Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Igrač utakmice?

Anketa je završila: 22 maj 2018, 17:03.

Gigi
9
47%
Buffon
10
53%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
Burberry46
Postovi: 4655
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Burberry46 » 09 dec 2017, 23:10

Da dodam jos tuzno je da Costa nije ni minute dobio a jedan je od boljih igraca u zadnje vrijeme.
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 09 dec 2017, 23:11

tuzlak1987 je napisao/la:Mi da smo odigrali dobro zabili bi 2 gola, ne jedan. Sta izmisljate bezveze da se odigralo dobro kada se odigralo prosjecno? Ispade sada da smo imali 10 sansi, ali sve je to u konacnici opet bilo jalovo, polusanse, nista da kazes da nije bilo srece. Jednostavno veliki broj je ovih utakmica gdje ekipe imaju isti broj sansi pa ne zabiju.
1. Mandžukić u prvom poluvremenu, sam na petercu puca direktno u golmana i onda oni odbijanac čiste sa linije
2. Mandžukić prečka
3. Khedira prazan gol promašuje
4. Mandžukić sam na petercu - odbija se lopta golmanu
5. Mandžukić opet sam nakon što lopta preskače sviju, oklizne se i padne.

Da ne spominjem očajno izvođenje slobodnjaka Pjanića koji nije mogao imati bolje situacije a ni jednom nije našeg igrača pogodio.

Čak i previše za jedan derbi protiv Intera, ali zašto to gledati kad je jedan dežurni krivac. :yawn:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 dec 2017, 23:18

IlCapitano je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Mi da smo odigrali dobro zabili bi 2 gola, ne jedan. Sta izmisljate bezveze da se odigralo dobro kada se odigralo prosjecno? Ispade sada da smo imali 10 sansi, ali sve je to u konacnici opet bilo jalovo, polusanse, nista da kazes da nije bilo srece. Jednostavno veliki broj je ovih utakmica gdje ekipe imaju isti broj sansi pa ne zabiju.
1. Mandžukić u prvom poluvremenu, sam na petercu puca direktno u golmana i onda oni odbijanac čiste sa linije
2. Mandžukić prečka
3. Khedira prazan gol promašuje
4. Mandžukić sam na petercu - odbija se lopta golmanu
5. Mandžukić opet sam nakon što lopta preskače sviju, oklizne se i padne.

Da ne spominjem očajno izvođenje slobodnjaka Pjanića koji nije mogao imati bolje situacije a ni jednom nije našeg igrača pogodio.

Čak i previše za jedan derbi protiv Intera, ali zašto to gledati kad je jedan dežurni krivac. :yawn:
Nisam rekao da nije bilo, bilo je ali opet po meni to nije opet onako kako je znalo biti, to su po meni vise situacije. Proslih godina smo protiv jacih ekipa znali stvoriti daleko vise sansi pa se na osnovu toga ravnam.

Misljenja sam da je Costa ovo igrao od starta da bi bez problema zabili. Ovo danas je vise plod toga sto Inter nije odigrao kako se ocekivalo po meni.
Ili sto Dybala nasa desetka, pa siguran sam da bi se pomocu njega to bar jednom na utakmici probilo. Ako nista mozda ne bi on zabio ali bi bilo lakse nekom drugom zabiti.

Avatar
dinoo
Postovi: 4863
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la dinoo » 09 dec 2017, 23:27

Pristup zadnjih par utakmica je na potpuno drugom nivou,nije se primio gol 5 tekmi.
Jedino mi nije jasno sto nije napravio toliku ociglednu izmjenu mandzo-costa. Covjek moze prenijeti loptu,rasiriti uz raspolozenog matuidia i cuadrada na drugoj strani,stjerali bi ih u 16 itd. Al hajd,cojk voli maria i tacka. Iako je lik drvo s loptom,al hajd trudi se u odbrani,sta ces.
Ma uz ovaj pristup se ne brinem. Ali ovo sa maxom stvatno postaje cudno,svaki mjesec novi igrac se javno zamjeri njegovim idejama?!

J1897
Postovi: 3936
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la J1897 » 09 dec 2017, 23:29

Zamisli da si imo Cuadrada i Costu po stranu. Pa bilo bi silovanje .. a jes mi krivo zbog ovog remija.. krivo mi je jer znam da smo 3 klase iznad ovi..
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Pogba
Postovi: 19742
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Pogba » 09 dec 2017, 23:45

Pjanic era arrabbiato?

Allegri: "Ha chiesto il cambio per un risentimento.
:urnebes: :urnebes:

Pa bolan kamere snimaju.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 09 dec 2017, 23:49

Da, i kamera iz drugog ugla je snimila kako ga pita jesi li dobro, ovaj ga nije čuo, Max ga zove 3-4 puta i tek onda je odbrusio, ljut na sebe.

Pjanić nije uopšte tip koji će tako reagovati, ali neki su jedva dočekali.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la jelle » 09 dec 2017, 23:55

Po cemu si zakljucio da je ljut na sebe.....ponaso se isto ko i Dybala i Mandzo kad su izvedeni....a i procitat ce mu se s usana sta je reko...pa cemo vidit

Avatar
MysticAladin
Postovi: 824
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la MysticAladin » 09 dec 2017, 23:55

Pristup utakmici - **** i tu nema dileme nikakve.

Cilj je valjda ostvaren, moj je dojam da smo išli na bod, ostvarili smo ga. Iako meni nije jasno zašto smo igrali na bod, ali eto.

Ipak, mene u ekipi više brine to što za pola godine nije urađen skoro nikakav napredak u odnosu na start. Igramo mi malo bolje, sigurnije u odbrani i šta ja znam, ali i dalje to izgleda jalovo, na mišiće, bez uigranosti i ljepote. Razlog je jasan, Allegri još nije skontao svojih 11, još luta, još traži. A prostora za lutanje i traženje idealnih 11 je sve manje. U LP je imao situaciju da mora dobiti zadnju utakmicu u gostima i nije imao prostora za neke aman eksperimente. Od početka imamo bodovni zaostatak u ligi, pa ni tu puno ne eksperimentiše. I u početku sezone, kad nam nije išlo, kad je trebao, on nije eksperimentisao. Kad sam na sva zvona trubio da novi igrači treba da igraju, da treba da se navikavaju, da ih treba istrpiti par utakmica ali da ih odigraju u kontinuitetu, mi smo igrali sve sa istih 11, a pravili kikseve. Poslije si imao bodovni zaostatak, vremena za prilagodjavanje više nema i dolaziš vrlo brzo u decembar bez iskristalisanog sastava i bez igre.

Costa je naš najbolji igrač, uz Benatiu, u posljednjih mjesec dana i on ti presjedi na klupi čitav meč koji kao trebaš da dobiješ. Talentom najbolji igrač dobije 15 minuta. Rovit igrač odigra čitav meč i propusti 4 mrtve šanse, prima loptu gore od mene. Kao takav on uzima mjesto u ekipi najboljem igraču trenutno, uzima mjesto najtalentovanijem krilu koje imamo. Momku koji se svaku ukazanu šansu iskoristio i koji je naš najučinkovitiji igrač, a odigrao je samo 3 i po utakmice u čitavoj sezoni. Pa taj Berna da je počeo fudbal u Njemačkoj, već bi bio nivo Reusa od prije 3 godine i na pravom putu da postane novi Robben. Ovako je još uvijek samo talenat.

Ja sam mislio da Allegri neće biti kao ostali italijanski treneri koji će mladost gušiti i sputavati, a kako vrijeme prolazi on sve više pokazuje da sam pogriješio. Svlačionicu je izgubio, jednostavno, previše je igrača u posljednje dvije godine iskazivalo nezadovoljstvo i to nije slučajno. I ne bilo. Imaš toliko talenta, toliko ofanzivno dobrih igrača koji vole ofanzivan fudbal, a ti ih sve redom klupiraš i ideš na bod protiv Intera u najvećem derbiju u Italiji koji gleda čitav svijet. Pa taj Dybala, Costa, Berna i svi ostali žele da ih svijet vidi u jakoj utakmici, žele pokazati šta znaju i siguran sam da žele da igraju lopte kako najbolje znaju, jedan čovjek im to ne da. Kako da očekuješ da Dybala ostane u Juventusu ako će pristup ovakvim utakmicama biti takav da u pola sata njušiš protivnika i čekaš zadnjih 10 minuta da pređeš centar?

Nikad nismo igrali pretjerano lijep fudbal, ali si uvijek na terenu imao tog jednog fantasistu zbog koga se Juve volio, zbog koga su i drugi voljeli gledat tu ne toliko lijepu igru koju igra Juve. Nakon Del Piera se pojavio jedan takav, koji bi mogao biti to, ti ga gušiš ovakvim pristupom utakmicama. Široke narodne mase sigurno ne žele gledat Khediru, Matuidija i Madžukića pored Dybale, Coste i drugih fudbalera koji mogu odigrati atraktivne poteze. Znači, marketinški te nidje nema. A gore od toga je što imaš nezadovoljstvo tog igrača i što nije sretan igrajući 15 minuta jednog derbija.

Iako nisam bio za to da Allegri ide, sve više mislim da treba da ide i to što prije. Glavni razlog je što je on po meni izgubio kontrolu u svlačionici i što ima nezadovoljne igrače, a ta atmosfera bi nas lako mogla koštati kao u prošlogodišnjem finalu.
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
Pogba
Postovi: 19742
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Pogba » 09 dec 2017, 23:58

Sada sam poslusao Miralemov intervju, maksimalno okolisanje oko odgovora, kaze nije nista samo sam htio brzo izaci. Nece da podize tenzije.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3997
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Juventinisimo » 10 dec 2017, 00:09

IlCapitano je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Mi da smo odigrali dobro zabili bi 2 gola, ne jedan. Sta izmisljate bezveze da se odigralo dobro kada se odigralo prosjecno? Ispade sada da smo imali 10 sansi, ali sve je to u konacnici opet bilo jalovo, polusanse, nista da kazes da nije bilo srece. Jednostavno veliki broj je ovih utakmica gdje ekipe imaju isti broj sansi pa ne zabiju.
1. Mandžukić u prvom poluvremenu, sam na petercu puca direktno u golmana i onda oni odbijanac čiste sa linije
2. Mandžukić prečka
3. Khedira prazan gol promašuje
4. Mandžukić sam na petercu - odbija se lopta golmanu
5. Mandžukić opet sam nakon što lopta preskače sviju, oklizne se i padne.

Da ne spominjem očajno izvođenje slobodnjaka Pjanića koji nije mogao imati bolje situacije a ni jednom nije našeg igrača pogodio.

Čak i previše za jedan derbi protiv Intera, ali zašto to gledati kad je jedan dežurni krivac. :yawn:
Ti si meni car..svaki puta se slomijes objanjavajuci im..ma dzaba ti bolan..njima je Allegri KRIV i to je to..takticki maestralno odradjena utakmica..Cuadrado podrobio...Benatia polomio..Matuidi izdominirao..gol nas nije htjeo i to je to...
Oni nisu mogli prismrditi golu, osim u par navrata, igrom slucaja..na golu je mogao biti i Dybala..

Valjda smo trebali nakon dvije jako teske utakmice, doci i namlatiti ove, samo onako, iz zayebancije.. :shock:

Igraci bi se trebali malo ohladiti kada ih trener izvodi iz igre...svaki se nesto buni..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 10 dec 2017, 00:14

jelle je napisao/la:Po cemu si zakljucio da je ljut na sebe.....ponaso se isto ko i Dybala i Mandzo kad su izvedeni....a i procitat ce mu se s usana sta je reko...pa cemo vidit
Po tome što je prije izlaska sam sebe 'psovao' zbog pogrešnih pasova i bio vidno isfrustriran, a onda i kad pogledaš video iz drugog ugla gdje mu se vidi lice uopšte ne priča ništa niti izgleda ljut na Maxa, napravio je grimasu i ustima ono baš kao da sebe kori zbog grešaka, a onda se vidi i Max iza koji ga nešto pita i baš ga zove 3-4 puta da mu se javi i Pjanić kad se okrenuo rekao je nešto vrlo kratko tipa 'u redu' ili 'ok', ne izgleda mi kao psovka nikako.

Prije 10-15 dana je radio intervju na bosanskom u Torinu i nenormalno nahvalio Allegrija i koliko mu je pomogao od dolaska.
Pogba je napisao/la:Sada sam poslusao Miralemov intervju, maksimalno okolisanje oko odgovora, kaze nije nista samo sam htio brzo izaci. Nece da podize tenzije.
Evo pogledah i ja video i apsolutno ništa nema da sugeriše da laže ili okoliša. Baš se začudio kad su ga pitali, odmah prešao na odgovor, malo se i nasmijao jer mu je sin bio tu i to je to.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 10 dec 2017, 00:48

"Ho chiesto io la sostituzione alla fine perché mi sentivo stanco e poteva entrare qualcuno più fresco che potesse dare qualcosa in più"
Al' vjerovatno ga je Max uhvatio u hodniku i natjerao da usklade priče...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 10 dec 2017, 02:17

Juventinisimo je napisao/la:Ti si meni car..svaki puta se slomijes objanjavajuci im..ma dzaba ti bolan..njima je Allegri KRIV i to je to..takticki maestralno odradjena utakmica..Cuadrado podrobio...Benatia polomio..Matuidi izdominirao..gol nas nije htjeo i to je to...
Oni nisu mogli prismrditi golu, osim u par navrata, igrom slucaja..na golu je mogao biti i Dybala..

Valjda smo trebali nakon dvije jako teske utakmice, doci i namlatiti ove, samo onako, iz zayebancije.. :shock:

Igraci bi se trebali malo ohladiti kada ih trener izvodi iz igre...svaki se nesto buni..
Ma neka, meni je samo drago da se više ni ne kriju. Mržnja je toliko očigledna da su neki počeli izmišljati stvari samo da skroje sebi prihvatljive scenarije, tipa 'došao se braniti' iako su ih napali i ubili na terenu ali on je vidio sastav prije utakmice i već se opredijelio na mišljenje. Čvrsto vjerujem da im je draži poraz i loša igra samo da bi likovali iako je i toga nestalo jer Max zna šta radi pa je providno kako su samo 'realni' i 'po zaslugama'. :kafa:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Biscione » 10 dec 2017, 08:55

Ma nama navijačima nijedan trener ne valja tj. valjda dok se pobjeđuje a kad se jedan bod prospe odmah kritike kreću. Vidim vama ne valja Allegri, nama ne valja Spalletti, treba nam onakve trenere kao što Milan postavlja. A ovi igrači što seru kada ih izmijene (kao Pjanić sinoć) treba klub kaznit i na tribinu par utakmica na hlađenje. Vi ste definitivno najjača ekipa u ligi i sinoć se to vidjelo a možda nećete osvojit zbog loše atmosfere koju stvaraju igrači. Klub u tim situacijama mora uvijek stat uz trenera, igračevo je da igra a ne da misli da je iznad trenra tj. kluba.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la ramiral » 10 dec 2017, 11:00

Stvorili smo par solidnih šansi.

Očekivao sam kad je ubacio Dybalu da brzo potegne i Costu i Bernu te frontalno krene na njih, čisto radi dva boda i pobjede nad rivalom. Bilo je bitno ne izgubiti i držati priključak jasna je sa te strane Allegrijeva računica - ne branivši ga

Ne znam ko može imati nešto protiv Matuidija, defanzivni učinak odličan, balans odličan.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12678
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Mig_Mig » 10 dec 2017, 14:31

Citam da je Alegri ocitao lekciju Alexu oko Dybale, jos cekam da se i Tachinardi javi, pa da i njemu ocita bukvicu. Ne znam od kud ideja da se Alegriju sugerise oko neceg. Pise se da je Dybala raskinuo sa djevojkom i ocito je da ima samo zelju da se ubije. Tako ti je kad klub ima problem sa balavcem, e Paulo Paulo.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 10 dec 2017, 14:53

Meni je ta cijela halabuka oko Dybale presmiješna. Ljudi se ponašaju kao da je zabio hat-trick prošlo kolo, pa ga Max iz inata ostavio na klupi. Momak ničim nije zaslužio poseban tretman i bezuvjetno stavljanje u prvi sastav, ničim. Bilo radi stava, bilo radi loše forme, on je sinoć zasluženo gledao kako ekipa igra bolje bez njega. Tražilo se u toku utakmice da se ubaci, da razbije Inter u onom naletu i šta je bilo? Nalet je nestao njegovim ulaskom, većinu lopti je izgubio, loše se kretao. Je li ikom ikad palo na pamet da malo zastane i razmisli zašto trener koji je od dolaska Dybalu uzdizao i samo riječi hvale imao za njega prvo pred Olympiacos njega po imenu prozvao (što nikad ni za kog ne radi) i rekao da očekuje od njega da napravi iskorak u toj utakmici? Šta se desilo? Vrlo loša igra, a izlaskom Dybale i prelaskom na 3 vezna igra je napokon dobila smisao i nešto se kreiralo naprijed. Je li se neko zapitao zašto bi trener koji je po svemu sudeći odličan odnos i privrženost prema njemu imao sinoć opet njega poimence prozvao za zalaganje na treningu i fizičku spremu? Te stvari se ne dešavaju tek tako, trener koji je uvijek smiren i daje političke odgovore ne napravi takva dva istupa u kratkom vremenu bez razloga, pogotovo ovo drugo za trening puno govori.

Nije se sasvim slučajno nakon fenomenalnog starta raspao baš u prvoj utakmici protiv Barcelone kad su krenule usporedbe sa Messijem opet, pa onda dva promašena penala u ključnim momentima, pa ne zna lopte primiti, ne zna nikog predriblati itd.. Osim Barcelone u Torinu prošle godine on je bio dno dna u svakoj utakmici LP, a zbog jedne odlične sezone prije 2 godine u Italiji ga tretiraju kao svetinju. :facepalm:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la JuventinoVero » 10 dec 2017, 15:52

Ne vjerujem da se iko buni sto dybala nije startao.

Dybala nije ni trebao da igra jer nije zasluzio niti je u formi..ali ostavljanje coste na klupi, tj ni minutu ne dobiti najbolji igrac u zadnjih mjesec dana je kriminalno.
Jos kad se uzme u obzir da je upravo njegova zamjena mandzukic bio najlosiji na terenu, odluka da on ne igra dobija dodatnu tezinu.
Taktika i igra je bila dobra to se ne moze sporiti, ali izbor igrac nije, to je takodje allegrijev odluka.
Onakav inter sinoc se morao odvaznije napasti i dobiti.
Onakve utaknice okrecu sezonu.

Ima jedna stvar sto raduje a to je da sve cesce se odlucuje da igra sa 3 i vezi.

To je prva stvar kojanora da se rascisti, da ne mozemo igrati sa 2 vezna jer nas nema nigdje na terenu..prepustimo igru peprovniku i cekako kontre. tako ne igra sampion, juventus, tim koji nastoji da dominira.
#ALLEGRIOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 10 dec 2017, 16:14

Ma bune se na twitteru i na drugim forumima zbog Dybale, a evo i u Italiji mediji prave frku pa zato kažem.

Ima i druga strana medalje sa Costom, a to je da je on igrao od početka ne bi bilo onih šansi jer je cijeli plan bio stvaranje viška desno i traženje Mandžukića koji je imao prednost u skoku. Plan je savršeno funkcionisao, ali desi se i da Mandžo odigra najgoru utakmicu pred golom otkad je došao. To je ok i ja sam cijelo vrijeme mislio da će sljedeću zabiti.

Moja zamjerka je što nije iskoristio tu treću izmjenu, ali ja ne bih mijenjao Mandžu jer je imao prednost cijelu noć. Vadio bih ili Higuaina i gurnuo Mandžu u sredinu pa da ih Costa i Cuadrado bombarduju s obje strane ili izvadio Cuadrada koji je izgubio dah pred kraj plus ga je čuvao svjež Dalbert i Costa umjesto njega.

Ali dobro, kako sam se osjećao poslije Sampdorie ovo sad je odlično, ličimo na Juventus opet. Defanzivna stabilnost se vraća, a da je neko poslije Sampe ponudio 11/15 bodova bez primljenog gola svi bi objeručke prihvatili.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.