FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 11 dec 2017, 20:09

h1a2s3o4 je napisao/la:
arminz je napisao/la:slika

Zbog ovog ovdje mi vise nikad ne bi zaigro u "velikim" utakmicama. Imas cetiri saigraca pred golom, Perisica na povratnoj i svo vrijeme svijeta a ti nabijas loptu iz nemoguce pozicije :facepalm:

Prvi klub koji ponudi vise od 20 miliona riješiti ga se. Dovesti zamjenu već u zimskom prelaznom roku. Sabatini pomagaj. :D
Torreira.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 11 dec 2017, 20:21

Pa Torreira je cisti DM, nama treba netko tko moze igrat iza napadaca, u ovoj situaciji bi bilo suludo prodavat Brozovica kad je on jedini koji to moze igrat, Mario mora prvo naucit sutirat.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 11 dec 2017, 20:26

Paredes > Torreira :kafa:
Brozovića već u siječnju treba ponuditi Manciniju u Zenit, a uzet im Leandra Paredesa :zviz: Drukcije ga se necemo riješiti.
Osim rezervnog stopera (nadam se Benkoviću za €18-20mil :beba: ), "10"-ka je MUST BUY ovaj prelazni rok. Ozil bi bio idealan, al njega je nerealno očekivati. Vjerovatno ce Sabatini uzet Pastorea za €20akmil sto je ponovo ogroman upgrade prema naprijed..
Na ljeto TOP desno krilo umjesto Candreve i spremni smo za LP :kafa:
Handanovic - D'Ambrosio, Skriniar, Miranda(Benkovic), Dalbert - Vecino, Paredes - Candreva(???), Pastore, Perisic - Icardi
#SuningOUT

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2242
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la h1a2s3o4 » 11 dec 2017, 21:21

SiamoNoi je napisao/la:
h1a2s3o4 je napisao/la:
arminz je napisao/la:slika

Zbog ovog ovdje mi vise nikad ne bi zaigro u "velikim" utakmicama. Imas cetiri saigraca pred golom, Perisica na povratnoj i svo vrijeme svijeta a ti nabijas loptu iz nemoguce pozicije :facepalm:

Prvi klub koji ponudi vise od 20 miliona riješiti ga se. Dovesti zamjenu već u zimskom prelaznom roku. Sabatini pomagaj. :D
Torreira.
Mene Torreira puno podsjeca na Medela. :mrgreen: Torreira u svakakom slucaju, ali ne na mjesto Brozovica. Momentalno igracki kadar koji imamo ne moze se reci ni na jednoj poziciji da je tanak, mozemo samo i pobojsanjima pricati. Ne kazem da su nam igraci svjetske klase, ali je dobro izbalansirano.
Ako cemo na ljeto kupiti Gimeneza ja cu im oprostiti da ove zime ne dovedu nikoga u odbranu. :D

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 11 dec 2017, 21:24

Ajde da je to onaj Pastore od prije 5 godina pa i nekako, ali ovaj nije bolji od Brozovica. TBH ne znam zasto ste se toliko okomili na njega nakon ove utakmice, pa veci problem je bio Candreva i DD koji nisu mogli meda pokraj Mandzukica i Asamoaha i Perisic i Santon (koji je strasno limitiran prema naprijed, gori od Nagatoma). Dvi akcije koje smo napravili na utakmice obje napravio Brozovic (onaj pas za Candrevu kad je ovaj prvi put osta sam na desnoj strani, i lopta za Icardia kod one ruke). Mislim nebitno, ali ispada kao da nije Brozovica da bi mi ovo mogli pobjedit, ili mozda izgledat bolje na terenu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2242
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la h1a2s3o4 » 11 dec 2017, 21:31

Pa svojom sebičnošću, da ne koristimo zeže rijeći :D, je upropastio dvije dobre prilike. Ovaj kaskaderski pokusaj i oko 80-te minute kada je pucao po golu, a nije vidio dobro kretanje Ikardija. Zeznuti dvije dobre prilike protiv Kijelinija i drustva je puno, previše.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 11 dec 2017, 21:42

Ok onaj prvi sut je glup, ali onaj drugi je bio sa pozicije za sutiranje, pogotov za igraca kao sta je Brozovic koji je pogađa iz takvih situacija. Ne da mi se sad trazit statistiku a ni ocjene (bile su na FiF-u) i 100% sam siguran da su najmanje 3 igraca ocjenjena losije od Brozovica (Candreva, Santon i Perisic), a i da je Brozovic od svih nasih veznjaka uputio najvise korisnih lopti, i paseva ukupno, kao i stvorio one dvije prilike sta je za dvi vise od bilo kojeg drugog naseg igraca. Ja sam vjerojatno zadnji koji bi ga branio, jer sam pisa i ovdje i na ICC-u da bi ga proda ljetos, i da bi mi igra Mario, ali se Mario pokaza kao puno gora opcija na ovoj poziciji i jedina alternativa je onda Borja, sta opet znaci da bi igrali Gagliardini i Vecino, pred golom to vjerojatno nebi puno promjenilo situaciju, mozda bi samo dobili koju loptu vise na sredini terena koju su obicno skupljali Matuidi, Pjanic i Khedira.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 11 dec 2017, 22:03

Jericho je napisao/la:nadam se Benkoviću za €18-20mil :beba:
Opet ti s ovim flopom :rol:

Torreiru sam bezveze spomenuo čisto jer ga treba uzet.Al nema šanse da će ga se uzet prije ljeta.Isto tako sumnjam da će se neka desetka sad dovodit.Dovest će se stoper i to je to vjerojatno.Eventualno još nešto ako se otvori dobra prilika.Svakako sam siguran da će se oni koji očekuju neka silna pojačanja opet razočarat.

I kako nekog Torreira moze imalo na Medela podsjetit :think:

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2242
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la h1a2s3o4 » 11 dec 2017, 22:04

Kako se Mario pokazao kao gora opcija kada nije ni imao priliku da se dokaze? Nadam se da cemo njega vidjeti ispred Vecina i Gagliardinija. Onaj dio u kojem je Brozovic bolji od njega jeste sut, ja mislim da ga je Spalletti zato i stavio od pocetka. Jer je znao kakav ce bukner da bude, a u tom slucaju igraci sa dobrim sutem su idealni.
Druga sansa, koju mu je stvorio Vecino, je bila baš ono zbog čega i jeste u prvih 11 za šut, nista gore ne bi ni Mario opucao. :D Lako je biti general poslije bitke, da li je trebao sutati ili ne, ali da je Icardi dobio loptu veca je vjerovatnoca da bi bio gol.
Ja ne kazem da bi bez njega bolje igrali, u svakom slucaju od njeg se puno očekivali i lik je razočarao na ovoj utakmici. Upgrade na njegovoj poziciji bi dobrodošao.

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 11 dec 2017, 22:17

SiamoNoi je napisao/la:Opet ti s ovim flopom :rol:
:D Možda griješim, ali mislim da neću ako kazem da je Benković najbolji produkt Dinama (uz Modrića) IKAD..
Za 2-3godine ga vidim kao TOP stopera u nekom TOP klubu (nadam se Interu). Osim Skriniara ove sezone, ja ne pamtim kad sam gledao mladjeg, a boljeg stopera od njega. Dosta i slici na Skriniara.. Zvijer, smiren, siguran s loptom, passing odlican, skok odlican, duge lopte šalje ko Pirlo :tokralju:

Gimenez nije nista bolji od Benkovica osim sto ce biti 3x skuplji cca. €50-60mil
Zadnja izmjena: Jericho, dana/u 11 dec 2017, 22:22, ukupno mijenjano 1 put.
#SuningOUT

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 11 dec 2017, 22:21

Pa sam si odgovorio, zbog suta, Mario nikad nece zabit gol van 16, a kakva je trenutna situacija nece ga zabit ni sa 5metara. Brozovic upravio sa tim sutom donosi dimenziju vise od Maria. Naravno pisemo iskljucivo o toj poziciji iza napadaca, evo proslu je Mario igra povucenije pa je bio dobar, ja bi ga stavio umjesto Borje, ili Vecina kad je nesto laksi protivnik. To je vec stvar Spalettia i koliko on zeli rotirat, ali na ovoj poziciji iza napadaca u ovom trenutku nemamo bolju opciju od Brozovica.
TBH meni se sve vise cini da Spaletti uopce ne mirise Maria, i da ce ovaj 99% otici na zimu, evo vec se spominje da je odsutan sutra za kup utakmicu, kao bolestan...

Mislim nebitno na kraju krajeva, zelia sam samo reci da nije on razlog sta nismo izvukli bodove, i da je bilo gorih od njega, pogotovo oni od koji su igrali vrhunski zadnjih par kola.

Meni se Benkovic isto strasno sviđa ali imamo onog Bastonia, a i Zinha, nema potrebe za jos jednim mladim stoperom. Treba jedan u pravim godinama kojem nece biti tesko provesti dio sezone na klupi i uskocit po potrebi.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2242
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la h1a2s3o4 » 11 dec 2017, 22:50

Na poziciji iza napadača moze Valero, mada je on bolji dok igra povučenije. Meni je Mario skroz gotivan igrač i volio bih da ga vidim par utakmica u toj ulozi iza napadača, ako zbog nečega onda da je otisao sa razlogom.
Nije Brozovic najveci krivac sto nismo uzeli bodove, ali Perisic i Candreva su očigledno bili "žrtve" Allegrijeve taktike, pa se od njega očekivalo da bude taj odlučujući igrač.
Ja sam i prije utakmice pisao da je bod sasvim O.K. na gostovanju kod Juventusa, samo mi je žao što šanse koje smo imali nismo bolje iskoristili. Ako već oni svoje nisu.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la zamorano1plus8 » 12 dec 2017, 11:53

prosle godine sam prizeljkivao javno da se iz kluba otjeraju murillo i kondogbia i njihovim odlaskom klub je procvjetao (naravno spaletti je tu najvise zasluzan) ove godine prizeljkujem da se otjera j mario....je.bo igraca koji nece potrcat i ne trudi se....nemojte govorit nije dobijao priliku, jest dobio je i previse prilika po mom misljenju, al nikad ih ne koristi...prosle godine je igrao kolko i banega, ove godine je na pocetku bio starter al svojom ku.rcoboljom je izgubio mjesto u prvih 11, i trenutno nema mjesta u prvih 11 i tacka.....broz kolko god bio supalj u glavi vise koristi od njeg imamo na terenu od hadalja j.maria
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la PaskalHens » 12 dec 2017, 15:39

:facepalm:
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 12 dec 2017, 15:53

Poslije "fantasticne" predstave protiv Juvea Brozovic se nagradjuje i večeras sa prvih 11. :clap:
Da je onako J.Mario odigrao vec bi bio na transfer listi.. :yawn:
#SuningOUT

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Thorin » 12 dec 2017, 16:06

Vjerovatno i Broza pripremaju za prodaju na ljeto, pa eto ako ne pokaže nešto kako ćeš ga prodati?
J Mario je dobar igrač sa potencijalom da bude krema, ali u Italiji ipak obični prosjek kao i mnogi drugi koji se nisu mogli sastaviti sa loptom.

Na zimu treba stoper za klupe pouzdaniji od Žabca i 10-ka koja može zabiti nekolicinu golova i dati novu dimenziju napadu, jer ovaj trenutni trio naprijed će morati imati alternativu, nema šanse da ovako izguramo sezonu.. Tipujem da će Sabatini potegnuti za Pastoreom. Bez obzira što nije ispunio potencijal, u Italiji je ipak znao igrati na visokom nivou..
Očekujem i Dalberta noćas da zakoraci u prvih 11, vrijeme je...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 12 dec 2017, 16:09

zamorano1plus8 je napisao/la:prosle godine sam prizeljkivao javno da se iz kluba otjeraju murillo i kondogbia i njihovim odlaskom klub je procvjetao (naravno spaletti je tu najvise zasluzan) ove godine prizeljkujem da se otjera j mario....je.bo igraca koji nece potrcat i ne trudi se....nemojte govorit nije dobijao priliku, jest dobio je i previse prilika po mom misljenju, al nikad ih ne koristi...prosle godine je igrao kolko i banega, ove godine je na pocetku bio starter al svojom ku.rcoboljom je izgubio mjesto u prvih 11, i trenutno nema mjesta u prvih 11 i tacka.....broz kolko god bio supalj u glavi vise koristi od njeg imamo na terenu od hadalja j.maria
:rol:

Koje priče se počinju izmisljat da se nešto opravda,ovo je prestrašno.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2242
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la h1a2s3o4 » 12 dec 2017, 16:17

Ovo da Mario neće da potrči, nadam se da si se za to šalio. :D
Napisao si da je Broz supalj u glavu, to je vjerovatno razlog zasto mu je glavna slabost donosenja odluka u igri i kljucna dodavanja. Ne treba jednog blatiti, da bi se drugog prikazalo u boljem svjetlu. Ali za poziciju iza napadaca Mario je odličan.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la zamorano1plus8 » 12 dec 2017, 16:19

ja razumijem da 95% vas ovdje voli j. maria i zeli ga u prvih 11. ja ga smatram igracem koji definitivno zna igrat fudbala, ali se ne trudi uopste kad je na terenu da pokaze da zasluzuje da igra....i de mi reci sta sam to izmislio...ono je moje misljenje, ne moras se slagat....pa ljudi smo i razlicita misljenja su sastavni dio zivota
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Mago
Postovi: 6324
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 12 dec 2017, 16:23

100% bezvoljan i pati od kurcobolje. Vec u januaru ga treba prodat dok se još mogu uzet fine pare.

I meni je drag i razmisljao sam da kupim njegov dres al on nikako da se trzne i pokaze da je vrijedan 10ke na ledjima...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.