FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Thorin » 10 avg 2017, 22:29

I japansku amebu...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 10 avg 2017, 23:02

Ljudi,Schick je sigurna stvar.Nikakav kvazi talent.

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 10 avg 2017, 23:07

Meni je €30mil maximum koji bi dao Schicku i to na 3 rate kako se i spominjalo. Prioritet bi trebao biti upgrade RB i RW pozicije ovo ljeto, a ako sta ostane od budgeta onda ulagati u širinu ekipe. Al ipak ovdje o Interu pricamo.. :mrgreen:

Realno gledajuc Schick se pored Icardija neće naigrati, a ni Spalletti nece igrati sa 2 špice. Vjerovatno ce ulazit sa klupe kad se gonja rezulatat umjesto jednog veznog ili ce mjenjat Candrevu na RW poziciji kad je povoljan rezultat.
Mauro se nijedne sezone nije previše zamjenjivao, pa nece ni ove.
SiamoNoi je napisao/la:Ljudi,Schick je sigurna stvar.Nikakav kvazi talent.
U to uopce ne sumnjam, ali isto bi ovo rekao i da dovodimo Cavanija/Benzemu ili nekog drugog "boljeg" napadaca. Mauro je nedodirljv u ovom Interu i ulagajuc €30-40mil u tu poziciju prije RB i RW pozicija može samo Inter.

Inter želi samo posudbu Emre Mora bez obaveze za otkupom. Napokon nešto pametno.
Zadnja izmjena: Jericho, dana/u 10 avg 2017, 23:13, ukupno mijenjano 4 puta.
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 10 avg 2017, 23:07

Big news comes directly from Genoa’s channel “First Channel” . They are reporting that Patrik Schick has left in the evening Genoa and now he is in Milan with his agents in order to finalize his agreement with Inter, set in a meeting last night. The agreement between Sampdoria and Inter is for €30.5m
Jadva vam majka ako je fejk njuz.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 10 avg 2017, 23:13

Pa Spalletti je svjetski cirkusant ako je odobrio dovođenje Schicka,a misli ga koristit ovako kako se piše.Ja vjerujem u puno više igre sa 2 napadača ili sa Schickom iza Icardija ili na krilu...nesto ce iskombinirat da ga najbolje iskoristi.Ne kupujes Schicka da ga na klupi cijelu sezonu drzis.Nije to talent iz Brazila za kojeg nitko nema pojma sta moze ocekivat od njega kad dođe na drugi kontinent.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 10 avg 2017, 23:20

SiamoNoi je napisao/la:Pa Spalletti je svjetski cirkusant ako je odobrio dovođenje Schicka,a misli ga koristit ovako kako se piše.Ja vjerujem u puno više igre sa 2 napadača ili sa Schickom iza Icardija ili na krilu...nesto ce iskombinirat da ga najbolje iskoristi.Ne kupujes Schicka da ga na klupi cijelu sezonu drzis.Nije to talent iz Brazila za kojeg nitko nema pojma sta moze ocekivat od njega kad dođe na drugi kontinent.
Upravo to.

A da ne spominjem da eventualna zamjena za Candrevu koja se spominje zahtjeva prvo prodaju Candreve a onda da se barem izdvoji 30+ mil za dolazak + ogromna plaća. Evo recimo Di Maria, pa nema sanse da lik dode bez da mu damo 7 mil po sezoni, sa nekih 4 godine ugovora to bi bilo preko 80 mil € a tko kaze da on garantira uspjeh, lik je dosa u mutd mlađi i u boljoj formi pa je flopno, u najmanju ruku jednak je rizik kao za Schickom ali Schick barem ima resale value i mlad je.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 10 avg 2017, 23:28

kako moze di maria biti zamjena za candrevu, kad je jedan desno krilo a drugi lijevo krilo i nikad nijednu utakmicu nije odigrao bilo kojoj drugoj poziciji u karijeri.....ne pisite vise gluposti sa di mariom, molim vas
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 10 avg 2017, 23:30

zamorano1plus8 je napisao/la:kako moze di maria biti zamjena za candrevu, kad je jedan desno krilo a drugi lijevo krilo i nikad nijednu utakmicu nije odigrao bilo kojoj drugoj poziciji u karijeri.....ne pisite vise gluposti sa di mariom, molim vas

Jesi siguran :urnebes:

Di Maria je 3x vise utakmica u karijeri odigra RW nego LW.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la IlCapitano » 10 avg 2017, 23:31

zamorano1plus8 je napisao/la:kako moze di maria biti zamjena za candrevu, kad je jedan desno krilo a drugi lijevo krilo i nikad nijednu utakmicu nije odigrao bilo kojoj drugoj poziciji u karijeri.....ne pisite vise gluposti sa di mariom, molim vas
Di Maria nikad nije odigrao nijednu utakmicu na drugoj poziciji? Od dolaska u Real pa ovamo on aktivno igra bilo koju stranu na krilima, iza napadača i centralnog veznog u 4-3-3 formaciji.

Samo prošle godine je standardno igrao desno krilo i ofanzivnog veznog zbog Draxlera.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 10 avg 2017, 23:34

Da,Candrevu bi se trebalo prodat prvo jer je teško zamislivo da on ostane kao zamjena.

Di Maria prošle sezone 21 utakmica desno,18 lijevo.10(8) desno,4(7) lijevo.
Sezonu ranije 5 lijevo,36 desno.13(20) učinak desno.Zamijenio si ovo sa onime kad je igrao spoljnog veznog lijevo u liniji sa tri :D

Meni je Di Maria najdrazi upravo iz tog razdoblja kad je igrao veznog.

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 10 avg 2017, 23:39

Offer to Clubs -> Chelsea -> €15mil -> Done deal..

btw. Mbappe izgleda ide u PSG za €180mil. Glavne mete Monaca za njegovu zamjenu su Schick i Keita Balde.
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 10 avg 2017, 23:43

Make board request -> increase transfer budget
Nagatomo -> mutual termination

J.Mario -> status -> key player,minimum fee release clause 150m

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 10 avg 2017, 23:47

izvinjavam se onda, ali iskreno ne gledam PSG otkako je otisao ibra, igra pod emery-em mi je bila veoma nezanimljiva, al opet sto sam pogledao par utakmica di maria odigrao ili lijevo ili nije uopste igrao
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 10 avg 2017, 23:48

zamorano1plus8 -> release on free
:D

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 10 avg 2017, 23:53

SiamoNoi je napisao/la:Nagatomo -> mutual termination
Nagatomo unwilling to terminate contract.
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 11 avg 2017, 00:00

Jericho je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Nagatomo -> mutual termination
Nagatomo unwilling to terminate contract.
Offer to Juventus for Dybala.

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 11 avg 2017, 13:07

Ako već ima mjesta za još jednu špicu u Lucianovoj formaciji trebalo je onda jednostavno uzet Keitu Baldea koji bi vjerovatno i manje para koštao, a vjerovatno je i bolji fit uz Icardija nego Schick. Ne znam zaista kako ce funkcionirat Schick-Icardi.. Nisam nešto optimistican kad su 2 "visoka" u napadu. Nitko na svijetu više ne igra tako. Zadnji kojeg se ja sjećam je bio Mancini sa Cruz-Ibrahimovic combom :damn:
Edit. Zapravo Mourinho sa Adri/Ibra combom :D
Ufficiale - Medel al Besiktas
:urnebes:
Gabigol’s agent: “We are in talks with Sporting over a loan move”
Godinu dana govore da mu treba da se navikne na Seriu A i kako mu fali iskustva u ligi i onda ga salju na posudbu u Portugal i to u klub koji ima jednog od najboljih RW-ova u Europi :urnebes: Where logic stops... Inter starts :tokralju:
Esclusiva: Barcellona, sondaggio anche per Perisic.
Pedulla bunca cijelo ljeto. :lol:
#SuningOUT

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 11 avg 2017, 13:41

Sky - Kondogbia did not attend the training, absence without permission as he wants out of Inter.
Di Marzio - Igrač se u protekloj sedmici na treninzima ponaša jako nezainteresovano i daje signale da želi da pređe u Valenciu jer njegovo mjesto u prvih 11 nije sigurno
Kakva panjina issti, što sam ga branio branio sam ga. Od*ebat gov*o iz kluba što prije..
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 11 avg 2017, 14:14

Sam se izbacio.30m,deal sa Cancelom ili tribina.Nema priče uopće.
Injustified absent for Geoffrey Kondogbia, who did not show up for training this morning. The midfielder will not take part in the friendly against Betis in Lecce. The motive? Kondogbia is pushing for a move to Valencia. He wants Valencia because they already have an agreement. The problem is between the clubs: there is a difference of 10 million euros between the demand and the offer. The Spanish club is proposing a loan with a buyout clause at 20 million, but Inter is asking for 30 million euros with a mandatory buyout clause. They are continuing to negotiating and trying to find the right formula that can make everyone happy. In the meantime, Geoffrey Kondogbia sent a message.
Bio mi je jedan od drazih od samog dolaska,ali ocito je glava postala problem nakon sezone pod Mancinijem.Znaci li ovo sve da se Retard pokunjio i radit ce u tisini kao pod Mancinijem,kad je bio najbolji vezni u klubu,jer je i sam svjestan da ponuda nema?!
Jericho je napisao/la:Ne znam zaista kako ce funkcionirat Schick-Icardi.
Odlicno.Tesko da moze bolja kombinacija.Schick je sve samo ne klasični visoki napadač.

Ja se nadam da ce Barbosa napadaca igrat,a ne desno krilo jer to nije.
In addition to Emre Mor's agent Muzzi Oscan, Diego Laxalt's agent, Vincenzo D'Ippolito, also visited to meet with Sabatini. The agent also represents other players on the Uruguayan under-20 side. They were accompanied by lawyer Marco Musumano. There could be possible conversations in the future regarding the emerging talents the agent represents, leaving the nerazzurri at the center of the transfer market.

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 11 avg 2017, 15:28

SiamoNoi je napisao/la: Bio mi je jedan od drazih od samog dolaska,ali ocito je glava postala problem nakon sezone pod Mancinijem.

I za ovo Mancini kriv :lol:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.