Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 22 jul 2017, 09:48

Pa potrosili ste 200 , a ne 120 kosto ti kazes....te pare su potrosene , a sad dal ce otic odma ili za 2 god u cemu je razlika osim sto se zaobilaze neke stvari....

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 22 jul 2017, 21:22



Na kraju mi je drago što je došao. Nisam bio nikako za samo njega i pri tome da otpadne Costa, ovako je ok. I naravno, za sva vremena je zatvorio vrata Berardiu što je najbitnije. Ono što je interesantno je kako taktički to uklopiti, on ima tendenciju da igra to što Dybala igra, pri tome sada na tim pozicijama ispred Higuaina imamo 3 igrača koji igraju lijevom. U trenutnoj situaciji na papiru će najviše trpiti Pjaca. Vidjet ćemo kakav će biti nakon oporavka, ali ne isključujem njegovu posudbu u januaru i to bi bilo možda i najbolje za njega.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12686
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 22 jul 2017, 23:57

Nek nam je sretna i za jedan trofej uspjesnija prestojeca sezona. Forza Juvee
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 23 jul 2017, 05:24

dinoo je napisao/la:Ma da je gigi i alex iz najboljih dana,ovaj transfer nema veze sa milanom nego sa tim da je leo se zakacio sa klubom,trenerom...i zbog toga je trebao ici,a to sto je otisao u milan,opet ima veze sa tim sto mu je sin bolestan i sto se lijeci u italiji.
Baska je leu dojadilo pobjedjivati i ulaziti u istoriju ove igre i biti u ekipi sa mozda najboljom odbranom na svijetu i biti ljubimac navijaca i imati unlimited kredit kod istih.
Milanu svaka cast za projekat,ali hajte molim vas...
To niko od nas ne spori. Nama je samo čudno kako mnogi od vas odmah pocnu omalovažavati igrača koji vas je napustio, a do jučer bio u top 3 stopera na svijetu.
BuffonGigi je napisao/la:Najjace mi je dizanje Mirabelija i Fassonea nakon 2 mjeseca, i cuvenog "projekta" bez odigrane utakmice, kamo li sezone. Ljudi spiskali 200 miliona na pojacanja, a osim Lea nisu doveli igraca svjetske klase. I s Bonuccijem su nenormalno imali srece, da se poklope takve okolnosti da se igrac posvadja s klubom ali da ne zeli van Italije. Pa gdje je drugo objektivno mogao ici?

Meni se iskreno svidjaju svi od reda igraci koje je Milan doveo, 100% se slazem sa svakim potezom u prelaznom roku, ali daleko je to od sigurne stvari i treba davati sud nakon sezone. A ovo sada okivanje u zvijezde 2 celna covjeka me podsjeca na tuzlake i Azmiromaniju :D
Pa ti si sam sebi kontradiktoran :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Biscione
Postovi: 4592
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Biscione » 23 jul 2017, 09:33

A da su oni kupili vašeg Donarumu i da vi počnete ovako kao oni pisati da ionako nije toliko dobar, oni bi odmah na to odgovorili "kako su oni gospodski klub i kako nikad se nikad ne bi tako ponašali vi, kako ne znate bit dostojanstveni u porazu kao oni itd". Koja djeca :urnebes:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 23 jul 2017, 09:39

Hvala na primjeru. Upravo se tako i pisalo istog momenta kada je donaruma rekao da nece produziti ugovor. Kako je on nista posebno,kako je ufuran,kako ima u primaveri bolji golman od njega,kako je ovaj obicni placenik,bla bla bla.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 23 jul 2017, 09:41

muxa je napisao/la:
BuffonGigi je napisao/la:Najjace mi je dizanje Mirabelija i Fassonea nakon 2 mjeseca, i cuvenog "projekta" bez odigrane utakmice, kamo li sezone. Ljudi spiskali 200 miliona na pojacanja, a osim Lea nisu doveli igraca svjetske klase. I s Bonuccijem su nenormalno imali srece, da se poklope takve okolnosti da se igrac posvadja s klubom ali da ne zeli van Italije. Pa gdje je drugo objektivno mogao ici?

Meni se iskreno svidjaju svi od reda igraci koje je Milan doveo, 100% se slazem sa svakim potezom u prelaznom roku, ali daleko je to od sigurne stvari i treba davati sud nakon sezone. A ovo sada okivanje u zvijezde 2 celna covjeka me podsjeca na tuzlake i Azmiromaniju :D
Pa ti si sam sebi kontradiktoran :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Jesam za osobu koja u glavi ima zrno kukuruza, na mjestu gdje se inace nalazi mozak. Kad nesto ne razumijes onda pitas da ti se pojasni, eventualno nacrta, prije nego donosis zakljucke o tome kakav je ko.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
chi3llo
Postovi: 1472
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la chi3llo » 23 jul 2017, 09:45

:lol: Pa dobro, Pogba je omalozavao bonuccija kad je najbolji bio
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 23 jul 2017, 12:04

muxa je napisao/la:
dinoo je napisao/la:Ma da je gigi i alex iz najboljih dana,ovaj transfer nema veze sa milanom nego sa tim da je leo se zakacio sa klubom,trenerom...i zbog toga je trebao ici,a to sto je otisao u milan,opet ima veze sa tim sto mu je sin bolestan i sto se lijeci u italiji.
Baska je leu dojadilo pobjedjivati i ulaziti u istoriju ove igre i biti u ekipi sa mozda najboljom odbranom na svijetu i biti ljubimac navijaca i imati unlimited kredit kod istih.
Milanu svaka cast za projekat,ali hajte molim vas...
To niko od nas ne spori. Nama je samo čudno kako mnogi od vas odmah pocnu omalovažavati igrača koji vas je napustio, a do jučer bio u top 3 stopera na svijetu.
Biscione je napisao/la:A da su oni kupili vašeg Donarumu i da vi počnete ovako kao oni pisati da ionako nije toliko dobar, oni bi odmah na to odgovorili "kako su oni gospodski klub i kako nikad se nikad ne bi tako ponašali vi, kako ne znate bit dostojanstveni u porazu kao oni itd". Koja djeca :urnebes:
Koliko padobranaca misli ući na temu prije nego skontaju da je Bonucci omalovažavan i kad je najbolji bio? Bukvalno smo možda nas 2-3 čovjeka njega hvalili koliko je napredovao, za sve ostale je uvijek bio kikser.

Ali hajde neka i dalje sebe uvjeravaju u te gluposti.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 23 jul 2017, 12:51

BuffonGigi je napisao/la:
muxa je napisao/la:
BuffonGigi je napisao/la:Najjace mi je dizanje Mirabelija i Fassonea nakon 2 mjeseca, i cuvenog "projekta" bez odigrane utakmice, kamo li sezone. Ljudi spiskali 200 miliona na pojacanja, a osim Lea nisu doveli igraca svjetske klase. I s Bonuccijem su nenormalno imali srece, da se poklope takve okolnosti da se igrac posvadja s klubom ali da ne zeli van Italije. Pa gdje je drugo objektivno mogao ici?

Meni se iskreno svidjaju svi od reda igraci koje je Milan doveo, 100% se slazem sa svakim potezom u prelaznom roku, ali daleko je to od sigurne stvari i treba davati sud nakon sezone. A ovo sada okivanje u zvijezde 2 celna covjeka me podsjeca na tuzlake i Azmiromaniju :D
Pa ti si sam sebi kontradiktoran :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Jesam za osobu koja u glavi ima zrno kukuruza, na mjestu gdje se inace nalazi mozak. Kad nesto ne razumijes onda pitas da ti se pojasni, eventualno nacrta, prije nego donosis zakljucke o tome kakav je ko.
S ovim zrnom kukuruza si rekao vise o sebi, nego o meni. Sad probaj s razumijevanjem procitat sta si napisao pa ces shvatiti da si prvo ismijao to sto mi "dižemo" F&M nakon 2 mjeseca i bez odigrane tekme, a u nastavku rekao da ti se svidjaju SVA pojacanja Milana. I onda jos dodas da treba suditi nakon sezone. Pa valjda se o njima i treba suditi sad, odnosno do kraja mercata. Ako su oni odradili dobar posao, a Milan na kraju sezone razočara, nije do njih, nego do Montele.

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 24 jul 2017, 10:22

slika

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17808
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la akisarajevo92 » 24 jul 2017, 10:27

Sija kao voštana figura :mrgreen:
Don't believe the hype.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jul 2017, 10:33

muxa je napisao/la:S ovim zrnom kukuruza si rekao vise o sebi, nego o meni. Sad probaj s razumijevanjem procitat sta si napisao pa ces shvatiti da si prvo ismijao to sto mi "dižemo" F&M nakon 2 mjeseca i bez odigrane tekme, a u nastavku rekao da ti se svidjaju SVA pojacanja Milana. I onda jos dodas da treba suditi nakon sezone. Pa valjda se o njima i treba suditi sad, odnosno do kraja mercata. Ako su oni odradili dobar posao, a Milan na kraju sezone razočara, nije do njih, nego do Montele.

Sent from my x600 using Tapatalk
Hajde eto da ti nacrtam, posto vidim da drugacije sigurno neces razumjeti. U prvom dijelu posta kazem da se Fassone i Mirabelli dizu i da se stvara fama kao da ste osvojili vec 2 scudetta i ligu prvaka s njima, kao da su doveli 5 svjetskih klasa besplatno, i kao da je "projekat" trenutno nesto najbolje i najvaznije na svijetu. A nije se odigrala ni jedna utakmica prije toga. S druge strane kazem da se slazem s potezima, da su logicni i da se radi planski, ali to ne znaci da su ova dvojica cudotvorci, vec su samo razumno potrosili 200 miliona eura (ne mozes potrositi 200 miliona i biti madjionicar). Znaci niko osim mozda Silve nije doveden ispod cijene, i ne vidim cemu etiketa cudotvoraca. Mogu to na kraju i da ispadnu, ali sad je to jos uvijek tako smijesno isto Azmiromanija u tuzli. Nadam se da sam i hendikepiranim osobama uspio pribliziti donekle znacenje svog posta, mada vidim da samo jedna osoba na forumu nije razumjela.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 24 jul 2017, 11:59

Hoce li Bernardeshi otputovati u USA?

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jul 2017, 12:03

Sutra odmah leti tamo i istog dana se prikljucuje treninzima. Naravno, sve to ako prodje ljekarski :)
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 24 jul 2017, 12:03

Opasan doček.
Marvin je napisao/la:Hoce li Bernardeshi otputovati u USA?
Sutra bi trebao.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 24 jul 2017, 12:23

Extra. Fantasticnu ekipu cemo imati.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jul 2017, 12:33

Ja mislim da jos nije gotovo s pojacanjima, nasi su odlucni da dovedu jos jednog veznog, ali ne posto po to jer smo vec jako dobro tu popunjeni. Tako da ce se vjerujem tu natezati do 31.08. da bi doveli istinsko pojacanje. S druge strane ocekujem definitivno da nas makar dvojica od ovih mediokriteta napuste.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12686
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 24 jul 2017, 12:47

BuffonGigi je napisao/la:Ja mislim da jos nije gotovo s pojacanjima, nasi su odlucni da dovedu jos jednog veznog, ali ne posto po to jer smo vec jako dobro tu popunjeni. Tako da ce se vjerujem tu natezati do 31.08. da bi doveli istinsko pojacanje. S druge strane ocekujem definitivno da nas makar dvojica od ovih mediokriteta napuste.
Kakvi gotovo, nista nismo napravili, ekipa je uzasna pa vidio si protiv Barce, necemo u top 4 sa ovakvom ekipom i Maxom :lol: Jos trojica
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 24 jul 2017, 12:47

BuffonGigi je napisao/la:Ja mislim da jos nije gotovo s pojacanjima, nasi su odlucni da dovedu jos jednog veznog, ali ne posto po to jer smo vec jako dobro tu popunjeni. Tako da ce se vjerujem tu natezati do 31.08. da bi doveli istinsko pojacanje. S druge strane ocekujem definitivno da nas makar dvojica od ovih mediokriteta napuste.
Ma problem je sto se tim ljudima ne ide iz Juventusa,plata dobra,klub osvaja trofeje, navijaci te vole,dobijes svojih 15-20 utakmica, učiš i igras sa najboljim...

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.