FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 15 okt 2017, 23:20



:urnebes:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 15 okt 2017, 23:44

Kad se sjetim da sam negdje čitao da je Icardi nazadovao...nakon 6 golova u 7 kola :rol:

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la PaskalHens » 16 okt 2017, 00:13

Maestralno prvo poluvrijeme, maestralno.. I šta radiš u drugom?! Umjesto da održavaš veliki posjed, razbijaš njihov presing i tako stvaraš izgledne šanse iz kontre, ti se povlačiš i panično izbijaš lopte zbog presinga faking borinija i onog djeteta od 18 ljeta.. Veliku pič.ku imamo za trenera, veliku. Jedino ga rezultat vadi. Igra na trenutke odlična, većinom vrlo loša. Hajde, primiš gol jbg desi se, daš protivniku kisik, opet se povlačiš i braniš 1:1 I dišeš na škrge. Protivnik fula neke mrtve šanse i paf 1:2. I šta se onda dešava?!? Umjesto da dokrajčiš mrtvog konja, ti ga opet oživljavaš i hraniš ga tako što se panično braniš. I naravno slijedi kazna i gol. Poklon Rodrigueza ne treba ni komentarisati. Hvala mu.
Ne znam zaista, al' Spaleti sad za sad samo rezultat ima, nadati se da će vremenom doći neka igra u kontinuitetu. Sreća pa su komšije puno gore :lol:
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 16 okt 2017, 01:23

slika
Uživajte do Napolija.


I očekujemo gostovanje
Feldmarschall je napisao/la:...
na temi da kaže pokoju o svom viđenju Intera ove sezone.



Najdrazi :ljepota:

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 16 okt 2017, 08:14

SiamoNoi je napisao/la:
Najdrazi :ljepota:
slika Sad citam da Miranda ipak nije suspendovan :hmmmmm:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 16 okt 2017, 13:28

Pogledah u miru sad duže highlightse :kafa:
Candreva je zaista bio motor u prvom pol, mozda i njegova najbolja partija od kad je dosao i Spalletti ga nije trebao mjenjati onako rano. Borja prvo dobar, drugo uzasan. Nevjerovatno koliko je fiziciki slabiji od ostalih nasih igrača.
Sinoc sam Vecina hakao prvo pol, al u drugom vrlo dobar. Najbolji veznjak sinoc na terenu. Radio je svih 90min za razliku od ostalih.

Gagliardini od kad je otisao Kondogbia je neprepoznatljiv aka. katastrofalan. :silent:
Za svaku šansu Milana (osim njihovog drugog gola) je on isključivi krivac.

44a šansa Borinija - Kessie ga vrti ko budalu :roll:
48a stativa Andre Silve te ponisten gol - užasna reakcija u srcu kaznenog prostora, šta je ono *bte
50a šut Susa te parada Hande - Suso ga vrti ko budalu :roll:
56a gol Susa - iz nepoznatih razloga napusta svoju poziciju i ide da im pokrije beka :damn:
I jos za kraj penal Icardija ušo bidon 5 metara u 16 prije šuta, mogao je sudija ponovit ovo.
Ima jos dosta situacija gdje je izgledao kao totalni amater.
- Spor, trom, nezainteresiran cijelu tekmu :puke:

Ne bi mi smetala trampa u sijecnju Gagliardini - Torreira :kafa:

Iduca protiv Napolija nema Mirande :oops: , ali i oni ce bit umorni poslije utakmice sa Cityem. Stavljanje Ranocchie protiv njihova 3 brzanca mi je samoubojstvo. Mozda probat Dalbert, Skriniar, D'Ambrosio, Cancelo..
Svakako je tekma bez pritiska pa isprobat nesto novo.. :eh:
#SuningOUT

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la zamorano1plus8 » 16 okt 2017, 13:37

nagatomo je u ovom trenutku u odbrani r.carlos licno za joao cancela, ni slucajno da taj pocinje protiv napolia....bilo bi silovanje
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 16 okt 2017, 13:41

Jericho je napisao/la: 56a gol Susa - iz nepoznatih razloga napusta svoju poziciju i ide da im pokrije beka :damn:
Razlog je Perisic koji mu pokazuje da prati Musacchia i onda i on ide na njega :facepalm: Nagatomo izgubljen u vremenu i prostoru, a pazi i Vecina kako ide u blok Susu :lolno: kolektivni fakap

Slazem se sa ostalim, Borja vrlo dobar prvo poluvrijeme dok je imo snage poslije nula. Greska Spalettija sto je izvadio Candrevu a ne njega. Vecino los u prvom al se podigo u drugom. Gagliardini generalno los citavu utakmicu. Zaboravio si situaciju kad u zadnjoj minuti gubi loptu zbog sporog reagovanja i Eder pravi faul za zuti.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 16 okt 2017, 14:40

Perišić:Moram se zahvaliti navijačima, nadam se da će nas i dalje pratiti u ovako velikom broju, njihova podrška bila je presudna.
Pizda.

Avatar
Elki
Postovi: 806
Pridružen/a: 15 sep 2012, 19:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Elki » 16 okt 2017, 15:00

Mauroo silujee...Forzaa Inter forza Maurooo

Klasa Icardii
I mrtvi žive za ŽELJU! 1921..TM87..

Forza Željo..forza Inter..!!!!WILD!!!!

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 16 okt 2017, 15:13

Meni je prvo pol bilo fantasticno. Onakav Inter zelim gledat. Pa prvu priliku su imali u 44 minuti preko Borinia, do tada je svaki njihov napad zavrsava na nasih 40 metara. Jedina losa strana prvog pol je bio Vecino, koji je nepotrebno izgubio 2 puta loptu na centru, i Gagliardini je jednom ispa budala kad ga je Kessie zavrtio kao majmuna, ali do tada je bio odlican.

Pocetak drugog pol. vec postaje klasika kod nas, ekipe nas sabiju u nasih 20 metara, vjerujem da je razlog sta Borja izgubi snagu pa nije u stanju igrat kao prvih 45 minuta.

Prica se o Ramiresu na zimu a ja nebi ima nista protiv upravo zbog utakmica kao jucer. 2 ozljede i nismo imali opciju za vezni red,falilo je svjezine, takve stvari si jednostavno ne smijemo dopustiti.

Protiv Napolia ne virujem ni u bod, neka me iznenade. Proslih godina nismo izgledali uopce lose protiv njih.
zamorano1plus8 je napisao/la:nagatomo je u ovom trenutku u odbrani r.carlos licno za joao cancela, ni slucajno da taj pocinje protiv napolia....bilo bi silovanje

Sa ovim se ne slazem. Nagatomo je bio ocajan, kasnio u bloku, Borini ga je silova drugo pol, i ona prva prilika, za koju doduse je kriv Gagliardini jer je izgubio loptu na centru ali Nagatomo je bio van pozicije, i ostavio je 30 metara slobodnog prostora iza sebe, onda ona stativa Silve i ponisteni gol Musaccia opet rupetina, u sredini i na boku. Da je Dalbert ovako odigra bilo bi drvlje i kamenje.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 16 okt 2017, 15:35

http://www.foxsports.com/soccer/inter-m ... DISCIPLINE

Miranda ima 3 zuta kartona, suspenzija ide na 5
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 16 okt 2017, 22:32

Jericho je napisao/la:Ne bi mi smetala trampa u sijecnju Gagliardini - Torreira :kafa:
Ausilio style :problem:

To da Gagliardini igra katastrofalnu sezonu je trenutno najveci mit Interove sezone.


Dalbert mora krenut protiv Napolija.Miranda znači nije suspendiran,postoji šansa za nesto jer Napoli igra iscrpljujuću utakmicu u Manchesteru.Ako se neke stvari poklope moze se do boda sto bi bio vrhunski rezultat jer su ljudi trenutno daleko najdominantnija ekipa Serie A.
Odlične radove čovjek ima.

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 16 okt 2017, 23:40

Prije svega da kažem da se zaista nadam da nisam u pravu za Gagliu, ali sam misljenja da je jednostavno prespor da bi ista ozbiljnije bilo od njega. Bio sam njegov broj 1 fan kad je dosao, gdje je igrao odlicno u paru sa Kondogbijom, ali osim tih prvih 5-6 tekmi sve poslije je bilo ispodprosječno. Njegove predstave od sinoc bi se postidio i Kharja.
SiamoNoi je napisao/la:Ausilio style :problem:
Torreira je novi Makelele i takav tip igrača ovoj ekipi najviše nedostaje, za razliku od Gaglie. Onakvih ima na izvoz..
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 16 okt 2017, 23:53

Torreira svakako,ali ne za Gagliardinija.
1....čovjek je svojih 20 minuta odlično odradio.Jedini kiks je bio onaj šut na tribine sa par metara,sve ostalo je bilo jako,jako dobro.Stigao je i dvije akcije pokrenut i obje su vrlo lako mogle završiti golom.
2.Gagliardini je daleko od lošeg bio kako je tada prevladavalo mišljenje,ali je ispao žrtva jer je jedan morao van da se Borju vrati nazad.
3.Gagliardini slicna situacija kao J.Mario...pisalo se da je loš,a ni blizu.Nije još na razini od prošle sezone,ali razumljivo s obzirom na sve okolnosti.Al jedna situacija u drugom poluvremenu koja mu ne ide u prilog...SPAL u nekoj polukontri,Gagliardini bliže lopti i vraca se on nazad,ali nije to sad neki šprint i da bi krenuo prema igraču nego onako čisto da se vrati,a Perišić je dosta dalje bio i šprinta ko lud da bi stisnuo igrača sa loptom.
Iako je prošlo dosta od tih utakmica nakon što sam išao snimke gledat baš sam ovdje išao napisat nešto osnovno da imam zbog sebe kasnije neki podsjetnik kako je to izgledalo.Ovo je za prve tri utakmice.Baš ću posebno pratit i u ovim iducim koje su mi na redu kako je odigrao.Lakše mi je ovako u snimci realnije procijenit nego iz prve kad gledam.Al ono,za sada je neko mišljenje nije kao prošle sezone kad je došao,al daleko da je loš.Iako jučer je stvarno slabo bilo.Da li je do toga što nema uz sebe više nekoga kao Kondogbiju ili još uvijek nije uhvatio zalet nakon što je U21 odradio na ljeto pa se ranije priključio pripremama bez imalo odmora praktički...Očekujem da se digne kroz neko vrijeme.Pa ako ga treba čekat i do drugog dijela sezone.Nadao sam se da će imat ovu reprezentativnu pauzu sad da radi sa Spallettijem,a na kraju je "prisilno" završio u reprezentaciji jer je De Rossi otpao.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 17 okt 2017, 00:39

2.gol Milana...jel lopta već bila u golu ili ju je Handanovic sam ubacio?Negdje je pripisano kao autogol.
Four goals in last two derbies.
9 goals in 8 games.
80 goals at Inter, 90 overall in Serie A.
Scary thing is... Icardi is only 24 yrs old.
Dakle 40% realizacija ove sezone uz onu statistiku u kojem postu ranije što sam stavio.Kane ima 50 šuteva za 6 golova,Lukaku 32 za 7,Higuain 20 za 3,Dzeko 39 za 7 itd.

Je*eno :mrgreen: I na kraju kako je skinuo dres :urnebes:

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la neroazzurni » 21 okt 2017, 18:40

Nabacite veceras kakav link za tekmu


Sent from my SM-J510F using Tapatalk
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 21 okt 2017, 18:41

Zasto je ponovo Borja najavljen na polušpici :crazy: Nagatomo ponovo ispred Dalberta. :crazy:

Nadam se da ce official sastav biti drukciji inace bi mogao biti potop..

btw. Caprari i včrs fantastičan, šteta što se Sampi umjesto njega nije uvalio Eder :evil:
#SuningOUT

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 21 okt 2017, 19:36

I oficijalno isti sastav ko protiv Milana. Sve ispod 3razlike za Napoli bi bilo prvoklasno iznenadjenje..
#SuningOUT

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Vrebac » 21 okt 2017, 19:42

Jericho je napisao/la:I oficijalno isti sastav ko protiv Milana. Sve ispod 3razlike za Napoli bi bilo prvoklasno iznenadjenje..
**** ti talijanske siherase :oops:

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.