Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 05 jan 2018, 13:41

dinoo je napisao/la:Ljudi,jel taj milinkovic savic stvarno toliki kvalitet ili je klasicni hype serije a, tipa berardi 100 mil, beloti 100 mil i slično?
Ako jeste, to treba uzet,jbeš pare,uz ovu ovih nekoliko koje imamo koji su 20,23,27 godina..i matuidija ,imamo onda rješenu tu poziciju igrali sa 2 ili 3 svejedno.
Desni bek,svakako, s tim da treba vidjeti ovu polusezonu pred nama da vidimo od cega je MDS, da ne bude ko PDC ,hahahaha.
Ako se Howedes pribere,uz caldaru,ruganija, benatiju,chiela ne treba nam više štopera.
Znači od howedesa i šilje nam ovisi da li ići na market po te pozcije.
Napad će svakako trebati osvježiti, ali moguće je da će pjaca i/ili kean biti to osvježenje...
i ja sam nakon prosle sezone mislio da je hypovan i one season wonder, ali je on ove sezone jos bolji za klasu... u svakom segmentu dominira, a uz to je i fizicka zvijez... definitivno poslije pjanica i Naingolana najbolji veznjak u Serii A, ali za razliku od njih koji su dosegli zenit on jos ima mnogo prostora za napredak.... iako to i nije toliko relevantno na transfermarketu je najskuplji vezni igrac Serie A... normalno ni u ludilu ne vrijedi onoliko para koliko mediji hajcaju da vrijedi... ali jedno 60-70mil se isplati dati za njega... cak pored toga i razne bonuse ponuditi.... sljedeca velika stvar fudbala....


Conte je placipiz.da obicna... eto mu nek sad vecera u restoranu sa 10 eura... iako za gazdu ima teskog multimilijardera.... mada ne znam sta place kad mu je gazda potrosio skoro 150mil proslo ljeto na moratu, drinkwatera, bakayoka i zapacostu....

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 05 jan 2018, 20:47

:tokralju:

░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 05 jan 2018, 21:52

Pored brzine i prodornosti koja sama vrijedi zlata kod njega mi se najvise svidjaju krajnje lucidni i inteligentni pasovi koje ev u ovom videu oni gore promasuju ko na traci :) Ponajbolji igrac na terenu skoro svaki puta kada je dobio priliku... Docekati ce valjda kod nas status prvotimca.
Ja licno vise ocekujem od Berne,onaj momak bi uz konstantnost dobio na samouzdanju i pokidao bi ne sumnjam.

VvD4
Postovi: 15
Pridružen/a: 05 jan 2018, 21:30
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VvD4 » 05 jan 2018, 21:53

Hvala vam sto ste nam pokupili Cana. Da je sta valjao uzeo bi ga Real ili Barca.

Avatar
Stranac
Postovi: 1465
Pridružen/a: 19 dec 2012, 01:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Stranac » 05 jan 2018, 21:54

Mora više igrati. Kontinuitet bi mu omogućio rutinu u završnici bio to zadnji pas ili realizacija. To mu realno fali. Sa lakoćom prolazi ove talijanske defanzivce kao da su one lutke sa treninga. Da je kako Mandžu naučiti da igra desno krilo. ;) :lol:

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 05 jan 2018, 22:07

On i Cuadrado su meni preslikani igrači. Imaju sve tehničke i fizičke mogućnosti, ali nemaju konstantnost i donošenje odluka u ključnim momentima. I na tom gore klipu Costa više puta napravi višak i onda gura loptu u prostor prekasno. Imaju period od 10 minuta gdje lome sve redom i onda ne prime loptu sljedećih 10...

Bez ikakve sumnje vrhunski igrači, ali budućnost su Dybala i Berna koji imaju nešto više, vide utrčavanje saigrača i prije nego se desi itd...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12685
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 05 jan 2018, 22:44

VvD4 je napisao/la:Hvala vam sto ste nam pokupili Cana. Da je sta valjao uzeo bi ga Real ili Barca.
Vi pravite takav hejt oko Cana, a mislim da u perspektivi nemate boljeg igraca na toj poziciji. Da budem iskren, malo ih je u evropi. To sto ga Barca i Real nisu uzeli, jednostavno im ne treba, jedni imaju Sergia a drugi Casemira. Hvala vama.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 05 jan 2018, 23:46

Mig_Mig je napisao/la:
VvD4 je napisao/la:Hvala vam sto ste nam pokupili Cana. Da je sta valjao uzeo bi ga Real ili Barca.
Vi pravite takav hejt oko Cana, a mislim da u perspektivi nemate boljeg igraca na toj poziciji. Da budem iskren, malo ih je u evropi. To sto ga Barca i Real nisu uzeli, jednostavno im ne treba, jedni imaju Sergia a drugi Casemira. Hvala vama.
Prave hejt jer nije za njihovog sistema. Njima treba neki brazilski cirkusant da napada sa ostatkom ekipe. Koliko im je znacio ce znati sada kad ode.
Nama bi trebao sjesti pravo jer je to mladja i malo ofanzivnija verzija Khedire,sa velikim potencijalom za takticku odgovornost.
U pitanju je dobar igrac definitivno.

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 06 jan 2018, 10:12

Logicno da je Can dobar, prihvatamo ga objerucke.
Aljegri, out!

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ramiral » 06 jan 2018, 11:21

Od deset gostovanja ove godine u ligi su potencijalno četiri teška za osvojiti bodove Fiorentina, Roma, Inter, Lazio... Ako Napoli nastavi ovako biti će zaista gutavo do kraja.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
dinoo
Postovi: 4881
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 06 jan 2018, 11:35

Napoli sigurno neće nastaviti ovako, u to sam siguran. Moje mišljenje je da će barem 10 bodova manje osvojiti u drugom dijelu,ali to je i dalje više nego ozbiljna cifra na kraju 48+38=86 bodova! Skoro uvijek je to dovoljno za titulu u Italiji. Ali ostaje da vidimo kako ćemo mi odraditi, Napoli će imati kikseve, te sam i dalje sam siguran da je sve u našim rukama, tj ako uzmemo tih 40,42 boda u drugom dijelu ne bi trebalo biti problema za sedmu uzastopnu titulu :D

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 06 jan 2018, 11:49

dinoo je napisao/la:Napoli sigurno neće nastaviti ovako, u to sam siguran. Moje mišljenje je da će barem 10 bodova manje osvojiti u drugom dijelu
Napoli je prošle sezone bio prvi kada je u pitanju drugi dio sezone.
Classifica girone di ritorno.
1) Napoli 48
2) Roma 46
3) Juventus 43
Dakle, ako gledamo samo kroz aspekt bodova, od tada, Juventus već neki duži period osvaja manje bodova od Napolia, ako računamo da smo još u minusu, je li.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 06 jan 2018, 11:55, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12685
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 06 jan 2018, 11:52

ramiral je napisao/la:Od deset gostovanja ove godine u ligi su potencijalno četiri teška za osvojiti bodove Fiorentina, Roma, Inter, Lazio... Ako Napoli nastavi ovako biti će zaista gutavo do kraja.
Znam da si starji navijac, barem ti ne bi trebao imati sumnje u osvajanje lige. Napoli je do sad trebao imati 10bodova razlike da ima bilo kakve sanse, jer svi znamo koliko se Juve dize od sad pa do Maja. To sto se tice gostovanja, pa oni vise ni kuci ne mogu dobit solidne ekipe.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
dinoo
Postovi: 4881
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 06 jan 2018, 12:14

Pogba je napisao/la:
dinoo je napisao/la:Napoli sigurno neće nastaviti ovako, u to sam siguran. Moje mišljenje je da će barem 10 bodova manje osvojiti u drugom dijelu
Napoli je prošle sezone bio prvi kada je u pitanju drugi dio sezone.
Classifica girone di ritorno.
1) Napoli 48
2) Roma 46
3) Juventus 43
Dakle, ako gledamo samo kroz aspekt bodova, od tada, Juventus već neki duži period osvaja manje bodova od Napolia, ako računamo da smo još u minusu, je li.
Ima smisla, upravo sam gledao, zadnjih 10 kola prošle sezone,konkretno smo osvojili 23 oni 28 bodova,ušli u seriju,u malo da Romino drugo mjesto ne naruše. Bukvualno su poludili zadnjih 10-ak kola. Plus ovih 48 bodova i jedini poraz u zadnjih više od 30 utakmica u ligi im je nanio Pipita prije par kola. Odličan je to niz, zreli su...ali smo vidjeli kada im je stiska (pomješa se par kola lige šampiona,zgusnut raspored u ligi i dođe i kup) i paff... u jednom momentu su imali seriju 8 mečeva, 3W 2D 3L i poslije toga dobili u seriji 3 utakmice sa 1 gol razlike i izgubili od Atalante kući.
Hoću reći, kada dođe mart i april i kada ih se počne pitati i upirati u njih biće tu itekako kikseva, mudro su ispali iz kupa, vjerovatno će žestoko rotirati i u LE,da bi udarnih 11 mogli koristiti samo u ligi...Biće zanimljivo,ako ništa drugo. Mi ćemo se svakako fokusirati na ligu šampiona, biće kikseva i s naše strane u ligi...Ipak, tipujem 3,4 boda prednost za nas na kraju.. :D

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 06 jan 2018, 12:52

Mi se ovdje pitamo, ne Napoli. Mi ako nastavimo pobjedjivat kao sto smo navikli onda nema brige. Ostaje da se vidi. Igramo utakmicu za utakmicom, samo polako.
Aljegri, out!

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 06 jan 2018, 18:26

Kako se ne pita Napoli ako trenutno imaju više bodova od vas?

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Gefufna » 06 jan 2018, 18:38

muxa je napisao/la:Kako se ne pita Napoli ako trenutno imaju više bodova od vas?

Sent from my x600 using Tapatalk
Zato sto ima medjusobna.
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 06 jan 2018, 18:48

Pa valjda i oni igraju tu utakmicu pa se samim tim ipak nešto i pitaju

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Gefufna » 06 jan 2018, 18:52

Hajde Aristotele strpi se malo da odemo na 4 boda razlike pa cemo nastaviti na ovu temu. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 06 jan 2018, 19:03

Nije problem možemo nastaviti kad god želiš, jer ja nisam nigdje napisao da vi nećete njih dobiti, niti da necete osvojiti scudetto, samo mi nije imala logike konstatacija da se Napoli nista ne pita

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Burberry46, Hardzavi i 19 gostiju.