Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sissoko » 26 jul 2017, 21:00

Marotta to Mediaset: "We have made our offer to sign Keita, now the president Lotito will evaluate it. We will see what happens."


Onda bi Cuadrado bio prodan sigurno.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 26 jul 2017, 21:03

BuffonGigi je napisao/la:Da da, mos mislit da je odabro Chelsea nad Milanom bas zbog Juventusa i ljubavi prema klubu u kojem je mogao ostati, umjesto sto je otisao svjesno na Realovu klupu, naserem mu se u po licemjernih **** usta, tacnije ne njemu nego menadzeru koji je ovo izjavio. To je jedan od meni najmrzih igraca koji su ikad nosili ovaj dres, drazi mi je Poulsen bio. Najmanje od svega mu zamjeram sto je otisao, a najvise sto je bio odvratno sebican i sto je glumio primadonu citave 2 godine. Samo jel moguce da se neko stvarno uhvatio na ovo? Bas ce otici u tim u izgradnji, u slabiju ligu, kup UEFA...umjesto u sampiona Engleske, igrati pod vrhunskim trenerom koji ga obozava, biti 1000% prvi izbor tu, i sve to za mozda duplo vecu platu, mos mislit da je ljubav prema Juventusu presudila...
Jedan od najdražih. I uz to vjerovatno jedan od najumiljatijih i down to earth fudbalera općenito, nešto tipa Llorente, rijetkost u nogometu, dobiti igračinu i uz to odgojenog i kulturnog momka, van terena. Ako mu je najveći grijeh što je bio uvjeren da ima drugu šansu - to se mora razumjeti jer je rođen u Madridu. I jedan Torinez bi isti bio. Primadona je suvišan atribut, jedan od igrača koji su zadnjih godina najviše pravili razliku, vrlo konkretno, u ciframa, odlučujućim golovima i stavom koji treba imati svaki Juventino. Nije mi trebao nikakav agent jer sam to i pisao prije ove izjave, kako ovdje tako i na temi Milana kada se spominjao. Nakon nedavne tekme repke Španije je i rekao da mu je Juve seconda casa.
Sissoko je napisao/la:Marotta to Mediaset: "We have made our offer to sign Keita, now the president Lotito will evaluate it. We will see what happens."

Onda bi Cuadrado bio prodan sigurno.
Vjerovatno. Ok je ako je van Italije mada opet bi mi bilo žao.

Veli i da se ganja veznjak s iskustvom. WTF, neka pogleda br. godina Marche i Samia. Nikakvo iskustvo ba u prvi plan, samo kvalitet. Znači Matuidi garant.

Što se tiče Keite, mislio sam da su fakat batalili to jer nema neke potrebe. To znači da će Shicka zaboraviti definitivno (to je Marotta i rekao, kao nada se njegovom oporavku, a sada je igrač Sampe). Keita je opet neka seconda punta/krilo, ali mislim da je to to što se tiče ofanzive. Tu bi njegovim dolaskom Pjaca trpio i nije isključeno da se posudi u januaru po meni.

Raspored je baš dobar, prethodnih sezona, bar na papiru, imali smo preteške rasporede sa nizom uzastopnih derbija.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 26 jul 2017, 21:21

Buraz Morata je najsebicniji igrac koji je ikad igrao u ovom klubu u mojih 25 godina intenzivnog pracenja kluba, bespotrebna padanja i pickaste reakcije na terenu su ga ucinile rezervom Mandzukicu koji je realno 5 puta manje talentovan. Moj post je na mjestu, to sto ti i dosta ljudi padate na lijepo lice vise nego na konkretan ucinak, mozda je i vase seksualno opredjeljenje u pitanju, ali to je opet vasa stvar. Napadac koji u 93 nastupa zabije 27 golova, i upropasti milijardu sansi (mnogo njih u situacijama gdje je trebao dodati), ne moze se smatrati vrhunskim. I da dodam, svi njegovi vazni golovi u ligi prvaka su bili uglavnom otpadci u situacijama gdje je Tevez uradio sve zivo. Svaka cast sto se nasao u pravo vrijeme na pravom mjestu, ali stavi Higuaina pored Teveza u onakvoj formi pa ces vidjeti rezultate...
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 26 jul 2017, 21:30

Raspored je katastrofa. U ovih zadnjih 5 kola (inter, napoli, roma), dodajte dvomec polufinala kupa italije, kao i polufinale lige prvaka. Bude li nam neko puhao za ledjima u sezoni, posteno smo ga "na*ebali". Doduse, ne mora znaciti. Mozda ce nas to natjerati da drzimo jak tempo i do kraja same sezone, pa samim tim i podici nas kvalitet, ali lagan pocetni raspored je samo maska. Da se mi ne lazemo, pocetak Serie A ce svakako biti tezak. Ekipa ce raditi prvenstveno na kondiciji i uigravanju novih formacija/igraca, a igrat ce se po starim sablonima. Kao i svake godine, to nece liciti na neki superjaki tim.

Alvaro ima potencijal veci od svih napadaca na svijetu. Visinu, brzinu, dribling, sut. Al djaba kad je blento i ne zna to sve iskoristiti. Nemojte porediti potencijale sa Mandzom. Mandzin potencijal je za maksimum balkanskih liga. Al Mandzo ima srce i zato je bolji od svih tih djevojcica.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 26 jul 2017, 21:40

Italia je napisao/la:Ekipa ce raditi prvenstveno na kondiciji i uigravanju novih formacija/igraca, a igrat ce se po starim sablonima. Kao i svake godine, to nece liciti na neki superjaki tim.
Mah, raspored kao raspored, po meni je lakši od ovih u zadnje 2-3 sezone. U početku je i bolje možda što je lakši upravo zbog novih. A širina je sad veća dosta naprijed. Što se tiče šablona, ako ćemo iskreno, malo što od proper igre smo vidjeli u zadnjoj sezoni, mnogo toga je ovisilo od individualizma. To je meni recimo nešto što kod Maxa smeta u odnosu na Antonia, taj manjak identiteta i jasnog stila. To mi je npr. zasmetalo neki dan, na stranu kondicija i sve, ali kad imaš igru i identitet iste onda to liči na nešto. Izgubilo se to onog momenta kada se batalio sistem od 3 veznjaka. Nadam se da će više raditi na tom polju, posjedu lopte, premalo posjeda imamo u ovoj koncepciji što odaje sliku inferiornosti ponekad. Ne kažem da nam treba tika-taka, ali mnogo prepustimo loptu što za posljedicu ima direktno uvlačenje Buffonu u krilo.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 26 jul 2017, 21:50, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Gefufna » 26 jul 2017, 21:49

Pozdrav raja. I Marvine. :mrgreen:

Svasta se izdesavalo, mogu mislit koliko ste gluposti napisali. :mrgreen:

Znaci, za Novu godinu sam u Veroni. :opaopa: :ljepota:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 26 jul 2017, 22:17

Pogba je napisao/la:
Italia je napisao/la:Ekipa ce raditi prvenstveno na kondiciji i uigravanju novih formacija/igraca, a igrat ce se po starim sablonima. Kao i svake godine, to nece liciti na neki superjaki tim.
Mah, raspored kao raspored, po meni je lakši od ovih u zadnje 2-3 sezone. U početku je i bolje možda što je lakši upravo zbog novih. A širina je sad veća dosta naprijed. Što se tiče šablona, ako ćemo iskreno, malo što od proper igre smo vidjeli u zadnjoj sezoni, mnogo toga je ovisilo od individualizma. To je meni recimo nešto što kod Maxa smeta u odnosu na Antonia, taj manjak identiteta i jasnog stila. To mi je npr. zasmetalo neki dan, na stranu kondicija i sve, ali kad imaš igru i identitet iste onda to liči na nešto. Izgubilo se to onog momenta kada se batalio sistem od 3 veznjaka. Nadam se da će više raditi na tom polju, posjedu lopte, premalo posjeda imamo u ovoj koncepciji što odaje sliku inferiornosti ponekad. Ne kažem da nam treba tika-taka, ali mnogo prepustimo loptu što za posljedicu ima direktno uvlačenje Buffonu u krilo.
Mah, najveca je stvar sto je Allegri mrtvi takticar, pa covjek ucini sve da ekipa nekad lici na najjacu mogucu na svijetu, a nekad na fenjerasa. Cak vjerujem nekad i svjesno izvede ekipu da prikazu "sto slabiji" nastup, da bi neko analizirao greske iz te utakmice i vodio se njima, a on onda udari kontru. Ako me pamcenje dobro sluzi (a generalno ne sluzi kada je u pitanju prisjecanje neke sezone :D ) to se desilo sa onda sa Napolijem kada smo igrali 3 tekme u kratkom periodu. A i generalno, ovo misljenje sam najvise stekao kroz prethodnu sezonu, jer covjece, ne moze biti tolika slucajnost da mi haman svaki poraz/remi ubiljezimo pred derbi, pa onda sameljemo rivala :D

A sto se tice individualizma (sto u Conteovoj, sto u Maxovoj eri), mi smo godinama plakali za takvim igracima :mrgreen: Ko da sad gledam one postove "da samo imamo jednog igraca koji utakmicu moze rijesiti sam od sebe". Tevez je to jedno vrijeme radio, al ne u tolikom kontinuitetu, a i nije mogao sam. Pogba i Vidal, kakve god masine bile, nisu bili individualci kao recimo Cuadrado (da ne spominjem Dybalu, Higuaina ili cak i Pjanica - korneri, slobodnjaci, pregrst passova za 100% sanse iltiga predasistencije :D ). Koliko je samo Higuain "nikakvih" bodova donio ili Dybala pobjedu protiv Barce.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 26 jul 2017, 23:04

[quote="Italia]...[/quote]Za mene u svemu je kljucna jedna stvar za koju na osnovu mercata smatram da je prepoznata, a to je da razliku u LP cini ofanzivni dio ekipe. Svako ko je pratio nekad moje kritike zna da sam uvijek kritikovao to sto smo znali izvesti 7 defanzivnih igraca, a i ovo u ofanzivi je opet bilo Mandzukic koji je najdefanzivniji napadac/krilo na svijetu i Dybala kojeg Max muci gdje je ovaj prisiljen igrati na centru. Takva igra je mene bas ubijala. Ovo sad sto ima, ako i s ovim budemo igrali slicno onda se nismo nikuda makli, a kao cilj nam je LP.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la gojzerica » 26 jul 2017, 23:32

Voli Morata Juve, svršio dvaput' kad nam Real zabi u finalu.

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 26 jul 2017, 23:41

gojzerica je napisao/la:Voli Morata Juve, svršio dvaput' kad nam Real zabi u finalu.
A trebao je zaplakati jer osvaja najvazniji trofej, uz SP, u karijeri u klubu u kom je ponikao? Kljucna stvar je emocija vise ka Madridu. Zabijao je i njima i pokazao tu emociju vise.
Svakako bolji on nego Leonardo Bonnuci na Curvi Sud. :kafa:
Postoje momci koji odu kao navijaci ovog kluba kao on, Nando, Storari, Pepe, Pado, Vucinic, svi otisli kao gospoda.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 27 jul 2017, 00:03

Pa da. Ni mene nije "zabolio" gubitak jednog od najboljih stopera svijeta niti Danija upravo zbog te ofanzive. Popisam se ja na najbolju odbranu svijeta kada ista u jednoj tekmi primi 4 gola. Sta cemo mi dobiti sa ovakvim ofanzivcima (Costa i Berna), to nijedan defanzivac ne moze donjeti. A na kraju krajeva, Boni je bio van terena par mjeseci zbog povrede, pa se nista to nije osjetilo, niti izostanak Chiellinija, niti Barze, niti ikog. Sve je to stvar sistema.

Samo da Berna pocne igrat, halalit cemo mi i Dybalu Barci :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
dinoo
Postovi: 4869
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 27 jul 2017, 01:29

Gefufna je napisao/la:Pozdrav raja. I Marvine. :mrgreen:

Svasta se izdesavalo, mogu mislit koliko ste gluposti napisali. :mrgreen:

Znaci, za Novu godinu sam u Veroni. :opaopa: :ljepota:
a 22.okt. u Black Stuffu :D :D :D

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 27 jul 2017, 02:21

Gefufna je napisao/la:Pozdrav raja. I Marvine. :mrgreen:
:salut:

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sissoko » 27 jul 2017, 07:56

Izgleda da smo ponudili 20 mil. za Keitu.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 27 jul 2017, 08:03

Ne znam stvarno šta će nam kad su nam te pozicije pokrivene, imamo mi prečih pozicija za pojačati.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 27 jul 2017, 10:11

De Sciglio [emoji38]
Definitivno osim Sandra i dijelom Lichta iz najboljih dana ovaj klub ne zna ubosti beka. Zebina, Grygera, Armand Traore, De Ceglie, Grosso bio vec pri kraju, Molinaro, Motta, nakratko Peluso. Caceres je bio solidan i generalno nije ostvario nivo u skladu s talentom, a i bio je stoper vecinom.
Pa valjda se moze dovesti iole tehnicki potkovan igrac odredjene fudbalske inteligencije.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 27 jul 2017, 10:24

Juce naletim na jedno 3-4 vijesti/slike/komentari u kojima se prica o Marchisiju i kako je njegova povreda proslost, vraca se principino. Haj reko neka euforija za najdrazeg nam. Kad ono dva komada pala za cas posla :mrgreen: Mislim da su ga mnogi zanemarili u citavoj ovoj prici dovodjenja nekog klasnog veznjaka. Ajd da kazemo da je Pjanic nedodirljiv, ali opet pored Marche, Khedire i Sturara ( :mrgreen: ) ne treba nam neka klasa.

Jeste vidjeli prodor i stativu Sture ? :cool: :cool: :cool:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 27 jul 2017, 10:45

Pogba je napisao/la:De Sciglio [emoji38]
Definitivno osim Sandra i dijelom Lichta iz najboljih dana ovaj klub ne zna ubosti beka. Zebina, Grygera, Armand Traore, De Ceglie, Grosso bio vec pri kraju, Molinaro, Motta, nakratko Peluso. Caceres je bio solidan i generalno nije ostvario nivo u skladu s talentom, a i bio je stoper vecinom.
Pa valjda se moze dovesti iole tehnicki potkovan igrac odredjene fudbalske inteligencije.
Zamisli kako je gledati te poteze De Sciglia 5 godina. :mrgreen:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 27 jul 2017, 11:01

Romagnoli13 je napisao/la:
Pogba je napisao/la:De Sciglio [emoji38]
Definitivno osim Sandra i dijelom Lichta iz najboljih dana ovaj klub ne zna ubosti beka. Zebina, Grygera, Armand Traore, De Ceglie, Grosso bio vec pri kraju, Molinaro, Motta, nakratko Peluso. Caceres je bio solidan i generalno nije ostvario nivo u skladu s talentom, a i bio je stoper vecinom.
Pa valjda se moze dovesti iole tehnicki potkovan igrac odredjene fudbalske inteligencije.
Zamisli kako je gledati te poteze De Sciglia 5 godina. :mrgreen:
Obracas se navijacima koji su godinama gledali tandem Molinaro-Grygera na bekovskim pozicijama. De Sciglio je za njih Dani Alves iz najboljih dana. :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 27 jul 2017, 12:26

De Sciglio ce u Juventusu imati vecinom defanzivne zadatke jer ce naprijed uvijek biti neko od madjionicara. Protiv Barce je odlicno izgledao u defanzivi, sinoc su on i Asa ispadali ko iz voza, ali sve to je normalno za ovu fazu priprema. Imao je MDS sinoc odlicnu loptu za Sturara kod one sanse, ja uopce ne sumnjam da ce njega Allegri vratiti na kolosjek, treba prvo izvrsiti dekontaminaciju luzerskog mentaliteta iz zadnjih 5 godina.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.