Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 02 jan 2018, 20:34

IlCapitano je napisao/la:Pjaca na posudbu u S04, odlično za sve tri strane.
Kaže Agresti da ipak nije još gotovo, ubacio se i Wolfsburg.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 02 jan 2018, 20:38

Marvin je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
Marvin je napisao/la:Buffon ili Kahn,Schmeinhel,Dida,Julio Cesar,Van der Saar,Cech,Casillas,Neuer,De Gea,Curtois,Oblak,Donnaruma.......
Vecina nabrojanih se pojavila i davno ugasila starac jos traje! Taj ce dok je ziv biti najbolji,anomalija je Gigi nas.
Medjutim treba biti potpuno objektivan,trenutno imamo nekoliko golmana od kojih Gigi nije bolji. Nije ni gori,ali tesko je biti toliko subjetivan i reci da je bolji od De Gea npr,takvih primjera je u zadnjih 2 decenije dosta.
Ja licno da mi zivot ovisi o odbranama nekog golmana bi trazio da to bude Gigi pa makar imao 50 godina.
Ali budi realan, Gigi je po svim izborima za proslu godinu daleko najbolji golman na svijetu. Hajde da se oprostio pa da na tu kartu dobije silne nagrade za najboljeg golmana shvatio bi kako eto nije najbolji. Ovako proslo je par mjeseci i mi pricamo kako nije ni sjenka tog golmana??? On je do decembra branio kostantno dobro,nista losije vec lani u ovo vrijeme. Wojo dobije priliku i sad pricamo kako je Gigi zamjenjiv. Gigi nije i ne moze bit zamjenjiv sve dok se aktivno bavi fudbalom. Tolilo je pametan da zna osjetit kad je vrijeme da ide.
Ko prica kako nije sjenka proslogodisnjeg golmana? Svi imamo oci valjda i jasno je da je ili najbolji ili u samom vrhu od kako je stao medju stative. To je apsolutno nevjerovatno. Proslogodisnju nagradu je takodje potpuno zasluzio.
Medjutim zadnih godina gledam cesto United i odgovorno tvrdim da Gigi nije bolji golman do De Gea. U par deka su. De Gea ama bas svaku utakmicu ima po 2-3 odbrane da prosto ne vjerujes sta gledas i apsolutno je najbolji igrac Uniteda to ce svaki navijac tog kluba reci.
Da li bi ja De Gea na golu umjesto Gigija? Apslolutno ne,ali to ne bi bio prelazak sa konja na magarca.
Opet ponavljam Gigi je najbolji golman u istoriji nogometa kada se sve sagleda i moras biti bas glup,ono prirodno taletnovano glup da to i pokusas osporiti jer teza je stvar ostati na vrhuncu kada tamo stignes a on je tu decenijama. Nema atlete u bilo kom sportu da je to uspio. Toliko dugo biti ne samo relevantan nego u vrhu.
Apsolutno. Tu i tamo slicno mislimo.Mozemo se samo ne slagat ko je blize Gigiju. De Gea ili Stegen itd...
Max Allegri 300 💪💪💪

J1897
Postovi: 3938
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 02 jan 2018, 23:11

Nesto se pise da smo zaintresovni za Barellu iz Cagliari.. neko sto zna vise o njemu?
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 02 jan 2018, 23:14

Na FM-u i Youtubeu je ubica :mrgreen:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 03 jan 2018, 11:36

IlCapitano je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:Pjaca na posudbu u S04, odlično za sve tri strane.
Kaže Agresti da ipak nije još gotovo, ubacio se i Wolfsburg.
Odlicno.

Igraju svakako napadacki fudbal.
Aljegri, out!

Avatar
Pogba
Postovi: 19771
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 04 jan 2018, 19:57

UFFICIALE- PJACA ALLO SCHALKE
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 04 jan 2018, 20:07

Pogba je napisao/la:
UFFICIALE- PJACA ALLO SCHALKE
Dobro za sve strane. Mislim da je Schalke htio da ukljuci otkupnu klauzulu, koje na kraju nema u ugovoru. I da, dzaba bi ga dao njima vec Wolsburgu.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 04 jan 2018, 21:43

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 05 jan 2018, 00:05

Potvrđuje i Di Marzio - Can izabrao Juve, praktički je naš igrač. Probat će se sa Liverpoolom dogovoriti da pređe odmah što je jako malo vjerovatno, ali potpis svakako stiže uskoro. :clap:

Agresti također rekao na RadioVS da je Juventus sve podredio Dybali, on je zvijezda oko koje se gradi ekipa i nema govora o prodaji. To + njegove riječi od prije daju nadu i optimizam da bi mogli imati poprilično mirno ljeto.

Isto je rekao za Sandra da je njegovo produženje spremno, ali na 'pauzi' do ljeta kad će obje strane odlučiti šta dalje. Mislim da je jedini način da ostane osvajanje LP, ali kako igra i ponaša se ne bi mi bilo nimalo teško i da ode.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 05 jan 2018, 00:09

Možda (tj sigurno) razmišljam previše u budućnost, ali kad bi ljetos vratili Spinazzolu i Caldaru, pa i Lirolu koji igra dobro uz nadu da će Howedes moći doprinjeti ostatak sezone + Emre Can + otkup Coste + odlazak Lichta, Khedire (mada nije hitno ako ostajemo sa tri vezna) i Asamoaha imali bi praktički po prvi put ikad kompletnu ekipu bez rupa u sastavu sa dva kvalitetna igrača svugdje.

Golmani: Buffon?, Woj, Pinsoglio
Stoperi: Chiellini, Benatia, Rugani, Caldara, Barzagli, Howedes
Bekovi: MDS, Howedes, Spina, Sandro?, Lirola, Asamoah?
Vezni: Mire, Matuidi, Can, Bentancur, Marchisio, Khedira?, Sturaro
Ofanzivci: Dybala, Higuain, Mandžo, Cuadrado, Berna, Costa, Pjaca

Tip top ekipa. Samo mi je teško vjerovati da ćemo imati mirno ljeto i zato očekujem opet 10+ promjena :mrgreen:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19771
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 05 jan 2018, 06:57

Fali tu top desni bek i bez obzira na Cana, neka top mezzala jer ne bih rekao da je on taj kalibar. Na sve to se mora isplanirati dovodjenje mladog napdaca sa WC potencijalom koji ce nositi napad u budućnosti, mozda ne jos naredno ljeto, ali ono tamo da. To je ono sto se planiralo sa Shickom. Dakle, 3 pozicije po meni od cega bi desni bek bio prioritet, ali i taj jos jedan vezni uz Cana bi bio vrh, s tim dodacima ovaj tim je top. Ne mozemo se uzdati u Samia dugorocno, a pogotovo ne Marchisia. Matuidi ulazi u neke godine takodjer pa iz tog konteksta bi pored Cana valjao neki dinamicniji veznjak, da ne kazem jedan novi Vidal ili Pogba. :mrgreen:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 05 jan 2018, 09:33

Can 1994 godište?! Odlično, fino..

Avatar
MysticAladin
Postovi: 824
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la MysticAladin » 05 jan 2018, 09:55

dinoo je napisao/la:Can 1994 godište?! Odlično, fino..

Švabo je to, oni ti od 18-e igraju u prvom timu, zato i jesu Švabe tu gdje jesu, na vrhu svijeta.
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 05 jan 2018, 10:06

Super transfer, a jos uz to dolazi za dzabe... bas je rijetkost na danasnjem trzistu ovakvog igraca isposlovati za 0....

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 05 jan 2018, 10:43

Rijetkost...ako nisi Juventus i Marota :D

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 05 jan 2018, 10:59

Dobar je Can kao zamjena za Khediru/Marchisia..tj ako ode neko od njih..treba tu jos jedan kvalitetan igrac kao i na desnom beku.
#ALLEGRIOUT

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 05 jan 2018, 11:18

Normalno sa canom juventus nije zavrsio posao... khedira se spominje u kontekstu mlsa, a uz duzno postovanje marchisio je trenutno raspad sistema...
Dakle ostaje veza pjanic-matuidi-can-bentancur-sturaro... pod uslovom da odu khedira i dosta manje vjerojatno marcha... dakle jedan jos veznjak poput smsa je pod must... njega nek isposluju kako znaju i umiju.... uz desnog beka prvi prioritet...

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 05 jan 2018, 11:58

Ljudi,jel taj milinkovic savic stvarno toliki kvalitet ili je klasicni hype serije a, tipa berardi 100 mil, beloti 100 mil i slično?
Ako jeste, to treba uzet,jbeš pare,uz ovu ovih nekoliko koje imamo koji su 20,23,27 godina..i matuidija ,imamo onda rješenu tu poziciju igrali sa 2 ili 3 svejedno.
Desni bek,svakako, s tim da treba vidjeti ovu polusezonu pred nama da vidimo od cega je MDS, da ne bude ko PDC ,hahahaha.
Ako se Howedes pribere,uz caldaru,ruganija, benatiju,chiela ne treba nam više štopera.
Znači od howedesa i šilje nam ovisi da li ići na market po te pozcije.
Napad će svakako trebati osvježiti, ali moguće je da će pjaca i/ili kean biti to osvježenje...

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 05 jan 2018, 13:07

"Ja sam nekako uvek u klubovima koji odluče da štede" Conte.

Stalno, ali stalno ovo radi. Allegri otkako je dosao u klub, nijednom se nije pozalio na situaciju ili nesto slicno izjavio, vec u prvi plan stavi da je on kriv i da citava ekipa mora raditi.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 05 jan 2018, 13:36

Italia je napisao/la:"Ja sam nekako uvek u klubovima koji odluče da štede" Conte.

Stalno, ali stalno ovo radi. Allegri otkako je dosao u klub, nijednom se nije pozalio na situaciju ili nesto slicno izjavio, vec u prvi plan stavi da je on kriv i da citava ekipa mora raditi.
Paa nije slagao. Nije dobio niti jednog igraca kojeg je htio i u Chelsea :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.