Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 13 dec 2017, 18:14

Sad ozbiljno što se Dybale tiče...

Po svemu sudeći on sebi previše dopušta da na njega utiču stvari mimo nogometa. I na sve to on ako ne igra kao špica (prva sezona) ili ne zabija kao na traci (početak ove) jednostavno nije dobar fit i ne daje (ne može) maksimum za ovo što Max hoće. Svih 11 igrača se moraju jednako braniti i napadati, a on prvo u glavi nije čist niti može konstantno igrati veznog igrača na visokom nivou.

Osim ako se ne vrati na onu svoju vrhunsku formu na ljeto ga utopiti za 100+ miliona i dovesti ili nekog vrhunskog AMC-a (James :() koji je školovan za tu poziciju ili dva veznjaka (Can + SMS) i preći na 4-3-3.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 13 dec 2017, 19:31

Svi uglas smo se slozili da je u svlacionici u Cradifu bilo nesto,to je toliko ocito da vrijedja inteligenciju kada iz uprave to negiraju. Ili da je odlazak Bonuccia bio njegova zelja da proba nesto novo u karijeri... Ili ono "ne pada mi na pamet aktivirati klauzulu za Higuaina" pa se to odma sutradan uradilo. Fina kolekcija lazi od strane Marota i ostatka uparave se moze sklopiti a sada cemo se praviti da sve sto kazu je 100% tacno? Dajte malo realnosti.
Niko ovde ne zna o cemu je rijec. Vise igraca je javno pokazivalo sta misli o Maxu i to je cinjenica,a da li je do njega ili do igraca ni to ne znamo. Tako da prepostavka da ga Max ugusi i cini nezadovoljnim nije nista manje tacna ili netacna od tvrdnje da ga cura ostavila i eto tuzan je,slusa ljubavne balade po cio dan i place u svlacionici kada niko ne gleda.
Vjerovatno je kombinacija te dvije stvari u pitanju stim da po meni vise ima toga da je do njega samoga jer imao je slicne padove i kada nije imao "ljubavnih problema".
Osim Gigija i Chiela koji vole da jos 8-9 igraca sa njima igra odbranu ostatak ekipe niti je kada tako igrao niti je to taj profil igraca i tvrditi da ti igraci nemaju pravo na nezadovoljstvo kada ih se forsira da tako igraju ili da sjede na klupi dok na njihovim pozicijama igraju puno slabiji igraci je u najmanju ruku neozbiljno.
Trpi li Dybala kada ga gurne u vezni red? Trpi,trosi se,protivnicki veznjaci ga tuku...ocekuju se vanserijske stvari od njega a oko sebe ima Khediru,Mandzu,Asu,Silju...skime da odigra nesto? Ne branim ga,ne upirem prstom u Maxa jer kao i ostatak nas ovde ne znam o cemu je rijec. Ako je stvar iskljucivo licne prirode kurcobolja koju pokazuje povremeno je vise nego dovoljan razlog da ga se klupira na duze vrijeme i proda prvom prilikom. Juventus je uvijek imao vojni rezim i tako treba ostati.
Ali da nam najbolji igrac ne lici na fudbalera u zadnje vrijeme samo zato jer ima ljubavnih problema mi je takodje tesko povjerovati.
Dobra stvar je sto smo poceli bolje da igramo i bez njega i ako ce ostati klupiran bilo bi lijepo da Berna dobije priliku da igra i stice samopouzdanje.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 13 dec 2017, 20:17

Kao prvo, nije isto bijela laž u vezi transfera koje bukvalno svaka uprava na svijetu priča ili negiranje nečeg kao svađa u svlačionici, to je standardna procedura, i javno prozivanje najveće zvijezde tima da se ne trudi na treninzima i da mora privatne probleme ostaviti po strani. Allegri je u onom svom eseju dao dobro naslutiti zašto je Bonucci otišao i da je dao ultimatum, a po brzinskoj prodaji lahko je dalje zaključiti. Ja ne znam da sam ikad vidio da 4/5 najbitnijih ljudi u klubu ovako nekog spominju u medijima, pogotovo najboljeg igrača ekipe.

Više igrača je imalo ispade u afektu. Šta misle o Allegriju pokazuju na terenu svojom borbom i zalaganjem. Ko god je jedan termin u životu odigrao zna koliko malo treba da se pukne i kaže nešto što te prođe za par sati. Jedini nepopravljiv odnos je bio sa Bonuccijem, a ostali - Mandžo, Tevez, Dybala su nastavili normalno igrati. Ne znam šta je problem vidjeti da igrač ako odustane od ekipe/trenera, ako mu se ne igra onda to pokaže i na terenu nakon čega slijedi lavina promjena. Mourinho zadnji put u Čelziju, Ranieri u Leicesteru, Enrique u Barceloni itd. Igrači Juventusa rade sasvim suprotno, a šta misle o Allegriju kao osobi me ne interesuje dok poštuju njega kao trenera.

Ljubavni problemi Dybale su samo nagađanja u kojima ima vjerovatno istine, ali sumnjam da bi se najviši ljudi u klubu zamarali izjavama u medijima da je samo to. Momak je rano izgubio oca, mati i brat mu se seljakaju između Argentine i Italije da mu olakšaju itd, može biti gomila drugih problema. I opet slažem se da nije samo do toga, ali ako dopustiš sebi da ti je glava na nekom drugom mjestu onda je teže i na terenu jer Dybala je pokazao da može i na ovoj poziciji. Ja lično ne očekujem od njega čuda jer razumijem da igra ulogu koja nije idealna za njega, ali očekujem da ne izgleda kao Sturaro tehnički na terenu.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 14 dec 2017, 22:24

Ne igra niko od njih za Alegrija,igraju za novac skoro svi,Gigi igra jer je GIGI,neki da bi pobjedjivali,neki radi izazova i ko zna cega vec. A sto se gubljenja zivaca na terminu tice to stoji ali kod nas se desava puno cesce negoli u drugim ozbiljnim klubovima. Dosta igraca u klubu ima problem sa trenerom i to je ocito. Ne djeluje mi on kao despot ili neki galamdzija ali da ima inata i da hinjski neke skartira(Licht) to itekako i to ostali vide.
Na upravi je da na kraju sezone odluci o buducnosti,ako je Max buducnost i takav stil fudbala prodati Dybalu i ostale koji ne zele da igraju takav fudbal i koji smatraju da ih to koci u razvoju itd(ako stvarno ima takvih) i dovesti igrace koji mu pasu.
Ili dovesti modernijeg trenera koji ce iskoristiti postojeci ofanzivni potencijal i pojacati ekipu na mjestima koja skripe i krenuti u novi ciklus. Osvjeziti ekipu novim idejama i stavovima.
Previse se prica o Juventusu koji je u ovoj sezoni vidno slabiji od prethodne a ekipa se pojacala,objektivno. Svi smo se slozili da je merkato iza nas fantastican,onda u cemu je problem? Istina "problem" i nije nesto cudno,bar nama koji pratimo Juve znamo da svake sezone je ovako,ne igramo nesto posebno dobro i onda se pred kraj sezone izdignemo i dramaticno bolje pocnemo igrati i naprave se rezultati. Vjerovatno ce i ove biti tako,vec ima naznaka za to ali svejedno cvrsto vjerujem da u sledecu sezonu treba uci sa vecim promjenama jer nam prijeti stagnacija i koracanje unazad a to je neminovno ako se dovedu likovi tipa Nzonzi i slicni a pojacanja iz ove sezone ne budu prvotimci u drugacijim nogometnom sistemu.

Avatar
dinoo
Postovi: 4823
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 15 dec 2017, 09:33

KAda smo 2011 krenuli sa dva uzastopna sedma mjesta često smo znali čuti "projekat" pa su dolazili sve bolji i bolji igrači i govorili tipa "došao sam je mi se sviđa projekat...gosp Agneli mi je iznio svoje planove i želim biti dio projekta" itd itd. Stadion je otvoren, sponzori su dolazili sve bolji i bolji. Od Jeep-a, Adidasa, Samsunga, Allianz-a i još mnogo njih. Pa onda titula, druga, treća,peta...pa fantastična trasnfer politika, dolazak besplatnih igrača kao primjeri za udžebinike sportskog menadžmenta, pa od onih plaćenih za "smiješne" cifre Vidal, Tevez, Sandro...
U međuvremenu nam dolazi prvi "šamar" : " ne možeš sa 10€ ići u restoran od 100€" i rastanak.
Sjećam se dobro osjećaja nakon tog odlaska...gotovo,katastrofa...dolazi smiješni Alegri, koji je u svakom klubu odigrao jednu i po sezonu i expresno postao tema ismijavanja...kraj svijeta...
Ali, čudo, i dalje igrači dolaze i pričaju o projektu, o odličnom Juventusu, dolazi napredak tamo gdje nam je svima godinama bilo mučno. Godinama smo kada dolazi utorak i srijeda slušali od navijača reala,barce,bayerna i drugih o finalima,polufinalima a nama muke stvarali deportivo, porto, sporting, lyon,galatasaray, leverkusen (kolko nam onaj golman dade golova onda,haha) tako sve od 1999 do 2015. (Namjerno nisam stavio od 2003 jer neću da prihvatim da je ok izgubiti od ekipe koja je bila 15-20 bodova ispod nas a mi igrali utakmicu za suicid a mjesec prije ubili Real u pojam, galacticose ili kako se se već samonazivali).
2015,2016,2017 TRI DUPLE KRUNE, DVA finala LŠ, i povlačenje protiv Bayerna (Capitano nemoj molim te da pričamo da je Evra kriv što smo primili 4 gola za 30 minuta). Ali fudbal i jeste najzanimljivija sporedna stvar u životu jer se sve može tumačiti sa dvije strane, zašto smo igrali protiv Bayerna?

Zato što smo u Sevilu otišli po bod i veliki Morata profula 3,4 šanse koje ne bi Matri profulao i mi bi završili na prvom mjestu i ne bi igrali s Bayernom...

(Namjerno sam tu rečenicu napisao, izdvojio je, da pokažem kako se sve može relativizirati, i po potrebi pretjerivati i bacati na svoj mlin ako se to želi...)

2015,2016,2017 TRI DUPLE KRUNE, DVA finala LŠ.
Drugi šamar : U našoj svetinji problemi!?!?! kažu posvađali se igrači?!? U Juventusu?!?! Neću da vjerujem u to, to se nama ne može desiti, novinari, shupci, levati izmišljaju. Imamo pare, sponzore, rezultate, vladamo ligom, u top 4,5 ekipa smo svijeta...šta hoćemo više...
Hoćemo osvojiti LŠ.
Prije nego ciklus završi, toga smo svi svjesni, ciklus će završiti, patosiranje je neminovno u životu pa i fudbalu, sportu, gdje su Bullsi, Lakersi, Celticsi, Ferrari, AC Milan...
Od 03.06.2017 ne pričamo o projektu, pričamo o problemima, u svlačionici, na terenu, na klupi.
Prvi šamar smo riješili, počeli kupovati (nije baš da igrači širom evrope hrle u Italiju ,ovih dana naravno, što mi ne kupimo Kanea iz Totenhema, pare imamo, projekat imamo, istoriju,budućnost, sadašnjost... sve, što ne dovedosmo Mbapea, pričalo se o tome, pare imamo eto može i na posudbu i na rate. Što ga Chelsea ne naruči,ušao je u restoran sa no limit karticom...). Jesmo li riješili prvi šamar? Jesmo. I pored takve trenutne situacije na tržištu smo među 4,5. 100%.
Drugi šamar? Međusobni problemi? Zasićenje? Pukla tikva? Igrači kažu da je Alegri specifičan jer je odnos sa njima vrlo opušten, blizak, otvoren...
Taktički je to mag, niko nas (osim u dva finala LŠ :( ) za ove 3,5 godine nije taktički raskovao.
Njegovi limiti?
Sa ovim pitanjem ću završiti ovu ponjavu jer ako on svoje limite pomjeri prema gore,desno,lijevo..rastegne ih,proširi ih...onda možemo reći da je novi ciklus već tu (Dybala, Berna, Pjaca, Bentancur, Costa, Pjana...možda Kean, Orsolini, Rugani, Spinazola...........) dragulji su tu, para ima i za nove! Hoće li ih posložiti ili će ciklus završiti sa konačnim odlaskom BBC,Gigi,Licht,Marcha a samim tim to znači i odlazak Maxa. Previše otvorenih pitanja, normalno, ali ja bih se fokusirao na Maxove limite, ako ON zna izaći iz talijanštine u evropu ali pri tome kontrolisati seriju A onda imamo i novi ciklus pred nama,a da nas postojeći nije patosirao.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 15 dec 2017, 11:32

Sta se desilo ovo sa Sturarom?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 15 dec 2017, 12:43

@dinoo

Ja nikad nisam rekao da je Evra kriv za 4 gola u 30 minuta. Kriv je za najbitniji od ta 4 - Bayernov izjednačujući. Nakon toga nije bilo dvojbe ko će proći dalje jer su imali sav momentum. Allegri se jeste povukao, ni prvi ni zadnji put, igrao je na najjaču kartu svoje ekipe. Ako ćeš ga kriviti za to povlačenje onda mu se ne možeš diviti za 'remek djela' protiv Barcelone, Reala itd..

Volio bih da mi neko objasni šta je talijanština po vama. Jer opet sebi skačete u stomak. Govorite kako da bi Juve osvojio LP mora se riješiti talijanštine, a u izgubljenim finalima sigurno toga nije bilo, veliku većinu golova smo primili iz kontri jer je ekipa bila visoko i napadala. Talijanština je korištena puno više na putu do finala nego u finalima. Finala su izgubljena jer smo igrali protiv boljih ekipa, nema nekog magičnog pokreta štapićem i mi osvajamo.

Da se dotaknem još jednog dijela tvog posta, ovo o mučenju u Evropi prije Maxa. Upravo zbog toga se smijem tim grandioznim izjavama kako Juve treba 'samo ovo ili ono' da bi osvojili LP. Većina nas nije bila svjesna kad je Juventus zadnji put uzeo LP, a i tada na penale, ali svi smo stručnjaci i znamo 100% rješenje kako doći do trofeja. 'Ne može se odbranom i kontrama uzeti' iako su dvije ekipe samo time uzele (Chelsea, Inter) ili u velikim utakmicama koristile to kao veliko oružje (Jupp, Carlo).

Svi mi ovdje pojma nemamo, ne znamo ni 1% stvari koje Allegri zna o taktici, upravljanju igračima itd, zato nemoj molim te da se pravimo da znamo rješenje i imamo tajnu osvajanja LP jer je Allegri kao preko noći zaboravio šta radi i izgubio dvije utakmice na kraju sezone, a sve prije toga je prestalo postojati i vile nas nosale do finala.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
dinoo
Postovi: 4823
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 15 dec 2017, 13:53

@IlCapitano

upravo tvoja prva tri paragrafa sam svjesno izazivao kada sam nakon pominjanja 2 finala LŠ pomenuo bayern pa moratine promašaje a znamo šta je godinu prije radio u play offu. I Od kad je to Juventus klub u kojem se krivi svjesno i godinama jedan igrač tj jedna lopta itd zato i kažem sve može biti subjekat relativiziranja ili pak subjektivnog gledanja,afiniteta prema nekome i animoziteta. (mogao sam preskočiti i ne pominjati ih te bi fokus ostao na onome o čemu sam i razmišljao dok sam pisao , a to je projekat,ciklus,godine iza nas...
Zato sam nakon toga ponovo pomenuo 2 finala LŠ i stavio tačku.

Četvrti paragraf je apsolutna istina. I nisam ničim ni pisao šta treba uraditi (možda se pozivaš na druge komentare). Ja sam se fokusirao na postavljanje pitanja tipa: Koji su Alegrijevi limiti kada je u pitanju pretakanje iz talijanštine u evropu i obratno tj igranje protiv bunkera i majmunluka i igranje sa top timovima u evropi jer tu još moramo hljeba pojesti,očigledno. (Barca 3 gola u finalu, Bayern 6 golova u 1/8 finala, i Real 4 gola u finalu).

Talijanština? Ja sam više mislio na generalnu situaciju u talijanskom fudbalu,koji je daleko od samog sebe u najboljim danima a kamo li od špa,eng,psg para jbg.

Uglavnom, što reče Rod Stewart neku noć : "samo dvije stvari u životu ne možeš promijeniti, to su klub za koji navijaš i majku".
Tako da biće kritikovanja, biće diskusija, biće subjektivizma uvijek,ali neće se uvijek biti 6 puta uzastopni prvak Italije i mislim da trebamo u tome uživati a normalno je da ćemo pogledati prema toj LŠ i davati svoja mišljenja šta je "dobro a šta nije" . Ja recimo znam lično navijača Intera koji je ubijeđen da je Spaleti k****a od trenera i da mu je krivo što je preuzeo Inter,bla,bla,bla. Tako da, znam ja nas,jbš nas ,hahaha.

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 15 dec 2017, 14:42

Mig_Mig je napisao/la:Sta se desilo ovo sa Sturarom?
?
#ALLEGRIOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 15 dec 2017, 14:50

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 15 dec 2017, 14:52

Pa prica se o nekom komentaru na drustvenim mrezama, koji je upucen dvanestogodisnjem djecaku. Komentar je navodno pun gadosti i ako ima istine u tome da je on napisao taj komentar, ne zasluzuje vise ni dana provesti u Torinu.
Max Allegri 300 💪💪💪

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 15 dec 2017, 14:56

Genijalan nacin uprave da se raskine ugovor sa sturarom :D
#ALLEGRIOUT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 15 dec 2017, 15:16

JuventinoVero je napisao/la:Genijalan nacin uprave da se raskine ugovor sa sturarom :D
Hm... ja ipak mislim da je ovo jos jedan dokaz nervoze, i sve su realnije price o svadji igraca sa Alegrijem. Ako ovakve stvari pises djecaku, zamisli sta se sve kaze Alegriju :hmmmmm: :lol:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 15 dec 2017, 16:37

dinoo je napisao/la: ali ja bih se fokusirao na Maxove limite, ako ON zna izaći iz talijanštine u evropu ali pri tome kontrolisati seriju A onda imamo i novi ciklus pred nama,a da nas postojeći nije patosirao.
Ne zna.
Postoje jace ekipe koje ti uzmu loptu i ti se tu nista ne pitas. Max ce prepustiti loptu svima koji iole znaju igrati nogomet i drzati loptu kod sebe. Max ce defanzivnoj ekipi Intera prepustiti loptu na svom terenu...
Opet da ne bude da ga pljujem,pije i njegovo vode. Bili smo predaleko od uzimanja LP u ta dva finala ali opet blize od svih ostalih. Dakle nije da ne zna sta radi. Zna se braniti kao niko,ali napasti...
Ne cemu pociva Maxovo umijece? Na nasoj uigranoj zadnjoj liniji gdje borave posljednji predstavnici onog lijepog sto Italija ima. Da li bi Barcelonu vodio ovako kao nas? Tj da li bi se ista ovako uspjesno branila? Ne bi. Sada ce se neko pitati odakle mi ideja da bi se branio sa Barcelonom? Pa zasto to radi sada a ima ofanzivnog potencijala u ekipi? Talijan. Talijanstina. Defanziva. Takva mu je filozofija nogometa i mentalitet. Kada pogledas roster Juvetusa defanziva je zadnje sto ti pada na pamet.
Zasto je Carlo onako lose vodio Bajern a ovaj djed se vratio i nastavili po 5-0 pobjedivati? Igraci se pobunili protiv takve igre,prvo se samo pricalo,pa pocele svadje na terenu...Poznato?
Chielini je u pravu kada kaze da italijanski stoperi izumiru radi Pepa. Koliko je kvalitetnih zivucih talijanskih stopera na svijetu? Samo Chielo :) A koliko je kvalitenih njemackih,spanskih ili argentinskih veznjaka,krila ili napadaca? Italijanski nogomet je dotakao dno i takva nogometna filozofija pripada muzeju.
Ne kazem ja da svi trebamo biti Pep niti mozemo,on je unikat,extrem ali Juventus kao ekipa treba promjenu u nogometnoj filozofiji radi buducnosti.
Morinho spiskao milijardu na ekipu i opet gleda u ledja objektivno slabijoj ekipi Citya. Sterlingu se svi smijali,ko se smije sada?
Atletiko implodirao. Jesmo li mi sledeci? Mozda. Nije da nema pokazatelja da jesmo. Chielo rovit,Barza djed,Gigi odlazi,Bonucci vec otisao...tu su Dybala,Costa,Berna...jesu li oni biti temelj takve igre u buducnosti?
Ako jesu onda tesko nama.
Niko ovde nije strucnjak,mozda neke stvari koje pisemo su cista nasa nagadjanja ali ima stvari koje se ipak vide.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 15 dec 2017, 17:12

Osim što statistika i rezultati pokazuju suprotnost od tih mitova...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 15 dec 2017, 22:45



Kako mi je drag ovaj momak postao :bow:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 16 dec 2017, 17:05

Ima li želja za zimski mercato? :mrgreen:

Znamo kako Marotta prespava zimu ili evenutalno dovede nekog bespotrebnog grijača klupe kojeg kasnije poklonimo tako da je bolje nemati neke želje. :shifty:

Teško je dovesti bitne igrače ostalih klubova u januaru, ali bi se apsolutno trebalo baciti oko na dvije bitne pozicije u timu, bekovi (obje strane) i veznjaci. Nadam se da se prati razvoj situacije sa dva igrača Reala; Ceballosom i Kovačićem, uoči nove sezone bi bilo odlično pokušati dovesti jednog jer je vjerujem to više nego realno uz svakako kaparisanje Cana koje će nadam se biti zvanično i ranije kako bi se imalo manje posla na ljeto.

Što se tiče bekova, tu će trebati dosta raditi i to treba biti prva zadaća uprave, pogotovo ako Sandro ode na kraju sezone. Spinna je svakako tu, spominje se i Romin Emerson Palmieri, a i desno se mora dovesti ozbiljan igrač.

Što se tiče izlaznih transfera u januaru, trebao bi se odmah prodati Sturaro, nepotreban je i sve oko 10M treba uzeti. Oko Pjace treba razmisliti, na kapaljku će igrati i jedna posudba u klub u kom će igrati ne bi bila loša.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 16 dec 2017, 17:12

Završiti Cana i probati opet sa Spinazzolom. Takav igrač bi bio ogromna ispomoć jer je mlad, gladan, tehnički odličan, brz, dribler, dinamičan, dijete kluba i igra milion pozicija što je muzika za Maxove uši.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 17 dec 2017, 11:30

:tokralju:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 17 dec 2017, 13:51

Zabija Kean nikad gladnijem.:clap:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.