Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

farukzidane
Postovi: 898
Pridružen/a: 06 dec 2012, 00:19
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la farukzidane » 26 maj 2015, 20:40

BlueBosnian je napisao/la:Ne može se na osnovu 2-3 utakmice na poziciji veznog procijeniti njegov kvalitet..
Asa ga itekako ima..
Previše je forsiran na lijevom beku/krilu - pa se smisao za driblinzima, prodorima i "uspješnim biciklima" :mrgreen: negdje izgubio.. Jednostavno se Lištajnizirao.. :D
Istina je da djeluje previše ograničeno, nekako stisnuto, šta znam.. Ali se radi o jako kvlitetnom i zahvalnom igraču..

Eto sad će dovesti Kediru, koji je star + istrošen (čitaj povrede) + spor + velika plata..
Šta Juveu može ponuditi takav igrač? :think:
Po meni ništa..
Već imamo Sturara, koji može biti kvalitetna zamjena Vidalu, imamo Asamoaha koji može mijenjati bilo koga u vezi..
Tu je i Pereyra..

Igrač takvog profila fkt nije potreban.. Možda više ne računaju na Asu, ili prodaju Vidala, što nije isključeno..

Ako već žele veznjaka, neka se okrenu mladim nadama - potencijalnim nasljednicima Pirla, odnosno igračima koji su tehnički potkovani - igračima sa vizijom i umijećem kreiranja :mrgreen: .. Kakav Kedira ba..

Evo kao zainteresovani su za Rahmana Babu. Konačno razmišljaju i o drugim pozicijama, bravo.. :mrgreen:

Rugani (CB), Baba (LB), Donsah (DM/CM/RB) :salut:

Donsah će odma na pozajmicu..

Evo pročitah da će vratiti Berardija i Zazu.. :hmmmmm:
Vjerovatno odlaze Ljorente, Pepe i Coman (pozajmica)..
KEDIRA star igrac,,,ako je tebi 28 godina staro i istroseno,,brate tebi nije dobro,,plus dolazi dzaba,,,po meni jako dobar potez,,ono sto danas citam,,bice detaljno pregledana njegova prijasnja povreda jer se tvrdi da je izlijecena,,,ako nasi utvrde da je ok,,vezano za povredu,,,ja mislim da ce on biti bas dobro pojacanje,,Berardi nema sanse da ove sezone bude u klubu,,,Zaza to je vec druga stvar i bice peti napadac u rotaciji,,
Baba,,nazalost Chelsea ako je istina spreman ponuditi 25m eura za ovog igraca,,,sto u prevodu znaci nista od njega,,,cak citam da i Rugani je moguce da ode na pozajmicu u Genou,,to bi me bas razocaralo,,jer odogovrono tvrdim da je bolji od Bonucija,,,pozz

Avatar
IlFantasista
Postovi: 2055
Pridružen/a: 27 feb 2015, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlFantasista » 26 maj 2015, 21:06

Khedira dolazi da bude 4. ili 5. veznjak u rotaciji, provjeren i iskusan igrač koji će sigurno živnuti u zdravom klubu kakav je Juventus.

Juventus ima jednu od najboljih pet prvih postava na svijetu i po meni je trenutno nemoguće napraviti jače od ovoga obzirom na našu finansijsku situaciju.
Kun fejekun!

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BlueBosnian » 26 maj 2015, 21:11

E moj Faruk :mrgreen:
Khedira pojma nema.. Prosjek totalni..

@IlFantasista

Hoće, živnuće, ko i Pepe.. :mrgreen:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la L'Avvocato » 26 maj 2015, 21:22

Pa ako dođe, a sve su prilike, doći će besplatno. Znači samo platu računamo. Iskusan, čvrst, školovan veznjak kao dodatak već jakom veznom redu. Ne vidim kako može biti fail. Žalite se na Padoina u veznom redu, pa eto kvalitetnog back-up igrača (još je to i realno potcjenjivanje igrača s vrhunskim rezimeom kao što je Khedira).
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

odsutraopetultra
Postovi: 250
Pridružen/a: 09 jan 2009, 12:00
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la odsutraopetultra » 26 maj 2015, 21:41

Khedira ima 28 godina i dolazi džaba , malo li je sa takvim CV-jem.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 26 maj 2015, 21:44

Ja ne mogu vjerovati da još ima ljudi koji sumnjaju u izbore Marotte i Paraticija, i ne samo to, nego se još i pljuje na to. Pokazali su ljudi da imaju toliko detaljan skauting i proces odabira igrača da bih im ja vjerovao da potpišu nekog od nas forumaša, kamo li iskusnog igrača po receptu koji nas je praktički doveo tu gdje jesmo.

Ja sam se opekao sa Alvarom prošlo ljeto i nikad više, zaslužili su ljudi jbg.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

farukzidane
Postovi: 898
Pridružen/a: 06 dec 2012, 00:19
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la farukzidane » 26 maj 2015, 21:52

IlCapitano je napisao/la:Ja ne mogu vjerovati da još ima ljudi koji sumnjaju u izbore Marotte i Paraticija, i ne samo to, nego se još i pljuje na to. Pokazali su ljudi da imaju toliko detaljan skauting i proces odabira igrača da bih im ja vjerovao da potpišu nekog od nas forumaša, kamo li iskusnog igrača po receptu koji nas je praktički doveo tu gdje jesmo.

Ja sam se opekao sa Alvarom prošlo ljeto i nikad više, zaslužili su ljudi jbg.

brate ja se cijelu sezonu pitam,,,kad citam ovaj forum,,da jos neki ljudi nisu ukapirali sta ova dvoica rade,,,,da kedira dodje s jednom nogom,,ja ovima vjerujem,,jer su do sada pokazali sta znaju, ali ovdje ljudi misle da ce klub iskeirati 60m za nekog igraca,,,to se nece jos dugo desiti,,to moramo svatiti,,,,licno najdraziji su mi ovi besplatni,,jer do sada takve smo sve pogodili :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BlueBosnian » 26 maj 2015, 22:11

Ma kakav Khedira ba..

:lol: :lol:

Pojma nema lik..
:kafa:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
IlFantasista
Postovi: 2055
Pridružen/a: 27 feb 2015, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlFantasista » 26 maj 2015, 22:17

Hajd ne trollaj. :D
Kun fejekun!

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BlueBosnian » 26 maj 2015, 22:23

IlFantasista je napisao/la:Hajd ne trollaj. :D
Ozbiljan sam.. :roll:
:mrgreen:
btw slažem se sa @IlCapitanom

:kafa:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
masteRofPoker
Postovi: 2391
Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la masteRofPoker » 26 maj 2015, 22:27

Ako je zdrav, Khedira je top igrac, pogotovo za ovaj sistem sto Juve igra. Dobro ga pregledati i to je to.
Ako Tevez ode ja i dalje sanjam Cavanija ili Falcao, ovaj se nudi za male pare, ali to su samo moje zelje. :)
Pravo bi nam valjao jedan mladi igrac na bekovskim pozicijama da uci od ovih iskusnih i da i tu poziciju rijesimo.
Dobro je ovo za sada, odlicno a nije jos ni poceo mercato.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!

31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.

BoxBox
Postovi: 69
Pridružen/a: 26 sep 2014, 15:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BoxBox » 26 maj 2015, 23:46

Oprostio bi im i da dovedu Tinu, a ne Khediru :D Mig!

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 27 maj 2015, 00:17

Dođem, vidim, pročitam i ibretim se. Još nijedan igrač nije potpisao za Juventus ali eto daj da mlatimo slamu, yebeš ga. Kedira je fantastičan igrač sa puno iskustva i ko za njega kaže da nije pojačanje za Juventus taj se ne razumije dovoljno u nogomet i može ići na edukaciju, slobodno. Igrač koji je osvojio LP i SP, koji je prešao u Real Madrid yebote i kaže lik za njega da je istrošen. Vela havle.
Aljegri, out!

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 27 maj 2015, 01:50

"Pojacanje" uglavnom znaci da je rijec o igracu koji je kvalitetniji od postojecih i da ce tim sa njime biti jos jaci. Sto Kedira nije i nece biti. U najboljem mogucem slucaju ce biti relativno adekvatna zamjena Pogbi,Marchisiu ili Vidalu jer sva trojica su trenutno bolji od njega. Ako lik u medjuvremenu napreduje dovoljno da nekog od njih trojice posalje na klupu onda halal mu pita :)
Dobar je igrac i dobrodosao za dzabe ali govoriti o njemu kao pojacanju je degradirajuce za nase veznjake koji su svjetska klasa.

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la firefirefirely » 27 maj 2015, 01:54

Pa kvalitetniji je od postojecih.. Nemas samo ta 3 igraca u ekipi, i ne igra samo prvih 11. Aa sigurno je bolje da udje Khedira nego Padoin ;) cuj nije pojacanje jer nece momentalno u prvih 11, kakvo je to rezonovanje?

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 27 maj 2015, 02:16

Marvin je napisao/la:"Pojacanje" uglavnom znaci da je rijec o igracu koji je kvalitetniji od postojecih i da ce tim sa njime biti jos jaci. Sto Kedira nije i nece biti. U najboljem mogucem slucaju ce biti relativno adekvatna zamjena Pogbi,Marchisiu ili Vidalu jer sva trojica su trenutno bolji od njega. Ako lik u medjuvremenu napreduje dovoljno da nekog od njih trojice posalje na klupu onda halal mu pita :)
Dobar je igrac i dobrodosao za dzabe ali govoriti o njemu kao pojacanju je degradirajuce za nase veznjake koji su svjetska klasa.
Izvini ali koji su to igraci kvalitetniji od te trojice navedenih a koji su realna meta?

Kedira je odlican za rotaciju..dolazi dzaba jbt..
#ALLEGRIOUT

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 27 maj 2015, 02:31

firefirefirely je napisao/la:Pa kvalitetniji je od postojecih.. Nemas samo ta 3 igraca u ekipi, i ne igra samo prvih 11. Aa sigurno je bolje da udje Khedira nego Padoin ;) cuj nije pojacanje jer nece momentalno u prvih 11, kakvo je to rezonovanje?
Pa rezonovanje vodjeno logikom. Kedira nece pojacati Juventus nego da odrzati podjednako jakim,u najboljem slucaju. Kada tim dovodi pojacanja tu se misli na prvu postavu. Pojacavanje klupe je takodje vrsta pojacavanja :)

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 27 maj 2015, 10:02

E yebiga sad.
Aljegri, out!

Avatar
Celikovac
Postovi: 907
Pridružen/a: 15 avg 2010, 03:03
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Celikovac » 27 maj 2015, 10:53

ss.ba razvaljuje s informacijama. Objavili su da Fiorentina zeli Neta i to 6 mjeseci nakon sto je ovaj potpisao predugovor s Juventusom. A sve to nakon sto su objavili da je Paul Pogba blizu dogovora sam sa sobom...
Luciano Moggi: "E l'Inter non vinceva perché erano pippe e incapaci. Mica li ho comprati io Vampeta, Taribo West e Hakan Sukur".

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 27 maj 2015, 10:54

Marvin je u krivu iako dijelim njegovu logiku.
Njom ako idemo mi smo rijetko pojacavali prvu postavu i ranije 2 godine. Obicno je tu uletio 1 ili 2 igraca.
Tom logikom mi ostajemo na istom jer ni Dybala nece u prvu postavu.

Ali, u nekom zamisljenom Juventusu Pirlo nema mjesta vise i tu na registu ide Marcha, a na mezzalu Khedira, s tim da i ovaj moze tu odgovoriti.
Dobro je on pojacanje apsolutno. Ne prestar, a iskustvo veliko u top klubu i repki.

Prioritet su, opet ponavljam, bek minimalno, a u nekom mom scenariju mocan ofanzivni vezni od kojeg po svemu nece biti nista.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.