Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
King_James
Postovi: 462
Pridružen/a: 08 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la King_James » 07 jun 2015, 00:32

Bilo mi je zao u Juvea samo tako... Al je to sve iz razloga sto sam vas poistovijetio sa meni dragim Unitedom... Zelio sam samo radi Evre da pobijedite... Al vam svaka cast, dogurali ste vise i nego ste ocekivali i sto ste osvojili simpatije sirom svijeta :bow: :bow: :bow:
ps Znam da je ovo tema samo Juvetovih fanova i izvinjavam se radi krsenja pravila :D
“Sometimes you have a noisy neighbour. You cannot do anything about that. They will always be noisy. You just have to get on with your life, put your television on and turn it up a bit louder.”
On the challenge of City and their newfound wealth - 2009

Avatar
Pogba
Postovi: 19742
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 07 jun 2015, 00:35

IlCapitano je napisao/la:Pogba je bio odličan večeras, svi praktički osim Teveza i Pirla, ali mu za onaj najveći nivo fali da preuzima više odgovornosti, tj. da je preuzima konstantno. Tražio je loptu, pokušavao, ali opet na momente oklijevao, tražio lakša rješenja umjesto da sam nešto uradi. Bila je jedna kontra odmah nakon izjednačenja gdje je bio 1vs1 sa Alvesom/Albom i čekao je da mu dođe Evra kao pomoć umjesto da krene u dribling i završi sam. Ali dobro, mlad je, naučiće.

Volio bih da ostane i mislim da hoće, ali ako nam neko ponudi 100+ miliona teška srca bih ga pustio.
Ostaje, još jednom Marotta potvrdio maloprije.

Za Pirla kaže da ne zna, nada se da će ostati, a i imaju sastanak s Tevezom i postoji šansa i da on ode.

Tako da, ne smijemo izgubiti kostur ekipe odjednom.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 07 jun 2015, 00:35

ma sta ce vise zadnjih veznih i destruktivaca: Markizio, Vidal, Kedira ako dodje, jos i Pogba se najbolje snalazi kao centralni vezni, Pereira moze odigrati kao centralni itd itd..nama trebaju ofanzivni veznjaci, i kreativni igraci prema naprijed, a ne destruktivni..

onda bi mogao pustiti Vidala i Markizija da rade ono sto najbolje znaju, a gore dovesti 2 ofanzivna vezna (ako ode Pogba) kako bog zapovijeda...

vidjeli smo veceras odlicno , ako jedan napadac nije u igri ti jednostavno nemas igraca koji moze donijeti prevagu u napadu, drugi spic ostaje sam...Vidal nije primarno ofanzivni igrac, Pogba vise voli centralnog veznog, Markizio se rodio ponovo ove sezone na defanzivnom veznom...trebaju nam igraci tipa Hamesa, Hazarda, Di Marije itd itd, imamo dovoljno trkaca da isprate sve to
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
IlFantasista
Postovi: 2055
Pridružen/a: 27 feb 2015, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlFantasista » 07 jun 2015, 00:39

Ma ići će se na dovođenje jednog klasičnog trequartiste, ali ne znam, pitanje je kada ćemo opet imati ovakvu šansu, nije tako lahko svake godine doći do finala.
Kun fejekun!

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
bianconeros
Postovi: 1671
Pridružen/a: 29 jun 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la bianconeros » 07 jun 2015, 00:41

Nejde mi u glavi nikako da mozemo imati 6 finalni poraza ..
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Forza Juventus ohhhhh..

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Chinaglia » 07 jun 2015, 00:43

ultrasstyle_tz je napisao/la:trebaju nam igraci tipa Hamesa, Hazarda, Di Marije itd itd, imamo dovoljno trkaca da isprate sve to
đe Felipe Anderson? :mrgreen:

vidi se da te potresao poraz u finalu :rol:

Juventino1995
Postovi: 402
Pridružen/a: 18 feb 2013, 10:26
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventino1995 » 07 jun 2015, 00:45

Juventini moji mozemo biti ponosni,samo jedna ekipa u Evropi je uradila vise od naseg Juventusa ove sezone i to ova nevjerovatna Barsa,budite ponosni jer pogledajte ulaganja Juventusa sa ostalim evropskim klubovima uocicete drasticne razlike.Gdje ce veci dokaz da smo se vratili gdje pripadamo kad pojedinci navijaci ovih ekipa iz Italije kojim bjezimo po 30 bodova,slave sto je Grande Juve izgubio u finalu lige prvaka,paćenici sta drugo.
36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
VFC1922

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 07 jun 2015, 00:47

Chinaglia je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:trebaju nam igraci tipa Hamesa, Hazarda, Di Marije itd itd, imamo dovoljno trkaca da isprate sve to
đe Felipe Anderson? :mrgreen:

vidi se da te potresao poraz u finalu :rol:
jok, nego mi je pao u ocima nakon finala kupa i par ovih zadnjih utakmica kad vam se lomila sezona a on se setka po terenu- nije to za Juventusa odmah :mrgreen:

a jbg nemojte ovo gledati kao veliku sansu, protiv ekipe koja ima onakav napad nije to bila velika sansa, tako da se to ne racuna heheeh
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17760
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la akisarajevo92 » 07 jun 2015, 00:48

Potvrdilo se ono sto smo tvrdili, jedino gdje je Barca kvalitetnija od nas je napad (MSN). Prica o iskustvu ne pije vodu, jer je i njima skoro pola tima igralo prvi put finale LP. (Alba, Stegen, Rakitic, Neymar, Suarez, Mathieu)

Nista, sad je cilj Milano 2016.!

Forza Juve.
Don't believe the hype.

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BlueBosnian » 07 jun 2015, 00:49

Juventino1995 je napisao/la:Juventini moji mozemo biti ponosni,samo jedna ekipa u Evropi je uradila vise od naseg Juventusa ove sezone i to ova nevjerovatna Barsa,budite ponosni jer pogledajte ulaganja Juventusa sa ostalim evropskim klubovima uocicete drasticne razlike.Gdje ce veci dokaz da smo se vratili gdje pripadamo kad pojedinci navijaci ovih ekipa iz Italije kojim bjezimo po 30 bodova,slave sto je Grande Juve izgubio u finalu lige prvaka,paćenici sta drugo.
:tokralju: :tokralju:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17760
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la akisarajevo92 » 07 jun 2015, 01:06

:cry:


Zadnja izmjena: akisarajevo92, dana/u 07 jun 2015, 01:07, ukupno mijenjano 1 put.
Don't believe the hype.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Donnie Darko » 07 jun 2015, 01:07

Čestitke na dobroj utakmici. Da sam navijač Juventusa bio bih jednako ponosan večeras.

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la L'Avvocato » 07 jun 2015, 01:12

Šesto jbno finale izgubljeno. Četvrto od pet koliko sam ispratio.

Da ga je*eš ne mogu biti zadovoljan. Niti ponosan i pričati o nekim moralnim crtama finala, o nekom uspjehu kojeg niko za dvije godine neće pamtiti i sl. Zna se šta se pamti i šta ostaje uklesano u zidove slavnih. Nema šta, sezona je bila super do večeras. Ali su ukenjali stvar. Odigrali slabo, lošije nego što su mogli i izgubili. Razočaran sam i tu je kraj.


Što se tiče Barce, čestitke na pobjedi. Željeli više i pokazali više. Doduše, ono simuliranje i padanje im fakat ne treba. Dovoljno su jaki. Što je najgore sudije nasjedaju maksimalno. Čim vide njihovog igrača na zemlji, faul je. Al' hajde, bez obzira na to zaslužen trijumf.

Do sljedeće sezone.
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12678
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 07 jun 2015, 01:17

Romario, ne razmisljas na pravi nacin !
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
IlFantasista
Postovi: 2055
Pridružen/a: 27 feb 2015, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlFantasista » 07 jun 2015, 01:23

Ma kakvi oni ba, mislim zasluženo je Barca slavila, ali očekivano sada ide omalovažavanje svega Juventusovog. Vidiš kako ti to ide kada Messi odigra loše to je do njega, ne do protivnika, a kada neko Juventusov odigra ispod prosjeka tada je do protivnika. :lol:

Pogba izdominiro drugo poluvrijeme, jadni Alves oko njega skako k'o majmun za bananom. Meni je drago što ovako potcjenjuju Pogbu da što duže ostane u Juventusu, bolje za nas.
Kun fejekun!

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Pogba
Postovi: 19742
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 07 jun 2015, 01:24

Barcini skolarci se blamiraju. A ovaj Romario jos ima 30+ sigurno.
Nevjerovatno da ljudi ne znaju uzivati u trijumfu. Da smo mi osvojili ne bi slova napisao o Barci, a oni dolaze da nas ubjedjuju kako ne valja tim koji igra finale LP.
Stid me citati ove provale.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 07 jun 2015, 01:26, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
bianconeros
Postovi: 1671
Pridružen/a: 29 jun 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la bianconeros » 07 jun 2015, 01:26

Nema sikirancije drugovi . Bit ce sve booje abd. Moramo malo dati i ovim hejterima da dobiju svoju minutu ha ja
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Forza Juventus ohhhhh..

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la hammers » 07 jun 2015, 01:28

Svaki provokatorski post će biti izbrisan. Čisto da se zna.
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ceze » 07 jun 2015, 01:37

Juve dobar večeras, pokazali da su zasluženo u finalu, ali ono što je važnije je da su napravili jedan veliki korak unaprijed ove sezone.
Pametno odraditi ljetni prelazni rok, malo proširiti klupu, pojačati ekpiu tamo gdje škripi i eto Juventusa opet ondje gdje mu je i mjesto. U samom vrhu evropskog fudbala.
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 07 jun 2015, 01:48

Pogba je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:Pogba je bio odličan večeras, svi praktički osim Teveza i Pirla, ali mu za onaj najveći nivo fali da preuzima više odgovornosti, tj. da je preuzima konstantno. Tražio je loptu, pokušavao, ali opet na momente oklijevao, tražio lakša rješenja umjesto da sam nešto uradi. Bila je jedna kontra odmah nakon izjednačenja gdje je bio 1vs1 sa Alvesom/Albom i čekao je da mu dođe Evra kao pomoć umjesto da krene u dribling i završi sam. Ali dobro, mlad je, naučiće.

Volio bih da ostane i mislim da hoće, ali ako nam neko ponudi 100+ miliona teška srca bih ga pustio.
Ostaje, još jednom Marotta potvrdio maloprije.

Za Pirla kaže da ne zna, nada se da će ostati, a i imaju sastanak s Tevezom i postoji šansa i da on ode.

Tako da, ne smijemo izgubiti kostur ekipe odjednom.
Da, gledam i ja sad intervju i da se 'iščitati' dosta stvari iz njegovog tona kako je to rekao i sl...

Mislim da Pirlo 99% ide. Volim ga kao svevremenskog fudbalskog umjetnika, ali ne ide više i to je to, konačna potvrda večeras.

Kod Teveza je ostavio malo prostora za odlazak, nije kategorički odbio. Ja čak mislim da je bliži odlasku iako bih volio da ostane, treba Dybala (i Berardi možda) da uče od nekog bar godinu dana.

Za Pogbu je opet kratko i jasno rekao da ostaje i ne namjeravaju bilo kakve pregovore otvarati sa bilo kim.

Jednu stvar što sam još zapazio, a to je da je rekao da od sutra idu po "velika imena", šta god to značilo. Da li je to zamjena za Teveza ako baš ode ili neki klasni polušpic, vidjet ćemo.

Kako god, još jači sljedeće godine aBd.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.