FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 12 dec 2017, 16:54

1."Ne trudi se".Jel ovo ima uopće smisla komentirat?Izgleda da ima jer pojedini stvarno hoce progurat ovako nešto kao razlog zašto ne igra.Imao je onu jednu utakmicu gdje je ostavljao takav dojam i odjednom imamo mitomaniju da se radi o cijeloj sezoni :rol:

2.Nije na početku bio starter.Odigrao je odlične pripreme sto smo svi ovdje pisali (pogledajte malo postove od tada http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... start=5400),bio jedan od najboljih igrača ekipe i onda je u prvoj utakmici na iznenađenje svih završio na klupi.Kako,zašto?!

3."Ono što je igrao igrao je užasno".Još jedna izmišljena priča.Ušao protiv Fiorentine i asistirao za zaključenje susreta.Ušao protiv Rome,otresao Radju i pokrenuo akciju za zaključenje susreta.Startao protiv SPALa i izborio penal za otključavanje protivnika.Startao protiv Crotonea i asistirao za potvrdu pobjede.I onda je imao prvu lošu utakmicu i to u onom remiju protiv Bologne gdje je užasno izgledao,ali i to je bilo dobrim dijelom do loše postavke Intera.Al ok,pišemo prvu lošu utakmicu.Slijedi ulazak protiv Genoe gdje u 9 minuta što je dobio asistira za pobjednički gol.Nakon toga samo 38 minuta protiv Beneventa i tu se ne sjecam vise kako je odigrao,al evo na whoscoredu je ocijenjen sa sasvih solidnih 6.69 za to malo minuta.Al ajd brojat ćemo da je druga loša utakmica čisto da bude dramatičnije.Nakon toga ide Milan gdje je trebao startat i onda u zadnji tren otpada zbog one infekcije ili šta je već bilo.Pa dobiva samo 19 minuta protiv Napolija gdje u bila idealna prilika da ga se ranije uvede i pokuša nešto kontrama jer je Napoli bio umoran od LP.Slijedi samo 16 minuta protiv Sampdorie.Verona i Torino 0 minuta.Pišljivih 7 minuta protiv Atalante.Cagliari 0 minuta.I onda konačno opett starter protiv Chieva gdje je vrlo dobro odigrao i to po prvi puta kao centralni vezni,a ne trequartista.Čisto da se i to spomene...prema whoscoredu je u toj jednoj utakmici kao centralni vezni ocijenjen sa 7.75 dok je mu je prosječna ocijena kao trequartisti tek 6.65.Od toga mu je prosječna ocijena do nesretnog otpadanja pred Milan bila 6.93,a ako maknemo onu užasnu utakmicu protiv Bologne onda je na 7.14.I na kraju nakon Chieva opet imamo 0 minuta protiv J.Ne da nije igrao užasno ono vrijeme što je imao kakvu takvu priliku za poštenu igru nego je i u to malo minuta bio učinkovit i pokazivao da zaslužuje više.Nakon nesreće pred Milan odjednom nestaje sa radara i do Chieva prošli tjedan nije više od 20 minuta dobio.Ono što sam svojim očima vidio ova statistika mi je samo potvrdila.Čak nitko ni ne kaze da mora bit siguran starter,al ovo da je igrao užasno pa da je zato ispao iz sastava i sad praktički uopce ne igra iako je ranije imao sasvim dovoljno prilika dokazat se...nemojte ljudi priče izmišljat.

Prošle sezone pokazao kvalitetu odmah po dolasku i bio jedan od najboljih igrača u ekipi veći dio sezone.I onda mu se počela izmišljat pozicija i micat ga se sa veznog i od tada je krenulo na dolje.Iako je evo i tu imao sasvim dobrih partija početkom ove sezone.A iz aviona je vidljivo da je čovjek čisti centralni vezni kao što je bilo vidljivo i kod Kovacica kojem su također svakakve pozicije izmišljali.Potpuno identičan slučaj.I jedan i drugi bi za klasu ili dvije bili slabiji na toj novoj izmišljenoj poziciji koja im se davala.Sa šutom također potpuno isti slučaj kod dolaska u klub.Pa kud ga guraš naprijed ako vidiš da nije gol igrač,a to od igrača na toj poziciji očekujes da bude.Broj na dresu potpuno identičan slučaj i eto zašto mrzim što se brojevima na dresu daje ikakvo značenje,boli me **** koji broj nosi na dresu.Daj stoperu desetku.Dali obojici desetku i sad očekuju da su prave desetke što nisu i nikad neće bit i onda ih pljuju jer nisu nešto što su im nametnuli da budu :facepalm:

Čak ne bi ni Spallettija za sada toliko krivio za sve ovo oko minutaže jer je dosta toga bilo splet nepretnih okolnosti...ozlijedi se kad treba bit starter,taman kad se ozlijedi neki drugi igrači iskoče itd.Al nemojte priče izmišljat jbt.Ispada čovjek igra gore nego Candreva prošle sezone.Apsolutno ga ne treba prodat niti pomišljat uopce na to.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2236
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la h1a2s3o4 » 12 dec 2017, 16:57

zamorano1plus8 je napisao/la:ja razumijem da 95% vas ovdje voli j. maria i zeli ga u prvih 11. ja ga smatram igracem koji definitivno zna igrat fudbala, ali se ne trudi uopste kad je na terenu da pokaze da zasluzuje da igra....i de mi reci sta sam to izmislio...ono je moje misljenje, ne moras se slagat....pa ljudi smo i razlicita misljenja su sastavni dio zivota
Pa i ne moramo imati ista misljenja, cak je i bolje sto nemamo. :D
Ja ni u jednom trenutku nisam rekao da je Brozovic loši igrač, ali jesam da na toj poziciji iza napadača trebamo boljeg igrača. Ili da Spalletti češće proba Maria. Što opet ne mora da znaci da Brozovic mora otici, jer moze igrati i povucenije.Mariu trener treba pokazati da vjeruje u njega, inace nikad nece pokazati sta moze.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la zamorano1plus8 » 12 dec 2017, 17:29

slazem se Siamo na pripreme, odigrao predobro, vjerovao sam da ce biti najbolji vezni u italiji uz radju (sad me sramota)
Fiorentina klupa, usao u 64´ Asisst
Roma klupa, usao 64´
SPAL poceo, do 64´
Crotone citava odigrana Asisst
Bologna poceo, do 50´
Genoa klupa, usao 84´ Asisst
Benevento, klupa usao 51´

kao sto mozemo vidjet u prvih sedam kola je imao sasvim pristojnu minutazu, pa cak i ucinak od tri asistencije nije los, ali meni se nije svidjelo njegovo zalaganje ni na jednoj utakmici, i ozbiljno to mislim, nije igrac za italije, po mom misljenju....al ipak spaletti je tu da od njeg napravi kolko se da napravit.....al sigurno je da bi bio veliko pojacanje kad bi poceo igrat kao na pripremama
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 12 dec 2017, 18:31

Slažem se sa Siamom. Gdje je ovdje logika, znači igrač bio najbolji vežnjak prošle sezone, bio najbolji na pripremama i onda sezonu starta na klupi? Niđe veze, nije ni čudo što je momak pao u depresiju pa sad i kad dobije priliku ne pokaže šta zna i može. Nisam ovo očekivao od Spallettija, ako je mogao od prosjeka napravit dobre igrače od Maria je mogao napravit novog Rađu.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 12 dec 2017, 18:52

Konto sam ovakav jedan post o J.Mariu napisat, ali evo i Siamov je dovoljno dobar :kafa:
Ovo da igra preko kurca je totalna glupost, jedino kad je tako izgledao je u onih 15ak minuta protiv Sampe ako se dobro sjećam..
Protiv Chieva je bio odlican i nadam se da ce i protiv Udinesea bit starter.. Vecino - Gagliardini(Borja) - J.Mario
Lagani prelazak na 4-3-3 :kafa:
#SuningOUT

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Thorin » 12 dec 2017, 20:08

Za Maria mi je vala svejedno... mislim da se ne uklapa u ovaj sistem i neka momak ide gdje ce igrati.. ekipa ne smije trpiti bez razlike ko je u pitanju..

Lično, više sam očekivao da će Cancelo prodrmati Candrevinu poziciju jer mi je djelovao kao neko ko bi mogao tu napraviti pomak..
Šta je u pitanju- što je Candreva jedan veliki "workhorse" i donosi veći balans ekipi, ili nešt drugo nećemo vjerovatno saznati.. ili je Cancelo bio samo alat da se riješimo Kondogbije i ispeglamo knjige hahaha

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 12 dec 2017, 20:10

I Pinamonti pocinje veceras. Bravo Luciano!

INTER (4-2-3-1): 27 Padelli; 55 Nagatomo, 13 Ranocchia, 37 Skriniar, 29 Dalbert; 11 Vecino, 5 Gagliardini; 7 Joao Cancelo, 23 Eder, 17 Karamoh; 99 Pinamonti.
Panchina: 1 Handanovic, 46 Berni, 98 Lombardoni, 21 Santon, 20 Borja Valero, 63 Emmers, 77 Brozovic, 87 Candreva, 44 Perisic, 9 Icardi. Allenatore: Spalletti.

P.S. imal kakvih linkova dobrih?
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 12 dec 2017, 20:33


Nadam se da će tu bit.

Dobar sastav.Odlican zapravo.Svi koji su trebali dobit priliku su je i dobili.Da je J.Mario tu igrao bi umjesto Pinamontija,a Eder naprijed.

Ajmo Dalbert po startnu poziciju :pray:

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 12 dec 2017, 20:47

Na interovoj aplikaciji stoji da Mario igra na desnom krilu
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 12 dec 2017, 20:51

Gledam sta mi ovo vrti na streamovima,a ono u 9 počinje.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 12 dec 2017, 21:02

Ranocchia kapetan :ljepota:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 12 dec 2017, 21:08

Vise gledatelja nego na Milan-Bologna :urnebes:

Cancela passevi jebu.Al živ je.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Vrebac » 12 dec 2017, 21:32

Skarabu - Balotelli
Dalbert los za sada

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 12 dec 2017, 21:37

Tek se uključujem, jesam li išta vrijedno spomena propustio?
#SuningOUT

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 12 dec 2017, 21:37

Cancelo ocajan. Dalbert igra?

Steta sto nije uslo ovo :tokralju:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 12 dec 2017, 21:37

Dosadno je ovo.Cak su i ovi bubnjevi postali monotoni.

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 12 dec 2017, 21:38

Ovo je uzasno...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 12 dec 2017, 21:41

arminz je napisao/la:Steta sto nije uslo ovo :tokralju:
Ma koje? :think: Kod mene 15 minuta nije bilo šanse.Sve čekam hoce bit ta prilika,a ništa.Ili tebi ili meni opasno kasni stream.Il ti neku drugu utakmicu gledaš :mrgreen:

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 12 dec 2017, 21:43

S pozitivne strane, nakon ovakve predstave, bar smo sigurni da nećemo otkupiti Cancela :kafa:

Uhhh sta promasi Karamoh :| Dobar prodor Cancela..
Zadnja izmjena: Jericho, dana/u 12 dec 2017, 21:46, ukupno mijenjano 2 puta.
#SuningOUT

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 12 dec 2017, 21:43

Cancelo je zivi uzas.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.