FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 17 avg 2017, 15:16

Op op Kondogbia traži istu plaću u Valenciji koju ima trenutno u Interu...
Valencia mu daje pola od toga, traže od Intera da plaćaju drugu polu :urnebes: NEĆE SE DESIT :kafa:
Ma idemoooooooooo.. Emre Mor 2 :beba:

btw. znaci Kondogbia je tražio da ide u Valenciju bez da je dogovorio uvjete s njima :urnebes:
Kakav idiot issti :tokralju:
#SuningOUT

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 17 avg 2017, 15:21

Pa zato ga je Spalletti ismijo u onom videu, na samom pocetku

Cancelo pozvan za utakmicu sa Las Palmasom
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Bobadilla » 17 avg 2017, 16:06

SiamoNoi je napisao/la:Mozemo se jedino nadat da upali kao sa Faziom,al lik je odron.Ima fizikalije,a ostalo slabo.Treba jos jednog stopera dovest.Nekog mlađeg.

Iako ja i dalje ne vidim da itko ozbiljan piše da je Mangala pri kraju.Jedino Schick i Cancelo.
I za Fazia su pricali da je krava ovo ono a ispostavi se boljim i od Rudigera i od Manolasa :)
Ako dodje Mangala meni bi bio odlicno pojacanje, mada su svi tamnoouti stoperi skloni kiksevima :D
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 17 avg 2017, 16:11

Samo što je Fazio meni i tada imao duplo bolju reputaciju nego što je Mangala sada ima.Toliko da mi nije bilo jasno kako je "propao".Za Mangalu me ne čudi.

Ne znam odakle vam ovo za plaće,sinoć je Di Marzio pisao:
The sums will be finalized, and for salaries, the entire €3.8m net of taxes of Kondogbia's contract will be paid by Valencia, while Cancelo earns around half of that, €1.8m per season net of taxes.
Svakako si Inter ne moze priuštit da nakon Mora propadne još jedan posao.Iako ne njihovom krivicom.
Mangala has given his okay to join the nerazzurri but Manchester City is yet to approve of his loan. The Premier League club is looking to receive an outright offer to buy Mangala instead, but Inter have been at work, along with the player, to get their agreement.

On the exit theme: Andrea Ranocchia is being followed by Burnley and Watford, as the Italian could be back In the Premier League after saying no to Genoa.

Avatar
Biscione
Postovi: 4572
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 17 avg 2017, 19:03

SiamoNoi je napisao/la:Samo što je Fazio meni i tada imao duplo bolju reputaciju nego što je Mangala sada ima.Toliko da mi nije bilo jasno kako je "propao".Za Mangalu me ne čudi.
Mangala je imao nekoliko odličnih sezona u Portu kad su ga svi velikani željeli u svom timu, u City-ju je imao dvije loše sezone (ali je odigrao popriličan broj utakmica i tamo tako da nije skroz zapušten otišao od njih) a prošla sezona u Valenciji ga je čini se vratila na pravi put. Još je relativno mlad za stopera (26) tako da mislim da bi mogao biti ubod ako ne bude previsoka cifra u pitanju. I još nešto važno on bi bio jedin lijevi stoper (i Miranda i Škrinjar su dešnjaci) a i na to bi trebalo obratit pažnju pogotovo što će Spalletti prije ili kasnije eksperimentisat sa 3 u odbrani.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la sanjingr » 17 avg 2017, 20:51

Imam neki predosjecaj da cemo Draxlera pokupit [emoji41]

Sent from my C6903 using Tapatalk
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 17 avg 2017, 22:51

Kolko ja vidim necemo mi nikog pokupit dok se neko ne proda
Inter-Valencia, Kondogbia-Cancelo swap down to final detail: the latest

The loan swap involving Joao Cancelo and Geoffrey Kondogbia is down to the last detail. The clubs have reached an agreement and the players have agreed to move, now Inter are deciding if they want to extend Kondogbia's deal by one year before sending him to Spain on loan. In addition, because Inter's ownership group is based in China, the timing of the deal is delayed which is why Cancelo was selected for Valencia's upcoming match against Las Palmas.
:damn:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 17 avg 2017, 23:28

Di Marzio: Inter makes inquiry for Shkodran Mustafi
:urnebes:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 18 avg 2017, 00:18

Tako i tako je nebitno dođe li Cancelo sutra ili početkom iduceg tjedna kad prvo kolo svakako preskače.Sigurno ista stvar kao i sa Dalbertom oko prijevoda dokumenata.
Inter are focused on adding a central defender in the last few weeks of the transfer window. While Manchester City have yet to show willingness to loan out Mangala, who is however pushing for the move, the nerazzurri are exploring options and have initiated contacts for Shkodran Mustafi. Arsenal don't appear willing to loan him after investing so much in him, but Inter are trying to gauge the player's interest. Spalletti is waiting to add a new defender to his squad.
Another dinner with Inter and Sampdoria (Ausilio and Romei). On the menu is the transfer market and in particular, Patrik Schick. Inter wants him, but in this new meeting, they are asking Sampdoria to conclude this deal with a different formula than defintive transfer. They are trying other methods like a loan with a mandatory option to buy, which would be mandatory after a certain amount of appearances in nerazzurro. It remains to be seen if Sampdoria will accept these new conditions from Inter for Schick.
Gdje Ausilio dođe trava ne raste.Za dvije ocjene smanjujem ocjenu mercata ako ovo kojim slučajem propadne.

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la sanjingr » 18 avg 2017, 07:02

arminz je napisao/la:Kolko ja vidim necemo mi nikog pokupit dok se neko ne proda
Inter-Valencia, Kondogbia-Cancelo swap down to final detail: the latest

The loan swap involving Joao Cancelo and Geoffrey Kondogbia is down to the last detail. The clubs have reached an agreement and the players have agreed to move, now Inter are deciding if they want to extend Kondogbia's deal by one year before sending him to Spain on loan. In addition, because Inter's ownership group is based in China, the timing of the deal is delayed which is why Cancelo was selected for Valencia's upcoming match against Las Palmas.
:damn:
Šugamo se previše,realno moljakamo za svakog igrača.

Sent from my C6903 using Tapatalk
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la sanjingr » 18 avg 2017, 09:39

GdS - Mangala, ci siamo: mancano piccoli dettagli

Sent from my C6903 using Tapatalk
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 18 avg 2017, 11:49

Di Marzio: Inter, Kondogbia has renewed his contract: he'll now leave on loan to Valencia

:wave:

Sad me bas zanima da li ce se trazit jos jedan vezni, il ce se vratit Brozovica nazad a iza napadaca koristit Jovetica i Marija
Everything's almost done for Geoffrey Kondogbia to Valencia. His brother and agent, Evans, is actually leaving for Spain and Mestalla to conclude the deal. The Nerazzurri are currently working on defining the last details of his contract which will be renewed for one more season until 2021. In the meantime his entourage is dealing with Valencia to get the deal wrapped up. It's also tied up to Joao Cancelo: Valencia is looking to get a substitute first before approving the loan swap. The Portuguese player's agent will be today in Milan to deal with Inter.
hocel se i jedan poso odradit bez nekog otezanja
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 18 avg 2017, 12:21

Ovo sa obnovom ugovora mi je debilno. Ima ugovor do 2020 zasto su mu produzili. Pa kad se vrati da nas moze godinu duze zajebavat.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 18 avg 2017, 12:32

Mislim da je zbog amortizacije i kako bi se mogo prikazat veci profit ako ga se uspije prodat
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 18 avg 2017, 12:47

Aha, pretpostavljam da i Cancelo onda ima ugovor do 2021. U svakom slucaju jako lose odrađeno, u prvom redu retardiran potez od Kondogbie. Po meni bi ovdje Uefa trebala kaznjavat igraca i nekako zastititi klub. Vjerujem da nebi uopce bilo prodaje da nije zabusava na treningu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 18 avg 2017, 13:42

slika

Murillo sletio u Valenciju. Trenutno smo na dva stopera, al hajd ima jos vremena do pocetka sezone :thumbup:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 18 avg 2017, 13:51

Šteta što je otišao prije nego smo potpisali zamjenu.
Za vikend ako se povrijedi netko od stoperskog dvojca Miranda/Škriniar prvi sa klupe je panjocchia :facepalm:

Također agent Kondogbie potvrdio da je razmjena Cancelo-Kondogbia gotova stvar samo se čeka da dokumenti budu prevedeni/potpisani u Kini.
#SuningOUT

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 18 avg 2017, 13:54

Zabac je izgleda povrijedjen
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 18 avg 2017, 14:02

Jericho je napisao/la:Šteta što je otišao prije nego smo potpisali zamjenu.
Za vikend ako se povrijedi netko od stoperskog dvojca Miranda/Škriniar prvi sa klupe je panjocchia :facepalm:

Također agent Kondogbie potvrdio da je razmjena Cancelo-Kondogbia gotova stvar samo se čeka da dokumenti budu prevedeni/potpisani u Kini.
Zakrpat ce Danilo dok ne dode Mangala, ili onaj mali iz Belgije, ali 13 mil za Murilla kad svakakvi panjevi idu za 20+ :urnebes:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 18 avg 2017, 14:11

Ferrero: “Roma beat Inter“.

But Roma have made an official offer?
“There is no clause and Patrik would like to play in the Capital.”

Offering more than €30m to take him?
“Yes, Inter have offered €35m.”
:clap:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.