Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 20 jun 2017, 08:57

Ja mu prognoziram polusezonu u City-u, gdje ce ga nakon zajebancije Guardiola poslat nazad u Brazil, eventualno u Kinu.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

musla
Postovi: 623
Pridružen/a: 01 avg 2013, 17:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la musla » 20 jun 2017, 11:59

Piše se da se radi na obnovi ugovora za Alexa Sandra, dok druge vijesti govore da je Alex sve dogovorio sa Chelsea te da će zatražiti transfer ovo ljeto. Ovog momka treba zadržati u klubu, ima tek 26 godina i iza sebe fantastičnu sezonu, teško bi našli i približnu zamjenu za njega...

Što se tiče desne strane, Licht (33) i odlazeći Dani (34) polahko ali sigurno ulaze u ozbiljne fudbalske godine te nam je svakako potrebno osvježenje.
Dani je pružio nekoliko odličnih partija ove sezone, pogotovo u LP protiv Barce i Monaca te je pomogao klubu da ostvari neke ciljeve. Želi da ide, ima priliku da opet radi s Pepom za veću platu i usput da se okuša u EPL...

Izgleda da je tražio raskid ugovora te da ide za džaba, više mi se sviđala prvobitna vijest da će M.City da plati 5-6mil. Dakako, zbog tih para klub kao Juve neće propasti ali bi vrijedilo spomenuti da je Juve doveo Ruganija (5mil), Mandragoru(6,5mil), Orsolini(6mil) a pogledajte sad Ruganija a za nadati se da će i druga dvojica opravdati svoj potencijal.

Juve browsing for a RB : Darmian (Utd) Sidibé (Monaco ) Cancelo (Valencia), Bellerin (Arsenal) De Sciglio (Milan) & Aurier (PSG) [La Stampa]

Znamo svi ko ima najveće šanse :roll:
Zadnja izmjena: musla, dana/u 20 jun 2017, 12:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ramiral » 20 jun 2017, 12:07

Buffon

Desni bek. Bonucci Chiellini Sandro

Khedira Pjanić (Sturaro, Rincon, neki dobar pit bull)

Bernardeschi

Higuain Dybala
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sissoko » 20 jun 2017, 12:18

Romeo Agresti @romeoagresti


#Juventus-#Cuadrado: è sempre più addio

Na izlaznim vratima.
Izmedju ostalog, D.Alves dogovorio sa Citijem na 2 godine.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 20 jun 2017, 12:31

Za sada ne mogu reci da sam zadovoljan mercatom. Istina da isti nije ni poceo, ali ostali klubovi su aktivniji relativno.
Doduse, Costa i Schick su prakticno nasi pa ce to popraviti sliku.
Ali, problem je sto osim Coste uopce ne vidim imena koja ce biti pojacanje. A i on ce biti klupa Mandzukicu poznavajuci Maxa, bar na pocetku, ali i generalno je Mario neko ko ne trpi klupu. Max ce opet posezati ka alternativnim rjesenjima kako bi bili svi zadovoljni kao sto je uradio i u minuloj sezoni promjenom formacije, adaptacijom igraca na nove pozicije i uz nikakvu klupu. Nije nam opet to rjesenje.
Mislim najiskrenije da nemaju najjasniju viziju, govorim za upravu, od formacije do pojacanja, poraz u finalu im je mozda i poremetio planove o revoluciji koja je svakako nuzna u dobrom dijelu.

Ni odlasci nam ne idu u prilog, ali to je negativna strana toga sto se ide po starije igrace pa svako ljeto trpimo promjene kao i to sto smo do sada imali znacajne prodaje bitnih igraca.

Alves je star i usijana glava, koliko god bio odlican sto se mene tice ima mahanje. Ali, ako su mu alternative igraci operisani od fudbala kao Sciglio i Darmian onda imamo problem. Ostali koji se spominju su ok, a ni Cuadrada ne treba dirati jer ce vratiti formu. On i Costa bi bili brutalni, ali znamo kako Italijani razmisljaju u taktickom smislu i toj fazi defanzive.

Sto se tice formacije, volio bih da se zaganja klasna mezzala i vratimo fudbalu od prije.

Prodaja nam ide uzasno kao i obicno, a u redu cekaju Licht, Asa, Sturaro, Lemina, Rinkon. Nazalost mislim da ce vecina ostati.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la gojzerica » 20 jun 2017, 14:28

Eo čitam Leo dao vaspitnu Dibali u finalu LP, na poluvremenu valjda. :cool: :mrgreen:

Ne znam žašto bi mi raskidali ugovor da bi Alves kao slobodan igrač otišao u City. Neka plate brate.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12687
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 20 jun 2017, 17:41

gojzerica je napisao/la:Eo čitam Leo dao vaspitnu Dibali u finalu LP, na poluvremenu valjda. :cool: :mrgreen:

Ne znam žašto bi mi raskidali ugovor da bi Alves kao slobodan igrač otišao u City. Neka plate brate.
Ne znam gdje citas ali ima smisla da se nesto slicno i desilo.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Burberry46
Postovi: 4658
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 20 jun 2017, 18:49

Alves je vise star i pitanje je sta bi u sljedecoj sezoni pruzio na terenu, eto osvojio je titulu i kup u Italiji moze se pohvaliti. Mislim da je pametno da se raskine ugovor.
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

musla
Postovi: 623
Pridružen/a: 01 avg 2013, 17:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la musla » 20 jun 2017, 18:57

slika
;)

Avatar
bianconeros
Postovi: 1671
Pridružen/a: 29 jun 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la bianconeros » 20 jun 2017, 19:49

Alves moze Slobodno ici , Ali Sandra niposto prodavati.. ako zelimo napasti klempu ne mozemo tek tako samo prodavati kljucne igrace...povecaj mu platu bilo sta ali on mora ostati..
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Forza Juventus ohhhhh..

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 20 jun 2017, 20:05

bianconeros je napisao/la:Alves moze Slobodno ici , Ali Sandra niposto prodavati.. ako zelimo napasti klempu ne mozemo tek tako samo prodavati kljucne igrace...povecaj mu platu bilo sta ali on mora ostati..
Ma kakvi mi i klempo... Jesi gledao drugo poluvrijeme u finalu? Onu bruku i sramotu,ko grlice se sasrali kada su vidjeli da mogu. Ista ekipa bi opet izgubila finale i sledece godine. Mozemo se mi zavravati ali onaj raspad sistema ukazuje na ozbiljne probleme u timu. Probleme mentalne prirode.
Pritisak sledece godine moze biti samo veci.
Svjeza krv nam moze pomoci,hektolitri svjeze krvi da razvodni luzerske toxine koje nazalost ova ekipa Juventusa ima.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 21 jun 2017, 00:23

A FIFA spokesman said: "We can confirm that disciplinary proceedings have been opened against Juventus FC. We cannot confirm further as proceedings are ongoing. We can confirm that no disciplinary proceedings have been opened against Manchester United."
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 21 jun 2017, 00:34

Dok nas ne izbace mi se ne cimamo oko toga.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ramiral » 21 jun 2017, 03:22

Samo dvojica ne računajući Gigija su bila u prvoj postavi u onom finalu 2015. Kad je u pitanju svježa krv za eventualne bitke u nekom novom finalu nisam siguran više da li bi i kako bi odigrali. Ne znam kako bih odgledao to novo finalno suočenje.

Možda najpametnije u podrum, vratilo, bench, vreća za udaranje i dva sata kvalitetno ubit'

...i tamam se vratiš a ono produžeci pri kraju i sad će penali ...
:twisted:
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Adinjo » 21 jun 2017, 06:31

Cardiff spekulacije/tracevi sve vise i vise uzmaju maha.

Nesto je bilo na poluvremenu. Boni opet izgleda bio nevaljast. Valjda trazio da izadje Barza, da bi usao Juan.

Pjanic se zalio na koljeno na pauzi, dok se hebeni Alves zalio zasto supruge nisu sa njima kao podrska. Tesko je igrati finale sa 9 1/2 igraca. Strasno kako se sezona moze unistit samo za nekoliko dana i nekih igraca.

Novinari koji su veoma bliski Juventusu tvrde da u Augustu ostajemo bez Alvesa, Juana, Sandra i Bonija. Ukoliko dodje teška ponuda (60 mio) za Bonija Juve spreman da ga pusti. Možda je i potrebna smjena generacije ???

Iako mnogi novinari i bivši igrači misle da je Boni najvažniji igrač ekipe niko ne može biti iznad kluba i unositi belaj.

Bilo kako bilo, ne bi volio da ode. Veoma važan igrač. Ali da je nesto bilo na poluvremenu, to je sigurno iako je Boni jučer sve dematovao. Čeka nas veoma burno ljeto.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 21 jun 2017, 08:21

Sigurno da kao i u svakom mogucrm kolektivu ima previranja i tih stvari. Ali mi smo sampioni i nama se "posebno" brinu razni kvazi novinari i dusebriznici i zato svako ljeto slusamo o rasulu i propadanju.
Samo mirno i polako:)

Forza Juve

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sissoko » 21 jun 2017, 09:55

Ovo gore za svadje u svlacionici je obicna suplja.
Plus "novinari bliski Juventusu..." jedini novinari su Agresti i Zuliani koji nesto znaju a pogotovo Agresti sto se tice transfera tako da on je rekao da samo Alves i Cuadrado su na izlaznim vratima.Drugim "novinarima bliskim Juventusu" ne treba vjerovat jer nemaju pojma i mnogi namjerno pisu maliciozne stvari.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la gojzerica » 21 jun 2017, 10:40

Juve ostaje bez ‘vunderkinda’ zbog traktora?

Moise Kean koji je sa svega 17 godina postigao gol za Juventus u Seriji A, mogao bi da napusti Torino i to zbog bizarne stvari, nepoštavanja dogovora.

Naime, Moise Bioti Kean trebalo je da potpiše novi ugovor sa Juventusom, a onda da ode na pozajmicu u Holandiju. Spominjali su se Cvole i Ajaks, ali bi posao mogao da se zakomplikuje i to posle intervencije oca igrača.

Naime, on se oglasio iz Obale Slonovače rečima da je njegov sin prevaren i da će tražiti da se ugovor sa Juventusom poništi. Mladi as je kada je sklapan stipendijski ugovor stavio aneks po kome je ‘stara dama’ bila dužna da njegovom ocu poljoprivredniku kupi novi traktor i mehanizaciju za obradu zemlje u Africi. To se nije dogodilo…

– Kada smo se dogovorali, rekli su mi da nema problema, da će mi obezbediti mehanizaciju, ali zajedno sa Rajolom su me prevarili. Posle su me obavestili da im je to previše i da ne mogu da uklope u novac koji dobija Mois – rekao je otac mladog napadača.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 21 jun 2017, 12:55

ramiral je napisao/la:Samo dvojica ne računajući Gigija su bila u prvoj postavi u onom finalu 2015. Kad je u pitanju svježa krv za eventualne bitke u nekom novom finalu nisam siguran više da li bi i kako bi odigrali.
Ima logike to sto kazes ali ja prije svega pricam o ovoj ekipi,mi smo 2015 odigrali odlicno,najbolja ekipa ikada (vjerovatno) nam dala dva gola iz kontri. Nakon izjednacenja mi smo jedan period bili bolji,krenuli po golove i pobjedu. A ne ko obezglavljene preplasene kokosi 45 min molili Boga se sudija svira kraj kao u ovom finalu,a tokom cjele sezone djelovali ko odred ubica.
Razlog zasto se 2015 nismo obrukali je to sto je ekipa imala manji pritisak,finale je bilo nesto potpuno neocekivano.
Zanimljivo i pomalo zastrasujuce je to koliko faktora jedna ekipa mora ispuniti da bi zasluzeno(ponavljam zasluzeno,jer anomalije tipa srece iskljucujem) uzela LP. Povjerovao bi u sve ali da mi je neko rekao da cemo epski chokirati u drugom poluvremenu vjerovatno bi se nasmijao ono od srca.
Medjutim sta je tu je. Ocekivali smo bolja vremena,ekipa se ucvrstila u samom vrhu ervopskog nogmeta ali stvari ne izgledaju tako dobro.
Opet ce ekipa pretrpiti velike promjene. Krpimo se. Nema konstante u igrackom kadru. Eto Alves izgurao Cuadrada. Zaluzeno,ali na jednu sezonu,i sada Cuadrado treba da se bori za prvih 11? Dolazi ovaj i onaj a pominje se odlazak Sandra,Bonuccia itd. Jos kada na to sve dodas potencijalnu zabranu trgovine u narednoj sezoni,mozda i dvije...
Baksuzna je ova ekipa a i mi sa njom :(

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 21 jun 2017, 18:18

Bernardeschi, 40 miliona :thumbup:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Voland i 11 gostiju.