Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la messilla » 21 avg 2017, 17:41

Taman uvalite Conteu Marchu za 50+ miliona i mi vam pošaljemo Gomu za 30 miliona. Svi sretni i svi na dobitku. :kafa:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 21 avg 2017, 17:42

JuventinoVero je napisao/la:Neki igraci se jednostavno ne prodavaju bez obzira na cijenu. Marchisio nema 35 godina pa da nema sta da ponudi juventusu, njegovim odlaskom bi izgubili identitet. Igraci kao marchisio zavrsavaju karijeru u juventusu i ostaju u klubu na nekoj funkciji.
Pa niko njega nece tjerat iz Juventusa nit ga zele prodavat....al ako covijek odluci da ide , sta mozes ti tu ....nego ga ispostovati do maksimuma i dozvolit mu da ide...

Avatar
MysticAladin
Postovi: 824
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la MysticAladin » 21 avg 2017, 17:47

Budala je prvo Max kojem Khedira igra pored zdravog Marchisija.
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 21 avg 2017, 18:04

MysticAladin je napisao/la:Budala je prvo Max kojem Khedira igra pored zdravog Marchisija.
Mislim da je utakmica protiv Cagliarija gdje je Marcha bio starter pokazatelj toga da je uvidio da je trenutno Marchisio bolji,bar se nadam.
A kako fudbal gubi svu emociju i postaje show biznis ja ga ne bi pustio ni za 222 miliona. Da uzivamo u tim mrvicama romantike u fudbalu koje su ostale i dok nam se fudbal u globalu nije poceo gaditi,tu mislim i na timove za koje navijamo.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 avg 2017, 18:06

messilla je napisao/la:Taman uvalite Conteu Marchu za 50+ miliona i mi vam pošaljemo Gomu za 30 miliona. Svi sretni i svi na dobitku. :kafa:
Dajte Iniestu :kafa:

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 21 avg 2017, 18:39

Marchisio je dijete i navijač Juventusa, za razliku od onog lipicanera. Otac mu je već demantirao ove gluposti.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 21 avg 2017, 18:45

Marvin je napisao/la:
MysticAladin je napisao/la:Budala je prvo Max kojem Khedira igra pored zdravog Marchisija.
Mislim da je utakmica protiv Cagliarija gdje je Marcha bio starter pokazatelj toga da je uvidio da je trenutno Marchisio bolji,bar se nadam.
A kako fudbal gubi svu emociju i postaje show biznis ja ga ne bi pustio ni za 222 miliona. Da uzivamo u tim mrvicama romantike u fudbalu koje su ostale i dok nam se fudbal u globalu nije poceo gaditi,tu mislim i na timove za koje navijamo.
Ja mislim da si ti propustio najbitniju cinjenicu u toj utakmici, kako je Khedira dobro izgledao kad je usao.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 21 avg 2017, 20:06

Mig_Mig je napisao/la:
Marvin je napisao/la:
MysticAladin je napisao/la:Budala je prvo Max kojem Khedira igra pored zdravog Marchisija.
Mislim da je utakmica protiv Cagliarija gdje je Marcha bio starter pokazatelj toga da je uvidio da je trenutno Marchisio bolji,bar se nadam.
A kako fudbal gubi svu emociju i postaje show biznis ja ga ne bi pustio ni za 222 miliona. Da uzivamo u tim mrvicama romantike u fudbalu koje su ostale i dok nam se fudbal u globalu nije poceo gaditi,tu mislim i na timove za koje navijamo.
Ja mislim da si ti propustio najbitniju cinjenicu u toj utakmici, kako je Khedira dobro izgledao kad je usao.
Cinjenica je i da je generalno ocajan u zadnje vrijeme.

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 21 avg 2017, 20:16

I po meni Khedira ne igra Bog zna sta i sve vise usporava igru, i on bi trebao promijeniti sredinu nakon ove sezone. Marchisio je pokazao mnogo vise na pripremama, pa i utakmici u subotu, samo sto ja ne znam kada je on odigrao vise od 60 min, nemoguce da jos nije spreman za vise.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Pantelija
Postovi: 12870
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pantelija » 21 avg 2017, 23:44

al je zato pjanic iz mjeseca u mjesec sve bolji i bolji i sve sigurniji u sebe... njemu fali samopouzdanje citavu karijeru, do juventusa, da je imao ovo sampouzdanje sa 18-19-23.---- ko zna koliko bi ga morali platiti
imam osjecaj da ce ove godine prekucati igricu....
onaj pas ... za dybalu... sa onim se rodis... i to je to
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 22 avg 2017, 00:29

Ma Khedira je igrac malih utakmica. Sto je katastrofalno za veznog igraca. On ce lijepo, vrlo lijepo izgledati protiv ovih slabijih, ali kada dodje situacija da su ostali igraci markirani i da je potrebno da neko drugi povuce, tada Khedire nigdje nema.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 22 avg 2017, 08:05

Bas naprotiv khedira ce tad odigrati odličnu utakmicu (istina u finalu je zakazao, ali cinjenicno on i mire ne mogu braniti prostor, bez pomoci, pogotovo kad ih 3 vezna napadaju kao u slucaju reala kad su im njihovi veznjaci djecu pravili).... samo se sjetiti bayerna prije 2 sezone, kad je bio i ponajbolji igrac, kad on izadje zbog povrede raspade se igra i koncepcija iste... pa i prosle sezone je odigrao odlicno ono sto je igrao....
Khedira je odlican igrac ali je normalno zbog svojih godina, a prevashodno povreda, izgubio na svom glavnom oruzju, motorici... on nikad nije bio box to box igrac, to ga je allegri prakticno naučio da bude.... i na toj poziciji mu treba malo manje trcanja nego na stvarnoj poziciji... zato to i igra u juventusu, a kad ode naprijed pjanic mu ne moze cuvati ledja jer je defanzivno inferioran i beskoristan igrac... i eto prilike za kontre i polukontre protivnika jer imaju brisan prostor po sredini....
Ali opet se za vice kapitena njemacke mora naci mjesto u ekipi, jer koliko god on grohnuo da se ne lazemo marchisio je tri puta vise grohnuo... iako opet pokazuje neke znake oporavka i vracanja igre na period prije 4-5-6 godina kad je stvarno bio odlican i nezamjenjiv u juventusu...
Zato je matuidi i doveden, jer dizelasa u ekipi postoji na pretek, treba malo i benzinaca da trce i stite pjanica ili marchisia....

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 22 avg 2017, 08:22

Italia je napisao/la:Ma Khedira je igrac malih utakmica. Sto je katastrofalno za veznog igraca. On ce lijepo, vrlo lijepo izgledati protiv ovih slabijih, ali kada dodje situacija da su ostali igraci markirani i da je potrebno da neko drugi povuce, tada Khedire nigdje nema.
Niko na svijetu ne moze omalovazavat i pljuvat ko bosnjo, niko!
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 22 avg 2017, 08:25

Nakon što smo Alexa ispratili, nema više zaštićenih i ovakvih i onakvih.
Ali kad pogledamo malo brojeve i učinak. Marchisio je zadnje dvije sezne igrao tek nekih 30 utakmica po sezoni (naravno velika povreda je kumovala tome) ali npr Sturaro je igrao 30tak također i Lemina 30 prošle godine. Učinak Marchisia je također dosta umanjen, trebao je biti prirodni nasljednik Pirla, i bukvualno je bilo utakmica kada je igrao to i bolje od meastra,ali po odlasku Andree klub je jasno dao do znanja šta misli o toj poziciji i doveo Miralema. I sada dolazi Matuidi koji pretpostavljam da u ugovoru ima određeni broj utakmica (a ako postoji takva klauzula, onda ta cifra nije manja od 35-40 utakmica).
JEdina opcija da MArcha i ponovi svojih 30tak utakmica (što je preeeemalo) je da se pređe na 3 vezna. koliko je to izvjesno, to je sasvim drugo pitanje.
A ni Marchisio ni Khedira nisu više motori ekipe, i nije mi nerealno da jedan od njih dvojice uskoro ide vani. Eh sad, Zašto baš MArchisio :( i zašto baš odmah ovo ljeto :( ne znam...
Ipak, nadam se da je sve ovo samo priča kao i svake godine do sad kada su ga selili.

PS. Koja razlika u karakteru dva kapitena :salut: :


Asking for the VAR is a bookable offence, but Milan’s Leonardo Bonucci asked for the video to be consulted against Crotone, leading to a red card, why is that?

“That captain has the authority to speak to the referee,” Rizzoli explained.

“Moreover, we invite them to. If you do it calmly and in the right way then you’ll get all the answers.

“So it’s normal for a captain to ask for explanations, while it’s unsporting to ask for the VAR, just like asking for your opponent to be booked.

“Gigi Buffon promoted the technology after a penalty was awarded against Juventus? He did more, as a true captain he steered his teammates away, contributing decisively to the atmosphere.

“That deserves our applause.”

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 22 avg 2017, 11:13

BuffonGigi je napisao/la:
Italia je napisao/la:Ma Khedira je igrac malih utakmica. Sto je katastrofalno za veznog igraca. On ce lijepo, vrlo lijepo izgledati protiv ovih slabijih, ali kada dodje situacija da su ostali igraci markirani i da je potrebno da neko drugi povuce, tada Khedire nigdje nema.
Niko na svijetu ne moze omalovazavat i pljuvat ko bosnjo, niko!
Jesi li i ti Bosnjo koji pljuje Sturara, Leminu, Asamou, Lichta i ostale ? Pljuvanje je kada ti iz sedmice u sedmicu prozivas nekolicinu igraca, ma sta god oni uradili za taj klub, a ovo se zove kritika.

Primati 4 miliona godisnje i biti jedan od najplacenijih igraca u ekipi valjda normalno zahtijeva i neke druge osobine, kao sto su da bude jedan od boljih igraca na terenu. Uradit ce Khedira bezbroj sitnih dodavanja, ali vrlo rijetko nesto konkretno. Khedira nijedan duel ne moze uzeti, ne moze se rijesiti svog igraca driblingom, niti je neki fenomenalan strijelac/asistent. Jeste on dobar igrac, ali ne igrac koji je dovoljan za ligu prvaka. Khedira protiv Bayerna ? Ako ne i najlosiji igrac te utakmice. On je izgubio loptu na centru terena za njihov drugi gol.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la gojzerica » 22 avg 2017, 11:25

Sami je panj.

Avatar
MysticAladin
Postovi: 824
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la MysticAladin » 22 avg 2017, 11:28

Bio je i Rooney medju 10 najboljih na svijetu, ali više nije taj nivo za United i arrivederci. To šta je Khedira radio više ne radi, protiv Lazia najgori ubjedljivo. Ako se hitno ne popravi, ja bih njega zakucao na klupu
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 22 avg 2017, 16:25

nama u vezni red treba igrac koji je trenutno bolji od obojice.

i jedan i drugi su u prajmu bili vrhunski igraci, Kedira posebno- sto se vidi po znacaju i uspjesima koje imao sa ekipama. A i Markizio takodjer, medjutim povrede i godine su dovele do toga da ako igramo sa 2 centralna vezna i jedan od njih je Pjanic, ja nsiam spokojan ni sa Markiziom ni sa Kedirom u iole ozbiljnijoj utakmici.

Matuidi ce nama odlicno doci, ali mislim da ne smijemo stati tu sa ojacavanjem veznog reda.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 22 avg 2017, 18:37

Beppe kaže da su odustali i od Keite i od Schicka, demantirao Garaya, Spinazzola hoće Juventus i još pokušavaju.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 22 avg 2017, 18:43

IlCapitano je napisao/la:Beppe kaže da su odustali i od Keite i od Schicka, demantirao Garaya, Spinazzola hoće Juventus i još pokušavaju.
Steta za Schicka,nekako imam osjecaj da bi momak u pravom okruzenju explodirao.

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.