Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

musla
Postovi: 623
Pridružen/a: 01 avg 2013, 17:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la musla » 21 jul 2017, 18:36

Szczesny :tokralju: ne mučimo se samo mi sa njegovim prezimenom
slika

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 21 jul 2017, 21:03

Nista lakse, Scesny i onda dodas z ispred i iza c => Szczesny. :kafa:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
MysticAladin
Postovi: 824
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la MysticAladin » 21 jul 2017, 21:10

Sa štoperom ne forsirati ništa. Sačekati januar da Atalanta zijani Evropu u domaćem prvenstbu zbog Evropske lige u kojoj će također zijanit i onda ih nagovorit da nam daju Caldaru. Moći će igrati LP, ali važnije, nek igra u ligi i nek se uigrava.

Fali veznjak da Max ima više formacijskih opcija, da može malo da eksperimentiše kad ne ide ili šta ja znam.
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 21 jul 2017, 22:24

Samo još veznjak. Can, N'Zonzi, Matić po redu za mene.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Yucca » 21 jul 2017, 22:34

Fali veznjak apsolutno sumnjam da ce to biti neko zvucno ime nazalost ovi sto se povezuju sa nama nisu kapacitet za Juve tj nikakav upgrade mislim na LP,ofanzivni dio smo rijesili

Takode pozicija desnog beka je kriticna jer De cigla i Licht su dovoljni za seria A ali u LP to je pretanko,jos je De cigla miljenik Maxov tako da sigurno mjesto ima u timu
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 21 jul 2017, 23:14

Kancer Juventusa eliminisan! :kafa:

Markiranje, 1 vs.1, okretanje leđa lopti, skretanje lopti. :salut:





I to sve samo sa par klikova po sjećanju, i vidi slučaja, sve evropske tekme.

Šiljo je premija. :kafa:
Muxa i kompanija za 3, 2, 1
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 21 jul 2017, 23:44

@Pogba :clap: :clap:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la rope11 » 21 jul 2017, 23:48

koja prevara od igrača, skrivio ogromnih 6 golova u 319 utakmica :mrgreen:


sad sam baš računao, ima nevjerovatnih 27841 minuta odigranih za juventus i neka je za to vrijeme skrivio dvadesetak golova, što znači da na svakih 1400 minuta pravi kiks.

baš ste nas zajebali :nedam: :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 21 jul 2017, 23:53

rope11 je napisao/la: baš ste nas zajebali :nedam: :mrgreen:
Ključna rečenica: "I to sve samo sa par klikova po sjećanju"- :mrgreen:

Nešto mi došlo, dosadno mi bilo. :D Ima toga puno, zamisli kada bi se analizirale sve tekme i tražili krivci za gol. Ne kažem da je imao hiljadu, ali nije ni 6. Nego, ono što je meni bilo interesantno je koliko je u Evropi bilo to uočljivo, uvijek se on krivio jer je dolazio više do izražaja, vazda su mi njegove manjkavosti u igri smetale, a u LP je moj bijes esklairao. :mrgreen:

Post će se dakako tumačiti kod forumskih milanista kao "jesmo uvalili Milanu kiksera", I guess. :bale:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la rope11 » 22 jul 2017, 00:04

nećemo ništa pogrešno tumačiti, shvatili smo d point :mrgreen:


naravno da svaki igrač pravi greške i to je sastavni dio fudbala, pogotovo kad igraš na najzahtjevnijoj poziciji u ekipi, ali glupo se hvatati za par kikseva u 300+ odigranih utakmica gdje je 95% vremena bio na vrhunskom nivou, uostalom nikad krivica ni ne može ležati na isključivo jednom igraču ako ćemo već zalaziti u sitna crijevca.


ako bude pravio kiks svakih 15 utakmica ilitiga 3 po sezoni, mi sretni, kod nas je zadnjih godina ekipitza iz odbrane pravila greške na sedmičnom nivou :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

musla
Postovi: 623
Pridružen/a: 01 avg 2013, 17:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la musla » 22 jul 2017, 00:09

Pogba je napisao/la:Nista lakse, Scesny i onda dodas z ispred i iza c => Szczesny. :kafa:
Da, da i ja sam a upamtio po SZ i CZ te nadodaš esny, fora je što su mu pogriješili prezime na dresu, dodali slovo E. SzczesnEy :mrgreen:

Inače sutra u ova doba s Barcom tekma, ima prenos na Areni 1(čini mi se)

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 22 jul 2017, 00:37

rope11 je napisao/la: ako bude pravio kiks svakih 15 utakmica ilitiga 3 po sezoni, mi sretni, kod nas je zadnjih godina ekipitza iz odbrane pravila greške na sedmičnom nivou :mrgreen:
Ma čuj, koliko god on bio dobar ispadao bi kanta da je igrao u prošlogodišnjem Milanu, da se ne lažemo. Imamo mi primjer i sa Chielliniem i Barzom i Bonnuciem 2010, svi su bili tu i bili smo sedmi. Dakle, ne možeš bez tima i trenera. I onda te taj tim iznjedri u boljeg igrača. I to je ono što navijači ne zaborave, ne zaborave da si bio prosjek i da ti se praštalo sve da bi postao klasa, a onda odeš. Ali taj igrač zaboravi. To je priča sa nekim od odlazaka, kao što je i njegov.

Pošto će on biti lider, a i imat će s kim da igra, a i u najboljim je godinama, njegovi kiksevi će svakako biti minimalni.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4885
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 22 jul 2017, 07:50

Ma da je gigi i alex iz najboljih dana,ovaj transfer nema veze sa milanom nego sa tim da je leo se zakacio sa klubom,trenerom...i zbog toga je trebao ici,a to sto je otisao u milan,opet ima veze sa tim sto mu je sin bolestan i sto se lijeci u italiji.
Baska je leu dojadilo pobjedjivati i ulaziti u istoriju ove igre i biti u ekipi sa mozda najboljom odbranom na svijetu i biti ljubimac navijaca i imati unlimited kredit kod istih.
Milanu svaka cast za projekat,ali hajte molim vas...

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 22 jul 2017, 09:05

Najjace mi je dizanje Mirabelija i Fassonea nakon 2 mjeseca, i cuvenog "projekta" bez odigrane utakmice, kamo li sezone. Ljudi spiskali 200 miliona na pojacanja, a osim Lea nisu doveli igraca svjetske klase. I s Bonuccijem su nenormalno imali srece, da se poklope takve okolnosti da se igrac posvadja s klubom ali da ne zeli van Italije. Pa gdje je drugo objektivno mogao ici?

Meni se iskreno svidjaju svi od reda igraci koje je Milan doveo, 100% se slazem sa svakim potezom u prelaznom roku, ali daleko je to od sigurne stvari i treba davati sud nakon sezone. A ovo sada okivanje u zvijezde 2 celna covjeka me podsjeca na tuzlake i Azmiromaniju :D
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 22 jul 2017, 09:09

Eto napokon je progovorio picic ....sto je otiso....nije se osjeco vaznim u Juventusu....e eto sad ce u Milanu da bude najvazni .....broj je uzo momku , dobit ce kapitensku ....ima da mu ego skoci 100%.....valjda ih samo nece samarat....

Avatar
dinoo
Postovi: 4885
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 22 jul 2017, 09:18

jelle je napisao/la:Eto napokon je progovorio picic ....sto je otiso....nije se osjeco vaznim u Juventusu....e eto sad ce u Milanu da bude najvazni .....broj je uzo momku , dobit ce kapitensku ....ima da mu ego skoci 100%.....valjda ih samo nece samarat....
Na trenutak mi se učini da si opisivao Emira Spahića Spahu :lol:

Agent Shicka kaže da Juventus apsolutno nije stopirao transfer :shock: i da to oko srca Juventusu uopšte nije bio problem :shock:
Pa koji q onda se desi i zašto se izjalovi transfer :?
Nekako mi se čini da je taj momak kompletniji, zahvalniji i jednostavno bolji od Bernadeschia :(

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sissoko » 22 jul 2017, 09:27

Najveci problem kod Bonuccia je sto je levat haman brzo zaboravio kakva je taraba od stopera bio kad je dosao u Juve i na sta je licio.
Gledaj sad sto lik glumi eksperta za fucu a ev 30 mu godina i jos uvijek nije naucio klizeci start nego potura guzicu poznato na juventuz.com kao bonucci's asstackle.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jul 2017, 09:32

BuffonGigi je napisao/la:Najjace mi je dizanje Mirabelija i Fassonea nakon 2 mjeseca, i cuvenog "projekta" bez odigrane utakmice, kamo li sezone. Ljudi spiskali 200 miliona na pojacanja, a osim Lea nisu doveli igraca svjetske klase. I s Bonuccijem su nenormalno imali srece, da se poklope takve okolnosti da se igrac posvadja s klubom ali da ne zeli van Italije. Pa gdje je drugo objektivno mogao ici?

Meni se iskreno svidjaju svi od reda igraci koje je Milan doveo, 100% se slazem sa svakim potezom u prelaznom roku, ali daleko je to od sigurne stvari i treba davati sud nakon sezone. A ovo sada okivanje u zvijezde 2 celna covjeka me podsjeca na tuzlake i Azmiromaniju :D
Pa da si dao 200M Gallianiju kupio bi pola Genoe, i to onu lošiju polovinu. :mrgreen: Činjenica je da ljudi nisu nikoga preplatili, pa čak ni Silvu kad se uzme u obzir iz kojeg kluba dolazi i kakva je sveukpna situacija na tržištu. Uostalom nekoliko transfera ide na rate, tako da je ta cifra od 200M prenapuhana samo da izgleda moćnije, u stvarnosti to je možda 110-120M. :D
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 22 jul 2017, 09:39

Cifra je tolika....kakve veze rate imaju....doce kad tad na naplatu...sad si potrosio 300 mil ....a u stvari 120 , al zat sljedece godine ces moci potrosit 50 mil jer ce te stici te rate.....isti qurac samo drugo pakovanje....

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jul 2017, 09:42

Pa Milan će i sljedeće ljeto opet potrošiti 200-tinjak miliona.Rate nisu jer nemaš novca, već zbog nakaradnog pravila zvanog FFP.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.