FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 31 avg 2017, 16:43

adointerista je napisao/la:A ko ce zamijeniti D'Ambrosia kad se prehladi ?
slika
A tu je i Santon :kafa:
#SuningOUT

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la adointerista » 31 avg 2017, 16:44

Eh ja on ce mijenjati i lijevo i desno.. radije nek mi Vanheusden igra u odbrani..

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 31 avg 2017, 16:45

Dalbert/Nagatomo/Santon - Skriniar/???? - Miranda/Vanheusden - D'Ambrosio/Cancelo/Valietti

Ansaldi je bespotreban kao i Ranocchia.
#SuningOUT

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la adointerista » 31 avg 2017, 16:49

Jericho je napisao/la:Dalbert/Nagatomo/Santon - Skriniar/???? - Miranda/Vanheusden - D'Ambrosio/Cancelo/Valietti

Ansaldi je bespotreban kao i Ranocchia.
Prosle godine D'Ambrosio je igrao u odbrani 3-4 utakmice.. mislim protiv Juveta ili tako neku bitnu utakmicu.. i to bolje igrao od Murilla.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 31 avg 2017, 16:53

ja sam ljut sto nije se uspio dovest shick jer sam bukvalno jos prvi ovdje pisao da momka treba dovesti jos mozda u januaru, ali kad se sagleda kako je ferrero tu igrao i pravio javne aukcije za momka, nek nismo nasjeli na njegove igrice. shick jeste talenat ali ne treba ni po svaku cijenu igraca dovesti.
balde keitu sam isto primjetio kad je imao 18 godina i vidilo se u njemu veliki talenat, ali zbog njegovog konstantnog izrazavanja nezadovoljstva u laziu mi je drago da nije dosao samo zbog atmosfere u ekipi...mozda bi se smirio i bio top pojacanje ali nije da se ne moe bez njeg
dva od tri igraca koje sam htio da se otjeraju iz intera su i otisla to su murillo i kondogbia, nagatomo prezivio sve, pa lika je u interu do sad treniralo najmanje sedam trenera i tri uprave niko ga ne moze otjerat
zao mi je sad sto je otisao andreolli u njemu bi imali pouzdanog treceg stopera, ali jednostavno momak je htio da igra, steta da je znao da ce ovako sve zavrsiti, vjerovatno bi ostao
ah da i cetvrti igrac kojeg sam htio da se rijesimo je gabigol, sada se nadam da ce ipak odbitt sve o ostati da se bori za minutaze, vjerujem da bi imao i on svojih pet minuta
za ovog malog karamoha recimo imam bas neki dobar osjecaj, da bi mogao pokazat svoj talenat i da bude dobar backuo igrac na krilu, au vezi cancela sam veoma nesto pesimistican, a nadam se da grijesim
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 31 avg 2017, 16:56

adointerista je napisao/la:
Jericho je napisao/la:Dalbert/Nagatomo/Santon - Skriniar/???? - Miranda/Vanheusden - D'Ambrosio/Cancelo/Valietti

Ansaldi je bespotreban kao i Ranocchia.
Prosle godine D'Ambrosio je igrao u odbrani 3-4 utakmice.. mislim protiv Juveta ili tako neku bitnu utakmicu.. i to bolje igrao od Murilla.
pa ko prosle godine nije igrao bolje od murilla, najgluplje crvene kartone je dobijao
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la adointerista » 31 avg 2017, 16:56

zamorano1plus8 je napisao/la:ja sam ljut sto nije se uspio dovest shick jer sam bukvalno jos prvi ovdje pisao da momka treba dovesti jos mozda u januaru, ali kad se sagleda kako je ferrero tu igrao i pravio javne aukcije za momka, nek nismo nasjeli na njegove igrice. shick jeste talenat ali ne treba ni po svaku cijenu igraca dovesti.
balde keitu sam isto primjetio kad je imao 18 godina i vidilo se u njemu veliki talenat, ali zbog njegovog konstantnog izrazavanja nezadovoljstva u laziu mi je drago da nije dosao samo zbog atmosfere u ekipi...mozda bi se smirio i bio top pojacanje ali nije da se ne moe bez njeg
dva od tri igraca koje sam htio da se otjeraju iz intera su i otisla to su murillo i kondogbia, nagatomo prezivio sve, pa lika je u interu do sad treniralo najmanje sedam trenera i tri uprave niko ga ne moze otjerat
zao mi je sad sto je otisao andreolli u njemu bi imali pouzdanog treceg stopera, ali jednostavno momak je htio da igra, steta da je znao da ce ovako sve zavrsiti, vjerovatno bi ostao
ah da i cetvrti igrac kojeg sam htio da se rijesimo je gabigol, sada se nadam da ce ipak odbitt sve o ostati da se bori za minutaze, vjerujem da bi imao i on svojih pet minuta
za ovog malog karamoha recimo imam bas neki dobar osjecaj, da bi mogao pokazat svoj talenat i da bude dobar backuo igrac na krilu, au vezi cancela sam veoma nesto pesimistican, a nadam se da grijesim
Sa Cancelom ne mozes pogrijesiti nista, samo ga vratiti.. ali eto, koliko je vas proslog ljeta zeljelo Schicka u Interu ?

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 31 avg 2017, 17:01

a jesi ti smijesan momak, kakve ima veze proslo ljeto i to sto je igrac dosao za 4mil u sampu i sad otisao za 35-40mil, iskreno momak vrijedi svai euro tih para, samo je problem kako je ferrero cigancio te pare.....pa pogledaj mbappea za kojeg pa gotov niko od navijaca monaca nije znao da postoji u klubu, sad lik ode za 180 miliona.....shvati za godinu dana neko se pokaze i cijena mu skoci deset puta, nije to nista neobicno
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la adointerista » 31 avg 2017, 17:02

zamorano1plus8 je napisao/la:a jesi ti smijesan momak, kakve ima veze proslo ljeto i to sto je igrac dosao za 4mil u sampu i sad otisao za 35-40mil, iskreno momak vrijedi svai euro tih para, samo je problem kako je ferrero cigancio te pare.....pa pogledaj mbappea za kojeg pa gotov niko od navijaca monaca nije znao da postoji u klubu, sad lik ode za 180 miliona.....shvati za godinu dana neko se pokaze i cijena mu skoci deset puta, nije to nista neobicno
Pa eto zasto ne bi bio zadovoljan Karamohom koji je dosao za 6 ?

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 31 avg 2017, 17:07

nisi mozda dobro procitao moj komentar za karamoha, ozbiljno bas imam neki dobar osjecaj, a po najvise mi je drago kad igrac dodje u inter zato sto zeli a ne zbog para. karamoh je imao bolje ponude iz francuske i engleske, ali njegova zelja je bila iskljucivo inter pa i pocijenu da ga u klubu stave na klupu ili cak tribine
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la adointerista » 31 avg 2017, 17:12

Pa nisam ti nista ni rekao tako, nehi jednostavno kazem koliko vas je zeljelo Schicka prosle godine pa se pokazao da je dobar iako je bio 4 miliona.. cijena igraca ne govori sve.. ja bih bio zadovoljan da jos stoper dodje pa da vidimo do januara na sta licimo.. a sto se tice sezone veliki sam optimist, i zadovoljan transferom..

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 31 avg 2017, 18:04

SKY - Gabigol is set to join Benfica on loan with option to buy at €28 million

Nadat se da će tamo igrati i p(d)okazati da vrijedi, iako su vidim i tamo pretrpani u napadu.. :roll:
#SuningOUT

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la adointerista » 31 avg 2017, 18:08

Prodali su Mitroglua

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 31 avg 2017, 18:11

adointerista je napisao/la:Prodali su Mitroglua
I sa njim su bili pretrpani. Mislim da nijedan klub u Svijetu trenutno nema napadača koliko ih ima Benfica.
LW - Rafa Silva/Cervi/John/Goncalves/Willcock
RW - Salvio/Zivkovic
CF - Jimenez/Seferovic
AMC/SS - Jonas/Carvalho

Nevjerovatno :crazy:
#SuningOUT

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 31 avg 2017, 18:12

Cuj dali im opciju kupovine. Valjda su se ogradili da ga mogu vratit ako se pokaze tamo. Steta bi bilo da ga se izgubi ako pokaze da je pravi igrac...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 31 avg 2017, 18:29

Ma nebitna je ta opcija, ne može to Benfica platit. Samo se brinem da neće ni tamo dobiti minute pored onoliko konkurencije..

Di Marzio javlja da je Ansaldi na korak od Torina.. Nadat se da u ova 3ipol sata uspiju pronaći stopera :|

edit. Mangala odbio C. Palace, želi samo u Inter. Daj brata ovamo, samo da Ranocchiu ne gledam :mrgreen:
#SuningOUT


Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 31 avg 2017, 21:52

adointerista je napisao/la:ali eto, koliko je vas proslog ljeta zeljelo Schicka u Interu ?
Ima nas koji smo upozoravali na Schicka još prije prošlog EPa :kafa: Na kojem iznenađujuće nije dobio minutažu iako je Češka imala dva drva u vrhu napada.

Zašto su ovi uzeli Barbosu ako toliko igrača imaju?!Očito mu misle nać mjesto nekako :hmmmmm:



Kako stojimo?

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 31 avg 2017, 21:55

SKY - Ansaldi is joining Torino for €2mil on a two-year loan with obligation to buy for another €2mil.
Ne vjerujem da nisu doveli nijednog stopera... :facepalm:
#SuningOUT

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la adointerista » 31 avg 2017, 22:01

Ausilio fino danas kaze nece niko doc u odbranu.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.