Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37549
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 avg 2017, 00:08

Mago je napisao/la:Cini mi se da ste vi ovdje prizivali onog Cancela? Jel ga ko ozbiljnije pratio? Moze odgovor i na Serie A temi da ovdje ne spamamo.

Pozz...
Druze nije ga niko pratio sigurno nikako, vec smo pacenici daj koga bilo ko je mlad i ko gotivno izgleda te ima neki potencijal da igra samo da se invalidi ne gledaju na terenu :D

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 00:10

Je l' Matuidi i službeno potpisao, jer negdje sam čitao da PSG još uvijek nije pristao da ga prodaju?
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 18 avg 2017, 00:13

Sutra.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 18 avg 2017, 10:09

Pogba je napisao/la:
Italia je napisao/la:
MysticAladin je napisao/la:Draxler je slobodan za 40-ak miliona. Prodati Cuadrada i Mandžu, a dovesti Draxlera. Možda ga se može koristiti i u vezi sa trojicom.
I zanemariti cinjenicu da je iz Schalkea presao u Wolfsbrug (a ne Juve) iskljucivo radi kojeg miliona vise na plati. A iz istog Wolfsburga zahtijevao transfer nakon samo 1 godine u klubu. Neka hvala, daleko mu kuca bila od Torina, pa makar nam se Isla vratio da igra na tom krilu.
Ovom prilikom cemo zanemariti to da je Marotta ponudio oko 17 M eura za transfer na sto je dobio odgovor Schalkea da je to vrhunac drskosti.
Sta se sve nece reci samo da se ne bi reklo stogod kontra Beppea.
On posle transfera izjavio da nikad nije bilo ni kontakta sa Juventusom niti da je htio preci u Juventusu. A Marotta izjavio da su dali svoju ponudu, a posle toga i ovo sto je capitano napisao. Odaberi kome vjerujes, ja cu ipak vise vjerovati Marotti nego momcicu koji je promjenio 3 kluba u 2 godine, a vrlo lako ce doci i 4.

Kontra Marotte se bas nista nema reci. U fudbalskom svijetu u kojem danas zivimo, gdje prosjecni igraci imaju vece plate i kostaju vise nego nase najvece zvijezde, sta se moze reci covjeku koji je skupio jedan od najboljih timova na svijetu ? I to haman za sicu. Zasto tako i igrace ne pljujete, istim intenzitetom kao i upravu ? Igracu je dozvoljeno da dosta utakmica grijesi i bude ispod svog prosjeka (evo konkretno Dybala, ispod prosjeka je citavu proslu sezonu bio), ali rijetko ko je poceo pisati ista negativno o njemu. Dok upravi cemo i najsitniju gresku izvaditi na stol i poceti kritikovati. Svi su ljudi i svi prave greske, ali kolicina pozitivnih stvari koje su uradili valjda ne bi trebala dozvoliti da neka sitnica prevagne na drugu stranu.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Yucca » 18 avg 2017, 11:36

Gazzetta koje sranje od novina kao napravili su anketu medu sportskim novinarima u italiji koje je favorit za prvaka

Napoli su stavili kao prvog favorita,Juve drugi,Inter i Milan treci,onda Roma i Lazio

Ekipa koja 6 puta osvoji prvenstvo zaredom stave na drugo njesto :facepalm:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

J1897
Postovi: 3937
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 18 avg 2017, 11:52

Ma sto se mene tice neka stave i Sassuola kao osvajac titule .. mi cemo svoje na terenu pokazati i abd 7 na redu
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Andrej
Postovi: 6741
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 18 avg 2017, 17:46

slika
slika
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 18 avg 2017, 18:24

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 18 avg 2017, 19:37

http://www.around-j.com/psg-issues-stat ... -transfer/

Eto malo procitajte, ako vec ne kontate koga smo doveli.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 avg 2017, 11:17

Juventus offered €75m for Real Madrid midfielder Mateo Kovacic, claims Spanish paper As, but it was rejected.
According to Saturday’s edition of the newspaper, the Bianconeri made a proposal worth in the region of €75m for the Croatia international.


Ima li nešto više o ovoj ponudi u nekim ozbiljnijim medijima? :hmmmmm:

Edit:

Što se tiče veznog ima i ova vjest.Jer Milan je očito odustao od igrača, s obzirom da Bayern traži previše novca po mišljenju direktora Milana.Ako je vjerovati upravi Bavaraca žele ga samo poslati na posudbu pa ga vratiti sljedeće ljeto, zato..

Gazzetta: Juventus request Renato Sanches on loan from.
Zadnja izmjena: Romagnoli13, dana/u 19 avg 2017, 11:22, ukupno mijenjano 1 put.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la gojzerica » 19 avg 2017, 11:19

Ne shvatam zašto bi tako visoku cifru nudili za njega.

J1897
Postovi: 3937
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 19 avg 2017, 11:45

Ma nema sanse da je ovo istina u vezi Kovavica...
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Pogba
Postovi: 19747
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 19 avg 2017, 12:16

Ubode Luca Toni kao kašikom u med.:thumbup:
La Juventus ha tre giocatori - Higuain, Dybala e Douglas Costa - da 65 gol stagionali. E se raggiungeranno quella vetta vorrà dire che avranno vinto in Italia e in Europa".

Možda je cifra pretjerana, ali je ciljao dobro, Juve s ovakva 3 igrača mora bar dati 55 golova, a da ne uzmemo u obzir uopće Juana, Pjacu, Bernu i Maria.

Što se tiče Kovačića, ta vijest je malo vjerovatna. Igrač koji je plaćen 25M i koji je sjedio i sjedit će na klupi i dalje ničim nije mogao utrostručiti svoju vrijednost. Ali mercato je bolestan.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kawhi » 19 avg 2017, 12:51

gojzerica je napisao/la:Ne shvatam zašto bi tako visoku cifru nudili za njega.
Zato što je bolji od svih vaših veznjaka. Al ne vjerujem da je istina. As voli lupati i nisu u dobrim odnosima s Madridom i ne liči mi na vas da se ovako razbacujete parama, pogotovo nakon što je Matuidi došao.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12678
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 19 avg 2017, 13:00

Kawhi je napisao/la:
gojzerica je napisao/la:Ne shvatam zašto bi tako visoku cifru nudili za njega.
Zato što je bolji od svih vaših veznjaka. Al ne vjerujem da je istina. As voli lupati i nisu u dobrim odnosima s Madridom i ne liči mi na vas da se ovako razbacujete parama, pogotovo nakon što je Matuidi došao.
Dje si ga gledo pa si vidio da je bolji?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Andrej
Postovi: 6741
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 19 avg 2017, 13:23

slika
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12678
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 19 avg 2017, 16:57

Kaze Lotito da se u vezi Keite ponasao kao kriminalci. Pusti ga covjece, ne znam sta pokusavas.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 19 avg 2017, 17:26

Kawhi je napisao/la:
gojzerica je napisao/la:Ne shvatam zašto bi tako visoku cifru nudili za njega.
Zato što je bolji od svih vaših veznjaka. Al ne vjerujem da je istina. As voli lupati i nisu u dobrim odnosima s Madridom i ne liči mi na vas da se ovako razbacujete parama, pogotovo nakon što je Matuidi došao.
Pa normalno da nije istina....sto bi davali 75 mil , kad ima klauzulu od 50 mil...

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 19 avg 2017, 17:42

ma vise ne znam sta da kazem za igrace Reala. ocigledno da je tim prije par godina tako dobro slozen i selektiran da je to nevjerovatno. I evo sad im se sve vraca na najbolji nacin.
Bili smo skepticni i kad je Isco kao trebao za 40 mil tada u Juventus, pa nije to igrac za Juventusa i stvarno momak pokaza da nije za Juventusa. Samo jbg pokaza da je za vise od Juventusa.
Eh sad Kovacic opet jeste malo prenapuhana cifra, ali kazem ne znam sta reci za Real.
Njima je najstariji igrac u ekipi je.eni C.Ronaldo :crazy:
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Chinaglia » 19 avg 2017, 17:56

Mig_Mig je napisao/la:Kaze Lotito da se u vezi Keite ponasao kao kriminalci. Pusti ga covjece, ne znam sta pokusavas.
hajde, da ti postavim ovako, da vidim kako razmisljas

ako Dybala zeli u Barcu i Barca ponudi 80 mln, Man City 95 mln, Chelsea 97 mln, Man Utd 100 mln, gdje bi ti prodao Dybalu, da li bi vise volio ovu najvecu cifru ili ovu najmanju, ili ako igrac ne zeli nigdje osim u Barcu, dal bi prihvatio tih 80 mln il bi gledao da izvuces vise od tih 80 mln

eh, Lazio je dobio ponude od Napolija 30 mln, West Hama 32 mln i Milana 35 mln i pazi sada, Juventusa od 15 mln

i tebi nije jasno sta Lotito pokusava, e svaka ti cast na objektivnosti, pardon, subjektivnosti

vjerovatno bi ga trebao besplatno poslat za Torino, to je takvima poput tebe vjerovatno najrealnija opcija

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.