FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 02 sep 2017, 15:28

Nije problem što treba više stopera nego što Ranocchia nije zamijenjen boljim :mrgreen:

Ako je istina ovo da se za Vanheusdena odbio toliki iznos (iako sumnjam) onda ne vidim razlog da on ne bude treci stoper sada,a ne da Ranocchia uskače ako bude potrebe.

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 02 sep 2017, 18:53

Rano je imao solidnu polu sezonu u Engleskoj i ne vidim u čemu je frka što će nam biti back-up stoper. Kao da Napoli, Roma ili Milan imaju jače braniče na klupi od njega. Jedino Juve ima na klupi klase a ovi ostali kubure kao i mi i ne treba bez razloga dizati frku. Vidjeli ste u ove dvije utakmice Nagatoma kako solidno odrađuje posao, tako bi isto i Rano sa Mirandom mogao (ne znam da li bi sa Škrinjarom ali obzirom koliko se Škrinjar liderski ponaša možda bi i s njim mogao).
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Captain4 » 02 sep 2017, 19:59

Biscione je napisao/la:Rano je imao solidnu polu sezonu u Engleskoj i ne vidim u čemu je frka što će nam biti back-up stoper. Kao da Napoli, Roma ili Milan imaju jače braniče na klupi od njega. Jedino Juve ima na klupi klase a ovi ostali kubure kao i mi i ne treba bez razloga dizati frku. Vidjeli ste u ove dvije utakmice Nagatoma kako solidno odrađuje posao, tako bi isto i Rano sa Mirandom mogao (ne znam da li bi sa Škrinjarom ali obzirom koliko se Škrinjar liderski ponaša možda bi i s njim mogao).
:thumbup:
Ne vidim zašto se stvara oko toga problem, imao je on katastrofalnih reakcija, međutim za back up opciju je i solidan trenutno. Ionako i Ambrosio može uskočiti na štopera u najgorem slučaju. Bitno je forsirati Vanheusdena i polahko ga uvoditi u roster. Zašto dati Mustafiju platu od 4 miliona ako će grijati klupu :?: .

Do januara mislim da imamo 17 utakmica i ovaj tim bi to trebao iznijeti bez većih problema. Jedini problem predstavlja možda nedovoljno jaka konkurencija koja bi stvarala "pritisak" na prvotimce, ali nema potrebe za brigu. Ako ne bude štimalo nešto imamo zimu za popravak stanja, a do tada ćemo biti ako Bog da u top 4 sa 45+ bodova.
Forza! :kafa:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 02 sep 2017, 22:50

Biscione je napisao/la:Rano je imao solidnu polu sezonu u Engleskoj i ne vidim u čemu je frka što će nam biti back-up stoper. Kao da Napoli, Roma ili Milan imaju jače braniče na klupi od njega. Jedino Juve ima na klupi klase a ovi ostali kubure kao i mi i ne treba bez razloga dizati frku. Vidjeli ste u ove dvije utakmice Nagatoma kako solidno odrađuje posao, tako bi isto i Rano sa Mirandom mogao (ne znam da li bi sa Škrinjarom ali obzirom koliko se Škrinjar liderski ponaša možda bi i s njim mogao).
Ja mislim da bi bolje funkcionirao sa Skriniarom nego sa Mirandom.Ali nećemo znat dok ne vidimo :mrgreen:

Problem sa Ranocchiom kao prvom opcijom sa klupe moze bit najvise psihološke prirode.Sjetimo se i onog vrijeđanja od strane nekog lika na pripremama pa je Spalletti intervenirao i stao u njegovu obranu.Čovjeku će počet zviždat nakon prve ne loše reakcije nego čak i neke sitnije greške.A ovaj se slomio pod tim svim i logično da je odigrao 5 puta bolje u Engleskoj.Ako takve stvari više ne bi utjecale na njega onda bi vjerojatno mogao odraditi posao.Ako još itko pamti i prije prvog odlaska je bio bolji u stoperskom dvojcu sa Juanom pa je opet trpio najviše kritika.A dam se kladit da bi Juan bio bolje primljen da je slučajno došao za treceg stopera.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 03 sep 2017, 15:25

slika
Manaj na kraju u Granadi kao što se pisalo.Posudba.
In fact Benfica and Inter reached an agreement on the transfer of the Brazilian striker on the basis of a loan with option to buy set at €25 million, in addition the nerazzurri will receive a percentage on the future resale.
Znaci ovo su konačne brojke za Barbosu.

I kako se sve rasplelo izgleda da je Mancini stvarno htio Ranocchiu,ali ga nisu htijeli prodat.Zašto?Novac bi dobili za novog stopera.Spalletti je htio da na kraju ne dolazi nitko novi nego ostane Ranocchia? :hmmmmm:

Onaj Pellegri kao u Milan,ali ni to nije zavrseno kao sto ga ni Inter nije zavrsio.Stigne se uletit jos:
They have reserved the conditions to sign Pietro Pellegri in the January transfer window, a striker from the class of 2001 currently owned by Genoa. That's if he still has the same agent, who stated, "Milan looks to the future? Yes, we have already set the base for the player and then we'll see.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 30 sep 2017, 11:49

Raspituje se izgleda oko Torreire.To je to,držat oko na njemu.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 03 nov 2017, 18:14

Spominje se ponovo Benković iz Dinama. :think: Za nekih €15ak mil to bi bio fantastičan posao.
Osobno mislim da ce momak biti najbolji stoper Hrvatske (možda i ikad :shhh:). :kafa:

Torreiri ce hladno cijena ici preko €40mil tako da je Ramires za sijecanj mnogo realnija opcija.
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 05 nov 2017, 00:07

Slazem se.Fantastičan posao.Za GNK kriminalnu organizaciju.

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 05 nov 2017, 22:51

Kakva masina je ovaj Cardona iz Boce. Trebalo bi ovo zaganjat. Igracina bi mogao da bude...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 20 dec 2017, 09:15

“We didn’t receive concrete offers, but we know that João Mario has the World Cup and wants to play more. We’ll see what we’ll do now in January, we’ll meet in the next few days to decide it”, Sabatini told O Jogo.

Asked if Spanish side Valencia would be a good destination for João Mario, the official said: “It would be a very inteligent transfer from their part, even because we’ve been doing many deals with Valencia, we’ve got great relations”.
:wave:

Spalletti, Sabatini i Ausillio bili sinoc na veceri. Poraz je doso u pravo vrijeme
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 20 dec 2017, 10:43

:facepalm: Šta su oni očekivali da će htjet ostat,a minutažu mu daju na kapaljku?!Normalno da hoće igrat SP kao što su htjeli i Murillo i Kondogbia.Za prvog jbg nije bilo mjesta u početnom sastavu nakon dolaska Skriniara,drugi je sam isforsirao transfer na glup način iako je mogao bit vazan dio ekipe,a treci je trebao bit nositelj ekipe i onda su na djelo stupile čudne i neshvatljive odluke od ostavljanja na klupi u prvom kolu do potpunog ignoriranja nakon Milana.Nadao sam se da mu neće bit tolika želja za SPom pa da ipak neće sam zatražit da ide i uvjeren sam da bi u drugom dijelu sezonu dobio više prilike kad se jos neke stvari poklope,ali jbg.Ne zanima me uopce kako se stoji na tablici,činjenica je da se još jedan kvalitetan igrač za kojeg apsolutno ima mjesta u sastavu uspio otjerat iz kluba lošim vođenjem.Što sad znaci da su minimalno dva nova vezna potrebna za iducu sezoni.Ako ode Retard onda tri.Živo me zanima koji će to igrači bit.Za J.Maria se ne brinem,pokazat će da je klasa kao i mnogi koje se olako riješilo.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 20 dec 2017, 11:10

SiamoNoi je napisao/la:...do potpunog ignoriranja nakon Milana...
One way or another, I’ll play more, I’m not worried.
Izjava na reprezentativnoj pauzi, prije utakmice sa Milanom. Realno, ocekivan razvoj situacije i pozdravljam odluku uprave. Drugo je to sto ti nisi htio da vidis situaciju kakva jest. Slazem se da je dobar igrac, mogo je dosta toga pruzit i sigurno je mogo imat svoje mjesto u ekipi. Problem je sto nema mentalitet da igra za inter, na prvoj prepreci bjezi. Po meni ne zasluzuje da bude dio kluba.

Sumnjo sam a sad sam uvjeren da uopste nije bilo nikakvih upala krajnika i slicno.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 20 dec 2017, 15:52

Zašto je onda igrao protiv Chieva?Nema nikakvog smisla.A koliko znam protiv Milana je već bio najavljen pa otpao u zadnji čas.

Jasno da je klub kriv za ovo kao što je kriv i za to što se Kondogbiju dovelo u stanje da uopće na onakav način traži transfer.Da ne pricam dalje koga se sve i kako tjeralo.A fanovi nek se i dalje tješe da su igrači krivi dok oni svi redom negdje drugdje ostvaruju svoj potencijal.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 27 dec 2017, 19:45

Eto nema transfera.Fala kurcu jedan prijelazni rok bez cirkusa.I to je ovaj siječanjski jos i gori kad svi o transferima pišu,a utakmice ništa.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 03 jan 2018, 00:27

Luciano Spalletti was stopped by Sport Italia reporters just outside Inter headquarters moments ago.

“Who do I prefer Ramires and Pastore? My only thought right now is to hide the contracts of my players, I came to take the contracts and I will bring them home. You need to ask the directors and I am not counted for anything. I just want to keep my players and I am afraid that they can just disappear.”

Walter Sabatini was also at the meeting but the director did not want to make any comment.
:hmmmmm:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 03 jan 2018, 10:46

Pise se da smo ponudili cetverogodisnji ugovor na 4 mil za De Vrija :ljepota:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 06 jan 2018, 18:30

Evo ide 2.4m od prodaje Coutinha.Bit će za stopera šta se tresete :kafa:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 06 jan 2018, 18:36

Sramota.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 06 jan 2018, 20:32

SiamoNoi je napisao/la:Evo ide 2.4m od prodaje Coutinha.Bit će za stopera šta se tresete :kafa:
https://www.transfermarkt.com/trent-sai ... ler/145840 :beba:
Spalletti expressing disappointment in Suning. Next week, Sabatini will go to China to convince Suning for an advance of 20-30 million
#SuningOUT :kafa:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 06 jan 2018, 21:59

Koji lažni natpisi :rol:

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.