AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 22 jan 2017, 19:34

Ostaje nam navijati, nervirati se i molit Boga da su kinezi istina
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 22 jan 2017, 20:30

Gerard je sletio u Milano, sutra su medicinski pregledi i nadam se da će ostaviti dobar utisak ovu polusezonu :thumbup:

Samo da uspijemo nekog veznjaka uzeti toliko već spominjanog, ali eto nadam se da će bar doći na ljeto ako ništa.

Utakmica kao utakmica, tu smo negdje bili kao i svaki derbi koji smo odigrali. nedostajalo nam je malo sreće koje smo imali u velik broj utakmica ove sezone i vratilo nam se. Moramo poboljšati naše crne minute prvih 20 minuta utakmica, drugo poluvrijeme se pretvorimo u odličnu momčad i kao takva bila bi u top 3

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 22 jan 2017, 20:33

Nemaš šta očekivati od prelaznog roka kad u novembru/decembru izadješ sa izjavom da imaš 0 na raspolaganju za transfere , a opstepoznata činjenica da u januaru ne možeš dovesti dobrog igrača a da ne izvalis dobru svotu novca...Al mi smo navikli na ovo tako da mi ne pada više teško.

Delofeu u stigao u milano sutra.pregled i.potpis?
FORZA MILAN!!

Avatar
meskalin
Postovi: 2504
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 23 jan 2017, 00:55

Nemoj te kruške i jabuke Delafeu je klasično krilo zato nema potrebe nove formacije s njime i sredini... Pljuni brate 30 mil i kupi pravog ofanzivnog veznog i zivio....meni se počinje sve ovo gaditi polako, ako ne izbore LP nek ih Galliani prati u Kupu Uefa.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 jan 2017, 01:21

Problem je što je ovo izgleda samo suha posudba, ako i zadovolji neće ga se moći otkupiti.


Uz Delofeua i dobrog veznog igrača bi ova ekipa procvjetala, a mislim da se na Niangu i Adrianu moglo uzeti blizu 25 miliona što su više nego ok novci za nekog box to box veznjaka koji bi igrao uz Bonvanturu i Lokatelija. Ali šta se dešava, jednog daju za besplatno, a drugog ne žele da puste iz neobjašnjivih razloga iako ga je Montela isključio iz ekipe za narednu utakmicu iz tehničkih razloga. :roll:
Da ne pričam za one otprije igrače koji su puštani besplatno, a mogla se solidna lova dobiti, dosad se dobar veznjak mogao uzeti. Ili onaj promašaj sa govedom, pa čovječe danas si mogao imati top ekipu da si pametnije poslovao i dovodio ciljane igrače.



sretno bilo đeraru, imam osjećaj da bi nas sve mogao iznenaditi :zviz: napokon neko krilo koje ne guši loptu nego konkretno ulijeće u šesnaeterac, treba nam neko takav (bacci pogotovo, da čovjek dobije pođahkad upotrebljivu loptu).
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 23 jan 2017, 12:05

Ako budemo zadovoljni i igrač pristane da potpiše za nas, onda samo se sa Evertonom treba dogovoriti, ali ne sumnjam da mu neće prijati Milan jer svaki igrač kaže da je gotovo porodična atmosfera u klubu, očekujem mnogo od njega i nadam se da će to i ispuniti, ali krila Gerard-Suso :kafa:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 jan 2017, 12:28

Rope tek ćeš da vidiš kako je "ne guši" ako nastavi sa formom iz Evertona :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 23 jan 2017, 15:27

Nego, čitam da je Vangioni skinut sa transfer liste. Zašto tom momku Montela ne da šansu pa da vidimo ima li kuveta u njemu.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 jan 2017, 16:23

Ma ne znam vala kakvog kuveta moze biti u nekom tridesetogodisnjaku koji prvi put igra u Evropi i to ga se klub rijesio nakon isteka ugovora, da kojeg qurca valja ne bi ga se rijesili na taj nacin. :roll:



ma dobro ba faraonu znas sta hocu reci, suso i pogotovo bonaventura vole gusiti loptu i redovno napraviti po najmanje potez-dva viska sto strasno nervira i usporava igru :zzz: djerarov ozbiljan problem moze biti sebicnost (mada vjerujem da ce to svesti na minimum ako mu je stalo do karijere u milanu), ali momak je takav konkretan igrac da se odmah sjuri u sesnaeterac i dodje blizu gola, bez puno neke filozofije i gnjavaze.

u svakom slucaju volio bih da uspije i mislim da je dovoljno kvalitetan da to uspije, jedva ga cekam vidjeti... navodno ce vec danas odraditi trening i biti ukljucen u roster za srijedu. :beba:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 23 jan 2017, 19:47

Genoa offered Milan loan exchange deal between Niang and Ocampos. Milan have already agreed, now it's up for Niang to decide

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 jan 2017, 20:00

Taj Ocampos je igrao u Monacu i Marseju, ne znam kako stiže do Genove. Ako je to taj igrač uopšte, ja sam ga gledao par puta čak i nije loš.

@rope

Ma razumijem ja, drugačiji tip krila od Bonaventure i Susa koji poprilično vole "cariniti" loptu pogotovo Jack u zadnje vrijeme. Al' je Đero prošlu i ovu sezonu bio baš loš u dresu Evertona, gledao sam ja njega bar 10ak puta u Engleskoj, nije mogao proći nijednog protivničkog igrača nešto slično kao Niang.

Al' sam ga zato gledao i prije dvije sezone kada je odigrao maestralnu drugu polusezonu, ako uspije povratiti onu formu sasvim sigurno će nam biti dobro pojačanje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Maestro21
Postovi: 1560
Pridružen/a: 24 mar 2014, 13:30
Lokacija: Tuzl@

Re: AC Milan

Post Postao/la Maestro21 » 23 jan 2017, 20:01

Tako je, dajte nam još jedno krilo :mrgreen:

samo sam čekao kad će neki dil sa tom bagrom
Forza Milan!

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 23 jan 2017, 20:22

Milan je veoma čudna ekipa :tokralju:

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 23 jan 2017, 20:23

Ono sto sam ga gledao u Genovi odigrao je korektno, mozda cak i vise od toga, ali halo ba Genova, opet ista prica,sve isto hahah
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 jan 2017, 20:38

Tako je, samo treba krila dovoditi. Neka bude formacija 4-1-5. Majko mila pa da hoće makar smrt zaustaviti uhljupa Gallianija, i da se prekine njegova jadna politika. Dva vezna igrača trebaju ekipi, ali jok bolje dovesti dva krilna igrača. :clap:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Maestro21
Postovi: 1560
Pridružen/a: 24 mar 2014, 13:30
Lokacija: Tuzl@

Re: AC Milan

Post Postao/la Maestro21 » 23 jan 2017, 20:40

Ocampos je u Monacu bio odličan, jbg poslije se malo pogubio.
Forza Milan!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 23 jan 2017, 20:51

Suso se povredio i upitan je za Juve. Honda najvjerovatnije umjesto njega. Baksuzi pa hajd.
Ne znam vala,tuzno je meni ovo sve. Samo da hoce vise nekako proci.
Toplije dane cekati,sa njima i kineze. I to ako bude suplja prica nema se ovdje vise sta traziti i pisati. Bit ce kraj price :D

Avatar
Maestro21
Postovi: 1560
Pridružen/a: 24 mar 2014, 13:30
Lokacija: Tuzl@

Re: AC Milan

Post Postao/la Maestro21 » 23 jan 2017, 20:58

Nas ako kinezi sad ne kupe mi ćemo propasti totalno. Ako nastave sa svojom vladavinom i ovakvim transferima od nas nema ništa. Kad se zaglibi u takvo sranje teško je iz toga izaći.
Forza Milan!

Avatar
Red or Dead
Postovi: 335
Pridružen/a: 25 apr 2009, 19:50
Lokacija: MOstar
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Red or Dead » 23 jan 2017, 21:29

Niang odbio genou, ali u milanu nisu sigurni da ce ostat u klubu.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 jan 2017, 23:27

kad je taj ocampos uspio biti dobar, igrati u monaku, izaći iz forme, završiti u đenovi i to sve za 22 godine života? :mrgreen: i meni je to ime ocampos zvučno u glavi, al' nemam pojma da sam ga ikad gledao.

u suštini ne bi bio loš deal jer je ovaj solidan igrač (bar kao džoker), a niang je kako rekoh beznadežan slučaj što se karijere u milanu tiče tako da se slobodno više ne mora ni vraćati jer nema svrhe, nikad se neće pomjeriti sa mrtve tačke...ali ne treba pristajati na posudbe kad konja možeš prodati i dobiti makar 15 miliona, samo što hajvan neće da ide :roll:


e blago nama što će honda igrati :rol: doduše nije ni da sam očekivao da ćemo dobiti juventus na njihovom stadionu, ali sad su pogotovo šanse svedene na minimum.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.