat na stranu CN?

Smiješan klub. Presmijesan. Zanetti kolko je dobar bio tokom igračke karijere toliko je očajan otkako je u upravi. Užas.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la zamorano1plus8 » 24 okt 2016, 10:11

Mago je napisao/la:Ako se ponovo promijeni trener nikad od Intera ozbiljnog kluba. Šta koji qrac rade Zanetti i Ausilio? Zašto se ne oglašavaju? Zašto ne stanu na stranu trenera kao što su glupani znali stat na stranu CN?

Smiješan klub. Presmijesan. Zanetti kolko je dobar bio tokom igračke karijere toliko je očajan otkako je u upravi. Užas.
tohir je bio za de boera i on ga je i doveo, ausillio i kinezi nemaju povjerenja u njeg od kako je dosao i nisu bili za njegov dolazak, bar tako pisu italijanski mediji
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 24 okt 2016, 12:56

Sky - De Boer si sente delegittimato dalla squadra e dalla società. In particolare si sente delegittimato dagli uomini chiave su cui ha sempre puntato


Tuga,jad i cemer. Poserem se na komplet upravu i vlasnike kluba. Nema smijesnijeg kluba. Fuj!!! Najvise od svega me nervira Zanetti koji je obicna marioneta. A onakav covjek. Fuj!
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la PaskalHens » 24 okt 2016, 14:02

De prevedi jbt
Viva la France, as they say in Rome.

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mister No » 24 okt 2016, 14:13

Nisam ni ja za mijenjanja trenera ali se mora priznati da se FDB pogubio totalno.Ne vidim trunke samokritike kod njega, čak se frajer šprda sa izjavama.Izjaviti da je Inter iz drugog dijela jučerašnje tekme ono što želi da vidi je užas.
Šta onda očekivati od njega u nastavku ako mu je ono jučer iz drugog dijela ono što želi da vidi!?
Kinezi ga neće trpiti još dugo.Ovaj roster je najjači od 2011 tako da mu ni to ne ide u prilog.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Chinaglia » 24 okt 2016, 14:19

purgeru koga bi ti za trenera :kafa:

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 24 okt 2016, 14:19

Chinaglia je napisao/la:purgeru koga bi ti za trenera :kafa:
Zorana Mamića? :kafa:

moj favorit
slika :beba:
#SuningOUT

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Chinaglia » 24 okt 2016, 14:51

Jericho je napisao/la:
moj favorit
slika :beba:
jesil vec odradio slika

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la neroazzurni » 24 okt 2016, 14:54

i sta ono rekoste, daj bilo koga, ne moze gore od Mancinija :lolno:
a kakvi smo ono bili na tabeli prosle godine u ova doba?
ili cete opet isto trubit, kasno je dosao, nije prosao pripreme, nije on dovodio igrace :puke:

slobodno vidite sta sam pisao ovdje prije pola godine, ali nema veze, ako Siamo kaze da nisam u pravu onda je to tako
nema to veze sa trenerom, nije ni Mancini bio los(mislim, nije mi on idealan trener ali kad ga vec svakako placamo masno neka ga), nego je klub neuredjen, ne zna se ko je glava a ko rep kluba, nema autoriteta, nema vizije, nema pobjednickog/sampionskog mentaliteta nema nista
pa gdje ces bolji primjer nego prosla sezona, na pola sezone si prvi, bjezis glavnim konkurentima desetak bodova i onda za deset kola oni tebi bjeze 15+ bodova, pa to je za izvrsit harakiri svi odreda u upravi

tacno se vidi da je nesto trulo u klubu, nema sanse da je svaki trener toliki debil da ne vidi igru japanske amebe, frajer kad je god u timu ja uopste ne gledam tu tekmu, to sam se zareko ima godina dana i haman da cu jos dugo propustati tekme, znaci nema sanse da ga neko ne gura u kluba nema sanse, i kao to treba biti klub, uredjen klub, ma nema sanse
Zanetti, on neki autoritet, ma on nije nikad bio autoritet ni na terenu, sve je to bilo vise neko postovanje saigraca(ok i to je neki autoritet) ali da je bio neko ko ce zagalamit nije, i kao sad on treba biti covjek ispred kluba, on treba sici u svlacionicu i zagalamit na igrace, ma kakvi

treneri su od danas do sutra, mijenjaju se kao i igraci, ali stav, filozofija, mentalitet to je ono sto klub treba da ima uvijek

puno vode treba jos proteci dok mi postanemo ponovo ozbiljan klub

jedan je don Massimo Moratti :bow:
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 24 okt 2016, 14:58

Chinaglia je napisao/la:jesil vec odradio slika
odradim i to kad zamjene nizozemsku prevaru :kafa:
#SuningOUT

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Chinaglia » 24 okt 2016, 15:34

Jericho je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:jesil vec odradio slika
odradim i to kad zamjene nizozemsku prevaru :kafa:
ne daj se Dzeriko, vidim da se kvalitetni treneri pominju kao nasljednici De Boera :mrgreen:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 24 okt 2016, 20:31

Chinaglia je napisao/la:purgeru koga bi ti za trenera :kafa:
Trenutno FDBa.
zamorano1plus8 je napisao/la:neki kazu da je podlegao pritisku pa odustao od svoje igre, poceo vise slusati novinare i neke "strucnjake" te igra talijanski fudbal, ako je tako nek odmah ide. je*bo to vise, pokazi muda i stani iza svog misljenja i uvedi te promjene, a ne lik daje posjed lopte southamptonu i atlanti :crazy:
Ne novinare nego neke ljude u klubu.A sve mi se više čini da je Ausilio predvodnik te ekipe.Jer po ovome što svi javljaju on je bio za ostanak Mancinija ili Garciu dok su Thohir i Bolingbroke htijeli FDBa.
zamorano1plus8 je napisao/la:de boer kad je dosao imao posjed i igrao visok presing na protivnicke igrace i brzo dolazio do lopte
Upravo to.Ne moze me nitko uvjerit da je čovjek koji oduvijek preferira ovakvu igru,uzori su mu Van Gaal,Cruijff...da taj čovjek sad odjednom nicim izazvan odustaje od toga.Nego neki ljudi nemaju strpljenja i misle da vrhunske rezultate odmah mozes imat.Umjesto da puste čovjeka da radi u potpunom miru netko mu je sigurno srao kako nije Italija za takav nogomet,kako oni hoce rezultat odmah i covjek se pogubio jer ovo zadnje dvije utakmice sto se sa sastavom i igrom izdogađalo ja ne mogu opisat.Užasno nešto.Tocno vracanje Manciniju.Samo ne onom koji koji je na kratko prošle sezone pokazao da je možda nešto naučio nego onog drugom mediokritetu kojeg svi dobro poznamo.
neroazzurni je napisao/la:puno vode treba jos proteci dok mi postanemo ponovo ozbiljan klub

jedan je don Massimo Moratti :bow:
Ovo dvoje ti nikako,ali nikako ne moze u istu recenicu.
Eder: "Sacking rumors are normal, especially after defeats. We are trying to understand De Boer but sometimes we don't manage."
Vidi ovog panja :facepalm: Samo ova izjava je dovoljna da više minute u klubu ne dobije.
Sky - FdB continues to make effort in studying the Italian language, wants to improve knowledge on Italian with the help of his teacher.
Calcio News - Moratti and Zanetti are huge sponsors of Leonardo who's very close with them.
Eto ti Morattija :rol: Taj čovjek mora što dalje od kluba bit.Umjesto Zanettija (koji je siguran sam uz ovu Ausiliovu ekipu) Suning mora svog čovjeka dovest ako misle ozbiljno radit.Zanetti očito nije sposoban biti išta bitno (barem za sada) u klubu pa mu se stoga i mišljenje oko ovakvih stvari ne bi trebalo uzimat u obzir.Nek mu daju ulogu koju je sposoban obavljat.
Calcio News - Suning wants to reflect before making right decision and will speak to Kia Joorabchian, agent of FdB.
I priča se traži se trener koji će izgurat do kraja sezonu :tokralju: :rol: :rol: :rol: Koji si ku*ac onda De Boera uopce dovodio i koji je smisao ne pustit ga da do kraja odradi sezonu.E cirkusa :tokralju:

Dolaze Kinezi na Torino.Danas bio sastanak FDBa sa igračima i upravom.
Ansa - General director Giovanni Gardini & sporting director Piero Ausilio are waiting for Suning and also Thohir to see what path to take.
Dakle da sumiramo...Ausilio,Zanetti,Gardini (?) i ekipa su za talijanskog trenera,uz njih se Moratti gura koji i dalje misli da ima neku funkciju u klubu.Očito su dvije struje.Suning je pak kod prvog odabiro slušao onu Thohirovu (Bolingbroke,onaj agent Kia...).Kinezi moraju ovo riješit.Jedna ekipa se mora ušutkat i smanjit im se utjecaj,a to je ova prva.Čuj talijanskog trenera :rol: Još kad vidim koja se imena spominju...Reja,Mandorlini...Moraju Kinezi red uvest i nove ljude postavit.Talijani misle da su svu pamet svijeta pokupili i zato im i je nogomet ovdje gdje je.Nadam se samo da kod Kineza ima više pameti.
Sky - Steven Zhang, the son of Zhang Jindong, has just arrived in Appiano Gentile to meet with Inter management and De Boer.
Sky - Questions to FdB: Why didn't Ansaldi start? Why didn't Banega play in last 2 games? Why trusted Brozovic who looked like a ghost?
S prva dva pitanja se slažem.Što se treceg tice...tjednima se pitalo zašto Retard ne igra kao da ce ne znam kako pomoc njegovo prisustvo,a sad kad je igrao ponovno je ta ista stvar problem?Daj se dogovorite.Lako nakon utakmice pričat drugo kad je loše odigrao,a prije se gurala potpuno suprotna priča.Čovjek s razlogom nije igrao.Prvo dvoje vjerujem nikome nije jasno.Tko gura Nagatoma?Gura li netko i Retarda i je li napravljen pritisak da on konačno zaigra pa je Banega izvisio?Mislim da je već vrijeme za Gabriela,zašto njega nema?Puno nejasnoća i De Boer svakako nosi dio krivice iako daleko da je on tu najveci krivac i da treba platit otkazom.
PS - Italian leadership at Inter wants an Italian caretaker coach but Thohir, who's coming soon to Milan, might convince Suning to keep FdB.
Eto to je to.Talijani vs Thohir.Daj im svima pameti...
Sky - The final decision on FdB will only be made after the game against Torino.
I jedna za Jericha:
Capello: "The potential of Inter is extremely high and I think that De Boer just needs time."
:mrgreen:

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 24 okt 2016, 21:08

SiamoNoi je napisao/la:Eder: "Sacking rumors are normal, especially after defeats. We are trying to understand De Boer but sometimes we don't manage."
Hahahahaha kakav tutkum :rol: :rol: :rol: :rol:
SiamoNoi je napisao/la:Capello: "The potential of Inter is extremely high and I think that De Boer just needs time."
Složio bih se sa velikim Don Fabiom.. :ljepota: Po meni je on idealno rješenje do dolaska Simeonea da očisti škart iz kluba i ove ostale pošamara i disciplinira ekipu, pogotovo odbrambeno.. Samo on ili Bielsa ako FDB ode.. :beba:
#SuningOUT

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 26 okt 2016, 13:36

Hajde barem večeras nešto napravite o vi silne zvijezde i klase! Svima vam jbem mater levatsku.

Eh sad mi je lakše.

Forza Inter! Forza FDB!

P.S. posrem se na komplet upravu i vlasničku strukturu kluba. Seljacine!
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12327
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 26 okt 2016, 13:39

Valjda bude koja minuta za Gabia veceras bilo bi idealno kad bi malo promjenio formaciju s obzirom da nema Konda i Medela veceras pa zaigra sa 2 u napadu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.