FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 30 avg 2017, 13:23

Znaci Ansaldi ostaje jer je Cancelo out.I on i Santon se skrumpirali neviđeno iako su obojica trebala ic :puke: Za nadat se je da će na zimu bit bivši.

Pojma nemam kakav je Skarabu,al nisu ni drugi znali ništa o Skriniaru i Vecinu i pljuvalo se pa evo ispadaju pozitivni.Lako moguce da i sa ovime isto bude iako dolazi iz druge lige pa malo teže da ce odmah moc uskočit.Zamjena za Candrevu valjda,nemam pojma šta uopce igra.Al sumnjam da je igrac od 15+ golova dakle nije se do kraja zavrsio posao kako se trebalo da ovo bude siguran roster za LP.Al s obzirom da ni Milan neće dovest krilo od 15+ golova i dalje mislim da se ostaje u prednosti pred njima i ukoliko ne bude previše nesreće sa ozljedama to bi na kraju trebao biti plasman u LP.

Moze i taj Izzo umjesto Mangale.Dobar će bit za treceg stopera za sada.I ne treba mu nikakva prilagodba na ligu.Osim Jericha vidim još dosta ljudi piše da je podcijenjen.Mislio da ima 27,28 barem,a ono 25.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 30 avg 2017, 14:07

Mago je napisao/la:Za Gabia se iskomplikovalo nesto. Valjda se sad radi na zamjeni Gabi Lisandro Lopez taj nekakav. Posudbe su u pitanju.
It seemed to be completed, but the deal between Inter and Benfica for Gabigol is still not closed. The roadblock to the agreement seems to be due to the player's wages. Inter want the Portuguese club to pay his wages in full, but they are reluctant. There are only two days remaining to sort it out.
Oko place naravno.
They are awaiting an answer from Caen, with Inter looking for a player due to the injury of Cancelo. Ansaldi to Genoa at the moment is also blocked, as they are waiting to see the extent of Cancelo's injury.
Cancela se čini mi se uzima u obzir za sve desno.
For departures, Roberto Mancini-coached Zenit has requested Andrea Ranocchia, but Inter are reluctant to sell any defenders given the available ****.
Ili je Di Marzio totalno poludio ili koji k.Znači ne znam jel nevjerojatnije da Mancini kao trazi Ranocchiu ili da ga Inter ne želi prodat.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 30 avg 2017, 14:30

Ja sam negdje čitao da se Manciniju sprema otkaz u Zenitu :urnebes: De Boeru u C. Palaceu također :urnebes: Kakva dva asa :mrgreen:

Za obranu ako se ne može Mustafi zavrsit onda Toloi ili Izzo bi bilo odlično za back-upa.
Izzo da nije bilo onog skandala sa šteljenjem utakmica bi odavno bio u većem klubu. Probat trampu za Ansaldija 1-1. :hmmmmm:
Za Toloija posudba+10mil iduce ljeto i riješiti obranu. Ranocchiu prodat za 5mil u EPL. Škriniar-Miranda-Izzo-Toloi

Pogledao svaki video ovog Karamoha na yubitou i realno momak je presirov za Inter. I njem bi godila posudba negdje na godinu, pa čak i dvije.

Cancelo da nije uzeo broj 7 se ne bi ozljedio. Fino smo ga upozorili :plac:
Edit. Po zadnjim informacijama pokidao je ligamente i OUT je do kraja sezone.
#SuningOUT

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 30 avg 2017, 17:22

Di Marzio: Karamoh in Milano by tonight
Znači official ide večeras..

Novi Dembele :kafa: mješavina Schicka i Keite Baldea :kafa: Spasitelj Intera :mrgreen:
Cancelo nek uzme 2-icu, Yannu dat 7-icu, trebat ce mu kasnije radi populariziranja branda.. Forza YK7 :kafa:

Daj još stopera kakvog, sa mozgom po mogucnosti :yawn:
Sampdoria negotiating for Inter's Vanheusden: the latest

Hahahahaha kakvi klocevi issti rade u ovom klubu :urnebes: :urnebes: :urnebes:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 30 avg 2017, 18:49

Više me brine ozljeda Cancela nego što će eventualno Vanheusdena prodat.Prodali su i Bonazzollija pa nije nešto isplivao.Svakako će ako se to dogodi postojat buy back klauzula.A eno i Di Marco ne igra baš u Švicarskoj na početku sezone ono što sam zadnje bacio pogled...Pa i bolje je da ide negdje gdje će igrat ako još nije spreman da bude backup ovdje barem,a Spalletti je očito procijenio da nije.

Šta je to bilo sa Izzom nisam upoznat?Izgleda nakon što je Suning kupio VAR sad će i ovog kupit da imamo potpunu kontrolu ove sezone :zviz:

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 30 avg 2017, 19:35

Nije gotov transfer Karamoha. I to bi se moglo izjalovit...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Captain4 » 30 avg 2017, 19:42

Je li obavljen pregled Cancela?
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 30 avg 2017, 19:43

Captain4 je napisao/la:Je li obavljen pregled Cancela?
Joao Cancelo underwent medical testing at the Humanitas Clinic upon returning from national team duty due to injury. The Portuguese full back, who joined Inter last week has injured his Medical Collateral Ligament in his right knee and his condition will be evaluated week by week Inter have confirmed.
Bit će to najmanje mjesec dana.Nadat se da nije puno duže.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Captain4 » 30 avg 2017, 19:47

SiamoNoi je napisao/la:
Captain4 je napisao/la:Je li obavljen pregled Cancela?
Joao Cancelo underwent medical testing at the Humanitas Clinic upon returning from national team duty due to injury. The Portuguese full back, who joined Inter last week has injured his Medical Collateral Ligament in his right knee and his condition will be evaluated week by week Inter have confirmed.
Bit će to najmanje mjesec dana.Nadat se da nije puno duže.
Pa mjesec nije puno. Na fb neka stranica objavila cijelu sezonu. :hmmmmm:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 30 avg 2017, 20:46

Mago je napisao/la:Nije gotov transfer Karamoha. I to bi se moglo izjalovit...
Kad su se svi ostali izjalovili (ovdje uključujem i Mora koji je 5x bolji od njega) nek se i on
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 30 avg 2017, 21:04

Ma ne da izgleda Suning pare ni za Karamoha :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Sabatini: "When it's time to take decisive action in the transfer market for Inter, Suning won't hold back"
Da se malo prisjetimo bisera sa onog njegovog pressa. Pa onda da se ima dogovor sa nekim igračima, pa onda da se gonjaju TOP mete koje je teško dovesti :rol: :rol:
Evo jedna svježa
I have confirmation from an inside so.urce that Sabatini even offered his resignation because of Suning.

Jadan čoek šta ga snađe po stare dane :oops: Vidim da #SuningOUT postaje trending po twitteru :mrgreen:
Ovako ce i u Milanu uskoro
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 30 avg 2017, 21:13

Kakva panika svugdje :rol: Guštamo ko prasci čitajuci.Nije da ne treba još koji igrac,ali ovaj level panike i kmecanja nije viđen ni od navijača Reala i Lakersa :rol: Stavio bi ja mercato da dva tjedna traje pa da vidimo.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 30 avg 2017, 21:18

Caen je tražio 1 mil. više za Karamoha, Inter je rekao NE. :urnebes:
#Potenza di Suning :lol:

Kakva panika, samo urnebes :urnebes: :urnebes: :urnebes:
#SuningOUT

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 30 avg 2017, 21:23

Mislim da je panika opravdana, jedino smo u veznom redu dobro pokriveni, obrana i napad su smijesni. Ozljeda Icardia i/ili Perisica i osuđen si na Edera. Ozljeda bilo kojeg od 2 stopera i osuđen si na Ranocchiu. Iz ovog kuta prodaja Murilla i Jovetica izgleda jako smijesno jer zamjene vjerojatno nece doci.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 30 avg 2017, 21:35

Jedina panika kod mene je što još uvijek puštaju Ausilia da se blamira sa izjavama.

Očito se ne moze nikoga kupit zbog blokade i to je to.Ne znam čemu sad zadnji dan mercata čuđenje kad su svi to zaključili još prije tjedan ili koliko.I sad se vade izjave sa početka sedmog mjeseca kad je bila skroz druga situacija.Niđe veze.

Nije se moglo kupit sve šta se trebalo i do zime barem treba izdržat ovako.Ne vidim da u Milanovom taboru ovoliko paničari,a imaju ako ne još tanji roster onda bar jednako tanak.Plus igraju Europu.


Jovetić totalno nepotreban kad je Eder tu.Za Murilla se slazem,ali da vidimo do kraja mercata šta će se još dogodit.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 30 avg 2017, 21:39

http://www.inter.it/en/news/59407/bwin- ... ng-partner

Dal će maknuti sad Pirelli sa dresova ili je kasno za to? :hmmmmm:
edit. Ništa našao sam, bit će samo oko stadiona...
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 30 avg 2017, 22:04

Negotiations in progress for Sampdoria, who are pushing for Zinho Vanheusden, a defender with Inter who won the Primavera title last season and also scored in the final. A meeting was concluded not long ago with the player's entourage to define the parameters of a potential transfer. Inter still has to agree to the transfer, as they would have to look for a replacement if the Belgian player leaves.
Nemojte mi paniku dizat,sad vidim da ništa nije Inter još prihvatio nego sa njegovim agentom pričali tek :think:

Još jedan razlog zašto mi je ova panika smiješna...priča se da igrači kao Pinamonti,Vanheusden ne dobivaju nikad priliku pa evo prilike ako se baš otvori toliko mjesta zbog ozljeda.Drugo...osim Milana i tankog rostera imamo i J sa staklenim veznim redom i upitnim bekovima iza Howedesa.A nije ni da su im stoperi u svijetu mladosti ako cemo vec cjepidlacit.Tako da slobodno sva tri kluba mogu panicarit.Kod Interovih fanova je mislim veći problem od toga što još nema još jednog stopera i krila to što su mislili da će nekoliko velikih imena doć ovo ljeto.

Odjavljujem se do kraja mercata pa ću komentirat dalje :mrgreen:

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 30 avg 2017, 22:17

slika
#SuningOUT

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 30 avg 2017, 22:19

Ma kakva panika. Situacija nikad bolja. Planski i smisleno se radi konacno. Rjesilo se dosta skarta. Najbolja situacija u i oko kluba u zadnjih 7 godina. Jedini problem je ovaj oko kineske vlade al i to ce biti rjeseno u Novembru cini mi se. Plus konacno imamo trenera. A to je najvaznije...

Jedini minus ce bit ako se ne dovede stoper (al kvalitetniji od Ranocchie). Karamoh bi samo bio bonus. Na kraju mislim da ce njega uspjet dovest.

Zinhu ne smiju davat. Bolje da bude 4-ta opcija u Interu barem do zime pa ako ne bude dobijao sansu nek mu se trazi klub gdje ce redovno igrat.

A i ekipa je sasvim solidno pokrivena :

______________ Samir
_____________ Padelli

D'Ambrosio_____Skriniar____Miranda____Dalbert
Santon_______Ranocchia_____Zinho_____Yuto
____________________________________Ansaldi

___________Borja___ Vecino
___________Gaglia__Brozović

Candreva_____Joao Mario_____Perišić
Karamoh?______Barbosa?______Eder

_______________ Icardi
_____________ Pinamonti

Najtanji smo prema naprijed. Al molit Boga da ne bude povreda i super. Prva ekipa nam je bas top. :thumbup:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la sanjingr » 30 avg 2017, 22:26

Nemamo klupu to je najveci problem,jedna povreda nas puno moze kostati,mislim da je i Spaletti razocaran mercatom al zbog atmosfere nece nista iznosit,prije 10 dana je govorio da mu trebaju jos 2 stopera.

Sent from my C6903 using Tapatalk
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.