FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 31 avg 2017, 22:05

Dakle Miranda,Skriniar,Danilo,Ranocchia,Vanheusden.

Jel to Ranocchiu na kraju stvarno nitko nije htio uzet?!Kad mu ugovor ističe?

Aj bar se Ansaldija riješilo.Na zimu još Santon,Ranocchia...

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la adointerista » 31 avg 2017, 22:19

SiamoNoi je napisao/la:Dakle Miranda,Skriniar,Danilo,Ranocchia,Vanheusden.

Jel to Ranocchiu na kraju stvarno nitko nije htio uzet?!Kad mu ugovor ističe?

Aj bar se Ansaldija riješilo.Na zimu još Santon,Ranocchia...
ko ce vola uzet hoce svi gratis

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 31 avg 2017, 22:21

Kad sam vidio da Nagatomo izgleda pristojno ove dvije utakmice ne čini mi ni malo nemoguće da Ranocchia pruži jednako solidne partije ako dobije priliku zbog suspenzija ili ozljeda.Sasvim solidan stoper kojem je jedini problem (bio) glava.Svakako je ovo tanko na kraju i nadat se da će suspenzija i ozljeda biti što manje i na što bezazlenijim utakmicama da se izguraju ova 4 mjeseca.

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 31 avg 2017, 23:20

Siamo se i dalje ubjedjuje da je sve ok :lol: svaka cast, volio bi da sam optimista ko ti

Ausilio kaze da smo imali dogovor sa Arsenalom, al da je Mustafi trazio 4mil platu. I sta rade iduce? Umjesto da dovedu bilo koga, oni ne urade nista :clap:

Sta bi sa Barbosom na kraju, odel dje?
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la adointerista » 31 avg 2017, 23:21

arminz je napisao/la:Siamo se i dalje ubjedjuje da je sve ok [emoji38] svaka cast, volio bi da sam optimista ko ti

Ausilio kaze da smo imali dogovor sa Arsenalom, al da je Mustafi trazio 4mil platu. I sta rade iduce? Umjesto da dovedu bilo koga, oni ne urade nista :clap:

Sta bi sa Barbosom na kraju, odel dje?
bolje niko nego bilo ko..

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 31 avg 2017, 23:34

adointerista je napisao/la:
arminz je napisao/la:Siamo se i dalje ubjedjuje da je sve ok [emoji38] svaka cast, volio bi da sam optimista ko ti

Ausilio kaze da smo imali dogovor sa Arsenalom, al da je Mustafi trazio 4mil platu. I sta rade iduce? Umjesto da dovedu bilo koga, oni ne urade nista :clap:

Sta bi sa Barbosom na kraju, odel dje?
bolje niko nego bilo ko..
kontam sta hoces rec al ne bi se slozio. da se prica o nekom koga se dovodi za prvu postavu ok, al ovako kad nemas nikakve sirine na stoperskim pozicijama i kad ces mozda u jednom trenutku igrat sa Dambrosijem i nekim malcem iz primavere onda mislim da je i "bilo ko" dobrodoso
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 31 avg 2017, 23:35

arminz je napisao/la:Siamo se i dalje ubjedjuje da je sve ok :lol: svaka cast, volio bi da sam optimista ko ti
Nije ok što je stoperska pozicija pretanka nakon Mirande i Skriniara.Sve drugo je odrađeno u skladu sa mogucnostima.4 mjeseca se moze izdržat.Drugi su još tanji i imaju više utakmica kroz sezonu pa ne rade paniku svjetskih razmjera iz toga.I opet kazem,Vanheusden je tu...žali se stalno da ne dobivaju mladi prilike pa eto prilike ako otpadne netko od prvog stoperskog para.Osim u slucaju ekstremnih pehova nema nikakvih isprika da se ne izbori jedna od prve 4 pozicije.

Vjerujem da je onima koji nisu toliko optimistični samo stoperska pozicija problem?!
After meeting with Inter in their headquarters Cristian Ansaldi announced that he would be leaving for Torino. "I am heading to Toro, I am happy. I think that Inter will make it to the Champions League this season but I want to play more. I say goodbye and thank you to the Inter fans."
:salut:
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 31 avg 2017, 23:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Jericho
Postovi: 5296
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 31 avg 2017, 23:38

slika
IN: €86,50mil, OUT: €58,50mil, Balance: -€28mil
#SuningOUT

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Thorin » 31 avg 2017, 23:47

Bilo kako bilo, tu smo gdje jesmo..
Na zimu se može Sainsbury.opet dovesti na posudbu.. :beba:
Otišlo je dosta otpada, to se mora priznati.. kompletna jedna postava je naoustila klub i to je dobro.. po mizernim cijenama ali puno će rasteretiti konto plata..
Ostaje nam da se još riješimo Žabca, Santona, japanske amebe, Brozovića... to može sačekati slj ljeto..

Gabigola se isto riješili, bilo je za njega vjerovatno boljih opcija ali samo je Benfica uzela taj rizik da možda iskeša 25 mikiona za njega ako kojim slučajem pokaže da zna igrati fudbala..

Nadati se da stpoeri budu na nivou, i da udarna linija ostane zdrava.. možda i uhvatimo 4.poziciju..

Spaletti je dobar trener ali ne može ni on čuda raditi..

Na kraju, šteta je što nismo uzeli Schicka i Auriera.. sa njima bi ipak izgledali nešto drugačije..
Malom Karamohu želim puni sreće i nadati se da je još jedan u nizu iz takentovane generacije francuza koja stupa na scenu..

Forza Inter..

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 31 avg 2017, 23:56

Skarabu uzeo 17.Bogami mislim da nije stoper došao jer su se prijetili da idući igrač mora 48 uzet radi marketinga.

Avatar
Jericho
Postovi: 5296
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 01 sep 2017, 00:00

slika
Forza Luciano :kafa:
#SuningOUT

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 01 sep 2017, 00:42

TBH ja sam zadovoljan mercatom, bio bi prezadovoljan da je osta Murillo ili da je dosa Mustafi. Sigurno da je najvece pojacanje Spalletti koji je u ovih par pripremnih utakmica pokaza da je majstor za sve mozgove koji su nas trenirali zadnjih par godina, a ako nas malo sreca posluzi uvjeren sam da cemo drzati jednu od prve tri pozicije na pocetku zimskog mercata, a valjda ce i Suning onda otvoriti dzep i zakrpati ovih par rupa.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 01 sep 2017, 09:21

Obzirom na sredstva koja smo imali na raspolaganju nije moglo bolje od ovoga. Mislim da još od 2011. nismo imali jaču ekipu, a od Mourinha boljeg trenera. Ako budemo imali sreće sa izostankom povreda mislim da ne bi trebali imati većih problema doći do 4. mjesta. Realno Milana se ne treba plašiti, jesu dosta potrošili i pojačali se ali Montella ne može vode donijet Spallettiju, a iz istog razloga možda možemo i ispred Rome završit ali to je već manje bitno jer 3. ili 4. mjesto je svejedno.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

sLucajni
Postovi: 642
Pridružen/a: 31 avg 2011, 14:37
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la sLucajni » 01 sep 2017, 11:52

Biscione je napisao/la:Obzirom na sredstva koja smo imali na raspolaganju nije moglo bolje od ovoga. Mislim da još od 2011. nismo imali jaču ekipu, a od Mourinha boljeg trenera. Ako budemo imali sreće sa izostankom povreda mislim da ne bi trebali imati većih problema doći do 4. mjesta. Realno Milana se ne treba plašiti, jesu dosta potrošili i pojačali se ali Montella ne može vode donijet Spallettiju, a iz istog razloga možda možemo i ispred Rome završit ali to je već manje bitno jer 3. ili 4. mjesto je svejedno.
Mislim da konačno imamo ekipu za dobit ove male utakmice lakse nego ranije, i to će bit dovoljno. Juventus i Napoli su jedine dvije ekipe koje sa sistemom jesu ispred nas, ostali su ispod nas.
Možda je i dobro što nije došao neko nazor ovih dana samo da bi se zadovoljili nagoni medija i kvazinavijaca. Pa daj da damo priliku nekad i nekom omladincu.
Forza Inter

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 01 sep 2017, 16:57

po meni ce najbitniji biti pristup svakoj utakmici, rijesili smo se ku.rco.bolijasa makar ovih u prvih 11, u prve dvije utakmice smo pokazali da mozemo sa ozbilnijim klubovima jednakopravno se boriti ovu buraniju treba lagano uzimati, a protiv juvea, napolia, milana i rome (u uzvratu) potuc se za svaku loptu
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 01 sep 2017, 17:39

Mercato moze dobit dobru ocjenu (za odličnu su falili Schick i siguran treći stoper).Je,stoperi iza prve dvojice su problem i neki potezi nisu možda bili najjasniji,ali ono najvaznije je da je stanje dosta bolje nego što je bilo ranije.Već koju godinu se svaki rok nadogradi ekipa barem jednim važnim igračem i tako se stvorilo ovo što imamo danas i na što nije bila potrebna prevelika nadogradnja.To je ono o čemu je i Steven pričao.Idući rok idemo opet ista priča i malo po malo gradit ekipu.A kad se uđe u LP trebala bi i veca ulaganja i onda polako kako dođe potreba mijenjat Candrevu,Mirandu,Handanovica plus jačat klupu.

Sveopca paljba je bila po Suningu,ali ne vidim kako su oni krivi što su ih limitirali osim što su se rodili kao Kinezi.Prošlo ljeto im je bilo prvo i nisu se ni oni imali vremena za snać pa to nije najbolje prošlo,ali ovo je napravljen sasvim dobar posao od angažmana Spallettija pa na dalje.Naravno da ima još problema i da neki ljudi ne ulijevanju povjerenje,ali i to bi se trebalo riješiti s vremenom.Uz Suning po meni nema zime pa čak i da te restrikcije potraju još neko vrijeme iako znam da bi u tom trenutku opet krenula za Inter klasična panika.
Biscione je napisao/la:Realno Milana se ne treba plašiti, jesu dosta potrošili i pojačali se ali Montella ne može vode donijet Spallettiju
Imam mišljenje o nekim njihovim igračima što su dovedeni kao pojačanja,ali ne želim pisat radi dobrosusjedskih odnosa :mrgreen: Al po meni Inter ima kvalitetniju ekipu plus još neke prednosti kad sve uzmemo u obzir.Ukoliko bi sve prošlo bez vecih problema sa ozljedama završiti iza Milana bi bio tezi fejl po meni.Al opet,svašta se moze dogodit u sezoni...te ozljede,pa Interovo pucanje samom sebi u nogu...vidjet ćemo kako će na kraju to sve ispast.
Biscione je napisao/la:3. ili 4. mjesto je svejedno.
Nije svejedno :mrgreen:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 01 sep 2017, 19:33

slika
:mrgreen:


Daj pogledajte Zanettijevu reklamu ili šta je ono,pa ovo je gore od one Milanove hake :rol:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 01 sep 2017, 19:54

Sta predstavlja ova lista? Pojacanja koja su se dovodila u vezu sa nama?
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 01 sep 2017, 20:05

Tako je :D Samo za nekoliko njih se ne sjecam da su se spominjali.
Inter are very thin at the back and despite this fact, no new defender arrived before the window closed yesterday (announced Bastoni but he will only join in 2019). So, just in case if Skriniar or Miranda gets hurt, there are a few names out there on the transfer market as free agents.

Jan Kirchhoff, 26 year-old former player of Bayern Munich and Schalke 04, left Sunderland for free after a series of injuries. Another defender coming from the Premier League is Sebastien Bassong, 31 year-old former Tottenham, Watford and Norwich player. There are also two grandpas in Kolo Toure (36) and Joleon Lescott (35).

Less interesting names are Marko Basa (34), Ignacio Fideleff (28, former Napoli and Parma player), Chico (30, former Swansea and Genoa player), David Lomban (30, ex Granada) and Essaid Belkalem (28, ex Watford).
Eto Kirchoffa :zviz:

Nije nitko stavio posljednju sliku:
slika

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Captain4 » 02 sep 2017, 14:58

I ne treba nam više štopera od Mirande, Skriniara, Zinha i Žabca.

Ne igramo na 3 fronta nego samo ligu i kup, a i do kupa će početi zimski prelazni rok tako da će moći dovesti zamjenu u dodatnom slučaju. Bacanje velikih para za trećeg štopera je suluda ideja.
"We need to suffer. And we need to fight."

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.