FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 21 avg 2017, 20:46

Mago je napisao/la:Ja apsolutno nista ne ocekujem od ovog Cancela. Nadam se m da ce me razuvjerit...
apsolutno sam istog misljenja, mnogo sam skeptican o njegovom dolasku
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Puma » 21 avg 2017, 21:31

Negdje sam procitao jutros da je Guedes na loan listi u Parisu. Ne znam sto ne pokusaju.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 21 avg 2017, 21:32

Puma je napisao/la:Negdje sam procitao jutros da je Guedes na loan listi u Parisu. Ne znam sto ne pokusaju.
Otišo u Valenciju :urnebes:
"Valencia president confirms the signing of Gonçalo Guedes on loan from PSG"
#SuningOUT

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Puma » 21 avg 2017, 21:59

E yebem im sestru nesposobnu. :tokralju:

Svaka cast sismisima, odlican posao rade.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 21 avg 2017, 23:00

- Schick informed his direction to refuse all offers, he just wants Inter.
- A meeting between Jovetic and his agent to fix his situation. After Sevilla and Marseille, Sampdoria is on him.

Ajde završavaj ovo do sutra :kafa:
#SuningOUT

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 21 avg 2017, 23:08

S kojom brzinom se transferi zavrsavaju ovo ljeto sumnjam da mozemo ikog dovesti u narednih 10 dana. Karamoh jedino jer se s njim povezujemo 2 mjeseca. Shick mozda al tesko da ce ispostovat minimalno 2 mjeseca pregovora :lol:

Ovaj Shick i nije toliko potreban trenutno ,al bi njegovo dovodjenje opravdalo u ocima navijaca ovaj dosad pametan mercato. Jer treba nesto da usreci i navijace.

Forza Inter!!!
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 21 avg 2017, 23:17

Mago je napisao/la:S kojom brzinom se transferi zavrsavaju ovo ljeto sumnjam da mozemo ikog dovesti u narednih 10 dana. Karamoh jedino jer se s njim povezujemo 2 mjeseca. Shick mozda al tesko da ce ispostovat minimalno 2 mjeseca pregovora :lol:

Ovaj Shick i nije toliko potreban trenutno ,al bi njegovo dovodjenje opravdalo u ocima navijaca ovaj dosad pametan mercato. Jer treba nesto da usreci i navijace.

Forza Inter!!!
mago danas ti je svaka na mjestu :thumbup:
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 avg 2017, 01:46

Onaj mali Turcin haman otjerao agenta.I sad ce navodno u Milan.Ima li ista pozitivno da se moze napisati o tom momku? Jer vi ste ga sigurno vise pratili s obzirom da se dugo povezivao sa Interom
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

dark44
Postovi: 2122
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la dark44 » 22 avg 2017, 02:03

Romagnoli13 je napisao/la:Onaj mali Turcin haman otjerao agenta.I sad ce navodno u Milan.Ima li ista pozitivno da se moze napisati o tom momku? Jer vi ste ga sigurno vise pratili s obzirom da se dugo povezivao sa Interom
Ubleha, mnogo je sebican a i kad uradi dobar dribling doda loptu il prvom do sebe ili prvom protivniku do sebe, slab sut.
Ovo je sto sam ja gledao a vjerujem da ce ti i ostali isto reci.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 22 avg 2017, 14:45

Ljudi oko Cancela skeptični reko bi čovjek Lahm igrao desnog beka zadnjih godina.Očekujem da ga se otkupi za 35m,ništa manje.
Mago je napisao/la:Ovaj Shick i nije toliko potreban trenutno
Schick je najpotrebniji igrač.Jedva čekam sezonu u kojoj su samo Icardi i Perišić sposobni redovito zabit gol.Sa Schickom značajno skače plafon ekipe.
Romagnoli13 je napisao/la:Onaj mali Turcin haman otjerao agenta.I sad ce navodno u Milan.Ima li ista pozitivno da se moze napisati o tom momku? Jer vi ste ga sigurno vise pratili s obzirom da se dugo povezivao sa Interom
Dobro pojačanje za Milan ako im neće bit prvotimac nego će ga postepeno ubacivat.Veliki talent i moze odličan igrač postat ako će se dobro radit s njim.Tek je 20 napunio i itekako se isplati uloziti 15ak m u njega i vidjeti šta će na kraju ispast.
Strikers heading towards the exits, two strikers that could leave Inter: Stevan Jovetic and Gabriel Barbosa (Gabigol). The Montenegrin has been intriguing Sevilla, who have restarted contact with the nerazzurri to bring the ex-Fiorentina player to Spain.

Regarding Gabigol, the Brazilian seem to be far from Sporting Lisbon because there is no deal between the two clubs, as Sporting are not guaranteeing that they will meet Inter's demands to pay a certain percentage of the player's wages required to take him on loan. Other interested teams are Benfica and Malaga.
To je to.Radi se na posljednjim odlascima.Jovetić :wave:

Oko Susa je naravno izmišljotina,nije da nismo znali.Di Marzio spominje par klubova koji se zanimaju za njega,Intera nema ni na vidiku.
Inter could make another attempt for Manchester City's Mangala, who is on the bench during their game against Everton. Inter are also interested in Arsenal's Mustafi, but the Gunners do not have the intention to sell the ex-Sampdoria defender. Finally, Foyth is hesitant about joining the nerazzurri.
Probable Inter Primavera's squad 2017/18 based on friendly matches:
slika

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Thorin » 22 avg 2017, 15:03

Nisam ni ja zadivljen transferom Cancela, Aurier bi bio igrač koji bi legao kao budali šamar.. ali hajd, očekujem samo da se ponovo Kdog i Joao vrate odakle.su došli..

Čitam da je Cancelo već odradio trening a nigdje potvrde transfera... ja brzine i ažurnosti Bože sačuvaj..

Poslije Bernandeschija, koji mi je bio najveća želja za udarnu liniju ako ispustimo i Schicka, spustiću ocjenu za mercato drastično..

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 22 avg 2017, 15:17

Kod Cancela kao problem obrana,a Aurier u najmanju ruku jednako slab na tom dijelu :mrgreen:

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Thorin » 22 avg 2017, 15:22

Ne bih baš rekao, mislim da je u najmanju ruku Aurier podjednak u oba smjera :mrgreen:
Plus mu je što možr i stopera igrati tako da je mogao biti i taj četvrti stoper u rezervi..
Ali gotovo je sad..

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 22 avg 2017, 15:30

auriera smo svi gledali, cancela iskreno nikad nisam gledao,jer ne gledam valenciu...ali aurier ima bolje fizicke predispozicije od cancela,mnogo je jaci fizicki od njeg, ne mora to nista znaciti al et ipak....veliki minus aurirera je sto je crnac (u prevodu vjerovatno gluplji)
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
arminz
Postovi: 5428
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 22 avg 2017, 15:40

zamorano1plus8 je napisao/la:auriera smo svi gledali, cancela iskreno nikad nisam gledao,jer ne gledam valenciu...ali aurier ima bolje fizicke predispozicije od cancela,mnogo je jaci fizicki od njeg, ne mora to nista znaciti al et ipak....veliki minus aurirera je sto je crnac (u prevodu vjerovatno gluplji)
:shock:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 22 avg 2017, 15:50

da dobro si procitao, crnci su manje inteligentni od bijelaca, (naravno da ima i inteligentnih crnaca, ali kada se gleda prosjek IQ onda je nizi kod crnaca, isto tako crnci imaju bolju anatomiju tijela za trcanje, naucno dokazana stvar)
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 22 avg 2017, 15:51

Thorin je napisao/la:Plus mu je što možr i stopera igrati tako da je mogao biti i taj četvrti stoper u rezervi..
Danilo je četvrti stoper :mrgreen:

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 22 avg 2017, 16:08

negdje procita zamjena rannochi fazzio, hahah pa nije niko inter pa da mjenja cannavaro-carini
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 22 avg 2017, 16:09

Ne mogu skontat samo sto su zapeli s ovim Mangalom. Pa taj osim sirove snage nema apsolutno ništa. Nevidjeni kikser/kloc/glupan..
Ne želim ga ni kao zamjenu zamjene. Spominju se jos Mustafi i od danas ponovo Alderweireld hahahah.. Da, da nebi loš bio ni Sergio Ramos :lol:

Zašto ne pokušaju De Vrija dovest posudba+Ranocchia+€20mil iduce ljeto. Zadnja mu je godina ugovora i to bi se sa Lotitom moglo sredit..
Al jooook, ajmo Mustafija i Alderweirelda probat dovest na posudbu :facepalm: :facepalm: :facepalm:

btw. Aurier je 10x bolji obrambeni igrač od Cancela.. Taj gdje god ode bit ce najbolji bek lige..

I za ovog Milanistu da se ponovim... Alen Halilović > Emre Mor
Ovaj ti osim driblinga nema apsolutno ništa.. Neviđeno glup(nogometni IQ u minusu) i razmažen. Ponašanje 0, Work Rate 0, škrtost 99.. :puke:
Sve na solo prodor i nakon gubljenja lopte ide mahanje rukama ljutito na suigrače :lol:
Najbolji posao ovog ljeta je što ovaj idiot nije potpisan :salut:
#SuningOUT

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Thorin » 22 avg 2017, 16:36

Mangala nije lider u odbrani, to i ptice na grani vide.. sa Mirandom bi činio bedem, sa Škriniarom (koji tek treba da se dokaže kao lider) bi bio rupa..
Kvalitetan stoper ali svakako da nije world class.. i više nego odličan kao konkurencija i treći stoper u formaciji sa 3 nazad..
Boljeg teško da ćemo naći jer nemamo para..

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.