FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 20 avg 2017, 13:29

Navijaci su se sami navukli i to je jedini problem.Iako ni tu ne znam gdje nastaje problem sto su "navučeni",nisu valjda ljudi očekivali Di Mariu,Nainggolana,Manolasa,Mouru i Alabu.

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 20 avg 2017, 13:32

TMW - Inter, obiettivo a sorpresa per la fascia: Suso.

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Iz kluba su govori da ce se ovo ljeto potrositi €150mil MINIMUM. 10 dana prije kraja Mercata Inter je potrosio €33mil. Sramno.
Zadnja izmjena: Jericho, dana/u 20 avg 2017, 13:33, ukupno mijenjano 1 put.
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 20 avg 2017, 13:39

Prvi put cujem za to da je itko iz kluba to izjavio.Mozda Gazzetta.Jedini put kad su iz kluba spomenulu brojku 150 je bio Spalletti na pressici:
I keep reading in the papers that there are €150m to spend on the market, but someone’s got to bring out this money. We have Piero Ausilio and Walter Sabatini, who know the transfer market like the inside of their pockets, so let’s leave them to work in peace.”
Ako je ovo sto je Truth napisao misljenje "navučenih" navijaca onda sumnjam da ne bi bili navuceni i da osobno preko FMa te poteze pokušali izvest ovo ljeto :urnebes:


Objasnio čovjek sve :salut:

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 20 avg 2017, 13:42

Nije bitno koliko potrošit, bitno je samo da se pametno troši. Ovo ljeto radimo pametno
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 20 avg 2017, 13:47

Cuj 150 mil budzet, a kako bi to pokrili iduce sezone? Kako ako moramo poslovat na nuli zakljucno sa iducom fin. godinom. Mi da smo potrosili ove godine 150 mil iduce sezone bi prodali sve sta vrijedi kao sta je Roma ove sezone napravila. Bez uvrede ali tko je mislio da ce doci Vidal, Di Maria i slicni je lud.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 20 avg 2017, 13:48

Vjerujem da je i Spallettiju kad je potpisivao ugovor obećan proračun od €150mil. Nema šanse da bi otišao iz Rome da je znao šta ga ovamo čeka. Sramota je i prema njemu ovaj mercato. Ako sezona krene loše i zareda se sa lošijim rezultatima otići će i on do polusezone.
#SuningOUT

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la TheTruth34 » 20 avg 2017, 13:52

Ja mislim da jedino nasi navijači jos puse pricu o FFP.
Jericho naravno da su mu obećane kule i gradovi, pa nije covjek lud da dodje u prosječnu ekipu u kojoj ce najveće pojačanje biti Vecino...

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 avg 2017, 13:54

Jericho je napisao/la:
TMW - Inter, obiettivo a sorpresa per la fascia: Suso.

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Iz kluba su govori da ce se ovo ljeto potrositi €150mil MINIMUM. 10 dana prije kraja Mercata Inter je potrosio €33mil. Sramno.
Šta imaš protiv malog čarobnjaka iz Španije? Koliko sam čitao to je Spalettijeva želja, samo je problem što nije na prodaju, pa čak ni za tih 25-30M koliko bi Inter ponudio. :kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 20 avg 2017, 13:54

ne seri siamo, sam zhang junior je izjavljivao da milan dovodi prosjecne igrace, a mi da cemo dovesti igrace svjetske klase....sve sto smo doveli je skart ukljucujuci i dalberta, i veccina i cancela i borju valera....skriniar je talenat i vidicemo kako ce proci.....i ove sto su doveli mi ne smetaju, ok to je ono sto mozemo dovesti i postujem ali ako ne mogu potpisati shicka nek se gone 3pm
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 20 avg 2017, 13:57

.
Zadnja izmjena: zamorano1plus8, dana/u 20 avg 2017, 13:57, ukupno mijenjano 1 put.
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 20 avg 2017, 13:57

TheTruth34 je napisao/la:Ja mislim da jedino nasi navijači jos puse pricu o FFP. Jericho naravno da su mu obećane kule i gradovi, pa nije covjek lud da dodje u prosječnu ekipu u kojoj ce najveće pojačanje biti Vecino...
Vjerovatno je trenutni problem sto Vlada Kine ne dozvoljava Suningu velike investicije u Inter, al eto lakše im je okrivit FFP :urnebes:
Romagnoli13 je napisao/la:Šta imaš protiv malog čarobnjaka iz Španije? Koliko sam čitao to je Spalettijeva želja, samo je problem što nije na prodaju, pa čak ni za tih 25-30M koliko bi Inter ponudio. :kafa:
Nebi ga džabe :kafa:
SiamoNoi je napisao/la:Objasnio čovjek sve :salut:
Objasnio nam je da je Nagatomo ključan za Interov projekt i da su TOP igrači za razliku od "Milanovih prosjeka" Emre Mor i Vecino :salut:
Zadnja izmjena: Jericho, dana/u 20 avg 2017, 14:03, ukupno mijenjano 2 puta.
#SuningOUT

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 20 avg 2017, 13:59

Romagnoli13 je napisao/la:
Jericho je napisao/la:
TMW - Inter, obiettivo a sorpresa per la fascia: Suso.

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Iz kluba su govori da ce se ovo ljeto potrositi €150mil MINIMUM. 10 dana prije kraja Mercata Inter je potrosio €33mil. Sramno.
Šta imaš protiv malog čarobnjaka iz Španije? Koliko sam čitao to je Spalettijeva želja, samo je problem što nije na prodaju, pa čak ni za tih 25-30M koliko bi Inter ponudio. :kafa:
prevara od igraca, koji ima jedan-dva poteza koji koristi citavu utakmicu i solidan sut sa distance
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 avg 2017, 14:03

Jedan-dva poteza a opet ga teško defanzivci zaustavljaju? Po broju asistencija i uspješnih driblinga je bio jedan od boljih igrača u ligi prošle sezone.Ali dobro, ti bolje znaš od Spalettija i Montelle.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Mago
Postovi: 6323
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 20 avg 2017, 14:15

Opustite se.

Utalmica veceras. #Interiscoming

Forza Inter!
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 20 avg 2017, 14:17

Mislim da pobjeda včrs nebi trebala doći u pitanje, ali samo zamislite scene ako se slučajno izgubi :urnebes:
SKY - Cancelo will be in Milan tomorrow for medical tests and signature
SportItalia - Gabigol set for Sporting (1 year loan)
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 20 avg 2017, 14:21

Jeste se uhvatili Vecina,"najveceg pojačanja" :lol: Svi igrači koju su dovedeni su oni za koje se pisalo da Spalletti inzistira na njima.Od Borje,Skriniara pa do Vecina.Valjda čovjek zna šta radi.Nainggolana su htijeli,ali vec je odavno receno da je nemoguce jer ga Roma ne zeli pustit.Za Vidala ista stvar.A.Sanchez ne zeli u Italiju,Di Maria prevelika plaća itd...sve je Sabatini rekao na pressici još prije više od mjesec dana.

I ova priča o prosječnoj ekipi je glupost samo takva.Inter je i prošle sezone bio underachiever s obzirom na ekipu koju ima na raspolaganju.Kao i toliko puta do sada.Problem su bili treneri,mentalitet itd,a ne to što je ekipa bila "odron".
Romagnoli13 je napisao/la:Šta imaš protiv malog čarobnjaka iz Španije? Koliko sam čitao to je Spalettijeva želja, samo je problem što nije na prodaju, pa čak ni za tih 25-30M koliko bi Inter ponudio. :kafa:
Ja mislim da je to glupost nebitnog izvora kao što je TMW.
zamorano1plus8 je napisao/la:sam zhang junior je izjavljivao da milan dovodi prosjecne igrace, a mi da cemo dovesti igrace svjetske klase
Ne znam kad je to rekao.Znam da je rekao kao i svi iz kluba da Milan ima svoj način dovođenja igrača,a Inter će ić svojim putem.Ovdje izgleda da je glavni problem što je Milan doveo 8-9 startera ili koliko,a Inter nije iako mu ni ne trebaju pa kao los se mercato napravio jer se nije natjecalo sa Milanom :rol: Jer panika je počela čim je Milan krenuo "ludovat".Ni prije ni kasnije.
Sabatini gave his opinion on their dealings and revealed Inter’s plan: “We’re not looking at signings by other clubs, though I admire what Milan are doing.We’ll think about our own model though, our strategy is shared by the club, the staff and the Coach and we know what we need to do. Milan have decided to revolutionise their squad, Inter have taken another choice and the fans need to understand that.
...
In the meantime we’ll work on integration, because the squad is strong and needs to be integrated.”
Nitko sigurno nije pljuvao po Milanovim pojačanjima.


Dakle jedini logičan zaključak je da navijači sami kreiraju paniku gdje je nema.A veceras ako se ne pobijedi ne sumnjam da ce kreirat jos vecu i samo dodatno otežat situaciju.Izgleda da nitko ništa nije naučio iz zadnjih 7 godina da treba pustit ljude da rade,a ne dodatan pritisak im stvarat.Al hej,mozda upali iz pedesetog pokušaja ono što nije do sada.Ako je stvarno ovakva situacija i u Milanu očekujem zvižduke u 20 min. kod 0-0.Ne bi bilo prvi put.

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Thorin » 20 avg 2017, 14:26

Poštujem kolege ali stvarno se svakakvih nebuloza moglo pročitati :urnebes:

Dalbert, Vecino i Borja su striktno igrači koje je Spaletti tražio.. Dalje, imamo dobru ekipu, što je Luciano vidio i to je i priznao, doveo je igrače gdje i trebalo..
Murillo je sam hrio otići, a i neka je, momak je unazadio se pod uticajem raznih kvazi stručnjaka na klupi koji su bili prije Luciana.. sad naći dobrog trećeg stopera.i to je to.. i svakako će se probati dovesti i Aurier koji bi mogao biti taj ključni igrač, jer momak može igrati i beka i stopera..

Za one koji ne znaju, naš divni bajni Biši vlasnik, Thohir je potpisao ugovor sa.Uefom u vezi stabilizacije kluba u okvirima.FFP koji važi do ljeta sljedeće godine, pa smo limitirani na tržištu.. stoga je potrebno pametno poslovanje što je i urađeno.. i poBogu si.. još 10 dana transfer roka.. otići će još škarta, doći će još koje pojačanje.. a i ovako imamo ekipu za LP..

Suning nije došao ovdje da gubi vrijeme, napraviće od Intera brend kakav zaslužuje biti.. i

Opušteno i Forza Inter Per Sempre..

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 20 avg 2017, 14:31

Thorin je napisao/la:
Za one koji ne znaju, naš divni bajni Biši vlasnik, Thohir je potpisao ugovor sa.Uefom u vezi stabilizacije kluba u okvirima.FFP koji važi do ljeta sljedeće godine, pa smo limitirani na tržištu.. stoga je potrebno pametno poslovanje što je i urađeno.. i poBogu si.. još 10 dana transfer roka.. otići će još škarta, doći će još koje pojačanje.. a i ovako imamo ekipu za LP..
.
To je to.

Ova fin. godina je zadnja godina tog ugovora i mi moramo poslovat na nuli. Godinu prije je dopusteni minus bio 30 mil i to smo ispunili. Zbog toga su one price o ulaganju 150+ mil smijesne i nikad nisu bile realne.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Thorin » 20 avg 2017, 14:37

Druga stvar, volim i čekati još sezonu-dvije da se napravi sve kako treba, i ekipa i klub koji je stabilan.. nego da se uradi nešto što će nam dati sumnju u regularnosti i pravilnosti bilo kojeg tipa.. vjerujem Suningu..

Inter je institucija koja nema mrlje u svom postojanju, tako i mora da ostane..

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 20 avg 2017, 14:47

Eto realno svi smo malo krajem prošle sezone popušili priče o ulaganjima od 100+,ali činjenica je da o tome nikad nitko iz kluba nije pricao nego smo popušili ono što su mediji servirali.Tko će sad ulovit više tko je o tome pisao,ali ako se ne varam prednjačili su standardno Gazzetta i slični.Pali smo na foru.A stvar je takva da je taj ugovor sa UEFAom još na snazi.Zato kazem treba izbjegavat kad su transferi u pitanju ono što takvi mediji pišu (jedini gdje Gazzetta i takvi znaju pogodit je kad se sastava za utakmicu tiče i takvih stvari) i koncentrirat se na ovih par dobrih izvora.Onda su bile druge vijesti,one o nekom velikom imenu o čemu su vec pisali ozbiljniji novinari i ako je suditi prema Sabatinijevoj presici sredinom sedmog mjeseca na tome se stvarno radilo,spomenuo je nekoliko "zvijezda",ali eto kako se trenutno čini nije se uspijelo nikoga uvjerit da pusti igrača ili je placa bila problem ili nesto.To što je Milan doveo Bonuccia je iznimka i prilika kakvu je i Inter čini se čekao,ali izgleda da je neće dočekat.Svađa sa klubom i onda uletiš u posao.Prije nego se Milan uopce spominjao se pisalo da su se iz Intera sastali sa Bonuccijevim agentom i tu pretpostavljam da je također plaća bila problem.Bonucci ako se ne varam ima 7m plus bonuse i nema teoretske šanse da mu se da toliko više nego što Icardi kao najplaceniji Interov igrač i kapetan ima.To se jednostavno ne radi tako.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.