FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 16 avg 2017, 15:33

Mangala :?

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 16 avg 2017, 15:44

Vrijedi probat s Mangalom. Bit ce back up, a nekad je puno obecavao. Nista ne kosta ako ne bude obavezan otkup.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
arminz
Postovi: 5428
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 16 avg 2017, 15:49

Ma samo polako, ima jos do pocetka sezone :thumbup:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 16 avg 2017, 16:30

Mozemo se jedino nadat da upali kao sa Faziom,al lik je odron.Ima fizikalije,a ostalo slabo.Treba jos jednog stopera dovest.Nekog mlađeg.

Iako ja i dalje ne vidim da itko ozbiljan piše da je Mangala pri kraju.Jedino Schick i Cancelo.

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la sanjingr » 16 avg 2017, 17:32

Shick je gotovo stvar,samo se ceka Samp da dovede zamjenu za njega,Di Marzio pise da su detalji u pitanju da se napravi razmjena Kondo Cancelo,jel iko ljudi pratio ovog Cancela znal kakav je?

Sent from my C6903 using Tapatalk
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 16 avg 2017, 18:23

Cancela jedino ako misle Candrevu prodat, a za beka ga dovodit je glupost. Lik je počeo kao bek ali je previše dobaro ofanzivno (a isto toliko tanak defanzivno) da se prekomandovao u vezni red (čak i napad). Takva je situacija da je broj 2 iz prošle sezone zamijenio brojem 7 za novu sezonu što dovoljno govori o njegovim ambicijama. Znači, ako nam treba desno bek onda Aurier jedina prava opcija.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 16 avg 2017, 18:48

Sa odlaskom Kondogbije ne znam da li će se dovoditi još jedan veznjak. :hmmmmm: Ako tražili zamjenu za Kondogbiu moj pick bi bio Duncan.
Pedullà - Kondogbia to Valencia on loan with option to buy for €27-€28m plus 20% of any future resale
Option to buy. Eto babe nazad iduce ljeto :urnebes:
Pedullà - Cancelo to Inter on loan with option to buy for €32-€33m. deal could be finalised tomorrow; if so he'll have a medical on Friday
I ovaj je option to buy. Odlicno..

Obrana će gotovo sigurno izgledati ovako ovu sezonu jer su Ansaldi(Atalanta/Genoa) i Ranocchia(EPL/Genoa/Samp) na izlaznim vratima.
Dalbert(Naga/Santon), Škriniar(Mangala), Miranda(Vanheusden), Cancelo(D'Ambrosio)
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 16 avg 2017, 19:42

Pa doveden je Vecino kao zamjena za Kondogbiju.Jedino kad bi Retard otišao...

Vidi stvarno dolazi Cancelo :tokralju: :tokralju: :tokralju: Ovo će bit jedno od najboljih pojačanja u zadnjih 7 godina.Spalletti će s njim čuda radit.Daj još Schicka za daleko najbolji transfer rok u zadnjih 7 godina :pray:

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 16 avg 2017, 19:54

Siamo@ jel fakat taj Cancelo toliko dobar il trolas? Ja pojma nemam. Nikad ga nisam gledao i ne znam sta da ocekujem al sam procitao da momak zeli da igra beka a ne krilo i da je to jedan od razloga sto hoce da ide. Jos jedna zanimljiva stvar je da je Montoya ispred njega sto uopste nije obecavajuce...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 16 avg 2017, 20:10

Kao krilo Cancelo može proć, kao bek je UŽASAN i nema šansone da ce u Spallettija biti ispred Danila.
ps. Vjerovatno hoće prvih par prvih utakmica dok ne skonta Luciano šta su mu servirali :kafa:
Zadnja izmjena: Jericho, dana/u 16 avg 2017, 20:12, ukupno mijenjano 1 put.
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 16 avg 2017, 20:12

Čovjek ima potencijal postat jedan od boljih igrača u Europi na svojoj poziciji.23 je napunio prije nepuna 3 mjeseca.Još će Spalletti radit s njim.Pravo pojačanje 1/1.Moderan bek,tehnički odličan,strašno brz,sve ima.Kontre će bit ubojite.Defanziva mu je slabija strana,ali ima atletske i fizičke predispozicije da i tu bude vrlo dobar.Znači ne vidim kako se bolji bek mogao dovesti u ovom trenutku.Ovo je vrh ubod.Da ga je primjerice doveo J pisalo bi se o strašnom jačanju bekovskih pozicija nakon što lijevo već imaju A.Sandra,a ovako će vjerojatno ispod radara proć.

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Thorin » 16 avg 2017, 20:14

Ja sam opet čitao kontra.. haha.. Da je loš na beku pa se sada planira instalirati ponovo na krilo gdje i počeo igrati profesinoalno..
Čak je i broj 2 na dresu zamijenio sa brojem 7 :D

Ne znam, žao mi je što Aurier neće doći jer je PSG pe*erski klub.. Iako je Cancelo više onaj tip beka koji Sabatini voli, ofanzivno mnogo doprinosi dok odbrana dosta trpi..

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 16 avg 2017, 20:20

U istom trenutku u svemiru J ima De Šilja za desnog beka :tokralju:

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 16 avg 2017, 20:24

Pedulla je izvalio one otkupne cijene ja cu vjerovati SKY-u.
Sky reporting different details for the Kondo-Cancelo swap: straight loans with no options, with Kondo valued at €25m and Cancelo at €35m.
Okey onda. Neka ga, nek se bori sa Danilom za poziciju, iduce ljeto se vraca u Valenciu, a mi ako se izbori LP gonjati kvalitetnije rješenje.
#SuningOUT

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Puma » 16 avg 2017, 20:39

Cancelo. :ljepota:

Sigurno najbolji posao ovog ljeta, ako se desi naravno. Ne vjerujem da su uspjeli rjesiti bekovske pozicije, to im je najveci plus. Samo da prodje ovaj deal.

I pominjani Mangala bi za backup opciju bio savrsen.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 16 avg 2017, 21:38

Jedan od admina Valencie Balkana o Joao Cancelu:

"Cancelo je jedan čudan igrač, tako mislimo svi sa našeg foruma. Nije dovoljno dobar u defanzivi da bi bio vrhunski bek, a opet nije ni toliko dobar u ofanzivi da bi bio vrhunsko krilo. On jedino može funkcionirati u 4-4-2 kao desno krilo, e sad kako se tu snađe...kažem, čudan nam je i nitko od nas nije šokiran njegovim eventualnim odlaskom, čak štoviše gledamo na to pozitivno jer će nam donijeti ili lovu ili Kondogbiu. Ali vidiš zanimljivo je to, za vas ni Murillo ni Kondogbia nisu dovoljno dobri, dok nama oni djeluju kao igrači od kojih će Marcelino (novi trener Valencie) izvući maksimum i vratiti ih u pravu formu. S druge strane, koliko vidim većina vas je sretna što će vam doći Cancelo za 32-35M EUR, a mi ga gledamo 3 godine svaku utakmicu i 95% nas smatra da je Montoya bolji bek od njega (bio kod vas, niste bili oduševljeni igrama :) )."
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 16 avg 2017, 22:17

@Jericho
Mislim da si nešto krivo,postoje opcije kaze Di Marzio :hmmmmm:
The players will first go on loans and will have options for purchase. The French midfielder's option will be set at 25 million euros, while the Portuguese fullback's option will be for 35 million. If all goes well in the next few hours, we can see the players arrive to their new destinations tomorrow.
Puma je napisao/la:Cancelo. :ljepota:
:thumbup:

Šta imas lijepoga reć za Mangalu? :mrgreen:

I dalje sam uvjeren da se ne bi doveo novi desni bek da se nije otvorila ova šansa sa Kondogbijom.
Only Filipe Luis (145) has completed more dribbles than Cancelo (114) of defenders in the last two La Liga seasons
According to Sky, with the departure of Kondogbia to Valencia in an exchange of loans with Cancelo, will not come another central midfielder, 5 may be enough in a season where there are no European cups. Leaving players are Gabigol (on loan), who declined already seven teams and Jovetic because Inter can not find space for him to play regularly. In addition Inter is working for Schick and Karamoh, after Emre Mor’s failed deal, Inter could go for the player of Caen. If the French club drop their pretensions as they demanded €10m, the deal will go through.
:thumbup:

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 16 avg 2017, 22:32

Sviđa mi se Siamo zato što nakon njegovih postova postanem optimističan o igračima za koje inače ne bih bio optimističan :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 17 avg 2017, 01:42

Pedulla javlja da Gabigol ide na posudbu u Sporting Lisabon, te da je Jovetic odbio Newcastle i Brighton jer želi samo u Sevillu.
Značiiiiii i napad polako poprima izgled... Perišić(Eder) - Icardi(Schick/Pinamonti) - Candreva(Karamoh)
#SuningOUT

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Quinlan » 17 avg 2017, 02:19

Cancelo je sto bi se reklo neki krilni bek, za 3-5-2 se ubio
kao klasicni bek rupa je nazad, ofanzivno super, ali neki prosjek ofanzivni u odnosu na krila, tako da je ngdje ni na nebu ni na zemlji, nit je bek niti je sad ono kvalitetno krilo, po meni RWB sa FM-a pravi :thumbup:

e sada ako ga Spaletti nauci igrati defanzivu biti ce fantastican bek, ali opet vise vjerovatna opcija je da ce biti propuh pa ga Danilo nakon par tekmi isjerat iz prvih 11 po meni :mrgreen:
kako god biti ce zanimljivo vidjeti sta ce biti od njega ove godine :thumbup:

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.