FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la h1a2s3o4 » 09 dec 2017, 23:07

I nije naš vezni red toliko loš koliko je Pjanić danas izdominirao.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 09 dec 2017, 23:07

Čuj u ponedjeljak kup :crazy: Jel ikako moglo da sutra ujutro stave?

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 09 dec 2017, 23:10

SiamoNoi je napisao/la:Čuj u ponedjeljak kup :crazy: Jel ikako moglo da sutra ujutro stave?

Utorak, sjeba sam :mrgreen:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la PaskalHens » 10 dec 2017, 00:20

Ok, sad već mi na ku.rac ide vađenje kapitena svaku tekmu. Hajde, kad je 3-4:0 ok i nekako, al' u ovakvim tekmama ima da igra svaku 90 minuta. Je.bo mu Eder više oca ćelavog. Ako već mora ući nek vadi Broza, al' jok. Pravi trener bi izveo Broza u 30' i okrenuo tekmu na mlin Interu, ovaj jado ćelavi nek se nabije u guzicu za ove rezultate što ima, jer prvi kiks će ga sj.ebat i ode sezona..
Cilj opravdava sredstvo, bitno je da nije poraz, bod ko kuća, al' ovakva igra je neprihvatljiva.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
Mago
Postovi: 6322
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 10 dec 2017, 00:23

Ocigledno se doslo po bod. Uzeli bod protiv najbolje talijanske ekipe i jedne od najboljih evropskih ekipa. I opet ne valja. Slazem se da je ovo jedna od slabijih utakmica sezone al i pored toga uzimas bod u Torinu. Valjda i to nesto znaci...

Forza Inter!!!
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la PaskalHens » 10 dec 2017, 01:49

Ne znači. Znala su se uzeti i sva tri boda kad smo puno gori bili. Pa nam nije vrijedilo ni za k.urac.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 10 dec 2017, 08:49

I nakon što smo odnijeli bod sa najtežeg gostovanja u sezoni i još uvijek smo na 1. mjesto, još uvijek smo jedina neporažena ekipa u ligi i opet im ne valja. Stvarno mi nije jasno šta pojedini očekuju od trenera? Treba znat kad napast a kad se branit, u prošloj protiv Chieva smo uvalili 5 komada i mogli smo još, tad smo mogli napast i napali smo, sinoć nismo mogli napast jer bi popušili i Luciano to zna i zato smo odnijeli bod. Sarri to nije znao jer Sarri nema plan B kao naš trener i zato su izgubili i to na svom stadionu. Ali eto pojedini bi otjerali Luciana jer je "čkapi" :crazy:. Ne zaslužujumemo takvog trenera, nama trebaju onakvi kao u Milana :kafa: .
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

adointer10
Postovi: 233
Pridružen/a: 30 maj 2017, 23:08
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la adointer10 » 10 dec 2017, 09:48

Biscione je napisao/la:I nakon što smo odnijeli bod sa najtežeg gostovanja u sezoni i još uvijek smo na 1. mjesto, još uvijek smo jedina neporažena ekipa u ligi i opet im ne valja. Stvarno mi nije jasno šta pojedini očekuju od trenera? Treba znat kad napast a kad se branit, u prošloj protiv Chieva smo uvalili 5 komada i mogli smo još, tad smo mogli napast i napali smo, sinoć nismo mogli napast jer bi popušili i Luciano to zna i zato smo odnijeli bod. Sarri to nije znao jer Sarri nema plan B kao naš trener i zato su izgubili i to na svom stadionu. Ali eto pojedini bi otjerali Luciana jer je "čkapi" :crazy:. Ne zaslužujumemo takvog trenera, nama trebaju onakvi kao u Milana :kafa: .
Bravo za komentar!!!!

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Vrebac » 10 dec 2017, 11:20

Biscione je napisao/la:I nakon što smo odnijeli bod sa najtežeg gostovanja u sezoni i još uvijek smo na 1. mjesto, još uvijek smo jedina neporažena ekipa u ligi i opet im ne valja. Stvarno mi nije jasno šta pojedini očekuju od trenera? Treba znat kad napast a kad se branit, u prošloj protiv Chieva smo uvalili 5 komada i mogli smo još, tad smo mogli napast i napali smo, sinoć nismo mogli napast jer bi popušili i Luciano to zna i zato smo odnijeli bod. Sarri to nije znao jer Sarri nema plan B kao naš trener i zato su izgubili i to na svom stadionu. Ali eto pojedini bi otjerali Luciana jer je "čkapi" :crazy:. Ne zaslužujumemo takvog trenera, nama trebaju onakvi kao u Milana :kafa: .
Ma sve stoji ali moglo se je i bolje sinoc, meni sve ukupno sinoc je zasmetalo Slab Candreva i Perišić, ne vadenje Broza iz igre i izmjena Eder-Icardi.

Postavka igre i sve ostalo je OK jer to je italija!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 10 dec 2017, 12:06

Cancelo i Skarabu igraju u kupu kaze Spalletti.

Avatar
Huska
Postovi: 3145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Huska » 10 dec 2017, 12:30

SiamoNoi je napisao/la:Cancelo i Skarabu igraju u kupu kaze Spalletti.
Moraju i Eder Zabac, Dalbert, Mario vjerovatno i Gaglia

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 10 dec 2017, 14:15

Steta sto je Spalletti nasjeo na onih par partija Brozovica ko i vecina forumasa, pogotov sto je bilo naustrb Gagliardinija. Previse "mekan" vezni red, 90% nicijih lopti odnijeli su Juventusovi igraci, sto bi sigurno popravilo prisustvo Gagliardinija. Plus sto pruza bolju podrsku nazad od sve trojice sinoc sto su igrali, zbog cega su najvise ispastali bekovi. Santon nije uopste toliko lose odigro koliko je ostavljan sam sa Cuadradom. Perisic totalno van utakmice, ko i reprezentativni mu kolega. Kad je uveo Gagliardinija vratio se balans u ekipi, dijelom je oslobodio Vecina i Broje odgovornosti pa smo nesto uspjeli uradit i prema naprijed.

Stoperi i Handanovic na nivou, ostalo sve tanko. Spalletti nepotrebno vadi Icardija, Eder je komotno mogo odigrat ono sto je Brozovic radio zadnjih minuta.

Sve u svemu vjerovatno najlosija partija ove sezone, a odnio se bod na gostovanju kod najjace ekipe u ligi. I to valjda govori koliko je napredovala ova ekipa sa Spallettijem :thumbup:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 10 dec 2017, 15:02

arminz je napisao/la:Steta sto je Spalletti nasjeo na onih par partija Brozovica ko i vecina forumasa, pogotov sto je bilo naustrb Gagliardinija. Previse "mekan" vezni red, 90% nicijih lopti odnijeli su Juventusovi igraci, sto bi sigurno popravilo prisustvo Gagliardinija.
Ključno :thumbup: Baš sam se iznenadio kad sam ga vidio u sastav jer sam očekivao Vecino-Gagliardini-Borja.Al opet mislim da bi bilo pogrešno kad bi se sad taj trojka forsirala protiv nekog slabijeg protivnika.Pogotovo doma.

Nije ni meni jasno vađenje Icardija u aktivnoj utakmici,a nije ozljeda u pitanju.

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 10 dec 2017, 18:11

Ma normalno da ih treba sve rotirat, zavisno od protivnika. Al opet bih najvise forsiro Gagliardija i Vecina zajedno, treceg mijenjat, upravo da budu uigrani za ovakve utakmice

Nego znal se kakva je povreda Santona? Nisam ga valjda juce ureko :(
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 10 dec 2017, 20:05

arminz je napisao/la:Nego znal se kakva je povreda Santona? Nisam ga valjda juce ureko :(
According to Italian newspaper La Gazzetta dello Sport, it seems that Santon managed to avoid a serious injury to his knee, a knee that he have had a lot of problems with previously in his career. Therefore, luckily, the fears of a long-term injury can be put aside, although the collision actually was shin to shin. This means that Santon should be able to return to practice tomorrow as usual, preparing for the Coppa Italia game against Pordenone. Since this is tough week with, besides the Coppa Italia clash, a Saturday game against Udinese, Inter coach Luciano Spalletti may have to let Santon rest in at least one of those games.
Dođe mi loše kad vidim da netko napiše da treba J.Maria prodat.Ljudi jeste vi normalni?LP iduce godine i treba još jednog kvalitetnog veznjaka dovest,a ne prodavat ovo što imaš.Jednog ako prodaš,moraš dva nova uzet.Da ne spominjem kako bi Borja iduće godine mogao izgledat...Jedini slučaj u kojem ga treba prodat je ako sam poželi ić kao Murillo i Kondogbia.

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 11 dec 2017, 08:30

slika

Zbog ovog ovdje mi vise nikad ne bi zaigro u "velikim" utakmicama. Imas cetiri saigraca pred golom, Perisica na povratnoj i svo vrijeme svijeta a ti nabijas loptu iz nemoguce pozicije :facepalm:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la h1a2s3o4 » 11 dec 2017, 18:39

arminz je napisao/la:slika

Zbog ovog ovdje mi vise nikad ne bi zaigro u "velikim" utakmicama. Imas cetiri saigraca pred golom, Perisica na povratnoj i svo vrijeme svijeta a ti nabijas loptu iz nemoguce pozicije :facepalm:

Prvi klub koji ponudi vise od 20 miliona riješiti ga se. Dovesti zamjenu već u zimskom prelaznom roku. Sabatini pomagaj. :D

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la neroazzurni » 11 dec 2017, 18:55

Ponudit njega i Candrevu onom senilnom Wengeru za Ozila bi bio deal of the year
Ako hoce i para ma i to dat

Sent from my SM-J510F using Tapatalk
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la h1a2s3o4 » 11 dec 2017, 19:04

Pa bilo bi fer od uprave da ispostuju trenera nakon dobrih rezultata. Ali mislim da je Ozil nazalost nemoguca misija. Trebali smo Cana iz Liverpula uzeti, Juventus ga je uzeo prije Sabatinija.

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la neroazzurni » 11 dec 2017, 19:20

Itekako moguca misija


Sent from my SM-J510F using Tapatalk
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.