Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 27 jul 2017, 17:06

Yucca je napisao/la:IlCapitano@ kako Allegri nije kriv covjek je izgubio dva finala u 3 godine i jos je prije zadnjeg rekao kako ima iskustvo predhodnog tj da je naucio nesto i jest umjesto 3 primili smo 4 gola,a naravno izmedu finala bio je i Bayern tj ispadanje od istog ali nije Allegri kriv igraci su

Sa ovom ekipom prvenstvo i kup se podrazumjeva da osvojimo jer sve drugo je blamaza

Prvensto i kup nisu nikakva referenca kvaliteta ekipe nego LP

Jer da smo finala izgubili tjesno niko nebi zamjerio nista desava se treba i srece,ali mi oba finala gubimo lagano tj budemo pregazeni a isti trener te vodi znaci nije samo do igraca
Kao i uvijek, Allegri snosi dio krivice, ali daleko je on od glavnog problema.

Prvo finale protiv Barcelone ja nemam ništa prigovoriti ni igračima ni Allegriju. Borili se, dosta vremena bili i ravnopravni, izgubili od bolje ekipe, šta je tu je.

U Kardifu ima jedno 100 miliona razloga prije Maxa. Kad ekipa koja generalno uvijek puno bolje igra u drugom poluvremenu i nikad ne odustaje izađe bez života i bez volje u jednom finalu LP onda ne pomažu 3 SAF-a na klupi.

Ti bi imao dežurnog krivca i jednostavno sve neuspjehe svalio na jednu osobu, a ne ide tako.

Ako nam je Allegri problem mi problema nemamo.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 27 jul 2017, 18:39

Ma ne vrijedi se raspravljat sa takvim levatima koji se javljaju samo onda kada ekipi ide lose. O tom Yucci nije bilo traga 4-5 mjeseci prosle sezone i javi se tek posle finala lige prvaka.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Burberry46
Postovi: 4658
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 27 jul 2017, 19:11

Stvarno ljudi kad citam neke komentare pomislio bih da smo nesto kao inter ili fiorentina, a ne 6 puta uzastopno prvaci italije, dva puta finalisti u 3 godine Lige prvaka. U top 4-5 smo najjacih klubova trenutno.

Zelim i ja LP i vjerujem da cemo je osvojiti. Ove godine pored Reala, Barse, Bayerna smo favorriti za titulu sigurno. Treba ti se dosta stvari poklopiti da bi osvojio LP, opusteno ljudi uzivajte, pojacavamo se imamo sad i sirinu na klupi pogotovo prema naprijed, sigurno ce doci jos neki igrac.
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 27 jul 2017, 20:31

A opet sa druge strane čovjek kad čita vas rekao bi da je kod nas ve med i mlijeko..ako nije problem trener, formacija, uprava, igrači, mentalitet, pristup, prodavanje prvotimaca..šta je onda problem? Mora biti neki razlog zašto nismo 20g uzeli ušatog. Samo nemoj da bude razlog sreća.

Ali to se ovdje ne smije pričati jer te tjeraju da navijaš za druge klubove iako si od istih forumasa stariji bar za deceniju i jedino što pamte je post calciopoli juve, eventualno capellov juventus a i to se pratilo preko txt-a.

Opet nam ostaje problem vezni red i desni bek a vi kako hoćete.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 27 jul 2017, 21:30

Evo reci nam ti šta je bio problem da se od 96-03 u 4 finala uzme samo jedna LP, jedva? Šta je tim ekipama falilo, koja pozicija je bila deficitarna?
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 27 jul 2017, 22:31

Na pitanje sta misli o eventualnoj ponudi Barcelone Dybala:"Prvo zavisi od kluba, a potom od mene." On je sretan bla bla.
A sa druge strane imamo Moratu sa x puta ponovljenom "igrac moze ici ako zeli"... :hmmmmm: Vruc krompir ce prebacuje a nema Raiole da njega krivimo :mrgreen:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 jul 2017, 22:42

Marvin je napisao/la:Na pitanje sta misli o eventualnoj ponudi Barcelone Dybala:"Prvo zavisi od kluba, a potom od mene." On je sretan bla bla.
A sa druge strane imamo Moratu sa x puta ponovljenom "igrac moze ici ako zeli"... :hmmmmm: Vruc krompir ce prebacuje a nema Raiole da njega krivimo :mrgreen:
I pored sve modernizacije kluba opet se klub ne moze odvojiti od tog Italijanskog mentaliteta. Cim neko mahne novcanicama prodaja se desi, samo je pitanje za kada je uprava zapikala prodaju Sandra ili Dybale.

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 27 jul 2017, 23:17

Juventusova politika je uvjek takva bila , i kad smo bili najaci na svijetu....Od Vieria , Zidana , Baggia , Boksica , Pipa i ostali da ne nabrajam sad.....politika je uvjek bila , kad igrac osjeti da nije vise sretan u Juventusu on moze da ide....e sad dal je to ispravna politika je druga stvar ....uglavnom Juventus ce pokusat sve da udovolji igracu , a nezadovoljnog igraca nece zadrzavat.....nema to veze s parama...jel da ima vec bi otisli i Sandro i Dybala posto su bile sluzbene ponude ogromne za njih dvojicu koje su odbijene...

A da ne pricam o starijij generaciji Gigu , Nedvedu , Davidu i ostalim koje su mogli uvjek prodat za ogromne pare da su samo pare u pitanju....al dok su igraci zadovoljni klub ih nikad nece prodat za ne znam ti kakvu cifru i postat ce legende istog...

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 28 jul 2017, 00:12

Vidiš greška je što mi pokušavamo da udovoljimo igračima, njima treba da bude čast da igraju za juventus a ne obratno..mora se znati ko je radnik a ko poslodavac..dokle god se tako ne postavimo pa čak i u nekim situacijama na našu štetu svake sezone će nam odlaziti ključni igrači dovest će se zamjene, ali će uvijek faliti ta 1-2 igrača iz prethodne sezone što smo prodali da idemo sve do kraja.
Ako je to politika kluba ne mora značiti da je ispravna. Ako klub svake godine sve više raste kako to da svake godine unatoč tome prodajemo igrače, onda znači da ne raste dovoljno brzo ili nas marotta laže?
Jer ne prodaješ najbolje igrače jer ti je to fetiš nego zato što ti svake sezone 2 igrača iz prvog tima kažu da više ne žele da igraju za juventus i to je jedina istina.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 28 jul 2017, 00:16

Ili neko drugi jednostavno nudi puno veću platu i/ili bolju ligu? :hmmmmm:

Složit ćemo se da su svi ti igrači koji su otišli ili nazadovali ili u najmanju ruku stagnirali nakon odlaska? Složit ćemo se da je Juventus svake godine napredovao? Ko je onda tu budala?
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 28 jul 2017, 00:36

Nudi bolju ligu a igrači nam idu u timove koji ne igraju ligu šampiona.

A taj pokušaj priče kako smo im zapravo uvalili igrače a mi imamo bolje je smiješna. Doveli jesmo neka kvalitetna pojačanja ali smo ostali deficitarni na pojedinim pozicijama, još je i na tržištu takva situacija da nema kvalitetnih zamjena, bar nema nama dostupnih, prije svega u veznom redu.
Ovako možemo do jutra, vama sve valja a ja pokušavam da objasnim da nije sve tako idealno u klubu kao što pojedini misle..skinite ružičaste naočale.
Meni nikad nije bio problem reči kada pogriješim, ili odati priznanje za uspješan transfer, prije sveha coste, ni protiv bernandeschija nisam bio samo bio protiv toga da nam on bude ispred coste prioritet, sva sreća pa nije.

Ali govoriti da se u sezonu može uci sa licht/de sciglio ili da nam je dovoljno pjanic, khedira, marcha i sturaro za sredinu je suprotno od onoga kako se naša uprava ponaša ns tržištu.

Znaju oni da to nije dovoljno ali je veći problem sto je tržište oskudno oo pitanju kvalitetnih igrača na toj poziciji.

Samo da ne bude neki panic buy kao hernanes ili da ne budemo čekali matuidia kao i witsela na zimu.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 28 jul 2017, 00:41

JuventinoVero je napisao/la:Nudi bolju ligu a igrači nam idu u timove koji ne igraju ligu šampiona.

A taj pokušaj priče kako smo im zapravo uvalili igrače a mi imamo bolje je smiješna. Doveli jesmo neka kvalitetna pojačanja ali smo ostali deficitarni na pojedinim pozicijama, još je i na tržištu takva situacija da nema kvalitetnih zamjena, bar nema nama dostupnih, prije svega u veznom redu.
Ovako možemo do jutra, vama sve valja a ja pokušavam da objasnim da nije sve tako idealno u klubu kao što pojedini misle..skinite ružičaste naočale.
Meni nikad nije bio problem reči kada pogriješim, ili odati priznanje za uspješan transfer, prije sveha coste, ni protiv bernandeschija nisam bio samo bio protiv toga da nam on bude ispred coste prioritet, sva sreća pa nije.

Ali govoriti da se u sezonu može uci sa licht/de sciglio ili da nam je dovoljno pjanic, khedira, marcha i sturaro za sredinu je suprotno od onoga kako se naša uprava ponaša ns tržištu.

Znaju oni da to nije dovoljno ali je veći problem sto je tržište oskudno oo pitanju kvalitetnih igrača na toj poziciji.

Samo da ne bude neki panic buy kao hernanes ili da ne budemo čekali matuidia kao i witsela na zimu.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
Bukvalno niko nije rekao niti jednu od tih stvari, ali dobro, šta god ti odgovara. :thumbup:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 28 jul 2017, 00:45

IlCapitano je napisao/la: Složit ćemo se da su svi ti igrači koji su otišli ili nazadovali ili u najmanju ruku stagnirali nakon odlaska? Složit ćemo se da je Juventus svake godine napredovao? Ko je onda tu budala?
Apsolutno tacno. Medjutim nisam mislio zapocinjati raspravu zasto prodajemo igrace jer je to u najmanju ruku za visesatne diskusije sa samim Marotom :cool:
Jel nam pare zamirisu? Jel idu samo nezadovoljni? Odakle onda toliki nezadovoljni? A klub ocito raste itd itd
Vise sam htio da nako iznesem to "sranje" u pricama,znamo svi da ce Dybala otici i nema potrebe da kenjaju i vrijedjaju nam inteligenciju i prebacuju fokus jedni na druge.
Sa Pogbom smo se mogli tjesiti da je zli Riola mu isprao um da ode i usput zajebao nas pa smo dobili 60-70 mil umjesto 100(sto i jeste) ali istina je da je Pogba otisao za parama i slavom. Nista tu Marota nije kriv.

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 28 jul 2017, 00:49

Bonucci rusilac atmosfere, kikser, uvalili ga milanu, , uzimao mjesto tuganiju,lagano ga rugani mijenja, novi nesta.
Pogba cirkuzant, prodaje dresove i jastuke,pjanic bolji od njega samo ga mrze svi jer je iz bosne.
Dani jos gori od bonnucia, de sciglio ga lagano uzima u svim segmentima igre jer se očekuje da vaskrsne.
Vidal čileanski pjano, lupa aute..nema veze sto su svi bavarci oduševljeni njime..ali imamo mi khediru.

Samo od nekih izjava nasih navijaca sa foruma i pokušaja da se opravda uprava koji su mi pali na pamet jer su bili najveći biseri

Ostatak posta bez komentara.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
Zadnja izmjena: JuventinoVero, dana/u 28 jul 2017, 00:57, ukupno mijenjano 1 put.
#ALLEGRIOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 28 jul 2017, 00:57

Allegri ubleha, treba mu otkaz dati
Nemamo veznog reda, nemamo šanse protiv Bayerna, Barce i Reala
Marotta sebi uzima pare, neće da plati prave igrače
Kapitano nama brani pisati, kako ćemo ikad više pljuvati pa nestati kuknjava

Generalizovati i izvlačiti iz konteksta je lahko, potpuno izmisliti stvari koje niko nije rekao još lakše, a ispariti na proljeće najlakše. ;)
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 28 jul 2017, 01:01

Nisi odgovorio jos ni na jedno pitanje nego si samo uzvratio drugim, iskreno nema ni potrebe jer mi je to dovoljno da vidim da nemas ni jednog odgovora.
Kasno je, laku noc.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 jul 2017, 01:03

Treba razdvojiti rast kluba i prodaju igraca. Cinjenica je da klub raste iako se igraci prodaju. Kritika za prodaje ne mora znaciti da se tjera Marotta ili neko drugi niti ga neko moze otjerati, niti da ce klub propasti rezultatski zbog toga.

Ali nekako mozda su prodaje djelimicno krive i za to sto se gube ta finala LP. Dodje se do finala ali znas da ti citavu sezonu trebaju 2-3 igraca. Bas ona 2-3 koja prodas npr. Nikada nemamo ono 11 idealnih i 3 odlicna sa klupe vec se uvijek neko proda pa neko dovede.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 28 jul 2017, 01:12

JuventinoVero je napisao/la:Nisi odgovorio jos ni na jedno pitanje nego si samo uzvratio drugim, iskreno nema ni potrebe jer mi je to dovoljno da vidim da nemas ni jednog odgovora.
Kasno je, laku noc.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
Koja pitanja? Misliš ona koja sam ti ja postavio pa si to protumačio kao 'sve je idealno, uvalili smo im polovnjake'?

Jedno jedino pitanje ti meni nisi postavio. Jesi s druge strane izmislio ili protumačio kako tebi paše nešto što niko nije rekao. Daj mi ta pitanja 1, 2, 3 i na svako ćeš dobiti odgovor.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 28 jul 2017, 02:56

slika
slika
slika
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Yucca » 28 jul 2017, 08:07

JuventinoVero@ najsmijesnije mi je rezonovanje ekipa je svake godine jaca uprkos prodajama prvotimaca a mi budemo pregazeni u dva finala stvarno mi nije jasno kako smo mi to jaci

Jer osvojiti prvenstvo i kup sa ovom ekipom i konkurencijom se podrazumjeva jer smijesno je porediti nas i ostale ekipe u italiji

Ove godine smo pojacali ofanzivni dio ali izgubio si u odbrani a vezni red je odavno slaba tacka
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.