Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 21 jun 2017, 18:27

IlCapitano je napisao/la:Bernardeschi, 40 miliona [emoji106]
Ako je zamjena za cuadrada onda ok.
Btw za koliko se priča da bi mogao otici kolumbijac?

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 21 jun 2017, 18:42

Nadam se da ce se dovesti Bernardeschi jer je u ovoj mladoj Italiji pokazaoda je za klasu bolji od svakog drugog igraca.... a vecina ovih mladica se povezuje ili povezivalo sa Juventusom.... jednostavno mnogo odskace od vrsnjaka...
On na lijevo krilo, a Costa na desno pa ozezi... a malo ispred Dybala i Higuain.... umjetnost bi bila gledati taj Juventus....

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12687
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 21 jun 2017, 18:49

Kompromis je napisao/la:Nadam se da ce se dovesti Bernardeschi jer je u ovoj mladoj Italiji pokazaoda je za klasu bolji od svakog drugog igraca.... a vecina ovih mladica se povezuje ili povezivalo sa Juventusom.... jednostavno mnogo odskace od vrsnjaka...
On na lijevo krilo, a Costa na desno pa ozezi... a malo ispred Dybala i Higuain.... umjetnost bi bila gledati taj Juventus....
Rugani je klasa za sebe :) Zasto ne igra Caldara?
Max Allegri 300 💪💪💪

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 21 jun 2017, 18:54

Mig_Mig je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Nadam se da ce se dovesti Bernardeschi jer je u ovoj mladoj Italiji pokazaoda je za klasu bolji od svakog drugog igraca.... a vecina ovih mladica se povezuje ili povezivalo sa Juventusom.... jednostavno mnogo odskace od vrsnjaka...
On na lijevo krilo, a Costa na desno pa ozezi... a malo ispred Dybala i Higuain.... umjetnost bi bila gledati taj Juventus....
Rugani je klasa za sebe :) Zasto ne igra Caldara?
Ma dobar je Rugani, ali kiksnu jbg... ni prvi ni zadnji kiks u karijeri... ali je spasio poslijeu jednom napadu dva gola...
Odmara Caldaru, Gallardinia, kapitena Benassia i Bareccu za tekmu sa Kobajama.... moze se to obiti idiotu di Biaggiu....

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 21 jun 2017, 19:05

Po cemu bogati oskace Bernardeschi ...prosjecna partija ko i svih ostalih...

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12687
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 21 jun 2017, 19:11

Cuj odmara ? Haa? Ovo nije klasicni kils, okliznu se. Dobar je Bernardesci, pogotovo ovih 10min, tehnicki savrsen.Nema italija napadaca, bolje da je Keana poveo.
Max Allegri 300 💪💪💪

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 21 jun 2017, 19:27

Na osnovu prvog poluvremena se moglo vidjeti koliko je Bernardeschi bolji od drugih... ima momcina sve... tehnika odlicna za jedno krilo, umijece i vic u igri... ne znam mozda sam ja previse slab na ovakve igrace koji znaju igrati lopte ali jednostavno samo detaljnije posmatraj i vidjet ces da ima sve sto drugi Italijani nemaju.... to je prodornost, dribling, inteligentni dalekometni pasovi, otvaranje prostora bekovima... uz njega bi jedan Alex Sandro ''poludio'' na lijevoj strani u kontekstu prodornosti i asistencija, a uz to igra i odbranu, nije operisan od iste....
Savrsen igrac za Allegriev sistem... ima dakle sve sto ima i Mandzukic samo na mnogo vecem nivou osim normalno odbrane jer tu niko medju ofanzivcima nije ravan Mandzi...

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12687
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 21 jun 2017, 19:40

Donaruma :damn: Di Biago :rol: sa ovim golom i ispadaju.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 21 jun 2017, 19:42

Bernardeschi 40 mil , Berardi 40 mil , Conti 30 mil , Gigi 40 mil , Rugani :rol:

Ajte kuci

Avatar
bianconeros
Postovi: 1671
Pridružen/a: 29 jun 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la bianconeros » 21 jun 2017, 19:43

Pa dobro svako moze imati los dan :mrgreen:
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Forza Juventus ohhhhh..

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 21 jun 2017, 19:45

Vicemo ih protiv Njemaca

Avatar
bianconeros
Postovi: 1671
Pridružen/a: 29 jun 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la bianconeros » 21 jun 2017, 19:46

Znas kako to ide talijanima.. vazsa se nekako na kraju doguraju dalje..
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Forza Juventus ohhhhh..

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 21 jun 2017, 20:01

Bernardeschi je dobar, ali ne vrijedi ni 30 miliona. Naravno, viole ne posluju s nama pa ce nas oguliti.

Rugani stagnira i to ce biti i u narednom periodu tako sve dok se bar dvojica ne oproste, Barza i Chiellini, a drugi sigurno nema namjeru jos zavrsavati karijeru.

Bilo je tu lijepih partija, ali iako sam fan Rugania zelim ga vidjeti u drugacijem sistemu i bez BBC sistema, recimo u sistemu odbrane covjek na covjeka i slicno jer ne znam je li pravi Rugani onaj iz perioda kada je igrao u kontinuitetu par odlicnih tekmi ili onaj od kojeg je Perisic pravio budalu. Mora igrati vise, on i Caldara od naredne sezone trebaju preuzeti odbranu.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BlueBosnian » 21 jun 2017, 20:18

Alves je bivši dakle. Njegovim stopama bi mogao i Alex Sandro jbg..

Koliko je realno Cancelo/Fabinho desno, i Mendy lijevo (ukoliko ode Sandro)?
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 21 jun 2017, 20:34

Sad sam slusao Marottu. Veli da je njegov odlazak stvar motivacije. Patka sto bi se reklo, pokazan mu je izlaz. Samo sto, mi smo jedini tim koji poklanja igrace, vidi pod Llorente itd. Da bude gore, poklanjamo ga seicima.

Sandra nece prodati, to je opet potvrdio i to bi bilo katastrofalno, izgubiti bekove koje smo trazili godinama. Svi ti navedeni ce biti pun pogodak, svi izuzev Darmiana i Sciglia, to bi bilo 10 koraka nazad.

Jos na vidiku nema pojacanja u pravom smislu. Costa, Cancelo i Schick pa se moze pricati.

Ono sto je rekao na pitanje o Bernardeschiu je da na mercatu za sada samo ispitivaju puls te da ce u narednim sedmicama biti konkretniji. Mislim da ce on biti prva meta, Italijan, Gigi ga gotivi. Ali, suludo bi bilo da npr. odustanu od Coste. Mogu oba.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT


Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BlueBosnian » 21 jun 2017, 21:55

Pretpostavljam da će poslije svega Licht ostati :eh: . Ne vidim potrebu da se dovode 2 desna beka jer već imaju igrača na raspolaganju koji nije ništa lošiji od Darmiana i Sciglia.
Mendy je super igrač, ali ostanak Sandra je ključna stvar, eventualnom prodajom njega Juventus bi se mogao okarakterisati kao " nešto organizovaniji Udineze" :mrgreen:

Što se Fabinha tiče, ne vjerujem da će Monaco dozvoliti potpuni raspad tima, iako će, vjerujem, ostati bez Lemara i Bakayoka do kraja prijelaznog roka.
Jonny iz Celte je korektan igrač i relativno dostupan, a može kvalitetno pokriti sve def. pozicije..
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12687
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 21 jun 2017, 23:07

Ljevo Sandro, desno Danilo aa :) Sanjam to. Mi smo sa Alvesom sigurno ovako i dogovarali.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 22 jun 2017, 00:22

Izgleda da je Bernardeschi gotov, već smo ga kupili:
"Notizia di mercato"

La notizia proviene da un utente che preferisce rimanere nell'anonimato, perché non gradisce essere al centro dell'attenzione.
La fonte è una persona che è nell'organigramma societario della Fiorentina.
La notizia è che la Juventus ha acquistato Federico Bernardeschi, stanno solo aspettando di capire chi sarà il prossimo proprietario della Fiorentina (Della Valle lascia).
Jedan od insajdera sa VS:

Dobio je informaciju od jednog člana uprave Fiorentine - Bernardeschi je već naš, kupljen, čeka se samo da Fiorentina dobije novog vlasnika jer Della Valle odlazi. :clap:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12687
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 22 jun 2017, 00:29

IlCapitano je napisao/la:Izgleda da je Bernardeschi gotov, već smo ga kupili:
"Notizia di mercato"

La notizia proviene da un utente che preferisce rimanere nell'anonimato, perché non gradisce essere al centro dell'attenzione.
La fonte è una persona che è nell'organigramma societario della Fiorentina.
La notizia è che la Juventus ha acquistato Federico Bernardeschi, stanno solo aspettando di capire chi sarà il prossimo proprietario della Fiorentina (Della Valle lascia).
Jedan od insajdera sa VS:

Dobio je informaciju od jednog člana uprave Fiorentine - Bernardeschi je već naš, kupljen, čeka se samo da Fiorentina dobije novog vlasnika jer Della Valle odlazi. :clap:
Kako sad to? Pa mi nista ne radimo ?
Max Allegri 300 💪💪💪

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.